Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 2x voltunk együtt idén... fórum

2x voltunk együtt idén... (beszélgetős fórum)


2022. júl. 18. 23:10
Nem normális. Ha beszélni sem lehet róla a pároddal, akkor ennyi, jobb lenne befejezni.
13. Főnix3 (válaszként erre: 6. - Gentlmen)
2022. júl. 18. 14:21
Amikor visszamegy dolgozni, akkor talán egy kicsit visszakapja önmagát!
12. Főnix3 (válaszként erre: 10. - Kacsahercegno)
2022. júl. 18. 14:10

Gondolom meg van az okuk, hogy miért nem válnak el,gyerekek stb! Szerintem szereti a feleségét, csak a felesége nem találja önmagát!

Nem tartom helyesnek a csalást, de néha érthető! Ha elválnak, kitudja hogy tudják a gyerekeket együtt gondozni! Nem minden apuka mond le olyan könnyen a gyerekeiről!

Vagy vissza talál a felesége, vagy nem!

11. Bichi (válaszként erre: 6. - Gentlmen)
2022. júl. 18. 11:31
A ciklusnak ehhez aztán semmi köze, nem is értem ez hogy jön ide...
10. Kacsahercegno (válaszként erre: 9. - Főnix3)
2022. júl. 18. 10:53
De akkor meg miért nem mennek szét inkább? Ha már így kell játszmázni meg szeretőt tartani, nulla értelme van a házasságnak. Szerintem is kevés a fél év alatt 2 együttlét, de akkor mondja meg az asszonynak hogy ennyi volt, keres mást. Senki nem tart a pisztolyt fejéhez hogy együtt maradjanak. Kíváncsi lennék a nő sztorijára is, de szinte biztos hogy mindkettő jobban járna a válással.
2022. júl. 18. 10:46

A helyedbe hagynám, nem kedveskednék, nem terveznék a feleségeddel programokat! Kíváncsi lennék mikor venné a fáradtságot, hogy nyisson feléd!?

Hja és biztos tartanék szeretőt! Nekem a heti kettő sem lenne elég!

Lépj hátra, segíts a gyerekek körül, és várd mikor akar veled szerelmeskedni!

Viszont , hogy meddig, az a te tűrőképességeden múlik!

8. 934dba4365 (válaszként erre: 1. - Gentlmen)
2022. júl. 18. 10:44
Normális, ha nem elégíted ki.(?)
7. Főnix3 (válaszként erre: 4. - Jagalea)
2022. júl. 18. 10:42
Ne haragudj, de szerintem joggal várja, hogy férfiként, férjként bánjon vele a felesége! Fél év alatt rettentően kevés a két alkalom! Még szép, hogy szexelni akar!
2022. júl. 18. 10:16
Az utosó mensi 42 napis lett, azt mondja menni fog nődokihoz és írat fog.gátló tablettát, szerinte az majd rendbe hozza a ciklust.Szerintem komplex vérvizsgálat kellene, amely kimutatná hogy melyik hormon szinttel van baj.Fáradt oké, de mi lessz ha visszamegy dolgozni?
5. Bichi (válaszként erre: 1. - Gentlmen)
2022. júl. 18. 07:16

Egy ilyen, évek óta távolodó kapcsolatban teljesen normális. A leírásod alapján csoda hogy még együtt vagytok, hiszen évek óta ugyanez a problémád. Ha még ennyire "fiatalok" vagytok és nem tudjátok/akarjátok ezt megoldan, akkor ez nem lesz jobb.

Mondjuk kiváncsi lennék a feleséged álláspontjára, hogy miért van ez így, mert gondolom a kapcsolat elején más volt, ha 2 gyereket összehoztatok már...

2022. júl. 18. 07:10

Elolvastam az asszonykibeszélős fórumot, amit még tavaly indítottál.

Őszintén? Én azon csodálkozom, hogy még ezt a két szexet is megkaptad tőle. Tuti, hogy nem volt az ínyére. Még az is lehet, hogy ki sem elégíted és mindegy mit mond neked, mert neked csak folyamatosan a szexen jár az eszed.

Azt sem értem miért szült neked két gyereket... Az utolsó gyerek előtt is ilyen volt?

Bár ha jól számolom most a legkisebb 20 hónapos azaz majd 2 éves.

Amúgy meg tudja azt is, hogy az ilyen szépség dolgokkal meg hasonlókkal csak arra megy ki a játék, hogy szexeljetek, mert csak ezért akarod a feleséged kényeztetni semmi másért...

Menjetek el párterápiára... Ott sokminden kiderülhet. Az is lehet, hogy nem is a feleségeddel van a gond.

2022. júl. 18. 06:56
Amennyiben 80 évesek vagytok, akkor normális:-)
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Gentlmen)
2022. júl. 18. 06:30
Hogy tudnánk segíteni, ha ti nem tudtok egymással kommunikálni?
2022. júl. 18. 05:59
Július közepe van, és 2 alkalommal szexeltünk idén😪, ez így normális?? Mennyi ideig lesz ezìgy? A szőnyeg alá söpri a problémákat, nemm tudok vele igazán nyíltan,őszintén beszélgetni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook