Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 60 kilósok tábora fórum

60 kilósok tábora (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
24. kisgé (válaszként erre: 20. - Rosewood)
2005. nov. 7. 19:10

Rosewood!


Na, akkor megrágom a dolgot, meg ki is próbálom, hogy milyen. Jó lenne heti 3-4* 30 perc taposás. Futni meg még nem merek, gyorsgyalogoltam, amíg jó idő volt, de most kéne valami vastag tréning, meg tüdő,mert gondolom jól megfáznék most....:)))

23. Zsibi (válaszként erre: 15. - Subszi)
2005. nov. 7. 08:47

Jó reggelt Mindenkinek!


Köszi Subszi az infót, akkor csirkemájat hanyagolom... bár ez lenne a legkisebb probléma asszem.


Hétvégén már már megint visszaeső voltam. Hétköznap tök jól betartottam mindent (no csoki), erre még szombaton délutántól éjjelig (mert átjöttek barátok) zabáltam. Pedig(!) nem is voltam annyira éhes, ami indokolta volna... Másnap reggel 2 kilóval(!!!) mutatott többet a mérleg.

Esküszöm lassan már úgy érzem magam, mint egy drogos, aki nem tud leszokni a zabálásról!!

Mit csináljak, hogy ne essek vissza állandóan??

2005. nov. 6. 14:11
szililili!Igen, ellenőrizve vagy! ha ma mégsem kezdtél bele, akkor MOST már tényleg! irgumburgum! (Csak a Te érdekedben) szeretettel: rosewood
2005. nov. 5. 21:40

Hali!


Nagyon röstellem, de én még nem kezdtem bele a diétába. De remélhetőleg hétfőn már rá tudom magam venni. Nagyon kéne az a pár minusz. És megpróbálok eljárni futni is, mert az biztos elősegítené a fogyást. Csak kezdjek már bele!!! Nem lehetek ilyen béna. Mostmár tényleg!!!

2005. nov. 3. 16:48
Szia Kisgé! Nekem nagyon bejött ez a tapoisógép, igaz, lehet, hogy valaki azt mondja, ez csak önigazolás... :-) Én is szerettem volna régebben kapaszkodósat, de az edzőteremben (amikor még jártam) mindig elfeledkeztem magamról, és csak ímmel-ámmal tipegtem rajta, támaszkodva. Mióta itthon edzek, minden percet maximálisan kihasználok, és ezért is vagyok elégedett ezzel a géppel. A futást terepen intézem, bár már ehhez nekem hideg van (még ha orron át lélegzem is!), legutóbb már 35 percet bírtam. Olyan ügyes vagyok! És szerény :-)))))))))Puszi!
19. 93a74b44ea (válaszként erre: 17. - Rosewood)
2005. nov. 3. 07:18

Na,én is megjöttem.

Az enyém kapaszkodós,10e Forint volt az Intersparban,asszem akciósan.

És van hozzá egy kis elemes szerkentyű,ami sokmindent mér.Elvileg az elégetett kalóriát is,ami tök jó lenne,ha pontos lenne,de én ezt nem nagyon hiszem,hogy így általánosan meg lehet állapítani.Na mindegy,irányadónak talán jó.

18. kisgé (válaszként erre: 17. - Rosewood)
2005. nov. 2. 20:07

Rosewood!


Köszi a választ.:)

Én pont féltem ezektől a kapszkodó nélküli taposóktól. Szóval azt mondod, használ?

2005. nov. 2. 16:59
kisgé! Bár nem engem kérdeztél, de az én taposógépem Lidl-s, 6000 Ft volt, mini stepper, tehát otthoni használatra, kapaszkodó nélkül,(ami szerintem felesleges is)Nem lehet rajta fokozatot állítani, de eleinte lassabban, keményebben lehet taposni, aztán pörgeti a pulzust, sietni kell. Nyúzom heti 3x, és tökéletes! Igaz, 30 perc után nagyon bemelegszik, de annál többet nem is szoktam taposni, más edzést is csinálok.( Ha valakinek nem elég ez a terhelés, nehezítheti súlyzókkal, én is azt szoktam, közben emelgetek: bicepsz, váll, mell)
16. kisgé (válaszként erre: 14. - 93a74b44ea)
2005. nov. 2. 16:43

Szia!


Milyen taposó gépet vettél és mennyibe került? Én is gondolkodom rajta már egy ideje...

15. subszi (válaszként erre: 4. - Zsibi)
2005. nov. 2. 13:45

Sziasztok!


Szia Zsibi!

Csirkemájat szerintem nem lehet az 1. fázisben, mert a belsôségek a tiltólistán vannak.


Mindenkinek sok sikert, kitartást és fogyást kívánok!

2005. nov. 2. 12:19

Megvan a mérleg!!!

Még nem merek ráállni,mert ma már ettem-ittam.Nem akarom az első alkalommal elkedvetleníteni magam...Majd holnap reggel!

Megvettem a mini steppert is,és szeretnék még egy olyan csípőforgatős szerkentyűt is.Twister vagy mi a neve.Remélem,az ízületeim bírni fogják a terhelést!

Tegnap Norbi videóztam,Duci tréning2,hát érzem a csípőmet,az biztos...

Abban reménykedem,hogy a befektetett pénz is motiválni fog,hogy ne hagyjam porosodni a gépeket.

13. kisgé (válaszként erre: 12. - 93a74b44ea)
2005. nov. 2. 09:50

Szia Letty!


A szénhidrátmentesség bárkinek megy. Azért érdemes egy diéta mellett elköteleződni, mert ott úgy vannak a dolgok összeállítva, hogy betartása esetén megfelelő mennyiséghez jutsz mindenből. Pl. rengeteg ch van a hüvelyes zöldségekben, tejben, gyümölcsökben. Ha csak ebből eszel, már elegendő ch-t vittél be.

Az tök jó, hogy nem vagy türelmetlen, emrt azzal nem lehet semmit elérni.:)))

2005. nov. 2. 09:12

Hát,én a tegnapi nappal próbáltam új életet kezdeni.

Jóval kevesebbet ettem,mint szoktam,de egy kis Kinder csoki és házisüti lecsúszott.

Nem tekintem kudarcnak,mert nem köteleztem el magam az Atkins vagy az SBD mellett.Próbálok közelíteni ezekhez,és néhány elemüket betartani,de a szénhidrátmentesség nekem nem megy.Ez a 6-8 kiló talán lemegy másképp is.Az se baj,ha 2-3 kilót fogyok csak havonta.Eljutottam odáig,hogy nem vagyok türelmetlen!!

És ma megyek a MediaMarkt-ba jó kis testzsírmérős mérleget venni!!

11. Zsibi (válaszként erre: 10. - 93a74b44ea)
2005. nov. 2. 09:03

Sziasztok!


Remélem túléltétek a 4 napos ünnepet! Én sajna nem.. legalábbis bűnözés nélkül! Szülinapozás volt, és meg kellett kóstolnom a tortát, aminek a vége megint a "most már mindegy" szindróma lett. Szóval fel is szedtem több, mint 1kilót, a fogyás helyett. Most 59,3 vagyok, ami jobb, mint a 61, de a jöv.hétvégi 55 kilómat elfelejthetem :(

Na de mindegy, már megtörtént! Most viszont már nagyon koncentrálok jöv hétvégéig... na meg persze azután is!!!!!!

Nálatok mizujs???

2005. okt. 30. 18:15

Most már én is közétek tartozónak érzem magam. Elértem az 58 kilót.Sajnos.Mert egy éve csak 50 voltam (most is ez a célom),aztán tavaly télen feljött 5 kiló,most meg újabb 3...Ez így nem mehet tovább!!!

Jó,hogy itt tudjuk biztatni egymást!

Sok sikert mindenkinek!!!

2005. okt. 30. 17:28

Hali!


Jaj, de jó, hogy már ennyien vagyunk! Ennek szívből örülök! Így azt hiszem könnyebb lesz. Nagyon remélem. Azt nem ígérem, hogy elsejétől kezdem, mert jön a kedves bemutatkozni és nagy trakta lesz, szerdától szerintem már menni fog. Most tényleg mindent bele, hogy karácsonyra, de legfőbbképpen februárra 52 kiló legyek, mert akkor lesz a kedves diplomakiosztója. De jó lenne!!!

2005. okt. 30. 13:24

sziasztok!

nemrég kezdtem én is az atkins diétátt, mert jó lenne leadni egy keveset...170 centi vagyok, 63 kilóval kezdtem, most vagyok 60 =) az utóbbi napokban sokat bűnöztem sajnos (igaz, a csoki 78%os kakaótartalmú volt, de akkoris), szóval jövőhéttől újra belevágok, és beiratkozom egy edzőterembe is... a cél 55 kg =)

7. zse pi (válaszként erre: 6. - Szililili)
2005. okt. 29. 11:43

Szia Szililili!

Gyerünk, vágj bele, én csak biztatni tudlak!!! Én is 10ilót akarok fogyni, ebből már lement 6hét alatt 4.5!!!

Tudom, nem látszik valami soknak, de aki 60környékén van, és "csak" 10kgtól akar megszabadúlni, annak nem olyan gyors a fogyása, mint akinek30-40kg súlyfeleslege van.

Ígyhát csak a kitartás fontos!!!

Hajrá!

2005. okt. 28. 21:11

Hali!


egész este Atkinses fórumokat olvasgattam és most nagyon elszánt vagyok. Olyan ügyesek általában az emberek és az a tapasztalatom, hogy ezzel a diétával el is lehet érni a kívánt testsúlyt. Szóval fogamat összeszorítva nekivágok és tényleg végigcsinálom. Csak 10 kilóról van szó!!! Hajrá!!!

2005. okt. 28. 11:57
Köszönöm szépen a bíztatást! Rám fér. Én benne vagyok a 2 hónapban, szerintem az menni fog. Nekem okés az Atkins is. Remélem egyre többen leszünk majd és akkor biztos könnyebb lesz. Akkor kb. karácsonyra jól is nézhetnénk ki. Az nagyszerű lenne. Akedvesnek februárban van a diplomakiosztója. Addigra csúcsjó 52 kilósnak kell lennem. Hát hajrá!!!
4. Zsibi (válaszként erre: 1. - Szililili)
2005. okt. 28. 09:51

sziasztok!

Szililili, én is hasonló cipellőben járok, 166 cm vagyok, és bár 3-4 napja nem álltam mérlegre, de a legutcsó mérésem 61,3 volt. Remélem azóta egy pár deka lement :) Ja, és sajna 5 évvel öregebb is vagyok :) de ez ellen nem tudok tenni...


Szóval én is gyengélkedem akaraterő terén, ráadásul mindig gyors fogyást akartam elérni ( végülis most is :) de sosem sikerült.

Most atkinssal próbálkozom, bár a zöldség talán több, mint 20g naponta, de ha meg tudom szüntetni az állandó csoki utáni vágyamat, és meg tudom állni, hogy megegyem, akkor asszem a plusz zöldség begbocsátható lesz. Nem akarok olyan étrendet magam elé tűzni, amit nehéz betartani, azaz nem az ízlésemnek megfelelő, mert akkor úgy is feladom.

Szerintem két hetet kéne kibírni, úgy hogy nem bűnözöm, nem eszem 5 után, és ha nagyon vágyom édesség után, akkor max az atkins édességek közül alkotok valamit. Ja és számolom a kcal-okat és megpróbálok 800-1000 között maradni egy nap. Hát ez az új taktikám. Remélem bejön :)

Mindeneserte két hét múlva jön a párom haza, addig szeretnék 4 kilót leadni... tudom tudom ez kicsit több a normálisnál, de hát ez a szerelem... :) aztán áttérek a 2.fázisra...


Tényleg, az öreg mókusoktól kérdezem, hogy csirkemájat szabad enni az első fázisban?? nem látom se a tiltottak, se az engedélyezettek között...


ja, edzést (kardió) meg szintén most kezdtem el újra (2hó kihagyás után), amit jó lenne tartani heti 3 alkalommal.


Szóval tartsunk össze, hogy két hónapon belül meg tudjuk nyitni az 52 kilósok topicját :)

Kitartás!!

3. kisgé (válaszként erre: 1. - Szililili)
2005. okt. 28. 09:13

Szilililili!


Igen, csatlakozom az előttem szólóhoz. Ha nincs akaraterőd, akkor nem fog menni. Nekem sem volt sokáig 20 éves koromtól 30 éves koromig csak hízogattam és utáltam magam. 30 évesen kaptam össze magam, de bánom kicsit, hogy nem 22 évesen. Elvesztegettem önutálattal 10 évet!

Úgyhogy ezt gondold végig, aztán döntsd el, mit akarsz. Egyáltalán nincs nagy súlyfelesleged, ha elkezdenél egy jó diétát, 2-3 hónap alatt meg is szabadulhatnál tőle.

Nekem sokat segített egy diéta, ahol szabályok voltak, mert kellett, hogy lássam leírva, mit, mikor, hogyan egyek.


g

2005. okt. 27. 20:59

Szia Szililili!(jól írtam?)

Hajrá, fogyásra fel:

Először is: fejben dől el minden, vagyis nagyon nagy elhatározás kell, mert fogyni könnyű (bármilyen módszert választasz is, ha tényleg betartod, és nem csapod be önmagad), de megtartani már nem annyira. Nekem két évig sikerült tartanom a mínusz 20 kg-t, azóta életmódváltás és swok sport van, de megint elszaladt velem a ló, és én is 5 (legalább, ha több, az nem baj!) kilótól szeretnék, és fogok is megszabadulni.

jelenlegi módszerem:

mindenből, ami egészséges mértékkel eszem, pl. sovány hús, durumtészta, rengeteg zöldség, kevés gyümölcs,rozskenyér heti 1-2x max, és kihagyom a vacsorát, azaz 5 után nem eszem. ezt két hét alatt meg lehet szokni, és bár nem álltam még mérlegre, de tudom, és érezm, hogy fogyok, a ruhák mutatják meg.

heti 5x tornázom, ebből 2db 45 perces aerob edzés, a maradék alakformálás vagy súlyzós kis súllyal, ezek fél órásak. Zenére, vagy dvd-re.

Még egyszer sok sikert!

Rem. használható ötleteket adtam! szia:Rosewood

2005. okt. 27. 20:20

Sziasztok!


Remélem nem probléma, hogy új topicot nyitottam.

Én 62 kiló vagyok és 10 kilótól szeretnék megszabadulni, de egyszerűen nem megy. Csináltam én már az Atkins diétát, de nem voltam elég kitartó. Olyan nehéz megszabadulni ettől a 10 nyomi kilótól. Tud nekem valaki segíteni? Meg hát az akaraterővel is gond van. Ja, és 166 cm vagyok és 22 éves.


Köszönöm szépen a segítséget!

Nóri

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook