Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A barátom exe fórum

A barátom exe (beszélgetős fórum)


1 2
30. Zizisicc (válaszként erre: 23. - Gracielita)
2014. ápr. 25. 23:07

Figyelj ..... amiatt én nem izgulnék, hogy az ex honlapján még vannak fent régi, közös képek, amiatt sem, hogy az enyelgős kommentek is ott vannak még ..... az már a múlt ..... én a helyedben nem is kóborolnék az ex oldalán.

Viszont a korábbi fórumaidban leírtak, azok már elgondolkodtatnának ..... hazudozik, nem áll ki érted, bizonytalan a kapcsolatotokat illetően ..... ezek engem jobban zavarnának .....

Nagyon fiatal vagy még ..... nem érdemes egy olyan fiúhoz ragaszkodnod, akivel komoly problémáitok vannak ..... ne félj attól, hogy nem lesz más, nem lesz jobb, nem lesz olyan, aki elfogad és tényleg szeretni fog ..... mert lesz .... hidd el! :o)

2014. ápr. 25. 23:02

Ácsi!


Még nem az újról beszélünk, hanem a lezárásról ezzel a köcsöggel, aztán állj fel, és ha okés vagy, ráérsz pasizni.


Ha meg a szex a gond, hát kamatyolj, csak akkor ne gyere ide picsogni.


Mert annak semmi értelme!

2014. ápr. 25. 23:01
Jaj hát tudjátok van egy fiú aki régóta a barátom de csak néha futottunk össze... aztán utoljára mikor találkoztunk megfogta a kezem. én erre kiakadtam, és leléptem, és azóta nem beszéltünk. merthogy én a barátomat szeretem, eszemben sincs megcsalni... de a szüleim, a nővérem és mindneki aki ismeri azt mondja hoggy ő megbecsülne engem...
2014. ápr. 25. 22:57

Ó bakker!


Itt az ideje elkezdeni élni!


19 évesen még gyerők" vagy! :)


Dobd ki a francba, és lépj tovább!


Nem ez a faszi a világ!


Amúgy meg nem akarok okoskodni, de 25 körül kezdesz kiteljesedni, utána meg nagyon kapós leszel.


Így van ez a mai világban.


Veled még sok mindent meg lehet etetni, amint látom, de most már ébresztő!


Comprende? :)

26. Érdekes73 (válaszként erre: 25. - Gracielita)
2014. ápr. 25. 22:55
Először magadat kéne tisztába tenni és utána állnál készen egy újabb kapcsolatra.Ebből lépjél ki mert ez csak leépít.Ennyire egy emberre nem szabad építeni pláne ha ilyen.
2014. ápr. 25. 22:51
Igazad van. 19 éves vagyok, de már most egy csődnek érzem magam. Az a helyzet, hogy mivel mindig vele voltam, nincsenek már barátaim, nagyjából senki. Vagyis csak egy fiú akinek tetszek de az meg már egy másik történet...
2014. ápr. 25. 22:45

Ja hogy ez egy görény, akihez te ragaszkodsz!


Aha!


Kell a jó!??

Nem!

Kell a rossz!???

Naná!


Akkor élj együtt a tudattal, hogy csak kihasznál, smárol az exével, meg a többi, amiről még nem tudsz.


Nem tudom hány éves vagy, de hogy semmi tartásod nincs, az fix.


Aki hasonló cipőben jár, az szintén megalkuvó, mindent eltűrő nő.

Ha ti nem akartok változtatni a dolgokon, a világ sem fog változni.


Szerelmes vagy belé, vagy csak annyira kell neked a megszokás?



Ja igen, és nem bántani akarlak.


Csak felnyílhatna a szemed.

2014. ápr. 25. 22:41
igen még mindig ugyanaz... hát miért is ne lenne még mindig ugyanaz? ugyanaz aki hazudott, becsapott, kidobott, kibeszélt. ÉS MÉG MINDIG ugyanaz. és most annyira hülyének érzem magam, mert még felháborodott rajta hogy megmutattam neki hogy hogy smárolt az exével. ezer bocs. fú, nagyon ideges vagyok.Az a legrosszabb hogy tudom, hogy már réges rég szakítanom kellett volna, csak épp nemtudom megtenni. ezért utálom magam. mert annyira szeretem. Csak én vagyok ilyen hülye vagy más is járt már hasonló cipőben?
22. elszabadult hold (válaszként erre: 1. - Gracielita)
2014. ápr. 25. 22:35
Hagyd a fenébe. Az a fontos ami MOST van.
2014. ápr. 25. 22:34

Fórum - Nagyot csalódtam a barátomban. Ti mit csinálnátok a helyemben?

--------------

Még mindig ugyanaz ?

2014. ápr. 25. 22:33
Kommunikációs zárlat..... :(
19. Érdekes73 (válaszként erre: 16. - Szabaduláska)
2014. ápr. 25. 22:32
Minden emberrel jár egy csomag. Ebbe benne van a múltja is.Ha vki ezt nem tudja feldolgozni akkor keressen mást szerintem...
2014. ápr. 25. 22:28

Nem a facebook teszi tönkre az emberi kapcsolatokat hanem:


kommunikáció hiánya

egymásra fordított idő mennyisége/minősége

hazugságok

2014. ápr. 25. 22:26

áhh elegem van. ez a facebook csak arra jó hogy emberi kapcsolatokat tegyen tönkre.

neharagudjatok, nem azért írtam hogy minden betegnek elhordjatok, csak tanácsot kértem. tanácsot azt kaptam. többé nem nézem a csaj oldalát, de nem érzem magam betegnek. viszont egyáltalán nem találom normálisnak azt hogy a párom más facebookján mással csókolózik. ha emiatt vagyok beteg, hát legyen. Neked rossz tapasztalataid vannak, de nem kell rögtön midnnekit aba a kategóriába sorolni ahová az exed tartozik. Neked sem esne jól. Szerintem senkinek.

16. szabaduláska (válaszként erre: 9. - Gracielita)
2014. ápr. 25. 21:45
Hidd el, nem bántani akarlak csak felnyitni a szemed!Tudom, hogy az önkritika nagyon nehéz! Nem az a baj, hogy megnézted az ex adatlapját, hanem az, hogy ilyen érzéseket vált ki belőled. Az pedig nem normális dolog (túlzott féltékenység), hogy az ágy láttán ilyesmik jutnak az eszedbe.Féltékenység a múltra.A problémád megoldását magadban kell keresned, nem a barátodnak kell megoldania!Az én exem se az ágy eladatásával kezdte, először olyanokkal, hogy ezt meg ezt töröljem ki a facebookomról, utána csináljunk közös oldalt, mert az én oldalamra nem tettem ki az ő képét, bezzeg annak idején az előző barátomét igen. Egyre durvább dolgok jöttek, főleg, ha látta, hogy teljesítem a kéréseit. Mindig jött újabb probléma, ami nem tetszett neki.A hiba benned van! Hiába törli most a hozzászólásait, úgyis lesz más, ami majd zavarni fog téged. Látod, máris kiakasztottad a féltékenykedéseddel, mert egy egészséges szinten elmegy, de ez akkor is beteges!
15. michelle.r (válaszként erre: 3. - Gracielita)
2014. ápr. 25. 21:42

"de miért kell nekem látnom a páromat másokkal csókolózni, meg másoknak írni, hogy mennyire szereti?"


nem, kell. Önként és dalolva húzod magad karóba azzal, hogy a csaj oldalán bóklászol.


Igen, az első szerelem mindig nagyon különleges. Mert első. Aztán érett, felnőtt fejjel meg megalapozott lesz és akár évtizedekig is eltart. De csak akkor van esélye, ha nem teszed tönkre.

14. szabaduláska (válaszként erre: 12. - Érdekes73)
2014. ápr. 25. 21:19
Köszi!
2014. ápr. 25. 20:39
ez beteges
12. Érdekes73 (válaszként erre: 6. - Szabaduláska)
2014. ápr. 25. 20:33
Így van...
11. 3da8f53e4a (válaszként erre: 10. - Gracielita)
2014. ápr. 25. 20:16

...mi az,hogy hogy merted megnézni?

Van olyan, aki nem néz rá az ex oldalára? :D :D

10. Gracielita (válaszként erre: 8. - 3da8f53e4a)
2014. ápr. 25. 20:10
Megpróbáltam megbeszélni vele. Szépen, nyugodtan hoztam fel, hogy rátévedtem és találtam egy régi hozzászólást ami nem esett túl jól... kiakadt hogy hogymertem megnézni. Mondtam neki, hogy talán azért mert ott van a világhálón, és bárki láthatja -így én is- és mivel ez már régen volt, és most ő az én párom nem nagyon díjazom, hogy más nőnek a képe alatt ott van hogy mennyire szereti. Mondta, hogy nem törölheti a múltat. Én erre mondtam, hogy nem is azt kértem, hogy törölje a múltat, csak hogy azt a hozzászólást törölje mert bárki láthatja és ez nekem kellemetlen. Szerintem lefogja törölni.
2014. ápr. 25. 20:06
Hát bocs, de azért nem vagyok beteges. Eszembe sem jutna eladatni az ágyát vagy ilyen hülyeségek, de rosszul esik néha mikor eszembe jut, hogy valaki már aludt ott a helyemen. Azért emiatt talán még nem kell bevonulnom a diliházba. Tedd szívedre a kezed és mond azt hogy te sosem voltál még kicsit se féltékeny. Soha nem adatnék el vele semmit, de az igenis rosszul esik, hogyha azt olvasom a neten, hogy más nőnek írja hogy ő az élete szerelme meg ilyenek. Lehet valaki ezt lazán veszi, és megrántja a vállát, mondván, áhh, én is oda írtam még három másik képe alá, úgyhogy nem számít. Én nem ilyen vagyok.
8. 3da8f53e4a (válaszként erre: 5. - Gracielita)
2014. ápr. 25. 19:50

...ha a párod írta a kommenteket, símán tudja törölni is az ex oldalán. Meg kell vele beszélni, feltételezem a párod már régen el is felejtette ezeket.

De az exnek is lehetne annyi esze, hogy leszedi a múltat az oldaláról és nem nézegetteti senkivel. Ez szerintem nem csak a te hibád', hanem az exé is. Vége, elmúlt. El nem kell felejteni, de leszedhető.


Beszéljétek meg, mert csak tovább gondolod ezt a témát és az sosem jó.

...és igen. Engem is zavarna....

7. kriszta773 (válaszként erre: 5. - Gracielita)
2014. ápr. 25. 19:43

valószínűleg csak nagyon kevés (és nagyon unatkozó) ember csinálja azt, hogy évekkel korábban feltett képeit nézegeti és törölgeti a már nem aktuális hozzászólásokat. amiknél a dátum is ott van, tehát mindenki láthatja, hogy az a múlt

biztos neked is mondták már, írták már más pasik is, akik szerettek, hogy szeretnek, ilyen hülyeségeken ne akadjál ki

2014. ápr. 25. 19:11
Ez beteges! Önkínzás, amit csinálsz! Minek nézegeted folyton? Az önbecsüléseddel is komoly gondok lehetnek! Kérj segítséget egy pszichológustól! Ha ezeket elmondod a párodnak, akkor ő is betegesnek fog tartani! Bocs! De azért akadtam ki mindezen ennyire, mert nekem az exem volt ilyen és egyre durvább lett minden, ha engedtem neki.Eladatta az ágyamat, mert abban más is aludt, kidobta, széttépte a múltammal kapcsolatos képeket, kazettákat, kidobta a bugyijaimat, melltartóimat, mert azokat más is látta rajtam és még sorolhatnám. Örülök, hogy megszabadultam tőle!!!!! Ne hagyd, hogy ezek a beteges dolgok eluralkodjanak rajtad! Csak tönkreteszed a kapcsolatodat!
2014. ápr. 25. 17:23
Igen ez az! A múltat nem törölheti, de ismer, és tudja hogy engem érzékenyen érint, és pár kommentet kitörölni azért nem lenne a világ vége... el sem tudom mondani mennyire szeretem, és ezeket olvasni nekem egy kínszenvedés, de mégis odatévedek mert... ilyen vagyok. Mert tudom, hogy ott vannak, és zavar, hogy léteznek... tudom, nem lesz jobb azzal, hogy itt szomorkodok meg depizek a közös hozzászólásokat olvasgatva, de mégsem tudom figyelmen kívül hagyni, főleg, ha véletlenül valami végett még ki is dobja a facebook az orrom elé. Én ezt mindig nehezen viseltem... mikor először fürödtünk együtt megemlítette, hogy a volt barátnőjével is abban a kádban fürödtek... meg tudom, hogy ugyan az az ágy, és hogy ugyanott fekszek ahol a csaj feküdt, és nem tehetek róla, de félek tőle, hogy néha csak... rágondol helyettem. Vagy mikor ott ülök ahol a csaj ült mindig akkor eszébe jut és hiányzik neki... jaj de dilis vagyok. :( Nem tudom ezen hogy lépjek túl.
2014. ápr. 25. 17:14

Na igen, a facebook átka. :)


Először is: Azt a részét tényleg túlreagálod a dolognak, hogy ez már nem létezik. Volt, de elmúlt. Kitörölni a múltat nem lehet és feltételezem, nem is áll szándékodban.


Másodszor: Nyugodtan mondd el a párodnak. Szerintem egy kapcsolatban semmi sem tabu. Ha a múltat kell szóba hozni, hát legyen. Biztos hogy ketten találtok rá valami megoldást.


Egyébként a kérdésedre válaszolva az engem is zavarna, ha ilyen kommenteket látnék. Viszont ha fordított helyzetben lennék és az én páromat zavarná, röhögve újraregisztrálnék vagy kitörölném ezeket a kommenteket. :) Ezzel nem a múltat törli ki az ember, csak pár már oda nem való kommentet.

2014. ápr. 25. 17:07
Nem tudom. Mást nem zavarna ez? Egy ideig még... több hónapig még közös csókolózós képek voltak a profilképei. Nekem ez nagyon rosszul esik, persze egy szóval sem mondom a barátomnak, nem akarok belőle problémát, és lehet tényleg csak túlreagálom... de miért kell nekem látnom a páromat másokkal csókolózni, meg másoknak írni, hogy mennyire szereti? :( Nekem a barátom az első... előtte nem volt sneki, és valahogy rosszul viselem a tényt, hogy én meg csak "második" vagyok. Úgy érzem sosem fog annyira szeretni, mint azt a lányt... mert ugye az első szerelem az mennyire különleges. :(
2. 130454e42d (válaszként erre: 1. - Gracielita)
2014. ápr. 25. 17:04
Miért törölné ki a csaj a múltját?
2014. ápr. 25. 17:03
Nem tudom ez hogy van, de kíváncsi vagyok mások véleményére... Szóval ugye én fiatal vagyok még... és természetesen én is tagja vagyok a facebooknak. A barátom már 2 éve van velem, de előttem 3 évig vol egy barátnője (a két kapcsolat között kb. fél év telt el). Ma rátévedtem a csaj facebookadatlapjára, és a régi képei alatt még ott vannak a barátom hozzászólásai, hogy "jaj de szeretlek, te kis édes" meg így imádlak úgy imádlak... és most teljesen elkapott a depresszió. Nagyon rossz volt ezt így látni, tudom, hogy régen történt, és lehet, hogy én reagálom túl, de ti mit gondoltok? Egyáltalán miért vannak még mindig ott azok a nyáladzások, mikor már 2 éve az én párom? :(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook