Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 56 évesen normális dolog a fogamzásgátló szedése? fórum

56 évesen normális dolog a fogamzásgátló szedése? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
6. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 15. 19:40

Háziorvos monnyonle!

Minimum követelnie kellene szakorvosi vizsgálatot, javaslatot, hogy szedheti-e.

2020. szept. 15. 19:22
Lehet, hogy már rég elavult dolog, de az én ismereteim szerint 35 fölött a nőgyógyászok nem javasolják a tablettát, trombózis veszély miatt. Ezt elfelejtettem írni, annyira megdöbbentem, hogy nem jár nődokihoz anyósod, és hogy ezzel a háziorvosa se törődik.
4. Witch👻 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 15. 19:21

Dédi mamám 60 éves volt amikor azt hitte végre elmúlt a menzesze, hát nem... terhes volt.

Szinte senki sem hiszi el, hogy annyi idősen szült, pedig élő bizonyítèk a lánya aki még él.

Én megértem, hogy szedi. Elővigyázatos.

3. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 15. 19:18

35 éve 😱

Az okos dolog, hogy védekezik.

Ez az ő dolga, ne foglalkozz vele.

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 15. 19:15

Biztos oka van, hogy az orvosa javasolja neki.

Ha még fogamzóképes, helyes, ha védekezik. Ritka, de megesett már a történelem folyamán, hogy ennyiidősen spontán fogant meg a nő.

2020. szept. 15. 19:02
Sziasztok. Anyósom 56 éves még mindig szedi a fogamzásgátló tablettát a házi orvosa írja ki neki. 35 éve nem láta nőgyógyász. Én mindig mondom neki hogy ne szedje én még ilyet senkitől nem hallottam hogy ennyi idősen is szedni. Kinek mi erről a véleménye, tapasztalata nagyon kíváncsi vagyok. Hogy csak én látom úgy hogy ez nagyon nem normális dolog? Mindig azt mondja addig jó még minnnel tovább meg van meg hogy nem akar terhes 🤰 lenni.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook