Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 60 év felett - szex nélkül élni... fórum

60 év felett - szex nélkül élni... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
3. 9c485f67e8 (válaszként erre: 2. - Bjudit55)
2017. márc. 9. 13:04
dettó
2. bjudit55 (válaszként erre: 1. - D0d8909694)
2017. márc. 9. 11:45

valószínű egyidősek vagyunk.


De szeretnék egy ilyen társat Istenem!


Hosszú évek óta egyedül élek, de csak olyan férfiak találnak meg, akiknek első a szex.

2017. márc. 9. 10:39

Lehet, hogy más oldalon már volt téma, de mégis elindítom. Úgy gondolom, hogy 60 év felettiek nem túl sokan vannak itt az oldalon, azért mégis megkockáztatom.

Több mint 15 éve élek második férjemmel, akivel az első 5 évben minden nagyon jó volt. Igaz nem volt egy "lepedő ördöge", de nekem nagyon megfelelt, gyöngéd volt, és a lassú, érzéki behatolása nekem nagyon tetszett.

Egy idő után egyre többször "nem volt kedve" az aktushoz, bár nekem igencsak lett volna.

Úgy gondoltuk, hogy ez átmeneti, "férfi klímaxos" jel és majd kialakul újra köztünk a harmónia.

Sajnos nem így történt, pedig orvoshoz is elment, (állítólag) szedte a sztetoszteront is. Viagrával is próbálkoztunk, de ennek ellenére egyre ritkábban került sor aktusra, akkor is mindig én kezdeményeztem. Végül a rendszeres kifogások, elutasítások után úgy gondoltam, hogy keresek magamnak valakit, aki úgymond "szextársam" lenne. Voltak próbálkozásaim, volt egy-két alkalmas találkozás is, de végül rájöttem, hogy ez nem vezet sehová, nem találtam olyan férfit, aki hosszabb távon lenne társam ilyen formában.

Férjemnek persze nem szóltam erről, nem szerettem volna megbántani. (amiről nem tud, az nem fáj).

Szóval most ott tartunk, hogy élünk egymás mellett, mint két lakótárs, ő egyébként rendes, segít mindenben (még mosogat is néha) :)

Elválni semmiképpen nem szeretnék, de kíváncsi vagyok, hogy mi a véleményetek, vannak e hasonló gondjaitok. Várom a hozzászólásotokat.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook