Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2016-ban szeretnék szülni fórum

2016-ban szeretnék szülni (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
227. marcsix (válaszként erre: 222. - Youlcsi)
2015. máj. 28. 12:48

Cisztád volt?


Én kb fél éve voltam dokinál mikor kiderült hogy cisztám van, pár hónapig nem volt időm elmenni nőgyógyihoz, amikor elmentem akkor is írták hogy cisztám lehet, nem volt egyértelmű, csak kérdőjelet tettek oda, uh -oztak, a legutolsó vizsgálat és uh pedig azt mutatta hogy nincs elváltozás. A doki azt mondta hogy felszívódhatott, vagy kipukkant.

226. marcsix (válaszként erre: 224. - Shadow Angel)
2015. máj. 28. 12:46
Nem igazán volt időm visszaolvasni, hogy miért kell vizsgálat Neked. Miért gondol a doki pajzsmirigyre? Mondjuk én is volt hogy arra gondoltam hogy baj lehet a pajzsmirigyemmel mivel nem igazán tudok hízni, kis vékony vagyok, és hullott a hajam elég sokáig (jó pár hónap) De a házidokim semmi okosat nem tudott mondani, így halasztásra került ez a problémám.
225. marcsix (válaszként erre: 223. - Shadow Angel)
2015. máj. 28. 12:44

Köszönöm szépen :)


Ma már megint nem lesz mensi. Voltunk vásárolni, kb másfél óra sétálgatás és kicsit feszült a hasam, úgy éreztem, hogy le kell ülnöm. Persze gondoltam arra is, hogy esetleg megjön... de semmi. Ez a késés második napja... még mindig megjöhet, szóval nem ujjongok egyenlőre. Sokan mondják pesszimista vagyok, de csak felkészülök a negatív eshetőségekre is :)

2015. máj. 28. 09:23
Teljesen más okból orvosom pajzsmirigy problémákra gondol, úgyhogy kezdődnek a vizsgálatok. Nem is tudom mi lenne jobb...
223. Shadow Angel (válaszként erre: 218. - Marcsix)
2015. máj. 28. 09:19

Szia!


Szorítok neked én is. :)

222. youlcsi (válaszként erre: 221. - Marcsix)
2015. máj. 27. 17:53

az utóbbi időben/évben sokat tesztelgettem, de Mukival összesen 1 db tesztet csináltam, azt is az orvos kedvéért.

csak uh-ra indultam, meg megbeszélni, hogy mikor legyen a lapar... aztán gyerek lett belőle :D

221. marcsix (válaszként erre: 220. - Youlcsi)
2015. máj. 27. 15:57
Akkor Te még engem is felül múlsz :) Úgy gondolom ha megjön késve, akkor fölösleges lenne a teszt. Inkább várok vele és ha nem jön akkor ráérek még vele :) Nem sietek sehová :)
220. youlcsi (válaszként erre: 218. - Marcsix)
2015. máj. 27. 15:53

és kibírod hétfőig???

Én ha 1 napot késne, már másnap tesztelnék és azonnal rohannék orvoshoz, ha pozitív :o

pedig a Mukinál is megjártam a túl korai orvoshoz-szaladást... de nem tennék máshogy most sem :)

219. marcsix (válaszként erre: 217. - Youlcsi)
2015. máj. 27. 15:53
:) A kislányomnak minden pozitív jelző jöhet :) ha negatívat kap, akkor kölcsönösség alapon viszonozza :D Nem igazán szokta zavartatni magát :) A fiam ... :D hát ő egy külön kis kategória. Nagyon érzékeny lelkivilága van :D
218. marcsix (válaszként erre: 216. - Youlcsi)
2015. máj. 27. 15:50
Ha hétvégéig nem jön meg, akkor hétfőn szeretnék, nem igazán számítok még azért terhességre. Még bármi lehet :) Most semmi görcs, semmi hasfájás, teljesen jól vagyok. Csak a mellem érzékeny, meg fáradt vagyok kicsikét.
217. youlcsi (válaszként erre: 215. - Marcsix)
2015. máj. 27. 15:46

uhhh... na igen, a többi képhez képest ez igencsak nagy ugrás volt az időben.

ez már nem is a "cuki" kategória... ahhoz lehet, már nagyok :) legalábbis a 6éves unokahugom már kikérné magának :D

216. youlcsi (válaszként erre: 213. - Marcsix)
2015. máj. 27. 15:45

én is beleőszültem :)

(nem, nem attól... de valamire fogni kell :))


akkor a hétvégén tesztelsz majd?

215. marcsix
2015. máj. 27. 15:45
fent is vannak :)
214. marcsix (válaszként erre: 212. - Youlcsi)
2015. máj. 27. 15:42
Máris teszek frisset a két rosszcsontról :)
213. marcsix (válaszként erre: 209. - Youlcsi)
2015. máj. 27. 15:42
Azért nekem nem volt két év, szerintem konkrétan bele is őrültem volna, de a hajam tuti kijött volna szálanként. Nagyon drukkolok Neked, hogy összejöjjön ennyi idő után. :) Látod pont ezt a hőt írtam, én mérek ilyenek, mensi előtt úgy gondolom nem tesztelek, mára nem várom, de még ha esetleg késne azt belekalkulálom, bár nem szokott, szabályosan 3 napig tart és 28 -as ciklus idővel. legutóbb ápr. 28-án volt meg. Ha esetleg a hirtelen babaprojekt miatt késne amiatt nem igazán szeretnék negatív tesztet nézegetni :)
212. youlcsi (válaszként erre: 211. - Marcsix)
2015. máj. 27. 15:41
néztem a képeket. nagyon cukik a gyerkőcök :)
211. marcsix (válaszként erre: 207. - Nikletty)
2015. máj. 27. 15:38

Teszek fel új képeket a két gyerkőcről. A fiam most végzi majd a 2. osztályt a lányom pedig most kezdi majd szeptemberbe az elsőt :)

Mától nem kéne megjönnie, úgy 9 hónapig :) Viszont nem élem magam bele, pont azért mert az első kettővel is bő fél év volt kb mire sikerült. Még nem vagyok ráparázva, bár szerintem úgy pár hónap múlva már sokkal jobban be leszek aggódva, ha holnap esetleg késve de megérkezik és még pár hónapig.


Én nem is mértem sosem hőt, most se, sőt azt se tudom hogy kell :D csak annyit tudok és azt is csak nagyjából, hogy mikor van peteérés :)


Olvasgattam olyan rövidítéseket neten, hogy úgy kellett rá googliznom, hogy mit is jelent :) Szóval én csak kis mezei babaváró vagyok :)


A két gyerkőcnél is fél évig próbálkoztunk, kis mezei mód gyertyázgattam minden alkalommal :) sok negatív teszt után sikerült, de majd utána nézek én a régi fórumjaimba, hogy mik voltak a tüneteim, mivel most azért elég sok mindent furcsállok, de lehet hogy mindent amit érzek csak ráfogom, hogy lehet a tünetek egyike :)

210. youlcsi (válaszként erre: 209. - Youlcsi)
2015. máj. 27. 15:35
jajj, mmint hogy 14. dpo-n :o
209. youlcsi (válaszként erre: 208. - Marcsix)
2015. máj. 27. 15:35

Mennyi az a nagyon hosszú idő?


Én a Mukimra, vagyis a zebrájára bő 2 évet vártam. akkor nagyon soknak tűnt... most lassan 4 évnél tartunk... szóval már örülnék, ha csak 2 lett volna :o


(3 napot meg tuti nem bírnék ki. szerintem ha még 14. cn-on is magas lenne a hőm, akkor mindjárt pohárba intézném a reggeli dolgomat :))

208. marcsix (válaszként erre: 205. - Youlcsi)
2015. máj. 27. 15:26

Köszi szépen :) Három napot biztos hogy várok a késéssel. Két gyermekemnél nagyon hosszú ideig próbálkoztunk és sokat teszteltem mire sikerült :)

Szeretem olvasni kivel mi történik és együtt izgulni mindenkiért hogy sikerüljön :)


Nekem is a régi fórumba mind a kettőbe volt hogy két-három oldalt is kellett olvasni hogy utol érjem magam. :)

207. nikletty (válaszként erre: 204. - Marcsix)
2015. máj. 27. 12:43

Szia!

Szép nagy gyerkőceid vannak már!

Huh, akkor esetleg lehet már késik a menzid?

A két gyerkőcödnek mi a története ? (Hamar sikerültek, vagy csak új kopogtattak...)


Én is szívesen fórumozok, de olyan sokat nem tudok itt lenni, így ha túl aktív egy fórum, akkor lemaradok, s nem bírom tartani a lépést :P

206. nikletty (válaszként erre: 197. - Tinka16)
2015. máj. 27. 12:39
Tinka mi e a helyzet nálad?
205. youlcsi (válaszként erre: 204. - Marcsix)
2015. máj. 27. 11:12

üdv a klubban :)

drukkolok, hogy még ne jöjjön meg... legalább 9 hónapig ;)


ha jó a fórum, én is nagyon aktív tudok lenni... 2010 decemberi fórumunk volt ilyen. mire megírtam egy hozzászólást, 3 oldalt kellett visszalapozni :o követhetetlen volt. de szerettem, a "keménymag" még mindig megvan :D

204. marcsix
2015. máj. 27. 11:04

Sziasztok :) Keresgélve a fórumok és klubok között szerettem volna egy olyan csoporthoz tartozni, akik vagy már kismamik, vagy épp most várakoznak a nem vártra, esetleg épp késik is, és babát terveznek, így találtam rá a Ti fórumotokra. El is kezdem sorba elolvasni a történeteiteket, hogy kicsit megismerjelek titeket.


Röviden, tömören rólam. Megközelítőleg 2 hónapja indítottuk a babaprojektet. Őszintén szólva túlzottan nem is "dolgoztunk" rá az első hónapban. Az április vége május eleje volt aktív számunkra, igyekeztem a peteérést is kiszámolni és voltunk is együtt két naponta. Jelenleg a nem vártat várom, helyesebben nem várom türelmetlenül. Ma kellene megjönnie. Mell érzékenység, derék fájás, fáradtság, sűrűn rám jön az álmosság, alhasnál, méh és petefészek körül sokszor érdekes érzés, volt hogy nyilalást éreztem, és kisebb görcsök de ez nem ma hanem már vagy 2 hete amikor csak úgy gondol egyet. Fejfájásom nincs. Egyszer volt hogy egy érdekesség, hogy az addig kedvenceim közé tartozó étel illatától egyszerűen elkezdtem undorodni és felforgott a gyomrom is... minősíthetetlen szagnak éreztem és átszellőztettem a házat, hogy szűnjön de órákkal később is az orromban volt a szag.


Egyébként már van két gyermekem egy lányom aki 6 éves múlt januárba és egy 9 éves fiam :)


Ha jó csapatra találok aktív fórumozó vagyok. Igy volt ez 2006 -ban és 2009 ben is :)


És bocsánat hogy ilyen sokat írtam.

203. youlcsi (válaszként erre: 202. - Maleficent)
2015. máj. 26. 14:02

sajnálom :(


én huszonsokadik napon tartok pé nélkül... ez sem öröm.

202. Maleficent (válaszként erre: 177. - Youlcsi)
2015. máj. 26. 13:25
Sajnos nekem most megjött, úgyhogy nálam most jönnek az új remények... :(
201. youlcsi (válaszként erre: 200. - Nikletty)
2015. máj. 22. 13:55
nem, ovin kívül nem. eleget vannak így is együtt :)
200. nikletty (válaszként erre: 199. - Youlcsi)
2015. máj. 22. 13:53

sajnos a kislány akit a legtöbbet emleget ő másik oviba megy, de anyukát kérdeztem az ő lánya nem emlegeti annyit az én lányomat, hát most vagy nem olyan kölcsönös, vagy csak az a kislány annyira nem beszédes.


ÖSsze is járnak ovin kívül is?

199. youlcsi (válaszként erre: 198. - Nikletty)
2015. máj. 22. 12:51

az a legjobb, ha a bölcsis pajtások együtt maradhatnak.

Áronom kiscsoportos és a legkedvesebb pajtásai közül csak 1-2 nem egy oviba/csoportba került velük. de a legfontosabb (a szerelem <3) bizony ott van, és elválaszthatatlanok már 2 éve :D


Nálunk ez volt a döntő, nem is az óvónéni... megbeszéltük a bölcsiben, hogy mindenki ugyanabba a csoportba kéri a gyerekét :)

198. nikletty (válaszként erre: 197. - Tinka16)
2015. máj. 22. 12:38

Szia

igen már kiválasztottuk az ovit, már meg volt a felvétel és beiratkozás is.

Szerencsére a közeli, körzeti ovi+ovó néni is szimpatikus is maradt, így oda jelenetkeztünk.

Itt van kis-közép- és nagycsoport, de ahogy most a bölcsiben is vannak időszakok reggel és nap végén is mikor kevesebben vannak a gyerekek összevonva játszanak.

De felénk is van ilyen vegyes csoportos ovi, de ez mellett az ovi mellett több pozitívum szólt. Sok bölcsis társával ovis társak is lesznek itt.

❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook