Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 26 évvel idősebb a férjem... fórum

26 évvel idősebb a férjem... (beszélgetős fórum)


1 2 3
2019. szept. 30. 16:35
Hát én a magam részéről el sem tudnám képzelni, hogy egy kb. 30 évvel idősebb férfival legyek. Nekem ez már az abnormalitás. Véleményem szerint az ilyen nőknek erős kisebbrendűségi érzésük van, másképpen nem hiszem, hogy beérnék egy "tatával".
2019. szept. 30. 14:16
Anyám borogasss!
2017. szept. 26. 11:37

De jo is az, amikor az 50-60 eves nonek majd egy 76-86 evesrol kell gondoskodnia.

Pisiltetes, pelenka, kateter, etelturmixolas, etetes, Alzheimer, demencia.

2013. nov. 23. 03:53
tul nagy korkulombseg.
2013. nov. 23. 01:30

A felesegem 5 evvel idosebb,43 eves hazasok vagyunk,es a szokasos surlodasokon kivul,jol elunk,3 fiunk van.

Sokszor nem eppen az idosebb az akivel baj tortenhet,epp most jottem vissza a korhazbol egy szivroham miatt,es most az idosebb felesegem az aki "egeszseges" es gondot visel ram,amig felepulok,szoval a fiatalabb nem garancia az egeszsegesebbsegre!:)))Es igen,ha az egy hullamhossz megvan,a kor nem annyira szamit,mint amennyire sokan felfujjak!:)

2011. okt. 6. 13:45
A korkülömbség nem számit csak egészség és szeretet legyen.
2011. ápr. 24. 20:45
Sziasztok mi 9 éve vagyunk együtt a párommal Ő 58 éves én 28 és jól megvagyunk:))
58. jucika.mucika (válaszként erre: 16. - A0aecda338)
2011. febr. 19. 15:37
Az én testvéremés férje köszt is 25-év van,két lányuk van 22és 17 nem látni hogy öreg lenne a sógor szépen megvannak,sokat segit a lányainak,a tesómnak úgyszintén.A lányok imádják az apjukat!és senki megnem mondja hogy 67-éves,fizikai munkától kezdve, ha kell festés mindent megcsinál! szerintem se baj a nagy korkülömbség.
57. Kedit (válaszként erre: 55. - Fokhagyma)
2010. dec. 6. 16:29

Gratulálok!!!

Jó ilyeneket hallani. Én is remélem sok év múlva is így nyilatkozok majd!

56. Pikkerpuko (válaszként erre: 8. - Zsú1965)
2010. dec. 6. 14:24
Nem azzal kell foglalkozni, hogy mi lesz 5 év múlva, ha jelen pillanatban jól érzik együtt magukat. Nem kell itt okoskodni! Tipikus begyöpösödött gondolkodás...
55. fokhagyma (válaszként erre: 1. - Kedit)
2010. dec. 6. 13:29
Abszolút nem számít a kor. Nagy korkülönbséggel 40 év házasság után, unokákkal körülvéve boldogok vagyunk.
54. 480b578442 (válaszként erre: 53. - Tixtina)
2010. júl. 20. 00:52

Helyesen gondolkodsz,szavakra ne adj mondani mindent lehet.Már meg kellett volna kötni de még nem késő és én ütném az ebet a karóhoz e témában.Nem tudhatod mit válthat ki majd ha eljön az a más helyzet a fiaiban,a férjednek pedig magyarázd el ez nem ellene irányúl de szeretnéd magad bebiztosítani és ha elég okos,intelligens(márpedig egyetemi tanár létére az)akkor meg fogja érteni és élhettek tovább boldogan.


Elmondom én is hozzád hasonló jómódú családból származom.Bár az anyukám minket egyedül nevelt mégis rengeteg munkával meg tudta teremteni nekünk,h már 10 éves korunkra az öcsémmel együtt lakásunk volt.Mostanra nekem már 2 van,egyik egy nagyobb értékű családi ház.A férjem szintén semmi nélkül jött a házasságba,szülei még a lagzinkba sem pótoltak és mivel akkor nekem jó állásom volt ő pedig épp munkanélküli volt még az esküvői öltönyét is én vettem.Anyukám inspirálására mi kötöttünk házassági szerződést amit a férjem zokszó nélkül aláírt(persze a szülei már nem egészen igy vették)A férjem igazán jó ember,sokat dolgozik de szokott köztünk feszültség lenni anyagiakkal kapcsolatban és szoktam ugy érezni ha nem lenne az a vagyoni szerződés...hát talán már ki is játszott volna? Nem tudom,mindenesetre mai eszemmel már nagyon nem bánom,h akkor hallgattam anyukámra.A te eseted még rosszabb mivel a volt házasságából vannak gyerekek.Lehet,h tényleg nincs ok aggodalomra de ismered a közmondást,jobb félni mint megijedni.

53. tixtina (válaszként erre: 48. - 480b578442)
2010. júl. 19. 22:14

A szerződést már említettem a páromnak,de azt mondta,hogy a fiaik majd lemondanak a részükről.

Ő biztos ebben.


Nálunk az az érdekes helyzet áll fenn,hogy bár az egyházi esküvőnk megvolt tavaly,de a polgári még várat magára-pontosan ezért halogatom.

Ügyvéddel szeretném az anyagi ügyeket szerződésbe foglalni,mert ugyebár a gyermekeimre szeretném hagyni a vagyonomat és nem a párom nagyfiaira.

52. tixtina (válaszként erre: 50. - Tixtina)
2010. júl. 19. 22:08

Rendelkezett /rosszul írtam/

Sajnos a billentyűzetem nagyon rossz.

51. tixtina (válaszként erre: 49. - Kedit)
2010. júl. 19. 22:07

Sajnos ez van.:(

Az emberek látnak valamit,és kombinálnak össze-vissza.

Nem is tehetünk mást,mint derülünk rajta,és örülünk a boldogságunknak:D)

50. tixtina (válaszként erre: 48. - 480b578442)
2010. júl. 19. 22:05

Való igaz,én sem nagyon láttam celebek esetében,hogy a fiatal hölgyemény,egy lepukkant anyagi hátterű idősebb "uriembert" választott volna párjául.


Mondjuk a Catherine Zeta Jones,már befutott színésznő volt,komoly anyagi háttérrel rendelkezet,mikor összejött a Douglassal.

Persze,attól még a pénz is szerepet játszhatott-nem látunk bele mélyebben:D))

49. Kedit (válaszként erre: 45. - Tixtina)
2010. júl. 19. 17:29

Engem is szoktak ezzel támadni. Jót mosolygok rajta, mert az én férjem speciel 4 milliós adósssággal jött a kapcsolatunkba. (a volt élettársa miatt) Hitelt vettünk fel, hogy rendezzük. :(

Egyszer kifizetjük és akkor minden jó lesz. :)

48. 480b578442 (válaszként erre: 45. - Tixtina)
2010. júl. 19. 15:44

Értem!Na igy mindjárt más és elhiszem,h téged az érzelmek motiváltak bár megérteni sosem fogom.

Azért gondolja ezt mindenki,mert ez az általános ilyen kapcsolatban.Említetted Ernyeit,Michael Duglest,Komárt,Szabó Gyt.Valóban van rá példa de egy valami mégis valahogy közös bennük.Az anyagi háttér mindenhol megvan amibe a fiatal fél belecsöppen és én valahogy nem hallok olyat,h valaki megszeret egy öregúrt aki egy lepusztúlt garzonban lakik:) Nos közöm nincs hozzá de tanácsként fogadd el.Ha tényleg te vagy a jobb anyagi helyzetben lévő fél bizony gondolkozz el az anyagiakon és lépj amig még a férjed él.A szüleidnek igazuk volt és bármennyire is nagy a szerelem ezt a témát én nem söpörném a szőnyeg alá,nehogy aztán ahogy a szüleid mondták fordítva üssön vissza.

47. tixtina (válaszként erre: 44. - 480b578442)
2010. júl. 18. 14:49

Úgy van-nem egészséges,és lehet eljön az az idő,mikor elgondolkozom rajta.

Viszont,ha két ember szereti egymást,boldogságban,jóba-rosszban-az felülír minden elvárást,törvényszerűséget-vagy nevezzük akárhogy.


Persze,nagyon sok hasonló kapcsolat van,ami az anyagiakról szól-nem vitatom.


Szegény szüleim,míg éltek-mindig mondogatták-ne menjek hozzá -túl öreg,és féltették a családi vagyont-nehogy a nagyfiai kisemmizzenek.

Azt a vagyont,amiért a nagyszüleim,szüleim-megdolgoztak-nem is keveset.

Bevallom,nekem meg sem fordult a fejemben.

2010. júl. 18. 14:30

Arra válaszolok,hogy miért nincs semmije a páromnak.


18 évvel ezelőtt a volt felesége belehabarodott egy fitalabb fickóba-és a párom,mikor lelépett,mindenét otthagyta-lakást,könyveit-értékeit,stb.


Aztán újra kezdte 50 évesen-kölcsönre vett lakást-három munkahelye volt

Reggel az egyetemen tanított,délután kollégiumba volt nevelőtanár,este 11-re ért haza.

Hétvégén pedig ingatlanozott.

Mellette építette-vakolta a lakását-mert igencsak le volt pukkanva.

45. tixtina (válaszként erre: 44. - 480b578442)
2010. júl. 18. 14:06

Minden OKÉ is lenne,amit írtál-csakhogy...


Az a nagy helyzet nálunk,hogy a férjemnek kvázi semmije nincsen.:()


Nekem van 2 nagy házam,és egy nyaralóm.

Valamint az örökségem egy része,amit a szüleim hagytak rám.

Úgyhogy nekem kellett volna szorgalmazni a házassági szerződést-nem a férjemnek.


Nem értem,miért képzeli mindenki,hogy a pénz motivál a kapcsolatban.


Másik dolog-nem én mondtam,hanem a párom.

A nagy fiainak mindenük megvan-ugyanis a szülők megteremtettek mindent nekik az induláshoz.

2010. júl. 18. 03:17

Erre jártam álmatlanságomban és visszaolvastam.

Hát,érdekes.33 év korkülönbség írtó sok ezt számomra is nehéz megérteni.Ha jól értem több gyereked is van a férjedtől?

Ami a gyerekekkel való foglalkozást illeti engem ez aggasztana a legkevésbé.Számtalan foglalkozási mód van még a focin kívül egy gyerekkel.Az én férjem 36 mégsem focizik a fiammal pedig ő szereti a focit,viszont viszi horgászni,strandolni,és sokat segít a szerelős férfi munkákban.Említetted,h a férjed fordít.Remek,a gyerek majd jól fog nyelveket beszélni.Szóval ezzel azt akarom mondani otthon is sok olyan dolgot meg lehet tanítani egy gyerekkel amihez nem kell különösebb erőfeszítés.

Viszont ami engem aggasztana az,h bizony korán apa nélkül marad az a gyerek.Aztán ott vannak a piszkos anyagiak.Általánosságban az a véleményem,h ilyen esetben a fiatalabb részéről bizony az anyagi is elég erősen dominál.És most én a két nagyobb gyerekére gondolok a férjednek.Nos én nem venném jó néven ha a 67 éves anyukám hozzámenne egy tőllem 10 évvel fiatalabb pasihoz aki csak ugy becsöppen az életünkbe.Szóval ha a fiai részéről nincs neheztelés le a kalappal előttük.Ha én lennék a férjed helyébe (amit kizártnak tartok mivel ez már az én értékítéletembe sem fér bele)biztos,h csináltam volna házassági szerződést amiben a nagyobb gyerekeimet helyezném előtérbe aztán utána szeressen az a fiatal fickó:))

Nem akarlak megbántani tényleg csak a témáról írom meg a véleményem de egy 70 évesnek csúnyán fogalmazva fél lábbal a sírban gyorsan szülni egy gyerkőcöt,pár évig már kibírom,de nem tartom kizártnak,h még szeretem is aztán ha elmegy élem világom,valakivel a hátrahagyott vagyonban.Ha viszont ugy vagy mellette,h nem örökölsz,örökölnek ehhez hasonló párkapcsolatban akkor tényleg elhiszem,h szereted,bár én sem tartom normális,egészséges dolognak.

43. tixtina (válaszként erre: 39. - 9bbc382386)
2010. júl. 18. 00:03

Jól van-nem akartalak megsérteni-általánosságban fogalmaztam.Ne vedd magadra légyszi:D)


Például,én sem tudnám magam elképzelni,egy velem azonos nemű emberrel,de attól még megértem a melegeket.


Ilyen az élet.

A maga furcsaságával-...

PÁ:D)

42. tixtina (válaszként erre: 38. - 9bbc382386)
2010. júl. 18. 00:00
Nem is kell megérteni:D)
41. tixtina (válaszként erre: 31. - A0aecda338)
2010. júl. 17. 23:59

Megelőztél-mert már akartam is írni,hogy nekem az Ernyei nem tetszik-én is láttam közelebbről.

Bár,lehet attól még a sármja megvan.


A Szilágyi János sem mondható rossz pasinak a korához képest-már jóval hetven felett jár szerintem.

40. a0aecda338 (válaszként erre: 32. - Tücsimücsi)
2010. júl. 17. 20:09
Komolyan mondom,ha nem a feleségével látom,nem ismerem meg.Sűrűn járnak haza a lány szüleihez, simán nézhetnénk Dóra nagyapjának.
39. 9bbc382386 (válaszként erre: 34. - Tixtina)
2010. júl. 17. 19:47

Intelligensnek tartom magam :D


Viszont a saját értékrendembe nem fér bele :)


Üdv!

38. 9bbc382386 (válaszként erre: 33. - Tixtina)
2010. júl. 17. 19:46

Igen,klimaxolnak a nők,de attól még fiatal.Viszont az idős férfi sem fogja felnevelni úgy a gyermekét,ahogy azt egy 35 éves tenné :)


Ez a saját véleményem,ettől még elfogadom(viszont meg nem értem :))

37. tixtina (válaszként erre: 36. - Chevy)
2010. júl. 17. 13:44
Úgy van-Végszó:D))
36. chevy
2010. júl. 17. 13:23
Hello! Ha boldog és kiegyensúlyozott vagy a kapcsolatodba kit érdekel mit beszélnek mások? Egy szintén bolond:D)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook