Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párkapcsolat - Társkeresés 35 év felett fórum

Párkapcsolat - Társkeresés 35 év felett (beszélgetős fórum)


2015. febr. 7. 16:51
A társkeresés nem korfüggő. Nagyon nehéz párt találni minden korosztálynak és minden élethelyzetben. Szóval van kínálat csak rá kell szánnia magát az embernek és válogatni.
2015. febr. 7. 10:01

35 felett vagyok, regisztráltam társkeresőre, kiraktam egy fotót és jönnek a levelek. Egy találkám volt, most lesz még egy, és szerencsére azt látom, hogy vannak lehetőségeim...nekem kell szelektálnom.

Találka előtt mindig megnézem a pasit facebook-on, ott látszik sok minden, hozzászólások, érdeklődési kör, fotók... és az is, hogy mennyire vállalja magát. Bírom, amikor ugyan megnézzük egymást, de mindene titkos és semmit nem látok belőle, csak egy homályos profilképet.

És nem minden 40 körüli 20 éves csajt akar.

10. zolo
2015. febr. 4. 11:58
Szerintem az nagyon fontos, hogy lezárd a régi kapcsolatod és tényleg nyitott legyél egy újra. Aki nem jár olyan társaságban annak a társkereső oldal maradt. Itt sok kamus és szélhámos van, de azért normális is akad. Ugyan úgy, mint máshol. Az lényeges, hogy minél több közös tulajdonság, érdeklődési kör legyen két ember között. Az sem hátrány, ha kivan töltve az adatlap és egy kép is van. Én csak az ilyeneket gondolom komoly társkeresőknek. Aki nem meri vállalni magát, ott valami van. A 35 év még elég fiatal. Van aki 60 körül keresi a boldogságot. Különben is mindenki annyi idős, ahogy érzi magát. Egy ötvenes is nézhet jól ki, ha oda figyel magára. A vidám emberek vonzzák a többi embert a szomorúak taszítják. Sok sikert kívánok.
2015. jan. 31. 20:16
Sztem ami fontos,hogy legyél őszinte,ne hazudj a hibáidról,persze nem azt mondom,hogy reklámozd őket,de egyáltalán nem kell tökéletesnek lenni(bár ha az vagy,akkor más a szitu).Én inkább azt ajánlanám,hogy hosszasan levelezz,csak utána randevúzz,felesleges elkapkodni bármit is.Ami nagyon lényeges.ne keress görcsösen,a pasik megérzik,és menekülni fognak :D Vedd lazára,olyanra,hogy érződjön rajtad,nem esel kétségbe,ha a nagy Ő még egy ideig nem akad az utadba.Ne köss olyan kompromisszumot,amit betartani nehezedre esik,felesleges.
2015. jan. 31. 19:23
Azért a 35 év még fiatal :)mindenki döntse el, hogy számára mi a fontos és olyat válasszon, aki ennek megfelel.
7. korteforma (válaszként erre: 1. - Cbdc213aab)
2015. jan. 31. 15:28
Szerinted mi a legfontosabb?
6. manó2000 (válaszként erre: 1. - Cbdc213aab)
2015. jan. 31. 12:52

Amire igényed van. Akkor fontos, ha Te annak tartod, ha szeretnél egy párt.

A kor pedig tényleg nem mérvadó.

2015. jan. 31. 07:05
nem a kor számít a párkeresésben....
4. eb85e22a13 (válaszként erre: 1. - Cbdc213aab)
2015. jan. 31. 00:51

Ne haragudj, de mi a kérdés?:) 3-szor olvastam el, de még mindig nem értem.

Az első mondat ok.

Az utolsót azért nem értem, mert gondolom személy függő, hogy kinek mi a fontos, mit keres a másik emberben, vagy pl. egy társkereső oldalon.

Vagy nem is ez volt a kérdés?:)

3. cbdc213aab (válaszként erre: 2. - 1e072b34d7)
2015. jan. 31. 00:32
Arra gondolsz, hogy leveleznek egymással, gondolatot cserélnek?
2. 1e072b34d7 (válaszként erre: 1. - Cbdc213aab)
2015. jan. 31. 00:31
Beszélgetés. A rokon lelkek hamar egymásra hangolódnak.
2015. jan. 31. 00:28
Amikor az ember életében egy előző kapcsolat lezárul és nyitott egy új kapcsolat kialakítására néha nem könnyű megtalálni az igazit. Ismerkedni manapság mert nem nehéz akár a virtuális világban. Társkereső oldalak sokasága. Igazából mi a legfontosabb, hogy valaki újra megtalálja azt az embert, aki igazi társának tekinthet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook