30 days (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
53. starmama (válaszként erre: 52. - Marticsi)
2010. júl. 19. 08:53
Nekem az útifű maghéj nagyon bevált, nem hagynám abba. És ennek az ára is baráti. Nekem ez reggel olyan, mint másnak a reggeli kávé.
2010. júl. 18. 19:03

Hát szedem én is lelkesen, remélem hogy jó lesz. Én lenmagot szoktam enni még, de csak 2-3 naponta, mert inkább eldugít különben. De ha beindul, akkor viszont jó.

Azt is olvastam, h oxytarmmal még jobb lenne a hatás, csak hát az már úgy nagyon sok lenne anyagilag.

2010. júl. 18. 07:43
Én is így gondoltam, csak valamiért úgy rémlett, hogy 30 db-os egy doboz :)
50. sipumsipum (válaszként erre: 49. - Aa35c27f5c)
2010. júl. 17. 20:09

1 dobozban 30 napnyi adag van, ezért 30days a neve :)

egyébként ez 120db tabit jelent reggel2 este 2

2010. júl. 17. 19:33
Egy dobozban hány napi adag van? Én már vagy két hónapja játszadozom a gondolattal, de nem tudom, belevágjak -e. Nekem is főleg életmódváltás kellene. Versenysúlyom közel dupláját nyomom. Ennyit tesz az, ha az ember elhagyja a testmozgást és irodába szorul...
48. starmama (válaszként erre: 47. - Marticsi)
2010. júl. 16. 22:02
Nekem ennyi idő kellett. De mellette iszom az útifű-maghéjat is.
2010. júl. 16. 20:11

Sziasztok!


Én is elkezdtem szedni ezt a tablettát. Remélem jó lesz. Kb. 3 hete fogyózom, odafigyelek a kajára és tornázom. De nekem is a hasammal van a bajom, ezért gondoltam ezt kipróbálom!!!! Szóval kb. 2 hét miután elkezd hatni.

46. sipumsipum (válaszként erre: 45. - Starmama)
2010. júl. 16. 13:03

nekem is a hasam nagy...

(családi örökség is...)

45. starmama (válaszként erre: 44. - Sipumsipum)
2010. júl. 16. 10:18
Nekem az első két hét alatt nem történt semmi. Aztán gondoltam, elég drága volt ahhoz, hogy kidobjam. Aztán egyszercsak elindult... Az biztos, hogy nálam tényleg sokkal kisebb lett a hasam, 46-os helyett most 42 nadrág kell. De én a hasamon voltam duci , a többi részen nem volt vészes annyira ;)
44. sipumsipum (válaszként erre: 42. - Starmama)
2010. júl. 13. 08:31

ráálltam a mérlegre és megmértem magam... semmi változás :_(


neked már az első doboz változást hozott?...

43. sipumsipum (válaszként erre: 42. - Starmama)
2010. júl. 12. 06:52
nem merek mérlegre állni... kicsit kisebbnek érzem magam itt-ott, de ez lehet a biciklizéstől is... egyelőre nem lett kisebb a hasam :(
42. starmama (válaszként erre: 41. - Sipumsipum)
2010. júl. 11. 22:02
Dehogyis. Szerintem azért annyira nem fogod megérezni. :) Fogytál már? Én most stagnálok a 73 kilón. De szerintem meg fog jönni, ilyenkor mindig nagyobb a súlyom.
41. sipumsipum (válaszként erre: 40. - Starmama)
2010. júl. 6. 08:00

ha kihagytam egy napot, az gáz? :S

(elfelejtettem...)

40. starmama (válaszként erre: 39. - Sipumsipum)
2010. jún. 30. 08:30
Szia. :) Reggel éhgyomorra két szemet, este pedig lefekvés előtt még kettőt. Az azt jelenti, hogy vacsi után minimum két órával.
39. sipumsipum (válaszként erre: 38. - Starmama)
2010. jún. 30. 07:28

szia:)


és hogy szeded? reggel éhgyomorra, vagy reggeli után?


este vacsi előtt? közvetlenül utána? vagy mennyi idővel utána? :D


előre is köszi

2010. jún. 27. 21:53
Sziasztok. Bocsi, de nyaralni voltam Olaszországban. A bogyóimat vittem oda is. Na és ugye ettem kis pizzát, 4-5 kiló barackot, cseresznyét, kicsi fagyit...stb. Úgy voltam vele, hogy ez az egy hét bűnözés így -10 kiló után belefér. És tényleg. Hazajöttünk, és ma reggel 74.1 kiló voltam. Az út előtt meg 75. Úgyhogy én szedem tovább. Már a 3. dobozzal.
37. skorpyo19 (válaszként erre: 33. - Sipumsipum)
2010. jún. 25. 10:52

Sajnos nincs rá igény, ezen a részen nem igazán igénylik a teljes kiörlésűt,próbálok ellen állni kisebb nagyobb sikerrel.

Kíváncsian várom a tabi eredményét nálad.......

36. zupo
2010. jún. 25. 09:45

Sziasztok !


Én már lassan két hete szedem diéta és torna mellett, és hát igen, határozottan látszik, hogy kisebb lett a pocakom és a csípőm. Viszont a súlyom történelmi csúcsokat döntöget. Persze tudom, hogy ez valószínűleg azért van, mert elkezdtem komolyan tornázni, futni és érzem is, hogy be vannak durranva az izmaim, de azért elég sokkoló látni a mérlegen, hogy ahelyett hogy lefelé mennének a kilók, még több vagyok, mint mikor elkezdtem a diétát. Remélem ez azért változni fog. Meg is fogadtam, hogy az elkövetkezendő két hétben nem állok mérlegre.

Tegnap találtam egy farmert, ami egy számmal kisebb mint kellene.Két hét múlva letelik a 30 nap, akkor felpróbálom és majd meglátjuk, hogy igaz volt-e az a bizonyos "egy-két ruhaméretet is csökkenhet a méretünk" ígéret.

2010. jún. 25. 06:50

na én megvettem... 2 már le is csúszott

mondjuk azért az vicces, hogy rá van írva, hogy kerüljük a kenyérféléket, tejtermékeket, cukrot, tésztát stb...


alapból, ha az ember kerüli ezeket, akkor fogyni is fog...


viszont volt már jópár olyan időszakom, hogyhiába salátáztam, hiába ettem ch szegény kajákat és mozogtam mellette (bár lehet, nem eleget) meg sem mozdul a súlyom...


most is tornázom, biciklizek, és okosan igyekszem enni :)

jelentkezem egy hónap múlva ;)


sziasztok!

2010. jún. 24. 09:30
Továbbra is várom a tapasztalatokat és aki most kezdi attól is mert kíváncsi vagyok hogy haladtok.
33. sipumsipum (válaszként erre: 32. - Skorpyo19)
2010. jún. 24. 07:34

huhh.. így tényleg nehéz lehet... az önuralom nálam is egyenlő a nullával kb... :(


de csak süttök vmi teljeskiőrlésűt is, nem?... :)


ma egyébként megveszem a tabit.. aztán meglátjuk mi lesz...

32. skorpyo19 (válaszként erre: 31. - Sipumsipum)
2010. jún. 23. 10:00
Nekem az a buktatóm, hogy élelmiszer boltban dolgozok(reggel 5-re megyek minden hétköznap),ráadásul látvány pékséget üzemeltetünk,én sütöm frissen a sütiket, és mit ne mondjak,hát az illat....egyre inkább próbálom megállni, hogy ne kapjak be egy-egy falit, de nem mindig sikerül.5 percre van a bolt, így nem igazán bicózok,este tudnék szoba bicón, de akkorra már nincs kedvem.
31. sipumsipum (válaszként erre: 30. - Skorpyo19)
2010. jún. 23. 07:20

nekem is legalább ennyi a feleslegem... én tornázom minden reggel két hete és amikor az idő angedi biciklivel megyek be dolgozni (8km, 16oda-vissza) szeretném vmivel felturbózni...


az esti evések nekem is kritikusak... napközben még csak-csak kibírom... de este általában bebukom... :(

30. skorpyo19 (válaszként erre: 27. - Sipumsipum)
2010. jún. 22. 21:03

Szia!

kb 20 kg-ot kellene lefogynom,próbálok kevesebbet enni,és este nem igazán vacsizni, de sajna az a baj,hogy este van együtt a család.

nagyon mozogni kellene, de az egész napos munka után nem igazán van kedvem hozzá.

29. sipumsipum (válaszként erre: 28. - Judyt640)
2010. jún. 22. 15:58

használtam eleget, az eredmény 5 kg plusz... és nem csak nekem volt ilyen tapasztalatom...


azért vagyok bizalmatlan az ilyen tabikkal kapcsolatban...


most "tapasztalatot" gyűjtök :)

28. judyt640 (válaszként erre: 27. - Sipumsipum)
2010. jún. 22. 15:54
Az oxitarm béltisztitó és max ugy fogyaszt hogy kipucolja a salakanyagot a belekböl,ami szerintem ha napi 4 db ot beveszel megis történik.Eztis mint mingen term szert hónapokig kell használni
27. sipumsipum (válaszként erre: 25. - Skorpyo19)
2010. jún. 22. 07:13

szia!


mennyi a súlyfelesleged? változtattál az étkezéseden, vagy csak szeded a kapszulákat?... csak azért kérdezem, mert nekem sem nagyon használnak az ilyen étrendkiegészítők... az Oxytarmtől én még híztam is... úgy hogy nem ettem mellette többet...


most nem tudom még eldönteni, hogy érdemes-e venni vagy sem?...

2010. jún. 20. 10:02
Örülök,hogy van aki ismeri és bevált mert így biztos megpróbálom én is.Semmit nem veszíthetek.Köszi
25. skorpyo19 (válaszként erre: 23. - Starmama)
2010. jún. 18. 20:10

Jó, hogy ilyen hatással van rád, én kb 2,5 hete szedem, de eddig nem sok változást vettem észre.

Szeretném megkérdezni, hogy te hogy szeded- evés után - vagy előtte? van jelentősége?

Köszike-szép estét mindenkinek!

24. e974230abd (válaszként erre: 21. - Starmama)
2010. jún. 17. 19:20
Máriatövis??Az májtisztító no_1 ,akkor ez egy méregtelelnítő szer valszeg...
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook