Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2014 októberi babák fórum

2014 októberi babák (beszélgetős fórum)


8. bkmonikaa (válaszként erre: 7. - Encsike87)
2014. febr. 5. 15:03

Akkor meglett a hosszú várakozás gyümölcse! :) Nekünk 8 hónap után jött. :D Közben kiderült, hogy a páromnak van egy kisebb problémája, megkellett műteni szeptemberben. Októbertől újra próbálkozás, de túl görcsös voltam, így még egy pé-m és a mensim is kimaradt. De januárban hőmérőzés, ovu teszt és nyugalom mellett sikerült!:D

Ti hány évesek vagytok?

7. Encsike87 (válaszként erre: 6. - Bkmonikaa)
2014. febr. 5. 14:58

igazából nem biztos hogy attól van,mert ma még nem vettem be, hogy leteszteljem, de most is émelygek.

nekünk első baba, több mint egy éve próbálkozunk és ő egy három hónapos clostilbegyt kúra, negyedik hónapjának ez eredménye.. :)

6. bkmonikaa (válaszként erre: 5. - Encsike87)
2014. febr. 5. 14:46

Szia! Neked is gratulálok! :D Gyarapodunk! :D Remélem jó sokan össze fogunk gyűlni! :D

Nem akarlak ijesztgetni, de én az elevitről csak rosszat hallottam. Ismerősöktől is. Hányás, émelygés, óriás babák. De hát aztán nem biztos, hogy mindenkire egyformán hat.

Én Hipp Natal vitamint iszok minden nap. Az teljesen természetes vitamin.

Ma émelygésre a gyömbér üdítőt tesztelem. Nem akarom elkiabálni, de elég jó. Gyomorégésre meg ropit rágcsálok. Ez is bevált.

2014. febr. 5. 14:38

Sziasztok!

Január 24-én teszteltem pozitívat, a kalkulátor szerint október 1-re várható a baba. Január 27-én voltam orvosnál, hasi ultrahangot csinált és 7x5mm-es petezsákot látott. 3 hét múlva rendelt vissza,akkor már szívhang is lesz :) azt mondta.

Egész napos émelygés gyötör,de lehet hogy az elevittől?

2014. febr. 5. 13:05
Jah és persze GRATULÁLOK! :D
3. bkmonikaa (válaszként erre: 2. - Bogyeszkusz)
2014. febr. 5. 13:05

Igen, első. :D És nektek 2.?

Hát én is úgy voltam vele, hogy meg kellene várni, hogy legalább 6 hetes legyen, de nem bírom ki, nagyon izgatott vagyok és tudni akarom, hogy minden rendben van-e. :)

Te, hogy vagy? Én 2 napja rosszul vagyok reggelente. Hányás nincs csak hányinger és gyomorégés.

2014. febr. 5. 12:08

Szia!

Gratulálok a babához!Első gyerek lesz? :o)

Én 31-én teszteltem pozitívat,a kalkulátor szerint október 5.-ére várjuk a tesót :o)

Dokihoz majd csak 2 hét múlva megyek,mert már biztosra akarok menni,hogy legyen szívhangja is.

2014. febr. 4. 14:18
Sziasztok! Ide várok szeretettel mindenkit, aki idén októberre várja a várva várt csodáját. :) Én január 28-án teszteltem pozitívat. A kalkulátor szerint október elejére várható a baba. Febr. 11-én megyek először orvoshoz! Már nagyon izgulok! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook