Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 7daywealth (7 day wealth, 7DW) Hol az átverés? fórum

7daywealth (7 day wealth, 7DW) Hol az átverés? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... ❯❯
2377. Terrorista Barbie Baba (válaszként erre: 2374. - Kombusz)
2010. nov. 9. 17:47
azt nem fogják megmondani, hogy mennyi pénz van a számlájukon.
2376. kombusz (válaszként erre: 2375. - Terrorista Barbie Baba)
2010. nov. 9. 17:47

na ezt nem értem.

a skype-ra minek pénz az nem ingyenes? :)))

2375. Terrorista Barbie Baba (válaszként erre: 2374. - Kombusz)
2010. nov. 9. 17:44
és van a skype-on pénz.
2374. kombusz (válaszként erre: 2371. - Terrorista Barbie Baba)
2010. nov. 9. 17:42
hát akkor valaki akinek van skypeja és tud angolul az kérhetne egy állásfoglalást hogy van e egyáltalán a companyexressz számláján pénz vagy sem.
2010. nov. 9. 17:42
Jövő hét elején, ha semmi nem történik addig, felhívjuk.
2010. nov. 9. 17:40

Phone: 1-514-748-5774

ki is másoltam a telefonszámot.

2010. nov. 9. 17:39
Skype-on fel tudjuk hívni azt a számot amit megadtatok.
2370. kombusz (válaszként erre: 2367. - Terrorista Barbie Baba)
2010. nov. 9. 17:35
az lehet már ha tudsz valakivel skypon beszélni ezzel az ügyben kapcsolatban :)))))
2369. time76
2010. nov. 9. 17:35

oldm!

Várom az írásod, amit megígértél. (TV)

2368. kombusz
2010. nov. 9. 17:34

én nyugodt vagyok teljesen :))

már semmin nem lepödöm meg..

amikor jopár éve 2001-ben nem kaptam meg a tuloráim a pénzem,fizetésem a munkahelyemtöl mikor eljöttem onnan akkor elmentem munkaügyi biroságra.

volt tárgyalás is ahova el se jött a cégtöl senki megitélték a pénzt nekem kamatostul.

összesen inkasszoval 3 alkalommal tudtam a cég számlájárol pénzt lefoglaltatni 30ezer!!!!!!! ft-ot sikerült mert közben csödött jelentett a cég.

nekem akkor még 150ezer ft fennmarado pénz volt amit nem tudtam behajtatni sehogy mert semmi nem volt a nevükön!!!!

ezekután én engem semmi nem lep már meg. :))))


érdekes hogy akik ittvoltak multhéten és azt szajkozták adjunk pár napot a cégnek azok most hol vannak?????

letelt az a pár nap már böven!!!!!több mint másfél hét telt el a semmivel!!!!!!

2367. Terrorista Barbie Baba (válaszként erre: 2365. - Kombusz)
2010. nov. 9. 17:31
Egyébként Skype-on nem annyira drága.
2010. nov. 9. 17:22
Nyugi Kombusz ! A héten nem válaszolnak egy angol ismerősömmel felhívatom az alertpayt.
2365. kombusz (válaszként erre: 2364. - Bodorka80)
2010. nov. 9. 17:13

szerintem nem sok ember lesz aki tud angolul és áldozz rá párezer forintot hogy telefonálgasson.

mert ez nem éppen belföldi hivás lenne :)


amugy meg ha nem fizetnek akkor megy feljelentésbe hogy Franz aki megigérte!!!!!!! hogy kifizetnek mindenkit már másik bizniszbe is belekezdett.

nem érdekel engem hogy mit fog mondani akkor hogy ö nem is fönök hanem csak egy egyszerü tag itt megjátszotta a nagyképü köcsög fönököt mikor lenézett minket magyarokat mikor az alertpayen elkezdödtek a visszaigénylés kérések.

és még fenyegetözött is hogy nem kapunk pénzt ha nem vonjuk vissza.

ugyhogy jolesz franzi ha fizetsz mert ezt ugysem uszod meg!!!!!!!!!!!!!

2364. bodorka80
2010. nov. 9. 16:51

Valaki nem hívja fel az AlertPay-t, hogy hátha adnak ki valami infót?????

Monday to Friday: 9:00 a.m. to 5:00 p.m. EST

Phone: 1-514-748-5774


Ha az a valaki megteszi, akkor viszont ossza már meg velünk is légyszi az új infókat.

THX

2363. DD49
2010. nov. 9. 16:30
Pénz ebből már tuti nem lesz. A zs.dó SS-ék leléptek a pénzünkkel..
2010. nov. 9. 16:17

Egyébként ők azok :

[link]

[link]

[link]

[link]

2361. huncutka26 (válaszként erre: 2360. - Glock17l)
2010. nov. 9. 16:10
Sajnos már egyre inkább nem tudom meggyőzni magam arról,hogy nincs igazad !!!Ahogy telik az idő egyre nehezebb elhinni , hogy ebből még láthatunk pénzt ! :-(
2360. glock17l (válaszként erre: 2358. - Huncutka26)
2010. nov. 9. 15:53

Kedves Huncutka26!

A pénzed útvonalát neked is tisztán látnod kell!!

Bevándorolt Sztivi bácsi zsebébe


Amúgy nem a weboldalakat szokták feltörni, hanem a szervert. Egy átlagos szerveren az ilyen egyszerű webmotorral rendelkező oldalakból, mint a 7dw, néhány ezer lehet. A szolgáltató érdeke kijavítani a hibát, amin bejutottak idegenek. Ez nem tarthat tovább néhány óránál, na jó, ha nagy a szar, akkor fél nap is lehet.


A 7dw még vasárnap levette a havidíjakat, amikor már a hírek szerint rég feltörték. Ez is azt igazolja, hogy csak az index php-t vették le a motor továbbra is működött. Tehát nem összeomlásról, és heckerek támadásáról van szó.

Amúgy pedig ha bejutottak volna, akkor adatokat mentettek volna ki, hogy lenyúlják a pénzt az AP-ról. De ez is hülyeség, mert mindenkinek van egy tranzakciós kódja, tehát hiába van meg néhány adat a kód nélkül nem tud utalni.

----

A 7dw egy csalás.

Ezt rögtön az elején látták a körültekintő emberek.

Persze amíg működik és az elején száll be valaki, akkor kereshet vele, mint minden HYIP-el


A 7dw számláin már nem hiszem, hogy lenne egy fillér is. Hiszen az oldal megszűntetése előtt már kipucolhatták. Aki vett le pénzt az tudja, hogy 2 nap után jött meg az AP-re, tehát senkinek sem furcsa, hogy az elindított kivét másnap még nincs meg.

Szóval előtte két napjuk volt, ami bőven elég az AP számla kipucolására. És mint már említettem, nyom nélkül egy transzfer e-mail segítségével

----

Nézzük meg a companyexpress.com oldal forrását. (böngészőben a nézet menüben)

Lehet itt találni érdekességeket, amit kívülről nem látni.

Pl. bigmoneypro@gmail.com valamikor ezt az emailt használta, de nem vette ki, csak nemláthatóvá tette.

Aztán egyéb ingyenes oldalak szolgáltatásai: sohomatic.com, mycontactus.com,

Tehát ez az oldal csak egy statikus oldal!

----

Érdekességként hasonló nevű oldalak: www.company-express.net , www.company-express.com

Ezek valóban azzal foglalkoznak amit írnak az oldalukon

----

No, de nézzük csak meg, hogy mi lett a bigmoneypro 30 ezer tagjával. Ha rákerestek a guglival, sok érdekességet olvashattok. Többek között, hogy ők is futhatnak a pénzük után. Ez 2006-ban dőlt be.

Tehát nem mai motoros a szakmában Steven.

----

Sigman Steven ??? szerintem csak egy nick. De hogy ki áll mögötte, azt sosem tudjuk meg. Senki sem látta, csak beszélt vele, azaz egy magát Sigman-nak nevező emberrel. Vagy lehet hogy nem más mint Franz, vagy őt is csak megvezették?

Véleményem szerint csak egy fiktív cég fiktív embere, akik mögött csalók állnak.

----

Ehhez a névhez, céghez már kapcsolódott hasonló lehúzás. pl. az említett bigmoneypro


Ebből már soha senkinek nem lesz pénze, mert ez nem a kifizetésről szól, hanem a lehúzásról.

2359. Anstream (válaszként erre: 2357. - Glock17l)
2010. nov. 9. 15:41

KITŰNŐ ÉRVELÉS!


Köszönöm.

2358. huncutka26 (válaszként erre: 2357. - Glock17l)
2010. nov. 9. 15:32
Köszönöm ezt a részletes tájékoztatót,szerintem sokunknak felnyitottad ezzel a szemét,bár a pénzünk útvonalát is ilyen részletesen tisztán látnánk már haladni a virtuális bankszámlánkra...:-):-(
2357. glock17l (válaszként erre: 2355. - Huncutka26)
2010. nov. 9. 15:18

Az említett weboldal companyexpres.comuf.com átverés.

Amikor egy oldal nevét látod (ugyebár ez a domain név),

akkor minden esetben bontsd le a fő domainre,

Ez esetben a companyexpres.comuf.com -ból comuf.com az alap domain.

És ha ezt beírod a böngésződ keresősorába, akkor egy ingyenes webtárhely, ami azt a szolgáltatást is adja, hogy a fődomain elé bármit odaírhatsz és az lesz a te oldalad, és azt teszel fel rá amit akarsz.

Ilyen hazánkban az fw.hu az uw.hu stb. Tehát átverés!!!

Amúgy pedig mi szükség lenne az adatainkra, az megvan nekik.

----

- Előző bekezdésem alapján nézzük meg, hogy milyen email az amivel a AlerPay-on kommunikál a 7dw: companyexpress@safe-mail.net

Nézzük meg mi az a safe-mail.net

Nem más mint egy email transzfer. Hogy mi ez?

Hát az, ha láthatatlan akar maradni valaki akkor ezen keresztül intézi a levelezését.

PL.: nem akarom, hogy megtudják a valódi email címem pl. mintabela@freemail.hu akkor beregelek a safe-mail.net és a címem mintabela@safe-mail.net.

Szóval a safe-mail.net csak közvetít.

Tehát nem tudják meg a valódi email címemet, ami az IP alapján beazonosítható lenne, még akkor is, ha az dinamikus IP, mert a szolgáltatónál megvan a kiosztás.


Ebből is látszik, hogy a 7dw a nyomtalan eltűnésre lett építve.


Egy jó tanács - amikor kapsz egy emailt a számlavezető bankodtól, amiben kérnek az adataid egyeztetésére, akkor is tedd meg, hogy az email alap domainjét megnézed. A bankok egyébként soha nem kérnek emailben adatokat. Ha ilyet kapsz, akkor le akarnak húzni.

2356. time76
2010. nov. 9. 14:35

OLVASSÁTOK!!!

OROSZ BLOGRÓL VADIÚJ HELYZET:

09.11.2010


Szia Kedves partnereink!

19.00 вр. Ma egy konferencia BP 19.00. Moszkvában a "7daywealth"!

ÉS MÉG ...

Azt ígérte, hogy ön egy új szuper projekt, amiről senki sem tudja, kivéve a kanadai és az amerikai, már elérhető a csapatunk ...

“Powerline100″

A projekt "Powerline100" Pays Ön 100%-os jutalék!

Ellenőrizni!


Ismeri a projekt lehet a csapatban blog:

[link] [link]

Figyelmesen olvassa el a marketing tervet, akkor élvezni ...


КAhogy már korábban tárgyalt, kérjük, hogy regisztrálja alapján a szponzor, aki a projekt "7daywealth", amely folyamatosan egész csapatot magával. Ez lesz igazságos a partnerek és a szponzorok!

Regisztráció velünk kezdődik ...

Sergey Elfenbein: [link] Szergej Elfenbein: [link]

Wladimir Hartmann: [link] Wladimir Hartmann: [link]


Szerint a projekt "Powerline100" mi is online magatartás konferenciák és segít!


Sehol egy szó a 7daywealth kifizetésekről, viszont az új projektek ezerrel indulnak...

"Érdekes"...

2010. nov. 9. 14:10

Fordítóval:

Valaki helyén Steven Sigman - másolatok és kiegészítő információk, hívja a küldeni MOWC adatokat tartalmazó e-mailre is rossz - Company Express!


Amennyiben küldünk Önnek ezen az oldalon, kérjük, ne adjon bele - ez nyilvánvalóan valaki még megpróbál több kárt okoznak!


Ez az oldal [link] "NEM Steven Sigman vagy CompanExpress!


Üdvözlet,


Franz


olvastátok?

2354. huncutka26 (válaszként erre: 2350. - Luyz79)
2010. nov. 9. 14:07
Azért kíváncsiak Vagyunk itt , hogy mit kezdenél vele??? Ez az első , hogy őszintén elmondanád ! Hmm??? Vagy csak magadnak akarod kikaparni a gesztenyét :-) :-(
2353. huncutka26 (válaszként erre: 2351. - Huncutka26)
2010. nov. 9. 14:04

Bocsi félre ütöttem!!

Sorry

2352. huncutka26 (válaszként erre: 2350. - Luyz79)
2010. nov. 9. 14:03

Ez Te vagy??

Nemmegmondtamhogynegyereerremermegverlek?:D

2351. huncutka26 (válaszként erre: 2349. - Terrorista Barbie Baba)
2010. nov. 9. 14:02

Ez Te vagy?:::

Nemmegmondtamhogynegyereerremermegverlek?:D

2350. luyz79 (válaszként erre: 2346. - Terrorista Barbie Baba)
2010. nov. 9. 13:44

én csak a címet kérdeztem:), ha tudod segíts kérlek a többi az én dolgom!


Köszönöm

2010. nov. 9. 13:37

Először megyei kapitányság, itt jól ismerem az osztályvezetőt aki gazdaság bűncselekményekkel foglalkozik. Utána az itteni "nagykutyák" következnek az APEH-nál, még ,meg sem kell írni a nevet, névtelenül is örömmel kivizsgálják.

Utána következik osztrák adóhatóság /Franz/, amerikai adóhatóság /Barbara/, és legvégül megy az IC3 az FBI-nak. Ennyi a rövid történet.

2010. nov. 9. 13:34
Ez az utolsó hetük, mindenki fel lesz jelentve az illetékes helyeken !
❮❮ ... 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook