Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2013 júniusi babák fórum

2013 júniusi babák (beszélgetős fórum)


122. Avike1 (válaszként erre: 116. - Carolina82)
2012. nov. 3. 16:54
Szia Carolina mi akkor egy csónakban evezünk,2 hét lemaradással vagyok tőled,én hétfőn 7 hetes kismami vagyok,szintén lombik:-)
121. Duncan (válaszként erre: 119. - Angyalka87)
2012. nov. 3. 16:36
Nekem is volt ilyen az első terhességemnél, de minden rendben volt. Nagyon szorítok Nektek is, hogy így legyen:)
120. Duncan (válaszként erre: 118. - Carolina82)
2012. nov. 3. 16:35
Ez normális a hormoningadozás miatt, el fog múlni:)
119. angyalka87 (válaszként erre: 115. - Ginaa83)
2012. nov. 3. 16:33

sziasztok

most aztán megint aggódhatok..tegnap este a klinika ügyeletén kötöttem ki barna folyással....gondolhatjátok mit éreztem :(

megnéztek uh val már látszott szívcsőpulzáció :) azt mondták élő terhesség de nemtudni mitől van... megemelték a duphastont 3x2 re.most ugynézki múlik a dolog,,remélem igy is lesz.teegnap este óta hányingerem is van csak nemtudom hogy a babától vagy a megemelt gyógyszertől

remélem mindenki jól van

118. Carolina82 (válaszként erre: 117. - Duncan)
2012. nov. 3. 15:51

Szia! Igen mondhatni hosszú és nehéz 4év áll mögöttem, de

Sikerült!! Boldog vagyok és agresszív lettem. Nincs türelmem mióta terhes vagyok.

117. Duncan (válaszként erre: 116. - Carolina82)
2012. nov. 3. 15:22
Szia:) Én is "új" vagyok ma csatlakoztam. Gratulálok, hosszú utat tettél meg idáig.
2012. nov. 3. 15:18

Sziasztok csajok!

Ha megengeditek csatlakozom hozzátok! Látom vannak ismerősök is! Rólam röviden hétfőn leszek 9hetes. Most egész jól vagyok. Néha van pici hányinger, inkább falási rohamaim vannak! Hétfőn este megyünk orvoshoz, már várom nagyon nagyon. Nekünk nagyon nehezen jött össze a picike, a negyedik lombik sikerült!

115. ginaa83 (válaszként erre: 82. - Angyalka87)
2012. nov. 3. 15:00
angyalka,nekem is a nyaron volt egy vetelesem,en is nagyon aggodalmas vagyok,teljesen megertelek
114. Anca (válaszként erre: 109. - Bogica28)
2012. nov. 3. 14:23
Felejtsd el a rossz gondolatokat, nem jó ha szinte egyfolytában aggódsz! Minden rendben lesz, ott van és ott lesz, és egészséges!!!! Szép, boldog Napot!!! :):)
113. Duncan (válaszként erre: 112. - Avike1)
2012. nov. 3. 14:07
Köszönöm:) Van egy 4 és fél éves kislányom közel 4 év küzdés eredménye:) most a tesóra sokat nem kellett várni:) elvileg számításaim szerint május utolsó napjaiban kellene szülnöm de az uh. szerint június 1. Úgyhogy gondoltam bejelentkezem ide:) a májusi fórumban már írtam de valahogy nem annyira közvetlenek. Mindenkit csak a vásárlás érdekel:) szerdán leszek 11 hetes kismami. Kicsit aggódunk mert a kislányom nemrégiben bárányhimlős lett én meg elvileg nem voltam még. Most várjuk a véreredményeket, csak remélni tudom, hogy van ellenanyag a szervezetemben és akkor nincs aggodalomra ok. Röviden ennyi:)
112. Avike1 (válaszként erre: 110. - Duncan)
2012. nov. 3. 13:23
szia Ducan üdv. a csapatban:-) mesélsz magadról kicsit? puszik.
111. Avike1 (válaszként erre: 107. - Bogica28)
2012. nov. 3. 13:22
Szia szép napot mára is:-) ha bármi gond lenne annak vannak jelei! sajnos tapasztalatból írom,ha gond van akkor barnás váladék,görcs van,és hirtelen elmúlnak a tünetek amik addig voltaklegjobb,ha feleslegesen nem aggódunk,ha nehéz is,mert azzal tényleg árthatunk az aggódás felborítja a hormonokat,és az nem lenne túl jó! ha magam alatt vagyok nézek vígjátékot,vagy hallgatok vidám zenét:-) nekem segít!
110. Duncan
2012. nov. 3. 12:03
Sziasztok:) csatlakozhatok?
109. Bogica28 (válaszként erre: 108. - Anca)
2012. nov. 3. 10:22
Hát remélem is,hogy azért van a hangulatingadozásom. :)Ma már jobban vagyok,bár a csalódástól való félelem még bennem van!!! :( De ma próbálok pozitívabb lenni. :) Reggel korán mentünk piacra,vettem zöldséget,gyümölcsöt magamnak! :) Azért félek,mégis nagyon igyekszem vigyázni,hátha ténylegott van.És a piacon van ilyen ömlesztett baba ruha,olyan szépek,már kitaláltam,ha van bébi,jövő szombaton ott a helyem. :)
108. Anca (válaszként erre: 104. - Bogica28)
2012. nov. 2. 21:11
Kicsit már érzékenyebb is vagy a baba miatt. Ez normális, legalábbis remélem, mert én is...:))És én is akkor vagyok bizonytalan és rossz kedvű, ha egyedül vagyok! Ne is gondolj arra h bármi rossz történhet, csak pozitívan. Nem lesz semmi gond...:))
107. Bogica28 (válaszként erre: 106. - Avike1)
2012. nov. 2. 20:31
Bár így lenne!Olyan jó,hogy ezt írtad,köszönöm. :) Most sokat segítettél!!! :)
106. Avike1 (válaszként erre: 104. - Bogica28)
2012. nov. 2. 18:42
Nyugi Bogica,a hangulatváltozások is azt jelentik,hogy a babád veled van:-) szép napot!
105. angyalka87 (válaszként erre: 94. - Bogica28)
2012. nov. 2. 18:07
szívesen. sokáig én se tudtam ám hogy mit jelent ez :)))
2012. nov. 2. 17:09
Lányok,én ma először valahogy olyan rossz kedvű vagyok.Pedig tényleg a tünetekből úgy érzem,ott a babóca,de valahogy nem tudom elhinni,és félek,hogy még sincs. :( Mikor szúr és görcsöl a hasam,akkor biztos vagyok benne,hogy nyúlnak a méhszalagok.Mikor állandóan éhes vagyok,biztos vagyok benne,hogy a baba miatt.Hőemelkedésem van és a hangulatom legtöbbször csodálatos,......de most egyedül vagyok itthon,és valahogy úgy a kedvem elszállt.Nagyon félek,hogy nem lesz babám,pedig annyira vágyom rá!!!!
2012. nov. 2. 17:07
Nagyon jó végre ilyen happy and storyt olvasni,gratulálok és sok boldogságot a babához!!! :)
102. Avike1 (válaszként erre: 100. - 001269bfc9)
2012. nov. 2. 14:04
Hú összeszorult a szívem olvasva a soraidat! lényeg a lényeg,hogy a mama,és a baba is jól van!ölellek!
101. Anca (válaszként erre: 100. - 001269bfc9)
2012. nov. 2. 11:53
Szerintem mindenki nevében írhatom, köszönjük hogy megosztottad ezt velünk. Szörnyű lehetett, belegondolni is borzasztó, viszont valóban tanulságos. Örülök, hogy boldogan végződött a sztori és kívánom a legjobbakat a babódnak és Neked!
2012. nov. 2. 11:41

Nem akartam ennyire nyilvánosan leírni, de most már mindegy, úgyis minden rendben lesz, úgyhogy olvassátok el az én sztorimat, hogy okuljatok belőle:

Szeptember 1-én jött meg a mensim, utána ráhajtottunk a babaprojektre, ittam teákat, próbáltam ovumikroszkóppal tájékozódni, nem túl sok sikerrel.

Szeptember 29-én már nagyon halvány pozitívat teszteltem, amit 1-2-4 nap múlva megismételtem, az utolsó már teljesen jól láthatóan pozitív lett.

2 hét múlva, elvileg 6+4 hetesen voltam először dokinál, aki megvizsgált, tapintásra max. 4 hetesnek mondta a terhességet, ultrahangon csak petezsák volt látható, ami szintén ennek felelt meg.

2 hét múlva visszarendelt, most hétfőn voltam, elvileg 8+2 hetes terhesen. Legnagyobb sajnálatunkra nem láttunk semmit a petezsákban, sem embriót, sem szikhólyagot, nem talált szívhangot sem. Azt mondta, ez egy elhalt terhesség, meg kell szakítani minél előbb, kedden vérvétel, EKG, szerdán műtét.

Kész voltam teljesen magamba zuhantam.

Kedden megvoltak a laborok.

Szerdán délelőtt mentem, szerencsére műtét előtt volt UH, amit egy szonográfus csinált, a dokimmal együtt. Láttak valamit pulzálni! Sőt, mintha szikhólyag és embrió is lett volna. Hazaengedtek, mert nem voltak biztos benne. Egy hét múlva műtét, ha nem lesz addig vérzés, és nem kell előbb sürgősséggel megcsinálni.

Hál'istennek volt annyi eszem, hogy gyorsan körbetelefonáltam a városban található 4D UH rendelők közül vagy 5-öt, hogy kerítsek egy időpontot. Délután fél 2-re kaptam is egyet a Mammutban.

És már a legelső képen látszott, hogy van szívhang!!! Van embrió, van szikhólyag, minden rendben! Csak kb. 2 héttel kisebb terhesség, mint menses alapján várható lenne, ezért valószínűleg hétfőn vagy kedden indult be a szíve! 6+3 vagy 6+4 lehettem akkor...

A történetemből az a tanulság, hogy még a legjobb dokik is tévedhetnek, és nem mindenkinek van félidőben az ovulációja (sőt, valószínűleg nekem 2 is volt, mert mindkét petefészkemben van ciszta-szerűség).

El lehet menni hamar az orvoshoz, hogy megnézze, hogy véletlenül nem méhenkívüli-e a terhesség (ebben is lehet tévedni, sajnos), de ki kell várni legalább a 8-9 hetes terhességi kort, hogy BIZTOSAN legyen szívhang!

Köszönöm, hogy végigolvastatok!

Senkinek nem kívánom azt, hogy végigélje, amit én, ellenben problémamentes, boldog babavárást kívánok mindannyiótoknak!

99. Avike1 (válaszként erre: 98. - Bogica28)
2012. nov. 2. 08:07
szia jó reggelt:-) ott lesz,és lehet látni,és lesz szívhangja ok?!!
98. Bogica28 (válaszként erre: 96. - Avike1)
2012. nov. 2. 07:13
De jó!Csak legyen ott a baba,és lehessen már látni,ennyi a nagy vágyam!!! :)
97. Anca (válaszként erre: 91. - Bogica28)
2012. nov. 1. 20:54
Teljesen igazad van...és jól teszed :)) Mindenkivel minden rendben van és lesz! És kész :)
96. Avike1 (válaszként erre: 77. - Bogica28)
2012. nov. 1. 20:33
akkor hétfőn már ketten is megyünk uh-ra:-) mert én is 9,45 re megyek
95. Avike1 (válaszként erre: 67. - Bogica28)
2012. nov. 1. 20:32
szia mint mondtam Lombik babám van:-) minket többször kontrolloztak,csak hüvely uh-n lehet látni ilyenkor még,és csak abban az esetben,ha tényleg középidőben van a peteérés,de ugye nálam más az ábra,mivel tudjuk mikor,és mennyi idős embriókat ültettek be:-) kézzel nem vizsgáltak,hüvej uh-val csak,és 5+2 napon voltam akkor!
94. Bogica28 (válaszként erre: 93. - Angyalka87)
2012. nov. 1. 19:29
ÁÁÁ,na erre nem gondoltam. :) Köszönöm szépen!!! :)
93. angyalka87 (válaszként erre: 92. - Bogica28)
2012. nov. 1. 17:14
a 7+2 azt jelenti hogy betöltött 7. hét és 2 napos

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook