Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Újpesti általános iskolákról kérnék szépen véleményeket. Melyiket ajánljátok? fórum

Újpesti általános iskolákról kérnék szépen véleményeket. Melyiket ajánljátok? (tudásbázis kérdés)


2019. szept. 18. 14:28

Mi végül a Halassy Olivér Német nemzetiségű iskolába mentünk. Nagyon szereti a kicsi. :)


A Pécsiről minden ismerős, illetve még az óvónéni is lebeszélt minket. Igazából erről a suliról semmi jót nem hallottam.


A Károlyi elég erős, ha valamelyik gyerekben dúl a verseny szellem, akkor ideális.

9. 10cc61fb5a (válaszként erre: 8. - Vberni01)
2018. márc. 1. 08:05
Kár hogy nincs válasz. Én is épp erről érdeklődnek. De a saját topikomban is csak egy kedves hozzászóló volt.
2018. márc. 1. 07:50
Sehol senki??? :(
7. 10cc61fb5a (válaszként erre: 6. - Vberni01)
2018. jan. 11. 18:59
Én is pont ezek alapján szeretnék sulit választani. Ezért is esne a választás a művészetire...hátha ott nem kell elsőben deriválni. :D :D (meg gyerek amúgy is jól rajzol, nem akarom ezt elhanyagolni és így nem kéne külön szakkör :P )
6. vberni01 (válaszként erre: 5. - Jstefan)
2018. jan. 11. 15:54

Ez nem nekünk való.... 1 osztályba felveteliztetnek??? :D


Lightos sulit keresek. Ahol tudják nem az a lényeg hogy a kisiskolásokat versenyeztessek, hanem hogy később megtalaljak önmagukat.

5. jstefan (válaszként erre: 1. - Vberni01)
2018. jan. 10. 20:11

[link]

Ezt ajánlom!!!

4. vberni01 (válaszként erre: 3. - 10cc61fb5a)
2018. jan. 10. 09:08
Szia, a homoktövisről én is csak jókat hallottam. :)
2018. jan. 9. 10:50

Szia! Erre én is szívesen olvasnám a válaszokat.

Nálunk egyenlőre a Homoktövis a befutó az emelt rajz miatt. Amúgy a Lázárba tartozunk. Csak ott sztem sok lesz a bugris..

2018. jan. 9. 09:04

Ami nekünk fontos: kulturált környezet, kedves tanító nénik, és hogy a gyereket ne terheljék feleslegesen hétköznapokon házi feladatokkal.


Lakcím szerint - egyenlőre- a Pécsi általános iskoláhoztartozunk. A zene viszont nem a mi műfajunk. Vagy esetleg van sima osztály is?


Előre köszönöm a válaszotokat!

2018. jan. 9. 09:02
Újpesti általános iskolákról kérnék szépen véleményeket. Melyiket ajánljátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook