Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2014. januártól életmódváltás - Csatlakozz te is! fórum

2014. januártól életmódváltás - Csatlakozz te is! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2013. dec. 21. 11:51

Sziasztok!


Én is csatlakoznék hozzátok, 162 cm vagyok és jelenleg 62 kg, még 7 kilót szeretnék leadni. Igaz, hogy már 2 hónapja próbálok kalóriát számolni és sportolni, de kell a sorstársak biztatása is a megfelelő eredmény eléréséhez.

50. bibity
2013. dec. 21. 10:02

Én is jelentkeznék a klubba.

165 centi, 72 kiló vagyok, 2. Babámat szoptatom, ez nehezít kicsit. Én szénhidrátot szeretnék számolni, és itthon tornázni. Egyelőre a Rubint Réka tornák beváltak, de nyitott vagyok másra is.

Imádom az édességet, így nehéz, de igyekszem csak kevés, édesítős finomságot enni...

2013. dec. 21. 08:37

Nekem jobban tetszik a klubozás, gyertek! :)


[link]

2013. dec. 21. 08:32

Mennyi mindenről lemaradtam egy nap alatt. :)


Narancsbőrből nekem is kijutott, eleinte kenegettem, de nem ért semmit, aztán mikor sikerült tartani a diétát és fogyni akkor szépen alakult, nem volt olyan csúnya. De most minden a régi, én bízom, h a fogyás segít majd rajta. És ez a sófürdő is jól hangzik, kipróbálom majd én is. :)


Nem sokan, de egy páran voksoltatok a klub mellett, így úgy döntöttem, hogy nyissuk meg. Remélem a fórumindító nem fog haragudni érte.

Mindjárt linkelem.

2013. dec. 20. 20:18
Sziasztok, én is csatlakoznék:) Sikerült leadnom egy kéthetes kúrával 7 kg-ot, és nagyon nem szeretném visszahízni:) Fehérjeturmixos diéta volt, most azt tervezem, hogy estére csak ezt a turmixot iszom továbbra is, napközben pedig normál ebéd, ill. reggelire teljes kiőrlésű valami. Még 5 kg-tól meg kéne szabadulnom, remélem, így lassacskán sikerül majd...
46. Icuska538 (válaszként erre: 33. - Perseida)
2013. dec. 20. 19:27
Inzulinszétválasztó módszer mit jelent, hogyan működik? Köszi!
45. 012482f8fe (válaszként erre: 41. - Perseida)
2013. dec. 20. 18:56
Köszi a leìrást. Nekem ezt elég nehezen lehetne megvalòsìtani. Három fiam van 12 éves a nagy az iker fiaim pedig 5 évesek.Ha én fél òrára beülnék egy kàd vìzbe tuti hogy az ikrek szétszednék a házat. De sebaj inkább legyenek elevenek a fiaim mint betegek. Valamilyen más megoldást kell keresnem :)
44. suora
2013. dec. 20. 18:49

Sziasztok



vagyok csak ez a karácsonyi készülődés + anyos feljött vidékről hu meg a 2 gyerek szóval élek de kicsit elfoglaltan


Zárt klub nem rossz ha van egy moderátor:)

Csak szóljatok többször nehogy lemaradjak itt a karácsony alatt a dolgokról


Röviden


Soha nem voltam vékony de szülés előtt 164/70 voltam ez Nekem jó mert az alkatom ilyen

Utána szültem beteg lettem szteroidokat szedtem sokáig stb

Aztán 164/114 lettem

Tavaly nyáron lementem 85 kg ra de aztán ujabb bajok stb itt tartok kb 105 kg :(

Szóval van mit ujra ledolgozni

Cél a 70 kg mert akkor lehet egy kis plasztikával is rásegíteni a dolgokra:)


Mindenkit üdvözlők

S.

43. patapucs (válaszként erre: 40. - 4b6a2525df)
2013. dec. 20. 15:33

Köszi, ismerem. :-)


Mondhatom, hogy 60%-ban paleo szerint étkezem, de sajna ezek a speckó dolgok nekem megfizethetetlenek és ennyire belemélyedve kotyvasztani nincs időm/energiám. :-(

A sütiket paleosan szoktam csinálni, de ha nem eszem időnként gabonát, akkor nincs erőm.

A zabpehely kevés, húst leginkább csak a fiamnak veszek - én inkább csak a hónap elején ill. utána akkor eszem, ha a gyerek meghagyja.

Ha pld. sóskafőzeléket eszem hajdinával, az már eltelít.

42. Perseida (válaszként erre: 41. - Perseida)
2013. dec. 20. 15:31
Amellett, hogy jó narancsbőr ellen, csodás babapopsi bőrt is csinál a sófürdő.
41. Perseida (válaszként erre: 39. - 012482f8fe)
2013. dec. 20. 15:29
Hetente legalább egyszer beleöntök 4-5 kiló sót a kádba (az olcsó durva szemű asztali sóból), teleengedem a kádat, és amíg nem olvad el a só, addig átdörzsölöm vele marékszám az egész testem, főleg a problémásabb részeket. Aztán áztatom magam a sós vízben legalább fél órát. Ilyenkor sem előtte, sem utána nem szabad tusfürdőt, szappant, sampont használni, csak a só és a víz. Fürdő után nem törölközöm meg, hanem hagyom magam megszáradni, aztán 15-20 percet nem árt pihenni. Ilyenkor természetes, hogy esetleg kiizzad az ember. A sófürdő hatása 3 napi méregtelenítéssel egyenlő.
40. 4b6a2525df (válaszként erre: 38. - Patapucs)
2013. dec. 20. 15:11

nézz bele a paleo étkezésbe:)

Bár teljes mértékben kizárja a tejet, tejterméket, de tej helyett a cocomast ajánlja, túrót tojásfehérjéből készíttet, hát joghurt az még nincs, de a cocomas olyan mint a főzőtejszin, szerintem abból csinálhatsz joghurtot is:), sajtból pedig a 60 napon túl érleltet engedi.

A Lidl-be kapható 8 hétig érlelt sajt elfogadható áron:)

2013. dec. 20. 14:50
Sziasztok. Hát mit ne mondjak narancsbőröm nekem is van .Nagyon utállom.Mit jelent hogy sòfürdő. Azt hogy kell csinálni?
2013. dec. 20. 10:57

Nálam a narancsbőr sokat javult a diéta/táplálkozási mód váltás alatt.

Azt vettem észre, hogy az számított nagyon sokat, hoyg elhagytam a cukrot, a fehér lisztet és a sok tartósítószeres vacak kaját - leginkább a felvágottakat, konzerveket. Ha még jobban megszorítottam volna, akkor sokkal jobb lenne a helyzet, de a tejtermékektől (túró, sajt, joghurt) nehéz megválnom. :-)

37. Perseida (válaszként erre: 36. - DiamondAngel)
2013. dec. 20. 10:43
Én is ilyen vagyok, de én nem aprózom el magam, 10-20 kilókkal játszom :)
36. DiamondAngel (válaszként erre: 35. - Perseida)
2013. dec. 20. 10:42

Fú, nekem nagyon csúnya! Én is jojózok folyamatosan már kamaszkorom óta. Akkor is voltam 69 kg, csak éppen 150-155 centihez... Leadtam 10 kg-ot, felszedtem 5-öt, leadtam 3-at, felszedtem 8-at és így tovább hónapokon belül. Viszont minden egyes rossz kajálásom a narancsbőrömben mutatkozik meg!


Nyár elején 62 kg voltam és júliusra sikerült feltornáznom magam 69 kg-ra... Szóval mondhatni a szélsőségek embere vagyok.

35. Perseida (válaszként erre: 34. - DiamondAngel)
2013. dec. 20. 10:27
Én sokat jojóztam az elmúlt évtizedben, és sajnos jóval nagyobb súlyokkal, mint a tied. De nincs narancsbőröm, illetve ami kialakult, hatékonyan kezeltem a sófürdővel. Persze, rendsseresen kell alkalmazni és jópár hónap, mire meglátszik, de nekem nagyon jót tett, minden téren, ebben is.
2013. dec. 20. 10:24

A klub ötlete nekem is tetszik!:)


Én 168 cm vagyok és 69 kilóról indultam pár hete. Most 66 kg vagyok. Nincs rajtam nagy felesleg, de van mit leadni! 55 kg körül szeretnék zárni és a cél elsősorban az alakformálás, a feszesítés.


RR tornáit nagyon szeretem és nagyon hatásosnak tartom, illetve jobb időben futottam is, de ilyen mínuszokban nem indulok neki. Majd tavasszal!:)


Étkezésben pedig igyekszem előtérbe helyezni az egészséges ételeket. Kiiktatni a fehér lisztet, cukrot, zsíros, nehéz ételeket és felváltani sok gyümölccsel, zöldséggel, sovány husikkal.


Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de nekem a narancsbőrrel gyűlik meg nagyon a bajom! Nagyon csúnya a fenekemen és a combomon! Mivel védekeztek ellene, illetve mivel kezelitek? Borzalmas látvány, ha ez így marad!

2013. dec. 20. 09:50
Sziasztok! Nekem is el kell újra kezdenem a sokszor félbehagyottat :) a két éve leadott 17 kilóból 10 már visszajött, pedig akkor sem vittem végbe teljesen...szóval újra kell kezdeni, nincs mese. Én maradok az akkor bevált inzulinszétválasztó étrendnél és a súlyzókkal való bűvészkedésnél. A klub tényleg jó ötlet, vagy egy közös napló...ott lehetne képeket is megosztani magunkról.
32. Andrea1.9.8.1 (válaszként erre: 31. - Georgina84)
2013. dec. 20. 09:27
Nekem is beváltak a videók, a youtube-on rengeteg jó videót találtam, azok is nagyon hatásosak.
2013. dec. 20. 09:25
én lovagolok heti kétszer januártól 2*1 óra, mellette zumbát szeretném folytatni (jó rég nem voltam) meg van otthon egy taposó gépem, de az eléggé gyilkolja a térdem. Van letöltve egy két jó norbi-réka videóm is, azok is volt amelyik bevált régen. :)
2013. dec. 20. 09:19
Sziasztok! Én is újra szeretném kezdeni januártól, saját edzésterv és diéta alapján, ami nagyon bevált, csak sajnos jött egy sérülés, ami miatt fel kellett függesztenem, aztán persze annyiban is maradt a dolog :-( Viszont nagyon nem érzem magam jól a bőrömben és nagyon motivál az az állapot, amikor kicsattantam a boldogságtól és az önbizalomtól, ami addig tartott, amíg lelkesen műveltem a feladatot.
2013. dec. 19. 19:40

Én alapvetően ellipszis trénerezek itthon, tornázom és egy kicsit súlyzózom.

Januártól azt tervezem, hogy a torna és a súlyzózás lesz alapvetően megváltoztatva.

2013. dec. 19. 19:14

Én Péntek Enikőt kezdtem el. Majd tavasszal szeretnék futni (sokszor próbáltam már és mindig feladtam, most megpróbálok kitartóbb lenni)és ha kicsit helyrerázódom akkor insanityt.

Terhesség előtt Norbi/Rékát tornáztam.

27. mironi
2013. dec. 19. 18:38

Akkor megnyugodtam nem nem csak én vagyok ilyen törpe, ilyen nagyon súllyal!

Ti milyen mozgásokat végeztek vagy fogtok?

2013. dec. 19. 16:00
Sziasztok! Én is csatlakoznék hozzátok,igaz én már elkezdtem sportolni és odafigyelni az étkezésemre,de az eltelt két hét alatt nem változott a mérleg nyelve. De nem adom fel és hiszem,hogy együtt megcsináljuk!!!
2013. dec. 19. 15:13
Sziasztok én is csatlakoznék. Egyszer régen voltam 135 kg is 178 cm-er magas vagyok. Kitartò diéta következtében fogytam 65kg-ot. Ezt kettő éve tartom. Majd az anyukám sulyos beteg lett szeptemberben és valahogy felkuszott rám 10 kg-am amit nagyon le szeretnék adni
24. panni7408 (válaszként erre: 20. - Mironi)
2013. dec. 19. 15:06

Fogd fel úgy,hogy edig leküzdöttük az anorexiát!:)

150cm,84kg.Inkább így ,mint fordítva!(84cm-hez szarabb lenne a 150kg.Fő a pozitív hozzáállás!)30-35 kg minusz jó lesz,és minden elvesztett dekának örülök!

2013. dec. 19. 15:01
Én is csatlakoznék,
2013. dec. 19. 14:49

Akkor a 157/75-tel nektek még jobb az arányotok, mint az enyém volt januárban.

170/95. Szép termetes asszonyság voltam. :-D

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook