Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2019 júniusi próbálkozók! :) fórum

2019 júniusi próbálkozók! :) (beszélgetős fórum)


1 2
2019. júl. 5. 18:54
Keddre kaptam időpontot masik dokihoz. Megírom mi lett az eredmény....
31. Maya23 (válaszként erre: 30. - Zsiráf 25)
2019. júl. 5. 08:00
Nekem az a furcsa hogy nem csinált ultrahangot.
2019. júl. 4. 19:03
Sziasztok voltam dokinál Ultrahangot nem csinált mivel a teszt negativ volt. Azt monda varjunk két hetet ha addig nem jön meg ad valami gyógyszert ami megindítja a menstuàciom. Igazából okosabb nem lettem... a szagèrzèkenysèg meg mindig megvan +pattanasok az arcon és fázik a hasam alja ha a ventilátor arra fúj be kell takarnom. Járt màr igy más is . Most keresek egy masik dokit..
29. Maya23
2019. júl. 4. 08:42

Lányok! :)

Kinél mi a helyzet?

2019. júl. 1. 20:23

Hali!

Keresem azt a 2 lányt akinek 06.11.-én volt a leszívása a BMCben.

Ha olvassátok,jelentkezzetek kérlek.

Üdv, K

27. Maya23 (válaszként erre: 26. - Lylu003)
2019. jún. 29. 22:12
Nem csináltál tesztet? Ha még nem csináltál akkor érdemes egyet el lőni, hátha. :)
26. Lylu003 (válaszként erre: 13. - Tilvia)
2019. jún. 29. 15:08
Hát nem tudom.. Azóta is giga méretűek a lányok plusz a hasam se ment vissza mensi után.. De behúzni se tudom úgy. Viszont minden más tünet meg arra enged következtetni, h minden megy a szokott menetben. Na mindegy. Nem görcsölök rá :) majd jön a tesó ha akar, ha meg nem, akkor elfogadom, h így marad :)
2019. jún. 26. 11:47
Sziasztok a mai tesz szintén negativ annyi változás van hogy mostmár a páromat az őrületbe kergetem mert 1 csikk utan képes vagyok elmosni a hamuzót megőrülök a szagától. Az biztos hogy kedden doki. Talán ott kiderül mo van de babàba màr bízok, valami más a gond...
24. Maya23 (válaszként erre: 23. - Gszandi89)
2019. jún. 26. 07:09
Igazából a derékfájdalom volt az egyik gyanús jel, mert menstruáció előtti napokban nagyon fájt mindig, de annyira hogy azt el nem tudom mondani és ebben a hónapban valahogy pár nappal a vélt ovu után fájt annyira mint menstruáció előtt, először azt gondoltam jaj biztos amiatt mert ülőmunkát végzek és a tartásom az oka. A második tünet ami volt hogy nagyon erős folyásom volt, ami szintén csak mensi előtt szokott lenni, a harmadik pedig a mellfájdalom. A bal oldali mellem szokott fájdogálni mensi előtt 1 héttel, viszont szombaton nem tudtam aludni mert a jobb oldali is fájt vagyis húzódott ami nagyon szokatlan volt mert sosem szokott. Szerencsére azért ez mára már alábbhagyott a tesztjeim pedig erősödtek. :)
23. Gszandi89 (válaszként erre: 19. - Maya23)
2019. jún. 25. 19:29
Nekem meg messze van a nem vart, 4.e (jovo csutortok).. probalok hamarabb nem tesztelni majd csak annyira lassan telnek a napok :) A derek fajdalmadon kivul volt mas tuneted?
22. Maya23 (válaszként erre: 21. - Zsiráf 25)
2019. jún. 25. 12:49
Szerintem csinálj még egy tesztet az a biztos.
2019. jún. 25. 12:13

Sziasztok. Tanácsot véleményt szeretnék kérni. Röviden leírom a problémámat.

Az utolsó menstruaciom 04:01 én volt. A ciklusom 34 napos Két hét késés után doki... nem látott semmit csak 9mm es endometriumot.se ciszta semmi gond szerinte még barmi lehet Ha a következő is kimarad menjek -vissza.

Késői péteèresem van majdnem a ciklus legvégén... most mar 52 napja semmi a mellem -fáj és zavarnak a szagok ezen kívül semmi tünet nincs. Kb 9 napja a wc papiron rozsaszin maszat. Jovo héten ujra doki. 10 nappal ezelőtt teszt negatív,akkor még semmi tunet nem volt. Valaki járt már igy???? Tenyleg nem tudom mi van.

20. Tilvia
2019. jún. 25. 09:22

Sziasztok,

Mi is próbálkozunk, de én nem mertem ovu tesztet venni, mert nincs is meg rendesen. Mint már írtam szedem orvos javaslatára a Gynositol-t. Múlthét óra majd le szakadnak a petefészkeim, így rááktunk a próbálkozásra. Gondolom az Sem, egészséges, ha nagyon rá vagyok görcsölve?!

19. Maya23 (válaszként erre: 15. - Gszandi89)
2019. jún. 25. 07:36

Szia

Köszönöm szépen :) A 24.ciklusnapon teszteltem pozitívat. Neked mikor kellene megjönnie?

Szurkolok nagyon hogy sikerüljön.

18. Maszatka91 (válaszként erre: 17. - Gszandi89)
2019. jún. 24. 13:46
Köszi. Akkor ha nem jön meg, 2 nap múlva újra tesztelek.
17. Gszandi89 (válaszként erre: 16. - Maszatka91)
2019. jún. 24. 13:32
Lehet kesobb volt a megtermekenyules es meg kell par nap, hogy kimutassa a teszt. Esetleg probalj meg egy erzekenyebb tesztet. Szurkolok!
2019. jún. 24. 13:27

Sziasztok!!

Van már 2 fiam,és pár hónapja már próbálkozunk a kis tesóval. Sajnos eddig sikertelenül. Ebben a hónapban elvileg pont jókor voltunk együtt, mikor a legtermékenyebb voltam. 21.-én kellett volna megjönnie, azóta se jött meg. Ma reggel két kis barna folt volt a bugyimon, azóta se semmi, tiszta a tisztaságim. Csináltam egy tesztet, ami negatív lett. Lehet korán csináltam? 2napja egyhe has szúrja és enyhe meg fog jönni érzésem van néha. Tegnap este óta a cicim is egyre jobban fáj. Meg örülök a bizonytalanságba. Már a gyerekek is úgy szeretnék a kis tesót, meg mi is. Szerintetek van rá esély, hogy most összejött?

15. Gszandi89 (válaszként erre: 14. - Maya23)
2019. jún. 24. 12:18
Szia. Eloszor is gratulalok :) hanyadik ciklusnapodon teszteltel pozitivat? Nekunk ez az elso probalkozos honap, csinaltam egy ovu tesztet ami 19.en lett pozitiv es 20.an voltunk egyutt. meg csak 4.napja tudom koran van de annyira varom h tesztelhessek. Koszi elore is a valaszt :)
14. Maya23
2019. jún. 23. 21:10

Sziasztok!


Ne haragudjatok hogy eltűntem de sok minden közbejött így most jutottam el addig hogy írjak a fórumra. Nagyon fájt a derekam az utóbbi pár napban és a testvéremmel viccelődtünk hogy csinálok egy facelle vizeletsugaras tesztet, egyből kijött elég határozottan a második csík, kicsit halványabban mint a kontroll de teljesen kivehető és ott van. Nem hittem el, úgyhogy csináltam egy Clearblue digital-t mert volt itthon és + 1-2öt írt...

Jelenleg még feldolgozás alatt van a dolog, mivel jövőhét szombatra nem várom de úgy látszik sikerült. :) Mindenkinek szurkolok!!

13. Tilvia
2019. jún. 21. 11:01

Lylu003 a gyerekeknek és az állatoknak van érzékük ahhoz, hogy tudjanak dolgokat amiről nekünk lövetünk sincs :)

Apával mi ispróbálkozunk mióta abbahagytam a fog.gátlót /ez február 21.-én Volt/. Azóta nekem 2 Volt meg cakkumpúder. Most elkezdtem szedni a Gynositolt (2x1) és most mégjobban rajta vagyunk. A június ebből fog állni. Apa nem lesz nyugton hagyva :D

Örülök, hogy csatlakozhatok a fórumhoz. :)

12. Lylu003 (válaszként erre: 11. - Lylu003)
2019. jún. 21. 04:31
Ja és amit még elfelejtettem, h állandó ólmos álmosság van rajtam és nem bírom elviselni a nadrágot. Mindemellett a fiam is mondogatja, h baba van a pocakomba és puszilgatja pedig nem is mondtuk neki, h lehet róla szó, h lesz tesó...
2019. jún. 21. 04:22

Sziasztok!


Van már egy 4,5 éves fiam, most próbálkozunk kistesóval. Tudom hülyeség, meg minden terhesség más és lehet én is bebeszélem magamnak, h tuti összejött minden ellenére, de muszáj kiirnom magamból...

Szóval, az a helyzet, h kellő időben akcióztunk apával, menzesz előtt egy héttel már szurkált, feszült a hasam, de végül csak megjött, viszont jóval kisebb mértékben mint szokott. Hossza stimmel úgy ahogy, de korántsem volt meg a mennyiség. Emellett azóta is feszül a hasam, fáj a cicim és állandó émelygés és szédülés van. Ilyen előfordulhat? Mert Levivel volt beágyazódásos vérzésem és slussz. Leszámítva, h nem jött meg akkor nem volt semmi tünetem.

Bocsi, h ilyen bő lére eresztettem, de nem merek tesztelni sem, illetve a dokit se akarom a hülyeségemmel zaklatni 😅

10. Imicus (válaszként erre: 9. - Amina93)
2019. jún. 18. 08:06
Köszönöm a meghívást ☺
9. Amina93 (válaszként erre: 5. - Imicus)
2019. jún. 18. 06:33

Szia!

Van egy csoportunk "2020 februárra babát várók " csatlakozz,szívesen várunk 😊

2019. jún. 17. 22:33
Hahó! Csatlakozom én is :)
7. Imicus (válaszként erre: 6. - Maya23)
2019. jún. 17. 18:57
Szerencsések vagyunk, mert az első ciklusban sikerült, most már csak azért imádkozunk, hogy egészséges legyen és megmaradjon...Nagyon szorítok, hogy jöjjön nálatok is a baba!
6. Maya23 (válaszként erre: 5. - Imicus)
2019. jún. 17. 18:47

Gratulálok! :) Mióta próbálkoztatok a második babócával?

Nekünk eddig ez az első úgymond próbálkozós hónapunk, 2 hónappal ezelőtt volt egy kémiai terhességem úgyhogy nagyon izgulok hogy sikerült-e vagy sem.

2019. jún. 17. 16:42
Sziasztok, csatlakoznék ha lehet, nálunk úgy néz ki már úton a második baba, valahol 5-6 hét között vagyok ☺ Nálatok mi a helyzet?
4. Maya23 (válaszként erre: 3. - Szneszabonoja)
2019. jún. 17. 07:04
Annyira örülök hogy írtál. :) Te mikorra nem várod a hónapban?
3. szneszabonoja (válaszként erre: 1. - Maya23)
2019. jún. 16. 20:48
Szép estét!:) Végre egy jó kis csoport!:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook