Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 60 kilósok tábora fórum

60 kilósok tábora (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
54. 7130b15964 (válaszként erre: 53. - E399e02287)
2006. dec. 3. 21:52

Kedves Lilo50!


Lelkesítőszöveg: Ne bosszants fel, hogy ennyire kövéren neked nincs kedved sportolni!!!:))) Egyrészt, azért mert magadhoz képest van néhány kiló pluszod, az még nem kövérség. Ezt azért fontos magadban tisztázni. Ne szapuld magad, hanem tegyél azért, hogy jobb legyen! 60 kilósan nem azért nem érzed jól magad, mert kövér vagy, hanem azért, mert utálod magad, hogy már megint mennyit ettél és mivel nem mozogsz híztál.


Viszont, ha sportolsz, akkor triplán jól jársz. Egyrészt továbbra is ehetsz, de nem fogsz hízni, nem kell éhezned, másrészt jobb lesz az alakod, több izom, több kalóriát éget el, harmad részt a sportolás fantasztikusan jót fog tenni a kis lelkednek és még az immunrendszeredet is erősíti. Akkor mi tart téged vissza attól, hogy holnap vegyél magadnak egy bérletet a szomszédos konditerembe?!


Semmi. Menj le, edz egy jót, utána sokkal jobban érzed majd magad!


Ha én meg tudtam tenni, akkor te is! Ehhez nem különlegesnek kell lenni, csak elszántnak, az meg csak rajtad múlik.


Egyébként a 160 centihez nem sok a 60-62 kiló, de biztosan sokkal jobban fogod magad érezni, ha megerősíted a mélyizmaidat, picit építed, formálod magad.

Sőt, mondok valamit, lehet, hogy a végén 62 kiló akarsz majd lenni, mert a feszes, izmos, kisportolt alkat csinosabb, mint egy ugyan sovány, de lötyi 55 kilós.

Az egyik kedvencem egy angol csajszi, aki 162 centi volt 65 kiló, izmos, de még nőies, szép arányos testalkattal és nem látszott többnek, mint az izom nélküli 56 kilósok, csak éppen sokkal szebb volt fürdőruhában.


Na, összekészítetted már az edzőcuccod? Vagy írjak még?!:)))


Ja, és kérj a Mikulástól egy csini új teremcipőt vagy edző ruhát, ilyen apróságok is tovább növelik a lelkesedést:)

2006. dec. 3. 21:38

Sziasztok! De jó h megtaláltam ezt a topicot!!! én 160 cm vok és a súlyom folyamatosan ingadozik 62 és 56 között... borzalom h mit művelek a saját testemmel. mindig hatalmas elhatározással azonnal le akarok fogyni, így megcsinálom h egy hét alatt leadok 5 kilót, aztán jön egy kis kudarc (általában pasik...) és 2 nap alatt visszazabálom azt az 5öt. segítsetek légyszi mert nem tudom h mit csináljak. úgy érzem h amikor kövér vagyok akkor emberileg is egy 0 vagyok, emiatt akarok egyből visszafogyni, csakhogy a hirtelen fogyás nem lehet tartós, ezt én is tudom. régen minden nap sportoltam és nem is volt bajom a kilókkal 50-52 kiló voltam évekig. aztán abbahagytam a versenysportot és ez lett belőlem... sportolni sincs kedvem ennyi pluszkilóval, mert nem esik jól. most elolvastam az egész topicot és kedvet kaptam h újra eljárjak rendszeresen sportolni. ráadásul itt van tőlem egy utcányira a konditerem, szóval holnap reggel ott kezdek! már alig várom!:) ilyet is régen éreztem! de olyan jó lenne ha vki írna vmi lelkesítő szöveget, mert olyan egyedül érzem magam ezzel a problémával, mert akárkivel beszélek erről, mindenki azt mondja h engem így szeretnek ahogy vagyok, és h nem vagyok normális h fogyni akarok. pedig 160 cm-hez tényleg sok a 60-62 kg. húú de sokat írta... bocsi, csak naon belelkesedtem h talán itt kaphatok egy kis segítséget és tanácsot h hogyan is alakítsak ki magamnak egy új étkezési szokást.

plííz vki írjon nekem...

2006. nov. 19. 17:00
Sziasztok!Én 176 cm vagyok és 69 kg...remélem beférek a "táborba":).58 kg az álomsúly de 60-62-el is nagyon boldog lennék.Én az adott étrendeket kedvelem egy diétába mert ott tuti tartom magam az előírtakhoz.Ha van vkinek egy jó tippje hogy milyen étrendel tudnék karácsonyra formába jönni azt szívesen fogadom:)Köszi előre is.
2006. nov. 8. 22:43
Hűűű, de jó volna idetartozni.....:O
50. kisgé (válaszként erre: 49. - Df30cb1959)
2006. nov. 8. 20:29

Szia!


Igen, enni kéne. Így a szervezeted elkezd tartalékolni, ha nem eszel, csak egyszer. Napi ötször kéne keveset enni. CH-t is egyél, de jó fajtát: teljeskiőrlésű kenyér, zabpehely, zabkorpa, rizs, hüvelyes zöldségek. Ezeket jó lenne, ha úgy délig ennéd, aztán már csak fehérjét és zöldséget érdemes. Fogyassz napi 2 l vizet is, az segíti a méregtelenítést.


Tényleg megáll az anyagcsere, ha nem eszel, ezt próbáld ki, szerintem, én annó így fogytam le a makacsul ragaszkodó kilóimat.

2006. nov. 8. 18:52
Elkezdtem fogyókúrázni és először csak kevesebbet ettem,majd elhagytam a kenyeret az étrendből.Na ez olyan két hétig ment és 5 kilót fogytam.Most 66 kiló vagyok de szeretnék lemenni 60kg-ra!Már ott járok hogy csak reggelizek,de nem megy lejjebb.Valaki tud valami fogyi tippet?
48. m_marcsa (válaszként erre: 47. - M_marcsa)
2006. nov. 8. 17:58
168 cm.
2006. nov. 8. 17:57
'68 cm. vagyok, most 60 kg, de szoptatok. Szülés előtt 56 voltam.Minden ruhám jó, nem akarok fogyózni később, csak tartani ezt a súlyt.Ja, és 30 éves vagyok.
46. gyöngyi (válaszként erre: 45. - Szililili)
2005. nov. 30. 18:05
Az belefér simán! És ha egyszer-egyszer bűnözöl egy icipicit, hát attól sem dől össze a világ. Csak arra kell figyelni, hogy utána azonnal visszaállj és hogy ne legyen túl gyakran.Max két hétben egyszer.
2005. nov. 27. 12:39

Hali!


Ezen a héten már majdnem minden oké volt. Csak a barátnőm szülinapja ne lett volna... Na de legalább már rá tudtam magam venni, hogy ne egyek hízlalót. Virslit meg tojást meg ilyesmiket ettem. Azt hiszem bele fogok én ebbe rázódni.

44. gyöngyi (válaszként erre: 43. - Midnattsol)
2005. nov. 24. 17:41

Képzeld én is megtaláltam, de most legnagyobb örömömre az is nagy, amibe eddig bele akartam fogyni!

Hurrá!!!

2005. nov. 20. 14:58
megtaláltam a két éve kicsi nadrágomat, és most jó =) annyira örülök=))
42. :Zsuzsi: (válaszként erre: 39. - Banyusz)
2005. nov. 14. 22:20

Persze, biztos, hogy számit a kor is. Én 29 vagyok.

Van egy barátnőm, szintén 29 éves, 46-48 (!) között mozog. Ő szereti ezt a súlyt, ha feljön 1-1 kg, 1 napig visszafogja magát, és azonnal lemegy róla a +1 kg. Pedig neki nem kell sokból leadni, és olyan korú, mint én. Bár szerintem ez mindenkinél más.

Még a diétáknál is van különbség, lehet, hogy van, ami valakinek működik, valakinek pedig abszolút nem.

41. gyöngyi (válaszként erre: 39. - Banyusz)
2005. nov. 14. 17:30

Szia banyusz!


Sajna igaz, amit írsz, az évekkel együtt a kilók is jönnek és az a különbség, hogy egyre nehezebb leadni. Most 45 éves vagyok, régen két hét alatt le tudtam adni 5 kilót, ez mostanában már egy hónap!! Úgyhogy most vigyázzatok!

40. Zsibi (válaszként erre: 35. - Rosewood)
2005. nov. 14. 09:12

Sziasztok!


Nekem a Bio-Króm nem jött be. Bár lehet, hogy tovább kellett volna szednem, de 30db-ból már 20-at elfogyasztottam (napi 1), de semmi hatás. Ugyanúgy kívántam az édességet. Sőt a patikus is azt mondta, hogy az ő testvére is megpróbálkozott vele, de semmit sem ért, neki sem.

De senkit sem akarok lebeszélni róla, nem egyforma a szervezetünk, gondolom mindenkinél más a hatás.

39. banyusz (válaszként erre: 38. - :Zsuzsi:)
2005. nov. 13. 20:20
Szia Zsuzsi! Azt nem is írtam,hogy ráadásul az édességekről is lemondtam(ha nem is Atkins szerint,de szénhidrátot is alig fogyasztottam:múlt időben,mert már kezd lanyhulni a lelkesedésem,tegnap is lecsúszott pár db palacsinta:( ).Tehát talány mitől lehet a stagnálás. Már többször is nekiálltam különféle diétának,de egyik eredménye sem tartott sokáig.Mindig visszajönnek a kilók.Olyat is hallottam már,hogy ahogy öregszik az ember egyre nehezebb leadni a kilókat.Mondjuk ez nem vigasztal.
38. :Zsuzsi: (válaszként erre: 37. - Banyusz)
2005. nov. 13. 18:25
Banyusz, mintha magamat hallanám. Még a paramétereim is ugyanezek. Én már 3 hónapja csinálom a South Beach diétát. Az első két hétben lefogytam 2 kg-ot, azóta tartom, de semmi egyéb. Ennyi idő alatt 6-8-10 kilókat fogynak az emberek. Egyszerűen nem értem.
2005. nov. 13. 14:00

Sziasztok!

Nagyon megörültem,amikor megláttam az új topicot(a címét),mert én is ezzel a problémával küzdök.161cm,61 kg. Fénykoromban 51.Ez a 10kg úgy ragaszkodik hozzám,hogy bármit csinálok mindig itt kötök ki.Le tudok fogyni kb.57-re,de szép lassan vissza is osonnak rám a kg-k.Pedig lelkesedésben nincs hiány,már 2 hónapja edzésekre is járok(kardio+kondi),de csak 1kg-t fogytam.:(((

Megesz a sárgairígység,amikor mellettem arról beszélnek a sorstársak az edzőteremben,hogy mennyi lement róluk 1 hónap alatt.Én még centikben sem tudok semmi jóról beszámolni.(ha az nem számít annak,hogy a combom 1cm-vel vastagabb lett:)))

2005. nov. 12. 18:16

Hali!


Köszönöm szépen a segítséget. A Bio-Krómon már én is gondolkoztam. Azt hiszem ki is fogom próbálni, hátha segít. Nagyon remélem, hogy végre erőt tudok venni magamon és elkezdeni a fogyit.

35. rosewood (válaszként erre: 33. - Szililili)
2005. nov. 12. 16:48

Szia szililili!

Nem lehet, hogy Te is ch-függő vagy, és ezért is muszájból kajálsz be este? Erre megoldás l e h e t az előbb említett kitartás és akaraterő mellett a krómtartalmú étrendkiegészítő. Többféle is van a piacon, de azok a jók (nem a legolcsóbbak), amik szerves krómot tartalmaznak. Ezek kordában tartják a ch-anyagcserét, és ha hiszel is bennük, akkor hatni fognak. Ezek sem csodaszerek, de azt gondolom, ha már egyszer megvettem, akkor nem zabálok mellette, és két hét elteltével tényleg érezhető a hatása. a dolog kicsit placebo-elvnek tűnik, de mégsem az, mert kipróbáltam olcsóbb nem szerves krómot tartalmazó szert is, és az sz.rt sem ért, akármeddig szedtem, tök éhes voltam mellette... alig vártam, hogy elfogyjon, és végig reménykedtem, hááátha... A jó termékek: Chito-Chrom (havi adg kb 2000Ft), Bio-Króm (2 havi adag 2300 Ft) Krómkarnitin (havi kb. 2000 Ft) és amit most szedek Béres fittforma tabletta (havi adag 3000 Ft, de így nem kell külön L-karnitin, amit az edzéshez szedek, és abból is 200mg van benne). Aztán csökkentheted az éhségérzetedet, ha benyelsz pár szem korpatablettát, sok, azaz rengeteg folyadékkal, így becsapod a gyomrod, és még az emésztésed is helyrebillen. ha meg okés, akkor még jobb lesz. Mindig is szedtem tálplálékkiegészítőt, de ezek nem fogyasztószerek, az biztos, csak a testtömeg-csökkentő étrend mellett hatásosak. Rem. tudtam segíteni. Szia, és vágj bele! Rosewood

34. Timus
2005. nov. 12. 07:41
Elhatározás kérdése és kitartás!
2005. nov. 11. 20:23

Hali!


Még mindig semmi. Nem tudom rávenni magam. Este mindig rámjön a zabálhatnék. Egyszerűen nem tudok mit csinálni ellene. Nem tudom megállni. És persze a kedves is azt mondja, hogy én így vagyok jó, meg hogy nem vagyok kövér, és hogy így szeret, ahogy vagyok. Ilyenkor meg előjön a lustaság és elgyengülök. Mit csináljak? Le akarok fogyni, de nem tudom, hogy hogy vehetném rá magam.

Valaki tudna nekem segíteni?

2005. nov. 10. 18:09
Idáig az Atkinst csináltam,de egy-két hónapja nagyon lelassult a fogyásom, max 1 kilót fogytam havonta. Most megpróbálom az SBD-t, de attól meg baromira éhes vagyok. Gyakorlatilag most vagyok 45 éves és 25 éve minden évben fogyóztam egy keveset. Anélkül már 150 kiló lennék, az tuti. Szerintem simán könyvet írhatnék a témából, annyira tudok mindent!! Csak háááát- imádok enni! Akaraterő és szilárd elhatározás kell én azt hiszem!
31. Zsibi (válaszként erre: 30. - Gyöngyi)
2005. nov. 10. 14:35

Waoo, az igen! És melyik diétát csinátad?

Én ahogy most visszagondolok az elmúlt időszakra, állandóan csak fogyózom. Szerintem ezért nincs vagy nem tud lenni akaraterőm, vagy nagy elhatározásom.

2,5 éve végetvetettem egy hossssszú kapcsolatnak, amikor is lefogytam, aztán valahogy rá fél évre elkezdtem hízni (zabálások miatt persze), amit lehet, hogy lelki okokra lehet visszavezetni. Na azóta, állandóan az van bennem, hogy vissza akarok fogyni, persze gyorsan, aminek meg az az eredménye, hogy fel-le ugrálnak rólam az 5-10 kilók. De ebbe a sztoriba csak a napokban gondoltam bele. Tényleg azóta van felborulva az étrendem (hol semmit nem eszem, hol egy fél disznót sok csokival) ...fúúj, ezt még leírni is rossz volt...

30. gyöngyi (válaszként erre: 26. - Zsibi)
2005. nov. 9. 18:26
Azt hiszem, ha nem megy azért, mert még nem határoztad el magad elég erősen! Ha igazán akarod, akkor meg is fogod csinálni!! Van aki elkezdi a fogyit, de nem tartja elég fontosnak. Arra a pontra kell eljutnod, hogy igazán akard! Nekem ehhez elég volt április 1-én a mérleg, amikor 86-ot mutatott! Akkor döntöttem el, hogy ez így nem mehet tovább! azóta 16 kg-ot fogytam és nagyon jól érzem magam a bőrömben. Te is meg tudod csinálni!!
29. Zsibi (válaszként erre: 28. - Rosewood)
2005. nov. 9. 15:12

Szia Rosewood!


Köszi a bíztatást, tényleg sok-sok erőt tudok meríteni ezekből a "nézz már magadba!" levelekből!


Ez a jutalom egy jó ötlet!!! :) persze tuuudoooom, csak valami jelképes vagy cukor- és lisztmentes jutalom legyen :)


Hétvégén gép közelben vagytok?? Mert mindig akkor szúrom el!! Ha igen, akkor evés helyett a gépen fogok lógni :)

28. rosewood (válaszként erre: 26. - Zsibi)
2005. nov. 8. 17:18

Szia zsibi!

Újabb biztatásadg tőlem Neked! a fogyókúra nagyyon hatásos önfegyelemforrmáló eszköz is! gondolj csak bele, igenis van akaraatod, és nééézd meg, milyen nyunyinak tűnő emberek tudtak lefogyni akarattal, Neked ne menne?! dehogynem!!! mindenképpen kell egy célkitűzés, de először csak rövidtávú, és akkor lesz sikerélményed, ami visz tovább. olyankor kell egy jutalom, hogy megint legyen erőd. És az igazi jutalom az lesz, amikor majd mondják, hogy hm, és wow, és nahát! :-)

szia!rosewood

27. rosewood (válaszként erre: 24. - Kisgé)
2005. nov. 8. 17:15

szia g!

szerintem ne most kezdj el futni, hanem inkább tavasszal, akkor még meg is szereted, most meg lehet, hogy szenvednél tőle, mert fáznál.(még ha ki is izzadsz) Stepgépre meg hajrá! én jó pár hónapig vágytam rá, és aztán megkaptam, annyira örültem neki! :-)

26. Zsibi (válaszként erre: 25. - 7e433abb8e)
2005. nov. 8. 13:54

Köszi Moncha!

Tök igazad van. Merre található ez a gomb? :)


Szóval te kikapcsolatad a kaja gombot és bekapcsoltad a pasizás gombot... Hmm, nem rossz... megfontolandó...


De tényleg, ezek a kicsi "fejmosások" (amit tőled is kaptam az imént) nagyon jól hatnak rám - úgy veszem észre. Ilyenkor mindig elgondolkozom, hogy miért vagyok ilyen gyengusz (amikor az életben meg a kelleténél is akaratosabb és makacsabb tudok lenni), és nehogymá' ha más, akkor én ne tudjam megállni... csak aztán jönnek azok az éhes pillanatok, amikor ha nem fognak vissza (szavakkal persze...), akkor nekiesek a hűtőnek... :(

25. 7e433abb8e (válaszként erre: 23. - Zsibi)
2005. nov. 8. 10:14

Zsibi.

Ki kell nyomni az evőgombot.

Fejben dől el. Ha pedig nem tudod kinyomni, akkor mindig vissza fogsz esni.

Az fogy le, aki tudatosan csinálja.


Mint pl. én a pasizást :)

:DD

(csak vicceltem)


A diéta működik, bármelyik működhet, csak kitartás kell hozzá. :) Meg a gombkinyomás.

Működik a gomb hidd el. Nem véletlenül írom.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook