Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért volt véres a vizeletem, miután a párommal együtt voltunk? fórum

Miért volt véres a vizeletem, miután a párommal együtt voltunk? (tudásbázis kérdés)


2015. máj. 28. 21:59

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat!


Elmúlt magától a véres vizelet, vagyis csak az együttlét után volt másnap, majd normál lett.

Nem tudom lesz e legközelebb, majd kiderül, mert eddig nem volt ezzel gond.


Én is gondoltam vesekőre a derék és hasfájás miatt, de az is elmúlt.

12. 388b941089 (válaszként erre: 5. - Aranyhaj12)
2015. máj. 26. 16:04
Én is most vagyok túl egy hasonlón, utoljára 3 éve volt velem ilyen, azóta nem. Egyszerre kúráltam magam, nőgyógyász, házidoki, mindenki látott. :D Sajnos ilyen előfordul. :S Jobbulást!
11. Remoni (válaszként erre: 10. - Aranyhaj12)
2015. máj. 26. 15:51
Ez nem feltétlen nőgyógyászati probléma. Véres vizelettel, plusz előtte lévő has és derékfájással én urológushoz mennék első körben. Akár vesekő, vesehomok is lehet.
10. Aranyhaj12 (válaszként erre: 9. - Kisritu)
2015. máj. 26. 13:19

Köszönöm szépen Neked is, hogy írtál, kedves tőled.


Mindenképp elmegyek nőgyógyászhoz, terveztem amúgy is már.

Egyébként nekem nem pecsételésem volt (nem a hüvelyemből jött a vér).


Én is felfázásra gondoltam először, mert több alkalommal voltam már én is, akkor is volt véres pisi, illetve előző napokna fájt a hasam, derekam, s gondoltam ez a véres pisilés a pont az i-re. De utána elmúlt az egész, csak rögtön utána volt 2-3 pisilés közben.

2015. máj. 26. 13:08
Szia. Velem még nem fordult elő ilyen, de hólyaghurutom, felfázásom volt többször is. Monural nagyon gyorsan hatekony de nekem utana mindig gombat csinalt. Szoval ovatosan. Nekem holyaghurutra az Urogin ami bevalt.Huvelyflora visszaallitasra jok a huvelytabik-kupok/legjobb amibe teafa olaj is van szerintem/. Viszont olvastam olyanról is, h.ez a szex utáni pecsételés lehet akar hormontol de akár egy mehszajsebtol is... Ha rám hallgatsz, menj el mindenképp nőgyogyaszhoz. Jobbulast. Majd meselj mit mondott a doki.
8. Aranyhaj12 (válaszként erre: 7. - Binca7)
2015. máj. 26. 13:07

Köszönöm válaszod! :) Igen normális, mert már nem véres, csak akkor volt az rögtön, s már nincs semmi bajom.

Csak érdekelt mással is történt e ilyen.

2015. máj. 26. 12:54
Miért nem kérdezel meg egy orvost??? normális vagy , hogy ilyenkor is fórumozgatsz???!!!!
6. 5674644b5d (válaszként erre: 5. - Aranyhaj12)
2015. máj. 26. 12:28

Szerintem utána azonnal kell elmenni pisilni, hisz a szex következtében kerülhetnek be baktériumok (általában az ecoli) és okozhatnak problémát. Ha szex előtt nincs problémád akkor nincs mit kipisilni, így mikor utána elmész a bkerült bacik ki tudnak jönni.

Igyál sokat, szedhetsz tőzegáfonyát és sok c vitamint is. Nekem a Laktacyd antibakteriális intimlemosója van meg illetve heti szinten elhasználok egy tejsavas kúpot. Biztos jönnek majd erre a kommentek, hogy ezek feleslegesek, meg a hüvelynek megvan a természetes védekezőképessége, azoknak szívesen odaadnám a cipőmet (cipőnket), hogy egy napig hordják csak egy ilyen eset után :)

5. Aranyhaj12 (válaszként erre: 4. - 5674644b5d)
2015. máj. 26. 12:12

Köszönöm, hogy irtál!

Én is tegnap olvastam utána, mert 30 éves vagyok, de sose volt velem ilyen, s nem is tudtam róla, hogy létezik.

S azert se értettem, hogy miért pont most akkor, illetve előtte mindig lezuhanyzok, kipisilem magam ( ugy ezeket irták megelőzésnek, s én alapból megtezsem ezeket, ezért se tudom akkor hogy történt meg)

4. 5674644b5d (válaszként erre: 1. - Aranyhaj12)
2015. máj. 26. 12:09

Velem rendszeresen előfordul sajnos. Vannak aki hajlamosak a szex utáni hólyaghurutra. Ilyenkor bacik kerülnek be - mechanikai hatásokra - a hólyagba, amik különféle problémát okoznak pl ezt is.

Ha tartósan fennáll akkor orvos, kérj elsősorban Monuralt és ne antibiotikumot.

Illetve megelőzésképp szex előtt mosakodj illetve egy nőgyógyászati kivizsgálás se árt, gyakran összejár akár egy enyhe fertőzés ezzel a problémával.

2015. máj. 26. 12:02
Jaj! :/
2015. máj. 26. 11:58
Nem a vizeleted volt véres...
2015. máj. 26. 11:56

Sziasztok!


Sosem történt még ilyen velem eddig, s megijedtem.

Miután a párommal együttvoltunk, élénkpiros volt a vizeletem, később már halványabb.

Ez az elmúlt napokban volt kétszer egymás után.


Veletek volt már ilyen? Ez normális?

Nem történt semmi olyan az együttlét során amivel a húgyvezetékemet megsérthettük, megnyomtuk volna.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook