Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 60 év felett - szex nélkül élni... fórum

60 év felett - szex nélkül élni... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
123. R.Eszter (válaszként erre: 120. - D0d8909694)
2017. márc. 16. 12:49
Kedves Nori55! Egy nő 62 évesen is nő és klasszul össze tudja szedni magát úgy külsőleg, mint lelkileg és jól kell éreznie magát a bőrében. Ezzel csak azt szerettem volna mondani, hogy nincs a koroddal semmi baj.A vágyaidat te ismered, senkitől nem kell elnézést kérni miattuk.Élj úgy, ahogy szeretnél.
122. 9c485f67e8 (válaszként erre: 121. - D0d8909694)
2017. márc. 15. 23:15

Véleményem szerint rajtad és a férjeden kívül nem tartozik másra. Megvan a korod a döntéshez.

62 évesen tanácsot kérni ilyen helyzethez - enyhén szólva nevetséges.

121. d0d8909694 (válaszként erre: 115. - Bnedora)
2017. márc. 15. 21:46
Ez tökéletesen így van, ahogy írtad, csak kíváncsi vagyok mások véleményére is, mivel ezt nem nagyon lehet "élőben" senkivel megbeszélni, illetve nem ajánlatos.
120. d0d8909694 (válaszként erre: 113. - L.luiselotte)
2017. márc. 15. 21:44
Édes vagy és köszönöm a tanácsot, de nem 55 éves vagyok, hanem 62. :)
119. 9c485f67e8 (válaszként erre: 115. - Bnedora)
2017. márc. 15. 21:15
62 évesen...
118. e8da813d29 (válaszként erre: 112. - PöttyösPanka)
2017. márc. 15. 21:13

Ha úgy érzékelted, hogy nem próbáltam normálisan hozzászólni a témához, és még a fő-kötözködőt is higgadtan kezelni, akkor téged valami nagyon elvakít az irányomban!


Amúgy, ha csak azért lettem volna képes írni, hogy kinyilatkoztassam, hogy nem tolerálom az ilyet, annak se kellene problémának lenni, bárki megteheti.

Mindenki leírhatja a véleményét, kivétel nélkül.

Hogy az nem mindenkinek tetszik valami ok miatt?

Hát ilyen az élet.

Bólogatni nem fogok, ha azt nem tudom felvállalni magam előtt. Senki kedvéért.

Sose leszek simulékony, mindenki szemében tetszelgő, csodaempátiás csodanő, más nicken meg furkálódó. Ehhez kell valami különös képesség, ami belőlem hiányzik ;)

117. massalhangzo (válaszként erre: 116. - L.luiselotte)
2017. márc. 15. 21:09

szerintem o arra vagyna, hogy legyen egy ferfi tarsa, nemcsak lakotarsa. ez sem lehetetlen dolog, biztos vagyok benne, hogy sokan vannak olyan helyzetben, foleg egy hosszu hazassagban, hogy szex, intimitas mar regota nincs, csak elvetve, es ezt keresnek


en azt gondolom, hogy a felrelepeses mindig rossz, es sosem megoldas, mert ha ideiglenesen jol erzi is magat valaki massal, attol meg a kapcsolata, amiben hiany van, nem valtozik, nem lesz jobb, sot valoszinuleg egyre rosszabb


azt tudom, hogy en ilyen helyzetben nem felnek egyedul maradni, egyedul elni, vagy akar megbeszelni a masikkal egy oszinte helyzetet. mert lennek en is annyira tisztesseges forditott helyzetben, hogy nem akarnam magam melle lancolni a masikat, ha elhetne massal, maskent, vagy nem mondatnam le a szexrol csak azert, mert en nem akarom. de inkabb megbeszelnem ezt oszinten, tisztaznam egyszer, meg ha fajdalmas is, minthogy hallgatolagosan sumakoljunk mind a ketten

2017. márc. 15. 20:40
vagy a 3-ik út : ha idegenkedik más férfiaktól, akkor szerezzen be egy vibrátort vagy valami más alkalmas segédeszközt.
115. bnedora
2017. márc. 15. 20:17
Nem értem, miért kell tanácsot kérni ez ügyben. A lehetőségeket gondolom fórumindító tudja, így saját magának kell eldöntenie melyiket választja. Bárki bármit mond, úgyis az lesz, amit ő maga akar.
114. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 113. - L.luiselotte)
2017. márc. 15. 20:11
teljesen egyetértek. nem tudom mik lehetnek ennek a korosztálynak a szexigényei de gondolom van. és ha van és otthon nincs lehetőség én elítélni nem tudom ha keres más megoldást illetve én még azzal egészíteném ki az előttem szólót, hogy esetleg ezt tisztázhatja is a férjével hogy szereti őt de ez a rész neki így nem jó és erre ilyen és ilyen megoldást keres. szerintem nincs ezen mit elítélni.
2017. márc. 15. 20:00

Fóruminditónak : ha nem megy az önmegtartóztatás, de a házasságot sem akarja felrúgni, két dolog közül választhat :


- 55 évesen még jól nézhet ki, ha vannak rajongói, vagy hódolói, akkor diszkréten válasszon valakit közülük.

- ha nincsenek udvarlói, akkor fizessen egy pasinak a szolgálataiért.

EDzen nincs mit ragozni.

112. PöttyösPanka (válaszként erre: 109. - E8da813d29)
2017. márc. 15. 19:58

És csak azért képes vagy írni ebbe a fórumba, hogy kinyilatkoztasd, nem tolerálod az ilyet, de emellett semmi mondandód nem volt. Magyarul azért jöttél, hogy ítélkezz. Bocsánat az offolásért, de pont ezért veszít az oldal az értékéből. Azért csatlakoztam ide, mert itt sok ember többynyire értelmesen meg tudta tárgyalni ügyes-bajos dolgait, és tanácsot tudott kérni. De egyre szaporodnak azok, akik mindenhol tiszteletüket teszik ha érintettek a témában, ha nem, és sosem szalasztják el kritizálni a többieket. Komolyan úgy érzem, hogy egyesek csak és kizárólag ítélkezni járnak ide. Gondolom kompenzálni akarnak ezzel valamit. Persze ez nem kifejezetten csak rád vonatkozik. Mi lenne, ha csak meghallgatnánk egymást, és érdemben válaszolnánk a kérdésekre? Persze leírhetod a véleményed akkor is, ha az nem visz előrébb, de sokkal emberbarátibb lenne, ha kevésbé támadólag és kioktatóan tennéd. Nem kell egyből rátámadni a másikra.

Értem én, hogy nálad halálos bűn a magcsalás, de itt nem ez a téma, te viszont ha erről olvasol, a többi mondat nem ér el a tudatodig. Erre írtam, hogy nem minden fekete vagy fehér. Végezetül még annyit hozzátennék, hogy én nem lennék büszke arra, ha nem tudnék akár csak egy kevés empátiát felmutatni. Köszönöm, hogy meghallgattál, és bocsánat a személyeskedésért.

111. massalhangzo (válaszként erre: 109. - E8da813d29)
2017. márc. 15. 19:20

bizonyos szempontbol a ferj is atveri. de az empatia lenullazasa mellett egy normal tanacsot se irtal, akkor minek jottel egyaltalan ebbe a forumba?


peldaul ha te tobbet nem tudnal, akarnal szexelni, a ferjed pedig meg kivanna nokent es akarna, akkor mit csinalnal, hogyan probalnad rendezni a dolgokat, hogy mindenkinek a leheto legjobb legyen?


mert te annyira egyenes vagy es tudod a frankot, akkor ha ilyen szituba kepzeled magad, csak tudsz hasznalhato tanacsot adni. azon kivul, hogy azt mondanad, apuci, mi a fszer akarsz meg szexelni, en nem, tehat eljunk igy tovabb boldogan. mert nyilvan akkor nem venned figyelembe az o erzeseit

110. e8da813d29 (válaszként erre: 107. - Massalhangzo)
2017. márc. 15. 18:45
Elég szar lehet, sajnállak.
109. e8da813d29 (válaszként erre: 105. - PöttyösPanka)
2017. márc. 15. 18:43

Nulla empátia van részemről a házastársát atverők iránt.

Jól mondod.

Nincs mentség.

Magam felé sem lenne, 20 év múlva sem.

Ennyi.

108. massalhangzo (válaszként erre: 107. - Massalhangzo)
2017. márc. 15. 18:24
nem minden ember reagal ugyanugy a rakra, kemora
107. massalhangzo (válaszként erre: 90. - E8da813d29)
2017. márc. 15. 18:23

bocsi, de diplomas apolo is lehet buta, mint azt mutatja a pelda. akkor neked plane tudnod kellene, hogy nem minden ember reagal a rakra, kemora


nem diplomas apolokent is mindenki tudja, hogy az emberek szexualis etvagya, igenye, hozzaallasa kulonbozo lehet. van, aki naponta kivanja, masnak havonta belefer


aki azt mondja, ismeri a szex es szeretkezes kozti kulonbseget, annak fogalma sincs a jo szexrol, ellenben sok szarban volt resze, ez csak szemelyes velemenyem

106. massalhangzo (válaszként erre: 101. - Júliusi)
2017. márc. 15. 18:19

bocs, de mi koze van ennek a foruminditohoz? sajnalatos, ha valaki mar 40-50 evesen mindenfele egeszsegugyi problemaval kuzd, nem torvenyszeru, az nem fel labbal a sir. ugyanez vonatkozik a szexre


nehogymar temesse valaki magat 60 folott, csak mert sokan mar 40 evesen felkriplik


sima ugy, ha a ferj es a feleseg sem kivanja a szexet, nincs problema. mas esetben sincs, ha a ket felnek kozelit a szexualis igenye, etvagya

105. PöttyösPanka (válaszként erre: 95. - E8da813d29)
2017. márc. 15. 17:04
Ha nincs benne tapasztalatod, akkor miért támadsz rá egyből a fórumindítóra? Úgy csinálsz, mintha nulla empátia szorult volna beléd. Részemről túltárgyaltuk.
104. kristo_f (válaszként erre: 100. - 9c485f67e8)
2017. márc. 15. 16:52

Kapott kapott, de még nem olvastam hogy "kalap-kabát, rakd ki a bőröndjét az ajtó elé"

Ami késik az múlik

:)

103. 31bc25d879 (válaszként erre: 101. - Júliusi)
2017. márc. 15. 16:42
Szerintem nekem sem ez lesz a legnagyobb gondom:)
102. 9c485f67e8 (válaszként erre: 101. - Júliusi)
2017. márc. 15. 16:39
Arról már nem is beszélve, hogy néhány férfi már belehalt a kék bogyóba.
101. júliusi (válaszként erre: 1. - D0d8909694)
2017. márc. 15. 16:29

Nem olvastam vegig ezt a sok hozzaszolast.

En most vagyok a klimax kezdeten,49 evesen.A ferjem egy evvel idosebb.

El se tudom kepzelni,mi lesz a hatvanas eveinkben,de gondolom,nem a szex fog a kozeppontban allni..:(

Marcsak azert sem,mert mar ilyen olyan betegsegek gyotrik az embert egy atdolgozott elet utan,lassan nyugdijba keszul...

Felteve ha megeri...mert egyre tobb 40- 50 ev koruli hal meg...sokan a hatvanat meg se elik...apu is 58 evesen halt meg,ha elne 80 lenne...

A masik ,van olyan kolleganom,aki a klimax kezdete utan egyatalan nem kivanta a szexet,igy abbahagytak 50 egynehany evesen..

Szoval ez is emberfuggo...

100. 9c485f67e8 (válaszként erre: 99. - Kristo_f)
2017. márc. 15. 16:25
Itt a férj önerzete már kapott egy nagy pofont.
2017. márc. 15. 16:13

Tudom , itt mindenkinek tökéletes a házassága, tökéletes orgazmusok tömege minden nap

Van az életnek más oldala is

Adott a Maslow piramis,

[link]

aminek az alján, mint alapvető dolog, helyezkedik el a szex is

Törd le egy asztal egyik lábát és felborul.


Ugyanakkor első nekifutásra többen a férfit ekézik. Mi az hogy nem akar szexelni?

Ez nem akarás kérdése, hanem az agy nem ad megfelelő impulzust. Hogy miért, sok oka van. Az egyik az öregség ami ellentétben az egyik kommenttel, nem ugy van hogy a férfi élete végéig kivánja a szexet

Élete végéig a nő kivánhatja, mert nincs ilyen irányú leépülés mint a férfinél

Érdemes elolvasni, még ha nem is idős férfiakrol ir

[link]

Zimbardo megoldási javaslatai viszont hülyeségek,még ha ő a nagy Zimbardo is


A másik gond, ha egy férfi impotens, akkor felborul az érzelmi világ is, de akár a hétköznapi dolgok iránti érdeklődés, sőt a munkát is elhanagolhatja, ha még dolgozik

Beszéltem potencianővelőt szedő középkorú férfiakkal fórumon

Ugyanezt mondták, legalább is amig rá nemtaláltak a megfelelő szerre, de az is frusztrálta legtöbbjét hogy miért kell neki "fiatalon" tabletta függőség


Nehezen képzelek el olyan helyzetet, hogy átöleli a nőt, simogatja, netán "kézzel -lábbal" kielégíti, hamár másképp nem megy

Ez nem igy működik! Nyitott házasság is csak addig megy, amig mindkét fél potens. Ha az egyik kiborul akkor már fene megette


Közeli férfi ismerősöm felesége meghalt, rossz házasság volt

Röviddel rá megismerkedett egy korabeli hölggyel és jól éltek boldogságban vagy évtizedig

Aztán beütött az impotencia

A férfi mindenért veszekedett elkezdett inni

Akkor azt mondtam, miért nem vesz be potencianövelőt és meg lenne oldva

Nem lehetett mert pacemaker, magas vérnyomás is volt

A hölgy kitartott mellette, panaszkodott is hogy mivé lett a szeretet, hova lett a korábban megismert párja. Nem sokáig, mert az öregúr beteg lett és meghalt.


A kielégületlenség feszülté teszi a nőt, a tehetetlenség a férfit, nem marad más a házasságban , a kapcsolatban, mint a feszült ingerlékenység, veszekedés akár egy doboz gyufán is

Hogy miért vagyok ilyen okos ebben a témában?

Mert kenyerem javát bőven megettem és van saját tapasztalatom az élet eme oldalárol is, kezdve a fiatalságtol az öregkorig


Mit tegyen a topikindító?

Nem tudom. Leginkább azt gondolom, hogy menjen bele egy alkalmi szexbe, de elég veszélyes bármely korban az érzelmekre

2017. márc. 15. 16:13
Hogy lehet megbeszélni a hatvanas férjjel, akinek potenciaproblémái vannak és még a kék tabletta sem hozott jelentôs változást, hogy jobb legyen a feleség számára a szexuális élet aki mellesleg azelôtt sem volt lepedôakrobata?
2017. márc. 15. 12:14
Akit szeretek, becsülök, tisztelek, aki hosszú évek óta társam az életben, nem csalom meg a szex hiánya miatt.
96. e8da813d29 (válaszként erre: 95. - E8da813d29)
2017. márc. 15. 11:52
így csak itelkezel felettem, ha jól látom:)
95. e8da813d29 (válaszként erre: 94. - PöttyösPanka)
2017. márc. 15. 11:50

A véleményem itelkezes?

Hát akkor legyen úgy, ha neked jobban esik.

Szerencsére nekem sincs tapasztalatom, de javaslatot kértel tőlem, hát én is kertem tőled:)

Mert

94. PöttyösPanka (válaszként erre: 93. - E8da813d29)
2017. márc. 15. 11:27
Lehet, hogy ugyanazt fejtegetjük, csak te ítélkezel is közben. Én nem tudok mit javasolni, mivel szerencsére nincs tapasztalatom a dologban.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook