Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2012 - Anyukák fogyikubja fórum

2012 - Anyukák fogyikubja (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2012. jan. 3. 14:47

Sziasztok!


Én ma is bűnőztem még, mert a körülöttem finomságoknak nem tudtam ellenállni. Szerencsére max egy nap és elfogynak, és akkor áttérhetek az általam kitalált menetrendre.


Gondoltam, hogy egy méregtelenítő kúrával kezdek, vagy valami léböjtkúrával, így lehet, hogy 1-2 napig így tisztítom a szerevezetm aztán átállok az életmódváltásra.

Nem tud valaki valamilyen jó 2-3 napos léböjtkúrát?

72. 76ea67e69d (válaszként erre: 71. - Hopardi999)
2012. jan. 3. 13:20
szia, igen ugy más a helyzet, azt is bele kell kalkulálni.
71. hopardi999 (válaszként erre: 69. - 76ea67e69d)
2012. jan. 3. 12:46
Köszi igen gondolom, csak én szoptatok még napi 5-6szor aminek valamennyi energiaigénye biztos van.
70. 76ea67e69d (válaszként erre: 66. - Fatka)
2012. jan. 3. 09:35

be kell menni ultrahangra hogy van e köved, mert ha van akkor már elég egy kis étel is és begörcsölhetsz, anyám most ezzel szenved,mája is nagyon kemény de ő már tudja köve van csak még nem lehet müteni, mivel sok nálla a rizikótényező amit ki kell küszöbölni és csak akkor lehet müteni

üdv

ati

69. 76ea67e69d (válaszként erre: 65. - Hopardi999)
2012. jan. 3. 09:32

egy női szervezet alapanyagcseréjéhez 1400 kcal kell. ahoz hogy fogyj ennek alá kell menni.1400 kalória kell a szerveid müködéséhez alapesetben. ha dolgozol vagy edzel akkor több is megengedett. ezt különböző kalkulátorokkal ellenőrizheted. energia leadási kalkulátor. a lényeg hogy több kalóriát égess el mint amennyit elfogyasztol, ha pl egy nap megeszel 2000 kalóriát akkor olyan 1600 at vigyél be. és igy napi 400 kalóriát égetsz el minuszba számolva, egy kg testömeg 7000 kalória,durván 17 nap alatt adsz le 1 kg ot. de ez lehet több is. nekem ugy volt hogy az első hónapban 8 kg ment le. de csak 1200 kalóriát vittem be és emellett még eveztem is. elég brutális volt. a középutat kell meglőni , férfiaknál 1800 kalória kell alapesetben, én ennek alá mentem 600 al olussz az edzések alatt elégetett kalória. norbi nem azt mondja bármenyit ehetsz, hanem azt hogy milyen tipusu élelmiszert mikor szabad fogyasztani.emellett a kalóriabevitel is számit.

üdv

ati

2012. jan. 3. 08:46

Jó reggelt csajok!

TEgnap este majd éhen haltam, ahogy írtam is:)

De kibírtam, most pedig sikerélménnyel reggelizek:)

2012. jan. 3. 08:42
Jo reggelt,lanyok....hat a tegnapi napomrol inkabb nem beszelnek,nem volt tul sikeres.....Meg tele a huto s a kamra mindenfele finomsaggal,muszaly lesz megszabadulni toluk.....
66. fatka
2012. jan. 3. 08:18

Sziasztok!

Tegnap olyan rosszul voltam, azt hittem "kipurcanok""! Apukám főzött marha pörköltet, és hát -bűnöztem!:( Már régen is gyanakodtam az epémre, de tegnap....! Szörnyű! Az epe görcs kisugárzik a hátba? Úgy szúrt majd meg bolondultam!!! Van valaki köztetek aki "epés"? Tudna egy két tanácsot adni?

Jó fogyit és szép napot mindenkinek!

2012. jan. 3. 08:15

Sziasztok!! Sajnos tegnap én is bűnöztem 100 al túlléptem a kalória korlátot de egyszerűen annyira éhes voltam este hogy nagyon...így 1 répa meg egy joghurt besikerült...


Még mindig nem értem Norbinál mennyit lehet ezekből az ételekből enni amit megad?? akármennyit?

2012. jan. 2. 22:06

nézegettem az update kódos élelmiszereket, és a krumpli, ill. rizs 2-es kódú, ezek szerint lehetne enni ebédre (2-es kód 15 óráig ehető), mégis ezeket elsők között kellene kizárni az étrendből... hogy is van ez?


most délután voltam boltban, vettem a szokásos toast kenyeremet, amiben 100g-ban kb 60 CH van és 200ft, és lám-lám volt a polcon mellette update 1-es kenyér, 100g-ban 23 CH van, viszont 470ft volt kb... :( majd morzsánként eszem :D

2012. jan. 2. 20:38

Sziasztok, fiacskám most aludt el, a mai napot is kibírtam bűnözés nélkül:)

De most úgy érzem meghalok ha nem ehetek valamit:)

Pedig nem fogok már ilyenkor:)

62. era1974 (válaszként erre: 59. - 76ea67e69d)
2012. jan. 2. 19:29
Csajok,én most délután már bünöztem:-(((Remélem holnaptól erős leszek,és nem eszek meg mindent a gyerek után:-))))
61. CsJudy
2012. jan. 2. 18:57

Sziasztok! Csatlakozom én is. Nekem is olyan 10-12 kg-tól kellene megszabadulnom. Egyenlőre ott tartok, hogy 7 után nem eszem, és ebéd után is már csak keveset.

2 éves a fiam, az éven tesót tervezünk, jó lenne az újabb babavárást kevesebb súllyal kezdeni, mert a fiammal is 75 kg-ról kezdtem, 91-el mentem szülni, most vagyok 80 kg, 161 cm-hez. :(

2012. jan. 2. 16:24
A zabkása nagy mennyiségben természetesen nem fogyasztó, de vacsira egy adaggal, sok gyümölccsel(pl meggy) szerintem beilleszthető, ugyanis annak ellenére, hogy magas a ch-tartalma, de rosttartalma is kitünő.
59. 76ea67e69d (válaszként erre: 56. - Mkriszti81)
2012. jan. 2. 16:01

köszönjük emese:)) csak az a baj hogy könnyebb leirni a norbinak mint megvalósitani az embereknek, tekintettel élőhelyükre és anyagi korlátokat illetően. 60 bolt oké de hol? és ha igen kinek van arra pénze? szerintem a józan paraszti ész és egy kis infó a netről mint ahogy én csináltam régebben, eredményt hoz, 98kg ról lementem 80 ra, csak ott volt a gond hogy nem tartottam be a szabályokat.és visszajött a suly...üdv


ati

2012. jan. 2. 15:49
ott is ezen a névvel voltam ill vagyok.
2012. jan. 2. 15:49

vé vé vé pont fogyokura-alatt pont com


itt számos naplóm van sok fogyizótárnak.


remélem nem törlik ki a hsz emet:))


üdb


ati

2012. jan. 2. 15:48

Norbi oldaláról a fogyás szabályai:

Szabályok


1. Semmi nem érhet a szánk közelébe ami lisztet, hozzáadott cukrot tartalmaz! Nem kivétel a teljes kiőrlésű sem! Ezzel beállítjuk normálisra az inzulin termelés szintjét és soha többé nem leszel éhes. Vigyázz! Sok felvágottat, ételízesítőt, mártást, üdítőt cukroznak, hogy többet fogyassz és vásárolj! A vércukor szint megemelése felesleges, többlet inzulint okoz és ez elhízáshoz, felesleges éhségrohamokhoz, hangulatingadozáshoz, túlevéshez vezet!


2. A liszt is cukor! A szájban 3 percig szopogatva a lisztet bontja az amiláz enzim és édes váladékot érzünk. Itt derül ki, hogy gyakorlatilag ugyanaz az egyszerű cukor, mint a kristály! Amit ehetünk kizárólag az Update szénhidrátcsökkentett keverékből készített péksütemények. Minden van már! 60 boltunk van országszerte! Nem kell lemondani. A CH érték minimum a felére van csökkentve, a rost pedig tízszeres!


Lesz az energiád, de nem mozdul a vércukorszint! Reggelizz ezekkel, cukormentes kávé, tea! Ebédhez is eheted, vacsorára felesleges energia, ha gyorsan akarsz fogyni! Hízni nem hízol tőle! Ebből a keverékből pont az a szénhidrát van kivonva, ami az emberi emésztés során fel tud szívódni! Van a pékségekben tészta, torta, kenyér.... Nincs lemondás, válogatás! Olcsóbb ezt enni, mint bármit, mivel picit drágább, de a felétől is jóllaksz, nincs éhség, nincs nasi! Pucolja a beleket!


3. Mindenképp bőségesen reggelizz update 1-2. kódokkal ellátott élelmekkel! A kódok ingyenesen fent vannak a www.norbi.eu oldalamon! Egész nap jól leszel! Ebédelj, ha van időd, de délután négy körül update1 alapján egyél bőségesen! Így este simán tudsz tornázni, ez az egészség miatt fontos. Utána a vacsi elmaradhat, ha sok energiamenteset iszol. Vacsorázz update1 fagyit! Fogysz tőle. Teszteltük!


4. Minden héten 1 alkalommal vacsorázz bőségesen, bulizz, rúgj be! Menjetek el valahová! Azért a cukrot és a lisztet ekkor is csak megkóstolás szintig edd! Az 1 az tényleg 1 legyen, viszont nem fogsz megtorpanni a fogyásban és a lendületben. Mindig egyél sok friss zöldséget, gyümölcsöt másnap, de 1-es kód alapján válogasd! A kivétel erősíti a szabályt és lelkileg nem szürkülsz el.


5. Mindig legyen a kocsid csomagtartójában, táskádban update1 kenyér, ropogós búzaszelet, édesítő, péksüti. Ez egy túlélő szett, hogy akárhová mész a húshoz, leveshez, salátához, kefírhez, felvágotthoz tudsz mit enni. Az éttermek sajna leszarják a cukorbetegeket és a fogyni vágyókat!


Sok sikert a heti stabil 1-1,5 kiló fogyáshoz! A fogyás tempója nem lassulni fog, hanem a felesleg tömegének csökkenésének arányában lesz kevesebb! Havonta 1x állhatsz mérlegre, de az öt szabályt ne szegd meg! Amikor lefogytál akkor is élj így tovább, de a lazulás max. heti két alkalom lehet és tornák számából csalhatsz el. Heti 3 edzés az egészség miatt kötelező!


Sok sikert!


Norbi

2012. jan. 2. 15:41
ja amúgy aki kérdezte: az update-os termékekből is csak ésszerű mértéket javasolnak, nyilván hiába 1-es kódú valami, ha egy vagonnal megeszel belőle, ugyanúgy hízlalhat...
54. mkriszti81 (válaszként erre: 53. - 76ea67e69d)
2012. jan. 2. 15:39

nálam g-ra kérdez mindent, ha rákattintok, kérdezi, hogy hányszor 100g? ...


mindegy, rákeresek a norbis oldalra, nekem egyszerűbb lesz talán azt nézni, mikor mit lehet enni :D

53. 76ea67e69d (válaszként erre: 48. - Mkriszti81)
2012. jan. 2. 15:36
a kalória egy átlagos banánhoz van megadva,és nem 100 g ra. mint általában a termékeknél.
2012. jan. 2. 15:33

Én azt hiszem elkezdem a tornát is itthon, aztán vissza az edzőterembe is, bár, hogy időm mikor lesz rá,nem tudom.

Nekem van norbi könyvem is, sőt étrend-kiegészítőm is, sőt minden féle kenceficém is, csak lusta voltam vagy elfelejtettem használni őket. A baj,hogy már most vergődök édességért, de ha nagy gáz van előveszem a fagyiból az epret tej hozzá és megiszom. Nagyon jó keksz receptem is van. sőt van egy egyszerű habcsók is(tojásfehérje,gyümölcs,zabpehely, édesítő, vagy nádcukor, vagy valami por alakú nem fehér cukor esetleg méz)receptem is.Édességből rengeteg jó receptem van, csak az ízesítés hozzá kissé drága!

Ma már megvolt a kalóriám, de a Norbi szerint délig azt eszünk amit akarunk!Jó lenne kidolgozni saját diétát, mindenkinek a lehetőségeihez, nem?

51. 76ea67e69d (válaszként erre: 49. - Mkriszti81)
2012. jan. 2. 15:32
szerintem az enyém volt de törölték mert linket raktam be, szerintem nincsen abban semmi, ha segiteni szeretnének az emberek egymásnak, na mindegy, vagy itt nem az a cél????? kedves moderátor vagy adminakárki
2012. jan. 2. 15:28

zabkását még soha nem ettem, de rákerestem, ne lehet rossz :)


viszont ezen a kalóriás oldalon ha megadom a hozzávalókat, kb 1000kcal-ra jön ki egy adag - és ez csak egy evésre való kaja, biztos fogyásra való a zabkása??

2012. jan. 2. 15:20
az előbb volt itt egy bejegyzés... nem? törölték?
48. mkriszti81 (válaszként erre: 45. - 76ea67e69d)
2012. jan. 2. 15:19
köszi, megnéztem, nekem az okoz gondot, hogy a súlyát nem tudom pl egy banánnak... :S
47. alexa1928 (válaszként erre: 45. - 76ea67e69d)
2012. jan. 2. 15:09

Megnéztem ezt a weboldalt, amit belinkeltél.

Tetszene nagyon,mert csak 2napja csinálom az "egyéni fogyásomat".

De már most rosszul vagyok tőle.

Szívesen kipróbálnám ezt a féle diétát, csak nem tudom hogy miből mennyit lehet enni egy nap,vagy étkezésenként,ha ebben segítenétek azt megköszönném

Jelenleg 75kg vagyok

2012. jan. 2. 15:05
Írhatnánk pár nem hizlaló ételt, szerintem sokaknak jól jönne.
45. 76ea67e69d (válaszként erre: 29. - Mkriszti81)
2012. jan. 2. 15:02
2012. jan. 2. 14:59

Sziasztok,lanyok,en is jonnek......Meg konkretan nem dontottem,milyen dietat valasztok,egyelore odafigyelek,hogy egeszsegesebben etkezzem,mellozom a feher lisztet,cukrot.....Nekem is kacsintgat az update modszer,viszont a termekeihez nem ferek hozza,nem Magyarorszagon elek.Mindenkeppen tanulmanyozni fogom ezt a dietat.az elso szulesem utan nagyon szepen lefogytam a weight watchers modszerrel,viszont most mar nagyon macerasnak tunik az allando szamolas/kaja mericskelese.....

Sok sikert mindenkinek!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook