Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 26 évvel idősebb a férjem... fórum

26 évvel idősebb a férjem... (beszélgetős fórum)


1 2 3
5. Kedit (válaszként erre: 4. - 94786a70d9)
2010. júl. 16. 12:39
Huh. Hát igen, ezek szerint ilyen is van. Én csak azt tudom, hogy 6 éve vagyunk együtt, eddig azt mondhatom, hogy egyre jobb. Nézeteltérés az elején volt több, de mostanra egész jól összecsiszolódtunk. Nem tudom mi lesz 20 év múlva, csak reménykedek. :)
2010. júl. 16. 12:31
Erről a sógornőm tudna mesélni bővebben. Amennyit én tudok,hogy 13 évnyi házasság után a fiatal és szép sógornőm akarta megmenteni a házasságot,de nem sikerült. A pasi otthon ül ,egész nap semmit nem csinál, a felesége tartja el őt és a két előző házasságából származó gyereket. Csalta a volt feleségével, megütötte...Még ennek ellenére is meg akarta menteni a házasságot,de a férj semmit nem tett érte,hozzá teszem ki ne örülne egy 32 éves szép feleségnek, hát Ő nem. Le se sz@rta a feleségét szó szerint.Elvált,most egy másik férfi oldalán boldog,aki korban megfelelő hozzá.Az én véleményem az,hogy egy darabig mehet egy ilyen házasság, de 26 év az nagyon sok, teljesen más az érdeklődési kör,vagy hozzá öregszik az ember,amivel csak a fiatalságát veszíti el.Nem is beszélve arról, hogy egy 40 éves nő még fiatal,egy 64 éves ember meg már öreg ,egy idő után a szex se fog neki menni...
3. Kedit (válaszként erre: 2. - Zsú1965)
2010. júl. 16. 12:29
Persz, nem áltatom agam én sem, csak kíváncsi lennék mikre lehet számítani. Bár tudom minden kapcsolat más, máshogy működik, nem lehet ráhúzni egy sémát, de mégis. Nálatok mi okoz/hat gondot? Mióta vagytok együtt?
2010. júl. 16. 12:24

Nálunk nem ennyire extrém nagy a különbség (13 év), de ha realista akarok lenni, akkor el kell ismernem, hogy lesz bizony olyan idő, helyzet, stb., amikor bizony problémát fog okozni. Elfogadtam, hogy lesznek, nem fog váratlanul érni, és mindent meg fogunk tenni, hogy megoldjuk.


Legyél boldog, de ne ringasd magad abban a tévhitben, hogy a szerelem mindent legyőz. Neked, nektek kell majd legyőzni.

2010. júl. 16. 12:17
Tapasztalatokat várok olyanoktól, akik hasonló cipőben járnak. Kíváncsi lennék, hogyan működik Nálatok hosszú távon. (10-20 eltőltött év után)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook