Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2015-ben babázunk fórum

2015-ben babázunk (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
28. b399a09e0e (válaszként erre: 24. - 1adc4677c5)
2014. aug. 19. 15:36
Nem tudok róla hogy kitolná a ciklust. Elvileg pont azért kellene kapd h legyen p.é., rendeznie kellene a ciklust ezáltal. Nemrég ezt mondta az orvosom.
27. Pistachio (válaszként erre: 24. - 1adc4677c5)
2014. aug. 19. 14:46
Szia.Sajnos a pco-nál bezavarhat a clostyl.Barátnőm is így járt.Az estrofem tablettát nem ismerem.Azt miért szeded?
26. Pistachio (válaszként erre: 22. - B399a09e0e)
2014. aug. 19. 14:43

Szerintem igen.Sőt, biztos!!


Nem szoktam a netről tesztet rendelni, mindig patikában vettem.Igaz, sokat nem kellett tesztelnem, mert eddig csak kétszer késett, mindkét alkalommal terhes voltam:)

Én is lányt szeretnék, de persze a fiúnak is nagyon örülnék.Lány nevek közül a Nadin és a Jázmin tetszik.Fiú név az nincs.Nálatok? Kisfiadat hogy hívják?

25. Pipis
2014. aug. 19. 14:05

Sziasztok Lányok!


Bár én sajnos még nem fogok babázni, de lenne pár hasznos készítmény amit tudok ajánlani. Barátcserje és women's cream. Barátcserje az agyalapi mirigyet stimulálja, így beindulnak vagy helyreállnak a hormonok. A women's cream természetes progeszteron, ha a szervezetbe jut, progeszteronná alakul annak hiánya esetén, de a többi hormon is egyensúlyba kerül tőle, velem csodákat tett, PCOS ismerőssel is, és pl Anyukámnak a 23 éve(első szülés) tartó folyamatosan előjövő migrénjeit is teljesen megszüntette. Nagyon tudom ajánlani mindkettőt vagy együtt a kettőt, ki kell tapasztalni, kinek, hogyan a jó.

2014. aug. 19. 13:28
Sziasztok! Én is csatlakoznék. PCO-m van, kaptam Clostyt az első hónapban amikor szedtem utána megjött 30 napra. Előtte 40-45 naposak voltak a ciklusok. Estrofem tablettát kaptam még. Most lenne a 3.-ik Clostys kúra mert a doki továbbra sem látott peteérést, viszont mostmár az 50. napon vagyok és nem jött meg csak barna folyás van. A Closty kitolhatja a ciklust?
2014. aug. 19. 13:21
Pontosan 5 hetesek vagyunk
22. b399a09e0e (válaszként erre: 19. - Pistachio)
2014. aug. 19. 13:18

Én első babónál anno a 26-28. hét után mertem csak bármit is venni, addigra az is kiderült ki lakik odabenn.

11 éve még nemvolt elterjedt a 4D, de ezalkalommal nem fogom kihagyni, annyi tuti. Örök élmény marad.

Én ahol anno szültem már nem megyek oda, mert a régi orvosom már elment nyugdíjba, több méltó és megbízható orvos meg nincs amiért oda járjak. Másik kórház a környéken szintén azonos távolságra van, az egy "lepratelepnek mondható". Sokaktól hallva annyi minden jót, megvan hova s kihez fogok járni és magánrendelésre.


Terhességi tesztet akarok venni jövőhéten tartalékba ha kell, ne kelljen rohanni azonnal. A neten kapható vizeletsugaras tesztek nemtudom milyenek lehetnek (vatera, olx, stb...)


Akkor még ha a 13. napon együtt vagyunk akkor annak sikerrel kell járnia elméletileg?

21. Pistachio (válaszként erre: 18. - Évi1992)
2014. aug. 19. 13:12

Sikerült.A csík az csík:)

Tanács?Vigyázz magadra, és kb. két hét múlva menj el orvoshoz, akkor már biztosan lát szívhangot.

Gratulálok:)

2014. aug. 19. 13:11
Nálunk is a closti segített. 1 évet próbálkoztunk semmi, utána elmentem dokihoz felírta a clostit, köv. hónapban már azért mentem dokihoz, mert megfogant a baba. Ő most 1,5 éves. Szeretnénk kis tesót, de nem akar összejönni, csütörtökön megint megyek dokihoz és megkérem újból írjon fel, hátha így könnyebben megy :)2015-ben én is szeretnék újra babázni
19. Pistachio (válaszként erre: 16. - B399a09e0e)
2014. aug. 19. 13:09

Ciklus 13-14-15-16. napján várható a peteérés.Viszont az inszeminációt nekünk a 12.napon csinálták és sikerült.Nem csinál a dokid közben uh-ot?Ő megtudná pontosan mondani.

Nekem van választott orvosom, a fiamat is nála szültem.

Kb.másfél hónappal szülés előtt kezdtünk vásárolgatni, sajnos volt egy vetélésem előtte, így nem mertem előbb.

2014. aug. 19. 12:49

Csatlakozom hát ide is...

Ket teszt ket pisibol és mind a kettő pozitív! :)

tanácsokat várok lányok! :)

Tapasztalatokat...

17. b399a09e0e (válaszként erre: 12. - 5236d12e25)
2014. aug. 19. 12:48
Nekem mindig azt mondták h halvány második csík is csík, az is terhességet jelez!!
16. b399a09e0e (válaszként erre: 8. - Pistachio)
2014. aug. 19. 12:46

Nem tudod hányadik nap körül lehet majd vele a p.é.?

Nem tudom hányadik napig lehetne párommal próbálkozni, mert lányt szeretnénk nagyon a fiú után.

Elvileg a kínai naptár szerint lányos hónapjaim vannak; meg állítólag az X-es spermiumok lassabbak de hosszabb ideig élnek, így ezért kellene kb 2 nappal p.é. előttire időzíteni a dolgot. Bár szerintem a rendszerességgel nem lesz gond.

Nem tudom miért, de p.é. környékén mindig sokkal jobban kívánom párommal az együttlétet mint máskor. Lehet a hormonok...


Fogról jut eszembe. Május 23.-a óta jártam július közepéig rendszeresen a szájsebészetet. Eleinte mikor nagy volt a baj naponta v 2 naponta, majd utána hetente. Végre elmúlt úgy tűnt, majd ismét nyomásra elkezdett vérezni, sárgás váladékozni stb... 3-szor véreztette be, tisztította ki, így 3. alkalommal végre kitisztult úgy hogy ne gyulladjon be mégegyszer. Előtte 2 héten belül kifakadt ismét, ostmár 5. hét telt el az utolsó óta és szerencsére minden oké vele.


Ti neveken gondolkodtatok már így elörre nézve? Mikor mertek majd elkezdeni vásárolni a babónak ha már babásak lesztek? Magánrendelésre kiválasztott orvoshoz, vagy szakrendelésre jártok majd orvoshoz?

2014. aug. 19. 11:59
Na lányok majd később, nekem dolgozni kell menni lassan. De ha valakinek van kedve mehetne helyettem :)
14. Éva82
2014. aug. 19. 11:51
megnéztem, szerintem ez nem is olyan halvány! :) Ott van az a csík!!!
13. Éva82 (válaszként erre: 12. - 5236d12e25)
2014. aug. 19. 11:50
nekem is olyan halvány volt, hogy a férjem azt mondta, csak odaképzelem :) 6 napon át minden reggel csináltam, mind halvány volt. Még az első uh-on is csak petezsák volt, de ott volt! Most meg itt van! :)
12. 5236d12e25 (válaszként erre: 11. - Éva82)
2014. aug. 19. 11:32
Tettem fel a tegnap meg mai tesztekről fotót, nekem nagyon halványak. Más meg azt mondja ezek szép pozik. Igazából úgy is majd a doki fogja 100% megmondani.
11. Éva82 (válaszként erre: 10. - 5236d12e25)
2014. aug. 19. 11:27
Mi is így voltunk, Hannusra 6 évet vártunk. Dokit váltottunk, aztán első uh-nál annyit mondott, jééé peteérés közeleg. Hazajöttünk, és "csináltunk" egy bébit! :)
10. 5236d12e25 (válaszként erre: 7. - Éva82)
2014. aug. 19. 11:23

Épp 13.-án voltunk apával spermavizsgálaton, nagyon jók lettek az eredményei. Előtte 6.-án voltam vérvételen hogy megnézzék van e peteérés, és volt,hihetetlen módon volt amit még mindig nem hiszek el... A doki mondta is hogy meg volt minden esélyünk most.

Szóval most meg nagyon korán teszteltem mivel nem bírtam magammal, így még bármi lehet. Még nem bízom el magam. De nagyon nehéz kivárni a következő hetet

9. Panka88 (válaszként erre: 6. - 5236d12e25)
2014. aug. 19. 11:21
Halk gratula :)
2014. aug. 19. 11:20

Sziasztok.Szeretnék csatlakozni.Nekem is van már egy kisfiam, rá 5 évet vártunk.Nagyon bízok benne, hogy spontán sikerül egy tesó.

Bízzatok a closylben, nekem is az segített, igaz inszeminációval, de a lényeg, hogy szép tüszőket csinált.

Mindenkinek sok sikert:) Nekem ez a hónap sikertelen.

Babywasser a páromnak is egy gyulladt fog miatt voltak rosszak az eredményei, de még mindig nem tökéletes neki,pedig már vagy ötször visszament a fogorvoshoz, így szerintem a spermaképe sincs rendben :(

7. Éva82 (válaszként erre: 6. - 5236d12e25)
2014. aug. 19. 11:19
:) remek hír!
6. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - B399a09e0e)
2014. aug. 19. 11:19

Sziasztok!


Én pco-s ir-s vagyok, 2 éve lassanhogy próbálkozunk, és most még nem elbízva de halkan írom , 2 napja pozit teszteltem. De még nagyon korai, pénteken kellene nem megjönnie.

A dokim szerint korai terhesség, és jövőhéten kell még egyet tesztelni és akkor megnéz. Első babánk lenne. Ja és spontán

5. Panka88 (válaszként erre: 4. - B399a09e0e)
2014. aug. 19. 10:56
Én 2 ciklusban is szedtem costit, szép tüszőket csinált és a 15. napon volt tőle ovum. Baba nem lett, mert akkor még nem tudtunk a betegségről.
2014. aug. 19. 10:52

Nekem korábban 26-36 nap közötti volt a ciklusom, egyik hónapban 28 körüli, másikban pedig 35 körüli, így ment ez majd 1 évig.

Ezután jött egy foghúzás utáni fogmedergyulladásom, amihez sok antiriotikumot, raás gyulladáscsökkentőt és fájd.csillapítót kaptam; no ez jól be is kavart. 41. napon mentem már orvoshoz hogy valami nagyon nincs rendben.

Duphastont kaptam, ez meghozta, majd clostylbegyttel peteérés h legyen.

Ezután megjött 27 napra, utána 28, most 29 napra; most volt legutóbb aug 14.-én, így ez most a 6. napom a ciklusban. A 3. naptól 5 napon át napi 1 clostilbegytet szedek, remélem meghozza a hatását.


11 múst a nagyfiam, kislányra vágynánk mindenképp. Nem tudom mikorra lesz peteérésem a gyógyszert hogy szedem most.

Alig akar telni az idő, ez annyira bosszant most e téren.

Párommal sokkal kiegyensúlyozottab minden mint valaha. Ha most a nemvárnál szept elején pozitívat tesztelnék, akkor ha jól számoltuk a védőnőmmel május 22-re lennék kiírva, ami apu szülinapja, anyósomék ház.évfotdulója, párom szülinapja is akkor van a napokban, no meg nagyfiam is május 20.-ai. minden passzolna.

2014. aug. 19. 10:43

Szia, csatlakoznék én is ha lehet :)

PCOS-em és IR-em, pici pajzsmirigyproblémával, de már kezelnek, így nálunk is beköszönhet a baba :)

Már 2 éve próbálkozunk, most derült ki a betegség :)


Sok sikert Nektek :)

2014. aug. 19. 10:41
:) Sok sikert! Mi is szeretnénk, igaz, nekem már van 1 4,5 éves lányom! De nekünk sem egyszerűen sikerül! Megharcoltunk az elsőért is!!!!
2014. aug. 19. 10:39

Barátnőmmel együtt már a mindennapok során másra nem tudunk gondolni, csak egy kisbabára.

Korban siettet az idő, párkapcsolatjainkban pedig nagyon vágynak rá párjaink is hogy közös gyermek legyen.


Én clostilbegyt-et kaptam, mivel rendszertelen a mensim; barátnőm nem szed semmit, csak próbálkoznak.


Várunk mindenkit, akik szintén "ebben a cipőben vannak" mint mi és babát szeretnének mindenképpen.

2015-ben mindenképp már babázni akarok/akarunk.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook