Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012. júniustól babaproject - Beszélgessünk, amíg összejön! fórum

2012. júniustól babaproject - Beszélgessünk, amíg összejön! (beszélgetős fórum)


22. neni84 (válaszként erre: 20. - Sissy82)
2012. jún. 10. 17:07
Nem igazán értek a lombikos dolgokhoz, de én arra gondolnék, hogy beágyazódás lehet. Gondolom pár nap múlva akár tesztelhetsz is. Gondolom. Megy neked a drukk ezerrel! :)
21. neni84 (válaszként erre: 19. - Ancsa19860211)
2012. jún. 10. 17:06
Hétfőn kezdtem csak el, de sok reményt fűzök hozzá. Nagyon bízom benne. Teljesen természetes egyébként. A fő összetevője a barátcserje. De ha nem szimpi a csepp, jókat hallottam a Premens tabiról és a Zafír barátcserjéről is.
2012. jún. 10. 16:47

Sziasztok!

lenne egy kérdésem!első lombikos vagyok, a beülti után 10 nappal ma reggel kicsit barnáztam,azóta semmi!ez mitől lehet?kérlek válaszoljatok!köszönöm előre is!

19. Ancsa19860211 (válaszként erre: 18. - Neni84)
2012. jún. 10. 16:35

És Neked használt a csepp? Vagy még csak most kezdted? Lehet, nekem is ki kéne próbálnom, ha nem akar összejönni a babó.

Az előzőnél ittam a cickafark és palástfű teákat, semmi nem változott, bezzeg, mikor lekattantam a témáról és a teákat is abbahagytam, lett baba.

18. neni84 (válaszként erre: 17. - Ancsa19860211)
2012. jún. 10. 16:32

Hát nem tudom, hogy tüszőrepedés-e, de kétlem. Mondjuk ez nem azt jelenti, hogy nem árt gyakorolni. :P A naplómban egyébként bent van a görbém. (Majdnem minden nap kiteszek róla egy képet, hogy később áttekinthető legyen számomra az egész.)

Remélem, hogy beágyazódásos barnázásod van. Sajna én is szoktam mensi előtt barnázni elég sokat. Meg sokszor utána is. Tök rossz. Ezért kezdtem el főleg Mastodynon cseppet szedni, mert az elvileg helyreteszi a dolgokat. Olyat is olvastam, hogy valaki már egy éve próbálkozott, nem sikerült teherbe esnie. Elkezdte szedni a cseppet és 1 hónap múlva már pozit tesztelt.

17. Ancsa19860211 (válaszként erre: 16. - Neni84)
2012. jún. 10. 15:52

De az is lehet, hogy most kéne akcióba lendülnötök, ez a magasabb hő lehet tüszőrepi is, függetlenül attól, hogy elkerülted a ciklus közepét:)


Én meg barna pecsételek. Nem tudom, ez most jó-e vagy rossz. Tegnap is, ma is volt egy barna plecsni. Az előző terhességemnél is ilyesmi volt a beágyazódási vérzés, viszont mensi előtt is szoktam "barnázni", csak erősebben. Franc tudja, mi lehet, de nem merek reménykedni.

16. neni84
2012. jún. 10. 12:36

Hát Te is aztán össze-vissza vagy. Hát nem tudom, hogy én izguljak-e, mert nem voltunk együtt túl sokszor és nem is tudom mikor volt pé-m. De azért érted szurkolok, hogy sikerüljön. Jó lenne, ha ez a topic minél hamarabb projectesből várandóssá váljna!

Ma reggel a tegnapi 36.87-es hőm után mértem egy 37.32-est. Nem szokott ilyen magas lenni, nem vagyok beteg sem. Lehet, hogy csak véletlen... majd kiderül!

15. Ancsa19860211 (válaszként erre: 12. - Neni84)
2012. jún. 10. 12:28
Hát ez az, nekem sincs fogalmam se, mikorra ne várjam. Nekem még csak 3 ciklusom volt, mert a szoptatás miatt csak a szülés után 8 hónappal jött meg először. Az első ciklus 37 napos volt, utána jött egy 30, majd egy 28 napos. A terhesség előtt meg csak 23-25 naposak voltak. Most tartok a 22. napon. Látom, te is ekörül vagy, izguljunk együtt:)
14. neni84
2012. jún. 9. 23:01

Szia Pocak Cukkerfield! Tök jó, hogy egyre többen leszünk!!!

Jó éjt, holnap jövök!!! :-)

Sok sikert nekünk!!!

2012. jún. 9. 22:22

Sziasztok!


Csatlakoznék én is... a másik fórumban nagyon összeszokott a csapat.

Röviden: nekünk ez a harmadik hónapunk, még nem költözött be a pocaklakó. Most elmegyünk majd nyaralni egy hétre, és bízunk abban, hogy a távollét segít =)

Gratulálok a pocakosoknak!

12. neni84
2012. jún. 9. 22:08

Szia szila és szia Ancsa!

De örülök, hogy írtatok. :-)

Én is úgy vagyok vele, hogy nem szeretek belépni olyan csapatba, ahol már nagyon összeszokottak az emberek. Petsze tudom, hogy szívesen befogadnának, de már megvannak a saját kis vicceik, meg ilyenek.

Nekünk végül is ez a második hónapunk, de az első még nem volt annyira éles. Én a 23. ciklusnapomon tartok. De még fogalmam sincs, hogy mikorra nem várom. Az előző ciklusom 35 napos volt. Majd kiderül, vagy remélem nem derül ki, mert nem jön meg!

2012. jún. 9. 13:19

Sziasztok!

Én is csatlakoznék. Nekünk már van egy 11 hónapos kislányunk,de már dolgozunk a tesón, mivel, ha lehet, nem szeretnék a két gyerek között dolgozni menni. Az első elég nehezen, 13 hónapnyi próbálkozás után sikerült, akkor valszeg nagyon rágörcsöltem a témára, mert csak azután jött össze, hogy elhatároztam, hogy 3 hónap múlva kivizsgáltatom magam. Na, ahogy ezt kimondtam, köv hónapban már pozi lett a teszt. Most nem görcsölök rajta, de szeretném, hogy legyen babó. A 21. ciklusnapomnál tartok ma:)

10. szila5
2012. jún. 9. 12:40

Szia!

Szerintem sokan vagyunk, akik most kezdik vagy már pár hónapja benne vannak a baba projektben, a próbálkozásban. A jó időnek köszönhetően kevesebbet lógunk itt a hoxán, vagy már kicsit belefáradtunk a témába, a csalódottságba, vagy a szerencsésebbek már kismamik és a várandósság, a szülés témában mozgolódnak. Szerintem, ezek miatt nincs egyelőre több hsz. Sőt, több topik is fut egyszerre.

Én itt vagyok, sokat olvasgatok, szemezgetek; a pár száz hsz-es fórumokhoz nem szoktam már bekapcsolódni, mert nem tudom, ki hol tart, és közben "elhúznak" előlem, mert mi már 1,5 éve szeretnénk kisbabát, de eddig szinte semmi. Bővebben a naplómban. Az igazi projektet meg most kezdtük május végén, újbóli orvosi kivizsgálások és a többi. Remélem, minél előbb sikerrel járhatunk a párommal. Sok sikert Nektek is!!!

És szívesen beszélgetek veled ebben a fórumban. :)

2012. jún. 6. 18:46
Senki sem kezdett el mostanában babaprojectet?
2012. jún. 4. 20:37
:-(
2012. jún. 4. 19:23
Senki sem szeretne ismerkedni és együtt izgulni teszteléskor?
6. Dotyi0103 (válaszként erre: 5. - Neni84)
2012. jún. 4. 19:23
Köszi szépen! :)
2012. jún. 4. 12:02
De jó! Gratulálok! Boldog további babavárást! :) Remélem nekem is hamar összejön!
4. Dotyi0103 (válaszként erre: 1. - Neni84)
2012. jún. 4. 11:55

Szia!


Én egy Candida-diéta után estem teherbe. :)

Ahhoz képest, hogy azt mondták, hogy még ha szeretném akkor se lehetne gyermekem, most itt vagyok 33 hetes kismamaként. :)

2012. jún. 4. 11:10

Köszi! Ari vagy és köszönöm, hogy megosztottad velem a tapasztalataidat! :)

Tényleg nem árhtat ilyen módon is felkészülni!

2012. jún. 4. 11:08

Szia! Nekem van egy 11 hónapos kislányom. Mielőtt megfogant én csináltam egy méregtelenítő és léböjt kúrát, és hipp-hopp már ott is volt a pocakomban. :)

Sok sikert nektek!!

2012. jún. 4. 10:58

Sziasztok!


Neni vagyok! 2 hónapja nem szedek fogamzásgátlót és ez az első éles hónapunk. A ciklus 18. napján vagyok. Kb. most lesz valamikor pé-m, talán 20-22-e körül. Ti milyen módszerekkel segítitek magatokat, hogy sikerrel járjatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook