Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 40 felett nincs újrakezdés? Nincs normális kapcsolat? fórum

40 felett nincs újrakezdés? Nincs normális kapcsolat? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2017. dec. 21. 19:17

Nekem nem kellene olyan elet, amilyen van 2 kisgyerek mellett van.

Negyven utan pedig mar egy kicsit szeretne az ember leengedni, kenyelmesebben, nyugodtabban elni.

(Bocs, pedig szeretem a gyereket nagyon. De az is lehet, hogy a ferfinak tele van a hocipoje a nagy egodtol).

Jo az onbizalom, de csak bizonyos hatarig hangoztatva.

89. Százas Evelin (válaszként erre: 87. - Syria)
2017. dec. 21. 19:12

Kétségkívül létezik ilyesmi hatvanon felül is. :-) Jó veled beszélgetni, örök optimista vagy.

Én meg javíthatatlan, egy igazi szentet azt pl. unalmasnak találnám. :-) Milyen szerencse is, hogy ilyet én úgyse találnék sehol. Ha megtalálnám, nem hinném el hogy szent, ha elhinném, attól kezdve meg nem érdekelne. :-)

88. csikil4ny (válaszként erre: 84. - Linda17)
2017. dec. 21. 19:11
Igazad van. Csak kell találni egy megfelelő társat. Nem lehet akárkiből társ.
87. syria (válaszként erre: 82. - Százas Evelin)
2017. dec. 21. 19:07

Van, aki hatvanon felül is tud olyan társat találni, akivel tűzön-vízen át kitartanak egymás mellett. A megözvegyült, gyermektelen nagybátyámnak sikerült. Óriási szerencséjük van egymással.

Mondjuk a nagybátyám kivétel, mert ő egy szent.

86. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 84. - Linda17)
2017. dec. 21. 14:50

Nem veled van a gond!

Biztosan van olyan ferfi, aki megfelel ez a csaladi elet.

85. Mezei Virág (válaszként erre: 84. - Linda17)
2017. dec. 21. 13:53

Teljesen igazad van, de azt azért nem értem, miért kell együtt lakni, főleg, ha az első a kedves mama?

Ott alszik, te meg dolgozol rá...

84. Linda17 (válaszként erre: 81. - 1c2bf7d42c)
2017. dec. 21. 12:34
Hát nem hiszem h a két gyereken múlik, h valaki az álmok asszonya -e. Van saját házam, kocsim, munkám, el tudom tartani magunkat. Nem érdekel, h fél vagy 3/4 a fizetése. A külsőmre sem lehet panasza senkinek. Most szerzem a 4. diplomám, nem vagyok elhízva..stb. Ez nem önteltség, hanem a tények. Persze van egy csomó komplexus bennem, de ezek megvoltak 10 éve is. Szerintem ez a "40 es nő két gyerekkel nem lehet senki álmai asszonya "kicsit degradáló, de kinek a pap..Hiszek benne, h az érzelmek nem a koron meg a gyerekeim meglétén múlnak.
83. csikil4ny (válaszként erre: 79. - 124637ff9b)
2017. dec. 20. 17:26

Maximálisan egyetértek, a megfelelő kommunikáció megléte alap bármilyen emberi kapcsolatban, ha az nincs meg, akkor semmi nincs!


Kedves fórumindító! Lehet, hogy te szereted, de valamiért az úriember mégsem felel meg a te elvárásaidnak, ahogyan neki sem a te elvárásaid...

82. Százas Evelin (válaszként erre: 69. - Syria)
2017. dec. 20. 17:13

Syria, az a kapcsolat amiért úgy megharcoltak, mint te a tiédért, - az felértékelődik a harcos szemében. Mindent lehet rá mondani, csak azt nem, hogy spontán.

Ne hallgass rám és más se hallgasson rám, mert én elvesztettem már a hitemet a párkapcsolatokban és úgy gondolom, az ember kizárólag csak maga-magában bízhat és lelheti meg azt az erőt, nyugalmat, biztonságérzetet, ami a túléléshez kell.

Ezt se halld meg, ha nem akarod: nincs ez még teljesen lejátszva. Nem létezik biztosíték, Syria. Hatvanon felül is újrakezdenéd még?

Hányszor tudunk egyáltalán szeretni az életben?

Lemerül előbb-utóbb az ember, mint a laposelem. :-) Remélem, duracell tölteteket raktál a dologba. :-)

81. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 77. - Linda17)
2017. dec. 20. 16:59

Ez eddig stimmel.

Csak vedd tudomasul, hogy egy negyvenes no ket gyerekkel nem eppen az almok asszonya.

(Ahogy egy pasi sem fel fizetessel.)

Megjegyzem, sokkal jobb konciokkal rendelkezo no is nehezen talal megfelelo tarsat.Ma mar mindket oldalrol nagyon komoly elvarasok vannak, melyek reszben jogosak is.

80. Martin Router King (válaszként erre: 77. - Linda17)
2017. dec. 20. 16:45

Persze hogy nem beteges,de az illetonek amolyan laza kapcsolata vagy,nem. akar tobbet...neked kell eldontened ,hogy jo igy,vagy keresel mast

..

79. 124637ff9b (válaszként erre: 77. - Linda17)
2017. dec. 20. 14:48

Teljesen igazad van.

Megint csak az van, mint minden más esetben:

le kellene ülnötök beszélni róla. Hogy te mit hogyan szeretnél, ő mit hogyan képzel el, lehet, hogy csak arról van szó, amit a másik fórumon írtak, hogy MONDANI KELL.

78. a.manus (válaszként erre: 69. - Syria)
2017. dec. 20. 14:20
:)Csak a meglátásom, észrevételem írtam, jól elpörgök a zombikkal...:)és persze nem vagyok egy ókori bölcs csak egy hétköznapi figura, mint itt sokan...ráadásul mindig van ellenpéldája is dolgoknak...Örülök, hogy találtál társat, ketten mindig másabb, mint egyedül(ez egy bölcselet volt):)
77. Linda17 (válaszként erre: 75. - 1c2bf7d42c)
2017. dec. 20. 13:43
Bocs, de ez nem igaz. Minden normális embernek szüksége van egy társra..évkig boldogan éltem egyedül..pontosabban a gyerekeimmel. De egy dolog a gyerekek, meg egy másik a társ. Nem hiszem, h attól, h normális kapcsolatot szeretnék-ha már van valamilyen-attól még túlzottan rá lennék kattanva a dologra. Nem vagyok. Vagyis nem voltam, de most szeretek valakit. Ez van. Ez nem beteges.
76. Mézes-Krémes (válaszként erre: 75. - 1c2bf7d42c)
2017. dec. 20. 13:11
Már hogyne lehetne, ne viccelj! :) De akkor meg nem kell a nyakunkra egy olyan pali, aki néha átjön üríteni.
2017. dec. 20. 12:51

A nok vannak jobban rakattanva a "kapcsolatra";

mintha ferfi nelkul nem lehetne elni, elvezni az eletet.

74. Mézes-Krémes (válaszként erre: 72. - 1c2bf7d42c)
2017. dec. 20. 12:33

Hogy jönnek ide a lányok? Én még nem igen hallottam olyan sztorit (persze biztos, hogy van), hogy egy nő a 30-as, 40-es éveiben ne legyen hajlandó egy férfi mellett elköteleződni, azért, mert a papával tölti a karácsonyt, és úgy összességében, ők ketten élnek, szeretetben, boldogságban.

Vulgáris voltam, de nagyjából ez a véleményem. Ez van.

73. Mézes-Krémes (válaszként erre: 70. - Linda17)
2017. dec. 20. 12:31

Amúgy nekem az a véleményem, hogy az a pasi, aki 30-as, pláne 40-es éveiben még ilyen szinten nem szakadt le az anyjáról, az nem is fog, soha az életben, és szerintem nem is akar. Legalábbis ameddig él az anyja, addig így van. Utána meg majd gőzerővel keres egy mamapótlékot magának. Hát nem hiszem, hogy Neked, vagy bárkinek ez lenne az álma, hogy erre a szerepre várjon akár éveket....

Nekem se ez volt, és persze nagyon sokan tömték a fejemet azzal, hogy szar az egész, amiben vagyok, de én nem akartam ezt meglátni.

72. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 71. - Mézes-Krémes)
2017. dec. 20. 12:28
A lanyok meg az apjukkal?
71. Mézes-Krémes (válaszként erre: 70. - Linda17)
2017. dec. 20. 12:25

Szia! Én most 29 vagyok, az exem pedig most 38. Én is szerettem volna együtt élni, családot, és persze gyereket is. Hagytam is magamat hülyíteni rendesen, minden szempontból, mondván, hogy én kitartó vagyok, meg mennyire szeretem, és egyébként ez mennyire jó nekem ettől függetlenül.


4 ilyen év, és pontosan ennyi külön töltött szenteste után döntöttem úgy, hogy ez az út nem az én utam. Igaz, hogy nem csak ez volt benne a pakliban, hanem még sok más dolog is, de azt gondolom, hogy minden fő probléma ebből eredt... Életem legjobb döntése volt, hogy kiléptem belőle. Nem kell mondanom ugye, hogy azóta is az anyjával él együtt? Az ilyen pasik valamilyen módon elvannak torzulva, ez a véleményem. Beteges a viszony az anyjukkal. A helyedben közölném vele, hogy akkor du*jál anyáddal, úgyis már csak ez hiányzik a kapcsolatotokból. Már bocsánat! :D

70. Linda17 (válaszként erre: 63. - 1c2bf7d42c)
2017. dec. 20. 10:45
Sosem kerestem görcsösen társat..sőt.Nagyon jól éreztem magam egyedül. Évekig azt gondoltam ez így is marad.
69. syria (válaszként erre: 58. - A.manus)
2017. dec. 20. 09:38

Nem értek egyet. 40 évesen, két gyerekkel találtam társat. Igaz, nem könnyű embert; sok mindent lehet rá mondani csak azt nem, hogy gonosz zombi lenne.

Segítség a fórumindítónak, a hasonló gondokkal küzdőknek:

[link]

68. Százas Evelin (válaszként erre: 67. - Gribedli***)
2017. dec. 20. 09:21

Ellenben nekem meg csak a szám jár. :-) Fogalmam sincs, lehet-e egyedül is boldog valaki, én most ugyan pont ezt tesztelem, és épp most, karácsony közeledtével érzem azt, hogy ilyenkor azért kissé elbizonytalanodik az ember.

A teszt üzemmód egyébként eléggé sikeres. Már több mint egy éve tart, ezalatt magamrataláltam, kibontakoztam, nagyon jól érzem magam a bőrömben. A szabadság érzése mámorító... :-)

Nade időnként az emberi közelség érzése is az bír lenni...

Pedig én nem is vagyok társfüggő. Az a létező leghülyébb deffektus a világon. Egy szerencsétlen társfüggő tényleg készséggel odaláncolná magát bárkihez, csak hogy ne legyen egyedül, mert attól egyszerűen hülyét kap.

Én hamarabb kapok hülyét attól, ha valami nemszeretm ürgét kell kerülgetnem, erre nagyon régen nem is vagyok már hajlandó.

Nade arra se vagyok hajlandó, hogy valami nyílt klubban tosszam el a karácsony szép ünnepét, nem hiányzik nekem másoknak a nyomora.

Teljesen jó nekem a saját, csodálatos kis karácsonyfám, a 22 fokra temperált jó meleg kis szobám, saját zserbóm stb. :-) Én látom vendégül a gyerekemet, aztán este már - kicsit fáradtan - elvagyok mint a befőtt. Soha rosszabb karácsonyozást.

67. gribedli*** (válaszként erre: 56. - Százas Evelin)
2017. dec. 20. 08:38
Egyetértek, aki egyedül is boldog,az tud várni eleget a megfelelőre és ez nagy biztonságot ad. Aki társfüggő, az meg se lát se hall, csak kapcsolatban legyen, és utólag meg semmi se jó
66. imaginary (válaszként erre: 64. - Százas Evelin)
2017. dec. 20. 08:35
:DD
65. imaginary (válaszként erre: 63. - 1c2bf7d42c)
2017. dec. 20. 08:33
A görcsös társkeresest megérzik, és sokan ki is használják. Aztán jön a "Háténmindentmegtettem mégse voltam jó,mit ronthattam el?"
64. Százas Evelin (válaszként erre: 62. - Imaginary)
2017. dec. 20. 08:21
Jajaja. Még ez is. :-) Van csomag: az teher. Nincs csomag: az meg gyanús. Mégis, mit csinált ez eddig? :-)
2017. dec. 20. 07:51

Ahol az egyik felnel a gorzsos tarskerest erzik, ott bizony gyorsan kihatral a masik fel.

Es nem vallalnek be 2 "csomagot", barmennyire is szeretem a gyerekeket.

Ill. nem is a gyerekkel van a gond, hanem a vele jaro evekig tarto tortura (keves a gyt., lathatasi cirkusz, stb.)

Nem lehet az eletet elvezni 2 gyermekkel - ferfitol fuggetlenul?

62. imaginary (válaszként erre: 60. - Százas Evelin)
2017. dec. 20. 07:39
:D Ráadásul a többség "csomaggal" van.
61. a.manus (válaszként erre: 60. - Százas Evelin)
2017. dec. 20. 07:34
:-)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook