Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 30 év alatti nagycsaládos anyukák fórum

30 év alatti nagycsaládos anyukák (beszélgetős fórum)


12. 4c1a787e8f (válaszként erre: 11. - Bmwkraft)
2011. márc. 7. 08:23

Felőlem szülhetsz tizet is, elfér a találkozókon nem? Én szeretem a hülyéket. Imádom, ahogy a "felelős", "komoly" emberek pukkadoznak ezen szörnyűségek láttán.. Mert valójában irigyek, hogy azt merünk csinálni, ami jólesik...


Én sem zárkózom el, de most tényleg olyan szar helyzetben vagyunk, hogy nem akarom végleg elvágni a fát magunk alatt, kell egy kicsit dolgoznom, meg egyenesbe jönni, meg a szakmámtól nem teljesen elszakadni. Szóval ha még 6-8 év múlva is babázhatnékom lesz, akkor lehet, hogy szülök egyet, de ha nem, akkor nem...


Azon kívül a férjem dohányzik, és hálát adok, hogy ez a három egészséges... Többet csak akkor vállalok be, ha leszokik, és ő is komolyan veszi ezeket a dolgokat...


Mert azért egyekül nagyon nehéz...

2011. márc. 6. 21:21

Csak azért csodálkoztam mert a névre csak annyit szoktak mondani, hogy Mi van?:)

Apám a bemutatkozót már rég elfelejtettem, jó a poén :))))


Hát igen a létminimumos tengődés nálunk is fenn áll, ezért is van, hogy ritkán kerül elő a moci és sajna inkább az őrlődünk a minden napokkal téma van terítéken.


Hát egy évvel ezelőtt-re terveztük aztán azt mondtuk akkor ha nem jön jegeljük a témát és inkább várunk még 3-4 évet. És igen az óvszert meg lusták voltunk felhúzni és nem lett belőle 3-4 év hanem baba:))


De egyébként 4 és kész vége...

Magam kötök csomót a méhemre szülés után:)

10. 4c1a787e8f (válaszként erre: 2. - Fbab8271ce)
2011. márc. 6. 16:49
Húzzatok bele, mert kizárunk a fórumról...hehe
9. 4c1a787e8f (válaszként erre: 8. - Bmwkraft)
2011. márc. 6. 16:48

Visszaolvastad már a nevedet??


Egyébként te írtad le a bemutatkozódba. Vigyázz, miket írsz, mert még valaki elolvassa...


A férjünk meg lehet, hogy közös, csak nálatok van többet.. De nem para, csak akkor ne ennyire szexre éhesen jönne legalább haza mindig... én meg szopogathatom az olajat...


Mi még csak készültünk találkozókra, valahogy sose jutottunk el... Egyébként sokáig nem volt motorja az embernek, két éve kapott egyet az anyukájától... ki is akadtam...

No nem vagyok én rossz fej, csak sajna végletesen a létminimumon tengődünk, és a kötelezőt, meg a "feltétlenül kicserélendő alkatrészeket" nem az anyós veszi...

No mindegy, legalább kevesebbet fogyaszt, meg hát egy motoros az motoros...

8 éves korától versenyzett...még a régi világban, amikor ez nem luxus volt..


Ti terveztétek a negyedik gyereket, vagy csak lusta voltatok óvszert venni...

Imádom, amikor a rom csomag pelenka mellé kirakom az óvszert a DM-ben...

8. bmwkraft (válaszként erre: 7. - 4c1a787e8f)
2011. márc. 6. 14:27

Hékás Te honnan tudsz ennyi mindent rólam?:))

Egyébként a terhesség és a gyerek lógás nálam is így van.

már kevesebbet mocizunk mint régen, de szerencsére anyuval meg tudjuk oldani ha véletlen el akarnánk menni egy motorozni.

De mivel már gyerek van gyerek hátán így inkább az autós BMW-s találkozókat részesítjük előnyben, a gyerekek meg ebbe nőttek bele élvezik a jobbnál jobb BMW-ket, a tájékozódási versenyeket, meg hasonlókat. Bár már oda is ritkábban megyünk.


Egyébként nem egy a férünk mert az enyém is BMW mániás autószerelő:)))


Én szerencsés vagyok mert sokat van itthon:)

7. 4c1a787e8f (válaszként erre: 6. - Bmwkraft)
2011. márc. 6. 13:58

Te azt mond már meg, hogy terhesen hogyan motorozol??

Mert tőlem már azért akar válni az uram, mert sose motorozok vele.. De vagy terhes vagyok, vagy lóg rajtam egy gyerek..

Egyébként apa BMW-mániás autószerelő. Jövőre meg a motorszerelő sulit fogja kezdeni, mert a versenyszerelői modulját javasolták neki...


Csak hogy nehogy ráunjunk itthon, tudod...


Te azért látod az embert néha??

2011. márc. 6. 13:43

Sziasztok4

Akkor még májusig én is beférek én meg akkor leszek 30 éves.

Júniusban pedig érkezik a 4-dik:))

2011. márc. 6. 13:30
De ahogy a képeket elnézem, Neked már a kicsi is elég nagy.. Vagy csak szép nagy gyerek??
4. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - Novehaki)
2011. márc. 6. 13:29

JÚLIUS-ig még beférek ide, mert akkor leszek 30, és egyenlőre 3 van...


Szóval egy szamarat találtál már...

2011. márc. 6. 12:54
tiszta gázok vagytok!!Harminc év alatti és nagycsaládos!!gratulálok...
2009. júl. 9. 15:31

szia! még csak kettő van, de tervezem(és valószínű 1max 2 éven belül nagycsalád leszünk)...

rég jártál a másik fórumon: huszonévesen nagycsaládosként!:)

2009. jún. 16. 13:53
keresek olyan anyukákat akik még nem múltak el 30 évesek és nagycsaládosok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook