Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » '73-as születésűek csevegjünk! fórum

'73-as születésűek csevegjünk! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2010. máj. 5. 19:58

Sziasztok!

Nálunk dupla volt az anyáknapja, szombaton 1-én töltöttem a 37-et, vasárnap anyáknapja:-)))

Torta, virágcsokor, sok puszika-ölelés és szeretet, béke. Nagyon jó volt és mégjobb, hogy a hétköznapok is ilyenek virág és torta nélkül is!!!

4071. Zsuzska..
2010. máj. 5. 12:01

Sziasztok!

Én kaptam a lányomtól egy szál rózsát és egy saját kezűleg készített üvegtálkát(szalvétatechnikával van díszítve)és egy gyönyörű verset mondott mellé:)

Fiam vasutazott így ő hanyagolta az anyák napját:)

4070. gabilive (válaszként erre: 4069. - Hofiagi)
2010. máj. 5. 10:14

Sziasztok!

Mi nem szoktunk nagy ügyet csinálni belőle,de azért kaptam egy csokor gyöngyvirágot.


Megyek,takarítok egy kicsit...

4069. hofiagi
2010. máj. 4. 20:14
sziasztok! jut eszembe, vasárnap anyák napja volt... kit hogyan ünnepeltek?
4068. hofiagi
2010. ápr. 30. 19:40
sziasztok! Zsuzska,nagyon aranyos Hanna, olyan édes abban a kis ruhában!! és jól érzi magát nagyon. szép a fülbevalója is.
4067. ircsi73 (válaszként erre: 4066. - Zsuzska..)
2010. ápr. 30. 13:10

Érzi azt a feltétlen szeretetet ami körülveszi:)

Tudja ő, hogy nagyon jó helyre született.Aztán majd ahogy cseperedik kérjük az újabb képeket:)

4066. Zsuzska..
2010. ápr. 30. 10:58

Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a dicséreteket:)

Igen Ircsi..eleinte nagyon fura volt megfogni..de már jól megy, imádom dédelgetni:)

Tüccsögi..hanna már a kórházban is mindig mosolygott, legtöbbször álmában, de itthon már ránk is mosolyog ha beszélünk hozzá:)

És ha hiszitek ha nem már gőgicsélget..olyan édi..főleg amikor pelenkázom gügyög nekem, majd meg zabálom olyankor:)

4065. gabilive (válaszként erre: 4058. - Zsuzska..)
2010. ápr. 30. 10:47
Abban a rózsaszín kis ruhácskában valami tündéri!Mint egy kis baba!
4064. ircsi73
2010. ápr. 30. 10:27

Sziasztok!Köszi mindenkinek a köszöntést:)

Zsuzska, megnéztem a képeidet, nagyon tündér, édes az a kislány.Biztos fura lehet egy ilyen picikét fogni, ennyi év után.

4063. Szuzan
2010. ápr. 30. 10:09
Szia Zsuzska.gyönyörű a kislányotok.gratulálok hozzá.kis tündérke,igazi kis csaj!
4062. Szuzan (válaszként erre: 4055. - Ircsi73)
2010. ápr. 30. 10:07

Szia ircsi!Én is szeretnék ezzel a videó klippel gratulállni a házassági évfordulótokhoz!

[link]

Továbbbi sok boldog évet kívánok nektek!

4061. Tüccsögi (válaszként erre: 4058. - Zsuzska..)
2010. ápr. 30. 08:07

Szia Édesanya!

Hát csodaszép a kis angyalkátok, nem csodálom, hogy nem tudtok betelni Vele. Igazi kiscsajszi, gyönyörű. Hihetetlen, hogy 2 hetesen már így mosolyok. Kiegyensúlyozott anya-apa-tesók között mi mást is tehetne. Élvezd minden percét. Babázz sokat.

Vigyázzatok magatokra és egymásra.

Puszi Nektek

4060. Tüccsögi (válaszként erre: 4055. - Ircsi73)
2010. ápr. 30. 08:01
Gratulálok Nektek, sok boldogságot. Ha jó apa és férj, akkor minden jó, a pasik már csak ilyenek.....Nézd el Neki és szeresd.
4059. gabilive
2010. ápr. 29. 22:36

Sziasztok!

Pár napig vacakolt a netünk,így nem nagyon tudtam hoxázni.Ma javították meg.

Zsuzska,hogy telnek a napjaitok?Alszik jól a picur?Ilyen kellemes időben bizony lehet is jókat sétálni!


Ircsi,gratulálok a 10. házassági évfordulótokhoz!A férjed miatt meg ne bánkódj,a pasik már csak ilyenek!Az enyém sem szokott nekem virágot venni,csak alkalmakra,akkor is csak azért,mert tudja,hogy elvárom.Pár éve még a névnapomat is elfelejtette,de akkor kivertem a dilit,na azóta mindig eszébe jut!:)

A legtöbb pasi ilyen egyébként,nem azért,mert rosszak,hanem alapból így vannak összerakva.Tisztelet a kivételnek!Eszükbe sem jut,hogy nekünk ez fontos lehet.

Egyébként vigaszképpen ajánlok egy jó módszert,amivel kárpótolhatod magad:menj el,és vegyél magadnak valami szépet,aminek örülsz!Tudom,hogy az nem ugyanaz,de mégiscsak jót tesz az ember lelkének!:)

4058. Zsuzska..
2010. ápr. 29. 22:29
Tettem fel tegnap újabb fotókat:)
4057. hofiagi
2010. ápr. 29. 22:03
szia Zsuzska! örülök hogy ilyen jól gyarapszik Hanna! Csak így tovább, biztos mindennel meg van elégedve :) Szép idő van mostanában rátok.
4056. Zsuzska..
2010. ápr. 29. 21:58

Sziasztok!

Ma kicsit nyüzsi volt a picur. . de a délutáni séta jót tett neki:)

Már olyan jól hurkásodik a combija és az arca is olyan kis kerek:)

Mondta is a doktornő tegnap amikor ránézett, hogy na. . látszik hogy hízott, mert tokásodott:))

4055. ircsi73
2010. ápr. 29. 21:17

Sziasztok!

Ma van/volt a 10.házassági évfordulónk, tegnap finoman utalgattam rá páromnál, de hát nem kapcsolt, hogy kéne valamit...Nála a virág haszontalan dolog:(

De azért jól esett volna valami ..

Na, mindegy nem panaszkodom rá, azért még jó apa, és férj, nem iszik, nem dohányzik, nem szórja a pénzt.Ő ilyen.

Mindenki nagyon csendben van, Zsuzska biztos babázik, jó neki.

A héten Roli itthon volt velem, kétszer összehányta az ágyát, persze éjjel..

4054. hofiagi
2010. ápr. 29. 19:50
sziasztok. látom nem nagyo mozgás van errefelé. nekem is a munka miatt nincs sok időm. de így a jó, ha van mit csinálnom.
4053. Zsuzska..
2010. ápr. 27. 15:14

Sziasztok!

Ma is voltunk már lenn..jót aludt a levegőn:)

Végre már leesett a köldökcsonkja így a fürdés is jobban megy, most már be tudom takarni egy pelussal a mellkasát így nem fél..tegnap is szinte elaludt a meleg vízben!

Nem tudunk még vele most sem betelni..az a baj, hogy olyan hamar felnőnek..

2010. ápr. 27. 12:53

Sziasztok csajok!

Mi még nem gyógyultunk meg, valószínűleg valami allergia gyötri a Nikitámat. Most jöttünk haza a doki nénitől, kapott Fenistil cseppet és Ambroxol-Q köhogés csillapítót. Pénteken kell visszavinnem, utána allergológiára. :-( Hát sajna nem javul semmit a "náthája" A jó idő itt is tartósan van már pár napja, rengeteget sétálunk mi is, keveset vagyok gép előtt. Drukkoljatok, hogy ne legyen semmilyen allergiánk.....

Mindenkinek szép napot kívánok, a betegeknek jobbulást. Zsuzska, hogy vagytok, már ha van időd írni 1 sort? Biztos rengeteget babázol, ismerkedtek egymással. Tedd is ezt, most ez a legfontosabb és a legjobb a világon. Sokat gondolok Rátok.

Puszi mindenkinek.

4051. hofiagi
2010. ápr. 26. 21:02
sziasztok. remélem jól vagytok! itt elég meleg volt tegnap és ma is. Zsuzska biztosan sétáltál Hannával. Betegek meggyógyultak már?
4050. Zsuzska..
2010. ápr. 24. 19:21

Sziasztok lányok!

Ma voltunk lenn először sétálni. . kb. 30-40 percet. . nagyon édesen aludt. . még most is alszik a levegőtől:)

Holnap majd picivel hosszabb időt leszünk már lenn!

4049. Aliz73
2010. ápr. 23. 22:18

Sziasztok!

Magamról annyit hogy egy pici lány anyukája vagyok aki novemberben lesz 4 éves.

Februárban léptem be a fórumra de inkább csak szemlélődő vagyok.

4048. hofiagi
2010. ápr. 23. 20:07
nagyon jó hogy van ilyen kis babás köztünk és mesél. jó olvasni amiket írsz, én például visszaemlékszem és jó érzéssel gondolok a fiaim babakorára.
4047. Zsuzska..
2010. ápr. 23. 19:05

Sziasztok!

Itt nagyon jó idő van..leszaladtam ma az otp-be..két hete nem voltam kinn:)

Hanna eddig jól viselkedik..most is szopi utáni alvásban van:)

Még a fürdést szoknia kell, mert a kórházban folyó víz alatt fürdették így fura lehet neki a kádas fürdés..de majd megszokja!

Olyan édes fintorokat tud produkálni..nevetünk rajta sokat:)

Most még alszik..nemsokára ébred majd fürdeni:)

4046. hofiagi
2010. ápr. 23. 15:47

sziasztok csajok! hogy vagytok?

olyan hideg lett mára brrr...

Zsuzska babázol? néha ha lesz időd azért benézel, és mesélsz Hannáról?

4045. gabilive (válaszként erre: 4044. - Szuzan)
2010. ápr. 23. 10:54

Sziasztok!

Az én lányom is egy szobában alszik velünk,igaz külön ágyban,de néha,ha felébred,átmászik közénk,vagy kiabál,hogy én feküdjek mellé.Olyankor nem nagyon tudok aludni,de ha meg több nap eltelik úgy,hogy nem ébred fel,és külön alszunk,akkor meg már hiányzik:)

4044. Szuzan
2010. ápr. 23. 09:53

Sziasztok!

Alíz ha teheted gyere ,hiszen várunk,kicsit mesélj magadról.


Ma nagyon szomorú idő van nálunk,még a kedvem sem az igazi!Szerintem lappang bennem valami ,minden félét haza hoz a fiam az ovodából ,így nem csoda ,hogy én is mindig rosszúl vagyok.Velünk alszik egész éjszaka ,így sima ügy ,hogy mindig küszködök!De reméljük nem onnan fog nősülni!Persze addig jó még ott van közöttünk ,nagyon örülök neki,sőt ha nincs velünk hiányzik!De tényleg mindent elkapok tőle!


Zsuzska mi ujság van veletek?Picur?

Egyébként úgy látom mindenki nagyon el van foglalva,de aki teheti nézzen be jelezzen meg van még!na én is megyek csinállgatok valamit.sziasztok!

4043. Zsuzska.. (válaszként erre: 4041. - Aliz73)
2010. ápr. 23. 09:36

Szia Alíz..üdv a csapatban:)

Gyere gyakran közénk:)

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook