30 days (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
173. Andy36
2015. júl. 17. 11:55
Sziasztok! Új tag vagyok itt és szeretném megkérdezni, hogy vannak jó tapasztalatok a 30days tablettával kapcsolatban???? Én tegnap kezdtem el szedni! Remélem beválik!!!
172. Amelie23 (válaszként erre: 171. - Nemiani)
2012. aug. 4. 08:02

Nincs mit. :) Remélem, nem veszed tolakodásnak, amiért ezt írom, de a H57-tel vigyázz. Nem tüntetik fel, de abban is van egy rakat káros anyag, mint a többi fogyókúrás gyógyszerben és vannak mellékhatásai.

Tényleg nem bántásból írom, én kipróbáltam anno az adipexet, és a szívem látta nagyon komolyan kárát, és akkor még csak 26 éves voltam.


És akkor a 30 nap eredményei:

Kg: - 1,9 kg

Derék: - 2, 5 cm

Csípő: - 2 cm

Comb: - 1 cm


Talán nem tűnik olyan soknak az eredmény, de én sokkal többnek látom. A hasam teljesen másképpen néz ki, nem vagyok felfújódva, és szebben állnak rajtam a ruháim is. :)

Már megvettem a második dobozt is, amit ma kezdtem el. :)

171. nemiani (válaszként erre: 170. - Amelie23)
2012. aug. 1. 14:54
Köszi a választ.Most hétfő óta eszem a Hoodia P57-et,úgy érzem,hogy nincs olyan étvágyam a kajára is oda figyelek.Sajnos mozogni most még nem tudok,mert mind két gyerek itthon van és nem egyszerű összehozni,de ha végre elmennek ovivba és suliba majd újra tornázni fogok.Meglátom mit hoz ki most ez a doboz Hoodia és ha nem válik be kipróbálom ezt.:)
170. Amelie23 (válaszként erre: 169. - Nemiani)
2012. aug. 1. 10:35

Szia!


Igen, én úgy érzem és látom, hogy onnan is ment le. Pénteken lesz 30 napja, hogy szedem, de akár most is megírhatom, hogy eddig 3-3 centi ment le derékról és csípőről, a combomból pedig 2 cm. A kilót rosszul mértem múltkor, többről indultam, mint amit itt írtam. Abból eddig 1,7 kg ment le. Pénteken tervezem, hogy bevállalok még egy dobozzal.

Ha elkezded, az elején ne ijedj meg, az első 2 hétben nem nagyon lehet látni-érezni változást, de utána beindul a dolog. :)

169. nemiani (válaszként erre: 166. - Amelie23)
2012. júl. 31. 08:01
Szia!És a hasadról látványosan ment le?Én igen csak nagy darab vagyok tavasszal fogytam tornával és diétával 10 kg-ot,de csak a fenekemről és a combomról szinte és a hasamtól szeretnék nagyon megszabadulni.
168. Amelie23 (válaszként erre: 167. - Dorci1988)
2012. júl. 6. 12:24

Nekem a divatdiéták még csak be sem jöttek, általában a koplalás miatt vagy befuccsoltam velük, vagy kitartottam, de teljesen kimerültem.

Viszont most már több mint egy éve nem eszem lisztet, cukrot, tésztát, mozgok, és így leadtam 32 kg-ot, de még van 10 kg, amit ledobnék magamról, de stagnál a súlyom. Persze ez sem rossz, mert felfelé sem megy, szóval amit eddig leadtam, azt tartani tudom, aminek nagyon örülök. De most már több mint fél éve így állok, szóval kiörömködtem magam, most már a maradék is mehet lefele. :)

Remélem, hogy neked is beválik. :)

167. Dorci1988 (válaszként erre: 166. - Amelie23)
2012. júl. 6. 05:33
ez egészen biztató amit írtál remélem nekem is beválik majd, nagyon jó lenne!sok divatdiétával próbálkoztam már amik végül is jók csak mindnél kb egy éven belül vissza is jött a ledobott kg!nagy reményeket fűzök azzal hogy életmódot váltottam... remélem most tartósra sikerül a fogyásom...
2012. júl. 5. 17:15

Sziasztok!


Novemberben egy hónapig én is szedtem már, akkor kb 3,5 kg-tól és pár centitől szabadultam meg, mégis látványos volt a változás.

Ma megint vettem egy dobozzal, mert kg-ban nem, de centiben látok némi pluszt a hasamon és a csípőmön.


Jelenlegi méreteim:

Súly: 76,5 kg

Derék: 78 cm

Csípő: 101 cm

Comb: 57 cm


Remélem, hogy ezúttal is lesz változás. Majd jelentkezem az eredményekkel. :)

2012. júl. 3. 08:58

Sziasztok!


Én ma vettem meg a kapszulát remélem meghozza hatását 77kg vagyok és 162 cm a cél 62kg egyelőre..majd meglátjuk mellette oda figyelek az étkezésre meg edzek úgy hogy nagyon kíváncsi vagyok!

2012. máj. 22. 11:20
Sziasztok van aki próbálta a 30days fogyi tabit?és hatott valakinek?:?
163. c.aandy01 (válaszként erre: 158. - 9bcd174b49)
2012. máj. 12. 19:52

Szia katicaboga!


Ezt a 8 kg-t mennyi idő alatt adtad le? És mennyi feleslegből, ha megkérdezhetem?

162. vikucka (válaszként erre: 161. - 991217)
2012. máj. 8. 07:11
Nekem semmi. Többet biztos be nem szedném... valaki meg dicséri.
161. 991217
2012. ápr. 15. 07:57
Sziasztok! Mostanság valaki szedi? Régiek! Végső eredmény? A hasizsír nagyon érdekelne cm-kben, még ha kilóban nem is látszik.Írjatok légyszi mérési eredményeket! Kösziii
2011. okt. 10. 18:30
Pont erről beszéltem én is, hogy abszolút hatásos lehet, de nekünk is tenni kell a siker érdekében, még ha csak annyival is, hogy lift helyett lépcsőzünk, busz helyett sétálunk, és nem tömünk mindent magunkba, ami a kezünk ügyébe kerül. Ami az árát illeti, valóban nem a legolcsóbb, de sztm is megéri :)
2011. okt. 6. 20:55

Sziasztok!


Én egy 21éves fiú vagyok és 16kg-tól szabadultam meg összesen 2 hónap alatt!!

Egy hónapja tartom a súlyom, 92 voltam most 76.

Ezt az eredményt egy pici életmód váltással és a 30days-el értem el!

Ez a 3-ik dobozom bátran ajánlom mindenkinek!!!

Bár kissé borsos az ára de megéri, tulajdonképpen azt szeretem benne hogy ez nem fogyasztó tabletta hanem a derék a has "sörhas" csökkentésére szolgál.

Nem lóg nem lötyög a hasam ez a tabletta összehúzta amit leadtam, ráadásul a ruhaméretem is 38-asról 34-esre csökkent aminek felettébb örülök.


Szóval összességében egy kis életmódváltással és egy pici mozgással nem futás vagy tornázás hanem a mindennapi teendőkkel sétálással el lehet érni elég komoly eredményeket:) Persze csak úgy hogy odafigyeltem mikor mit és mennyit eszem.


Úgyhogy aki kiakarja próbálni ne habozzon urak!! sörhas kilőve nekem bevált;)


Ha bárkinek bármilyen kérdése van írjon nyugodtan privátban segítek!!


Üdv mindenkinek és Hajrá!!!!!

2011. okt. 5. 11:00
Szia! 8 kilót fogytam, igaz ez sem tűnik annyira soknak, de engem nagyon zavart :( Úgyhogy végülis nézőpont kérdése kinek mi a kis súly :) Mennyit szeretnél leadni?
157. miel77 (válaszként erre: 156. - 9bcd174b49)
2011. szept. 30. 16:28
ÉS mennyit fogytál ha megkérdezhetem?? Kis súlynál is hatásos?
2011. szept. 28. 14:56
Sziasztok! Nekem is bevált :))) Elég sok mindennel próbálkoztam már előtte, de sehogy nem akartak lemenni a kilók, aztán nyár elején úgy döntöttem, hogy lesz, ami lesz teszek egy próbát. Drasztikusan ugyan nem váltottam életmódot, de azért oda figyeltem arra, hogy mit eszek, és hetente kétszer jártam tornára (ezt mondjuk annyira nem szerettem), aztán három hét után vére mozdult a mérleg nyelve, aztán pedig folyamatosan ment lefelé :) Most tartok ott, hogy vissza nyertem a tíz évvel ezelőtti súlyomat, úgyhogy most repesek a boldogságtól :) Remélem, mondjuk, hogy megtartani is sikerül, mindenesetre lefogynom sikerült! :)
2011. szept. 4. 21:57
Sziasztok! Hát nem tudom, ez azért érdekes, hogy van akinek abszolút bejön, van akinek meg nem... Viszont Svetlana11 és nataliee, azt szeretném kérdezni tőletek, hogy sportoltatok -e mellette valamit, vagy diétás étrendet követtetek -e, mert azért ha csak önmagában szedjük a fogasztószereket, az édes kevés. Életmód váltás nélkül nem lehet lefogyni, sajnos csodaszerek nincsenek, a 30 days is csak akkor lehet hatásos, ha mi is segítünk neki, legalább azzal, hogy rendszeresen mozgunk, illetve odafigyelünk arra, hogy mit is eszünk. Nem lehet, hogy ez volt a gond nálatok?
154. monstro
2011. aug. 15. 11:58
Én enniyért tuti nem veszem meg...
153. monstro (válaszként erre: 128. - Cuncika21)
2011. aug. 15. 11:56
De igen:) az ideg nagyon jó fogyasztószer:)) bár azt nem kívánom senkinek hogy attól fogyjon le. :)
2011. aug. 12. 12:31
nekem nem használt, nem változott tőle semmi...
2011. aug. 11. 14:30
Végig csináltam....nekem semmit sem használt :( nem tudom, hogy mi lehetett a probléma, étkezésre is odafigyeltem. :(
2011. aug. 6. 08:35
gondolkozom h nmegvásároljam, meg a a13napos diétát akarom kezdeni hétfőtől, mennyire ajánljátok h használjam? köszönöm, puszi nektek
2011. aug. 3. 12:44
Gratula! Örülök, hogy neked is sikerült! Kíváncsi vagyok, mire véget ér a doboz, mennyit fogsz leadni. Az viszont érdekes, hogy nekem az első két hétben nem történt semmi, csak utána indult be, de úgy látszik, tényleg máshogy működik mindenkinél. További sok sikert, üdv: Daniella
2011. júl. 22. 08:39
Sziasztok! Két hete kezdtem szedni a 30 days -et és vele együtt csináltam a 13 napos diétát ami tegnap telt le. 4.6 kiló ment le . A hasamról rentgeteg zsír távozott és az oldalamról is , leginkább onnan akartam fogyni. Szedem tovább és meglátom mit csinál velem és majd megírok. Egy biztos onnan tűnik el a zsír ahonnan máskor sosem, akármennyit diétáztam.
2011. júl. 5. 17:06

Szia Svetlana11!

Szerintem ne add fel, az első két hétben nekem sem történt semmi, de úgy voltam vele, ha már megvettem, akkor végig is csinálom :) És milyen jól tettem! Aztán két hónap alatt végülis sikerült elérnem az álomsúlyt, úgyhogy szerintem kitartás Neked is! Üdv: Daniella

2011. jún. 19. 19:38

Sziasztok! kb. 3 hete szedem a 30 days kapszulát és eddig semmi.....(táplálkozásra is odafigyelek) :( lehet, hogy egy újabb átverés, nem tudom:(

Régen csináltam tu.diétát (2hetes) eddigi legszuperebb eredményeket produkálta. Lehet, hogy inkább azt kezdem el.

2011. máj. 3. 14:49
Sziasztok! Én pont most akartam rendelni egy újabb dobozzal, úgy találtam a fórumra, hogy beírtam a keresőbe, hogy 30 days és ezt dobta ki. Szóval a lényeg: én összesen 8 kilótól akartam megszabadulni, legfőképp a hasamról és a combomból akartam lefaragni, de akármit csináltam (futottam, tornáztam, diétáztam, hat után nem ettem, stb.) egyszerűen nem ment le semmi, csak fáradt voltam, éhes, és ingerült. Tavaly tavasszal jutottam el odáig, hogy lesz, ami lesz, muszáj keresnem valami plusz segítséget, mert egyre inkább bele lovaltam magam, hogy dagadt vagyok és csúnya. Aztán végülis hosszas keresgélés után a 30 days mellett döntöttem, és két hónapig szedtem a Metabollal együtt (akkor volt valami akció, és együtt adták egy csomagban) Szóval való igaz, hogy az első két hétben nem történt semmi, de úgy voltam vele, hogy ha már megvettem, akkor végig is csinálom. Újult erővel nekiálltam megint futni, és az étkezésre is odafigyeltem, közben szorgalmasan szedtem tovább a „csodakapszulákat”. Másfél hónap elteltével a legnagyobb döbbenetemre azt vettem észre, hogy befér a kezem a nadrágom meg a hasam közé. Hát nem kicsit lepődtem meg! Végre kezdtem jól érezni magam a bőrömben :) A legnagyobb döbbenet azonban akkor ért, amikor két hónap elteltével elmentem farmert venni, és nagy volt rám a 38-as! Madarat lehetett volna velem fogatni! Hogy nekem 36-os nadrág kelljen?! El sem hittem! Amikor elfogyott mind a két doboz (30 days és Metabol) már nem rendeltem újat, csak továbbra is ugyanazt az étrendet követtem, és elvétve még futni is eljártam, és csodák csodájára sikerült tartom a súlyomat :) Aztán télen kicsit elhanyagoltam magam, meg ettem is rendesen, úgyhogy pár kiló visszaugrott, meg a hasamon azért látszik, hogy eltunyáskodtam az egész telet, ezért döntöttem úgy, hogy itt az ideje egy újabb „tavaszi nagytakarításnak” és belevágok megint egy két hónapos méregtelenítős fogyókúrába a 30days-zel. Na, szóval így kerültem ide, és gondoltam megosztom veletek is, hogy nekem sikerült, úgyhogy ne adjátok fel! Sok sikert mindenkinek!
144. vikucka (válaszként erre: 143. - Baranybee)
2011. márc. 18. 22:34
Én rám ragadtak a kg-k, amikor elkezdtem szedni. Be sem szedtem az egész dobozzal. Szerintem a hasam is nagyobb lett vagy nem is tudom.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook