Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 25 évesen, még soha nem volt kapcsolatom... fórum

25 évesen, még soha nem volt kapcsolatom... (beszélgetős fórum)


1 2 3
2021. máj. 19. 16:40
Végül hogy alakultak a dolgok?:)
2020. dec. 23. 19:06
nyugi, majd lesz, ahogy szokták mondani, megspóroltál 1 válást
2020. dec. 23. 17:43
Nem baj..ami késik,nem múlik.
60. 93c160eef4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 23. 17:37
Szia, nem olvastam végig a hsz.-okat, de hidd el én is olyan voltam mint te. Ha, nem megyek új osztályba, ahol a párom lett volna még most se lenne senkim. Ő is csendes, és nekem a hajam huzigálta de sose szólt hozzám és megkérdeztem tőle hogy te fogyi vagy? Vagy cska néma? :) akkor szólalt meg először :) utána mikor nekem is tetszett, mert rendes volt én léptem ki a konfort zónámból, és kezdeményezni mert ha bem teszem megállt volna a dolog. Most pedig 8. Éve vagyunk egyutt, es van ket fiunk :) szoval irj csak ra!!! Hajra! Es en sem vagyok vekony.. Sot! De kiderult o ezt a tipust kedveli :)
59. buspics (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 1. 08:38

A sorstársak érthetnek meg a legjobban. Sokan vannak. Csak nem verik nagy dobra élőben. A neten viszont könnyebben megnyílik az ember.


És még mindig jobban jártál így, mintha mindegy, csak legyen valakim alapon kerestél volna párt magadnak.

58. 068c3c8b2e (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 30. 10:09
16 éves voltam, amikor a volt férjemmel összejöttem és 28, mikor elváltunk. Így amikor egyedülálló lettem, ott voltam randitapasztalat nélkül, tök egyedül... Elkezdtem mindenféle programra eljárkálni, meg is ismerkedtem egy csomó emberrel, randiztam, egészen könnyedén tudtam ismerkedni, pedig kövér vagyok, csak jó a humorom, meg állítólag jól lehet velem beszélgetni. Voltam én is a Tinderen, de ott nem tudtam ismerkedni, mindig volt egy izzadtságszagú érzete a dolognak, hogy itt kötelezően randizni kell, míg egy kötetlen kiállításmegnyitón, vagy filmvetítésen, moziban, főzős programokon nem volt ilyen kényszer, ott felszabadultabban tudtam beszélgetni másokkal, pedig a kezdeményezés sosem volt az erősségem. Én bátran ajánlom neked, hogy kezdj el te is programokra eljárni, koncertekre, kiállításokra, múzeumba, élményfestésre, bulikonyha típusú főzős eseményekre, bármire, ami megmozgatja a fantáziád, még a társastáncot is javaslom, senki sem balerina ott sem. Nagyon sokat lehet együtt nevetni, és pillanatok alatt kialakulnak beszélgetések, érdekes párbeszédek. Hajrá! :)
57. aranymazsola_ (válaszként erre: 56. - Aranymazsola_)
2020. szept. 30. 07:34
Jaj, és a lényeges dolog lemaradt: Tinderen ismerkedtünk meg mi is, szóval azzal is van tapasztalatom bőven.
2020. szept. 30. 07:32
Én 27 évesen találtam meg azt az embert, akivel kapcsoaltom is lett, mára már a férjem is. Előtte csóknál több sosem alakult ki senkinél sem. Én mindig elvoltam a saját kis világomban, és túlságosan is karrierista voltam. Ezzel csak arra akartam kilyukadni, hogy ne csüggedj, szerintem még nem vagy elkésve semmivel. Majd akkor jön valaki az életedbe, amikor a legkevésbé számítasz rá. Ha szeretnél beszélni róla írj nyugodtan!!
2020. szept. 30. 05:10
Hajra biztosan lesz hamarosan
2020. szept. 30. 05:03
Érdemes lenne a közvetlen környezetedben is körülnézni. Pl. biztosan dolgozol, milyen munkahelyed van? Sokan dolgoztok együtt? Az már jó lenne ismerkedős kiindulásnak. Vagy ha van kutyád, akkor a kutyasétáltatók nagyon jól tudnak egymással ismerkedni. De simán a közértben vagy a buszmegállóban is lehet beszélgetni. Engem mindig megtalálnak (nem férfiak, csak úgy vegyesen emberek). Aztán megszokod, hogy úton- útfélen bárkivel szóba lehet állni. Bármit szóba lehet hozni, akár azt is, hogy "de szeretnék túrázni menni, csak éppen nincs senki, aki ráérne velem jönni...".
53. Érdekes73 (válaszként erre: 52. - Érdekes73)
2020. szept. 29. 20:44
Pl lehet vmi sportolási lehetőség is. Torna, tánc,jóga, edzés, futás bármi.
52. Érdekes73 (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 29. 20:42
Inkább egy klubot/ közösséget keress ahova járhatsz társaságba.Civil szerveződések jók szoktak lenni. Gondold végig mi az ami érdekel és keress rá hogy van e ilyen a környezetedben.
51. birebora (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 29. 17:31
Akkor rajta.
50. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 47. - Buspics)
2020. szept. 29. 17:28

Tudom más is hasonló cipőben jár de én úgymond lemaradva érzem magam mert le is vagyok maradva...

Sok minden kimaradt az életemből amit szeretnék bepótolni.

Amikor mások a szerelmi életükröl beszélnek én inkább csendben maradok, nem akarom, hogy tudják ennyi idősen még csókolózni sem csókolóztam...

49. vigyefene (válaszként erre: 48. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 29. 17:27
Az egyik barátom szokta mondani, h a ducikon több szeretni való van.
48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 45. - Zsofi_876)
2020. szept. 29. 17:24

Már jó ideje életmódot váltottam magamért nem másért le is ment pár kiló de nem vagyok megelégedve magammal.

Így is duci vagyok zavar de nem annyira mint régen.

Az öltözködésemen is próbálok változtatni.


Nem a program "tett párba minket" az oldalon nekünk kell beszivezni a másikat.

Nem a program párosít.

Szerintem azért nem ír mert mással beszélhet...

2020. szept. 29. 15:33
Szerintem sokan járnak hasonló cipőben. Sok a magányos fiatal, van, akinek még 30 évesen se alakult az élete sehogy.
46. zsofi_876 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 29. 15:28

Még annyit erről az oldalról (Tinder), hogy számtalan srácot láttam már "tinderezni".

Buszmegállóban, buszon, a tanítványaim közt is ÓRÁN! 😠😊 stb. Aztán mint a gép, úgy válogattak, léptek tovább és tovább. Tényleg, még nevettem is, hogy le vagyok maradva (43 évesen), ma már így megy, hogy tetszik: jobbra, nem tetszik: balra. Mint a zöldségesnél az almát. :)

Szóval ettől még ne várj semmit szerintem.

Nagyon drukkolok neked! :)

2020. szept. 29. 15:20

"Utolsó mondata az volt: milyen szép vagy..." 😢❤ jaj, még a könnyem is kicsordult. Az én Nagyimnak is hasonló volt.


Na de nem is ezért írok. :)

Először is, az, hogy nem vagy vékony, az semmit sem jelent. Attól még rengeteg értéked van (sőt, szerintem a plusz kilok egyáltalán nem vesznek el senki "értékéből". Mindenki úgy különleges, ahogy van.).

Azzal viszont egyetértek, hogy kicsit "hátrányból indulsz". A tapasztalat hiánya miatt és a zárkózottság miatt.

Éppen ezért nem javasolnám a felkapott társkeresőket. Sok csalódás és esetenként megalázottság veszélyét rejti. Az az iram, ahogy ott nyomulnak, szerintem nem neked való. Aztán lehet, hogy tévedek. Saját tapasztalatom nincs erről, a hallomásból ismert dolgokra alapozok.

Szóval meg kell találni a középutat, hogy ne legyél nagyon gyanakvó, de hamar ismerd fel, ha valaki izé. :)

A másik: te magad írtad úgy, hogy sajnos van rajtad felesleg.

Szerintem nem ez a mérvadó, de...

Ha zavar, kezdj új életet!

Nem koplalás és társai, hanem pl. egészséges életmód és torna. Stílus frissítés. Ezt viszont tapasztalatból írom. Voltak olyan szakaszok az életemben, amikor nekifeküdtem ennek és csodákat képes művelni az emberrel.

Bár sok sosem volt rajtam, de az életmódváltás hatalmas erőket adott.

Néha jó kifordulni a megszokottból. Kipróbálni új dolgokat. Én pl. 20 éves koromig nem nagyon hordtam szoknyát. Aztán egyszer elmentem úgy nézelődni, hogy direkt azokat próbáltam fel, amit első körben félretoltam. És megdöbbentő volt, ahogy felismertem magamban a nőies nőt.

Szóval ha kicsit változol, az önbizalmat ad. Csak arra vigyázz, hogy összhangban legyél magaddal.

Ismerkedésre hozzám közelebb állnak az - akár online - csoportok, közös programok, pl. kirándulások, mint az ilyen direktben keresés.


Konkrétan a srácról: ha nem keres, szerintem "átlapozott". Attól hogy az az izé program jó párosnak tett be titeket, hát... Az csak egy robot, aki a megadott adatok alapján (lakhely, érdeklődési kör stb.) párosít.

44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - Érdekes73)
2020. szept. 29. 06:27

Mint írtam nem nagyon járok el itthonról és nem is egy nagy városban élek amitele van szórakozási lehetőséggel.

Barátaim sincsenek akikkel eljárnék szépen lassan elpártoltak tőlem mert más életet éltek mint én...

Azért kezdtem interneten ismerkedni.

Lehet nem találom meg itt az igazit de kezdésnek jó.

Mondjuk nem is biztos, hogy az igazit keresem még...

43. Érdekes73 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 28. 22:22
Ne vedd túl komolyan ezt a tinderes húzgálást.Szerintem te túl ártatlan és naív vagy az ilyen helyekhez és az itt hemzsegő legényekhez. Nem fognak értékelni csak kihasználnának. Neked inkább egy komolyabb közösségben/klubban kéne ismerkedned. Ha van olyan érdeklődési köröd csatlakozz hozzájuk találd meg önmagad és az élet is megtalálhat.
42. andi6020 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 28. 22:05

Ez nem hiba. Kezdeményez ha akar.

Nem kell átvenni a szerepeket.


Manapság a nők viselkednek úgy, mint a férfiak, a férfiak meg hisztisebbek, mint a nők valaha.

2020. szept. 28. 21:28
Majd lesz pasid. Én is bizakodó vagyok
40. df1e1c376c (válaszként erre: 39. - F.frezia)
2020. szept. 28. 21:22
A no a masodik tini korat eli, ha pasi lenne, kapuzarasi paniknak hivank :P
39. f.frezia (válaszként erre: 37. - Garabonciás)
2020. szept. 28. 21:00

Fú, ne is mondd.

Egy ismerősöm kirakta a férjét, most 41 évesen a 2.tinikorát éli (nő).

Épp a napokban rakott ki egy fotót, hogy meghitten egymásba kulcsolt kézzel ülnek az autóban és ez a szöveg volt hozzá: porsche, mert megérdemlem.

Percekig csak néztem a fotót és cikáztak a gondolatok a fejemben.


A végén arra jutottam, hogy azért vagyok hálás, mert 13 éve itt van mellettem a férjem, akkor is, mikor épp nem érdemlem meg, hogy lehet rá számítani, hogy nagyszerű apa és társ és még nem lett elege a hisztijeimből.

38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - Garabonciás)
2020. szept. 28. 20:33

Igen igaz sokan így vannak vele ahogy írod, elvárásokkal tele van írva a profiljuk.


Köszönöm. 😊

37. Garabonciás (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 28. 20:30
Tudom, tudom. Nem is beloled indultam ki. Csak hat sokaknak ez is fontos. Akarmilyen verdába nem teszik bele a csontos seggüket. :D Sok sikert amugy, még nem is kivantam neked szerencset. A kiloid meg ne foglalkoztassanak, nem ezen mulik.
36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Garabonciás)
2020. szept. 28. 20:26
Nem érdekel az ilyesmi én nem ez miatt szeretnék ismerkedni!
2020. szept. 28. 20:24
Olysn tarskereso kene ahol megmondod milyen autora vagysz, aztan jelentkezik mindenki akinek olyan van. Te meg csak valogatsz beloluk. Mondjuk Audi A5, kapuzarasi panikkal. 😁
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Df1e1c376c)
2020. szept. 28. 20:24

Itt nem erről van szó ő is írhatna és én is de nem írunk egymásnak. 😂

Lehet ő is "fél" bár kétlem.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook