Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2011.Június végére-július elejére nagyon nem várjuk a mensit! fórum

2011.Június végére-július elejére nagyon nem várjuk a mensit! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. máj. 13. 18:57

Sziasztok!

Én sem halottam még erről a homeós bogyóról de én is homeopátia párti vagyok mint amolyan gyógyszeré.


esély szorítok neked nagyon :-) ott lesz az a baba majd meglátod :-)

62. esély22 (válaszként erre: 58. - *babyboy*)
2011. máj. 13. 08:28
Én sajnos semmit nem hallottam erröl a bogyóról.Én hiszek az ilyen homeos bogyónak.Hogyha pár hónap mulva sem sikerül a baba akkor inkább ilyen homeost szedek mint hormonost.
61. esély22 (válaszként erre: 57. - Vigyorex6)
2011. máj. 13. 08:27

Szioka!


Mi megvagyunk :) Már nagyon várom a jövöhét vasárnapot :)


Ti hogy vagytok?

2011. máj. 12. 12:11
4600-5000 Ft
2011. máj. 12. 12:11
A Folliculinum 5 ch nevű készítmény elsősorban a peteérés folyamatára és az ösztrogén háztartásra hat, de nem hormon készítmény. Így azok a mellékhatások nem lépnek fel, ami egy hormon tatalmú gyógyszernél viszont felléphet. Adagolása, szedési módja csak individuálisan, azaz személyre szabottan adható meg, hiszen ezzel a gyógyszerrel mind stimulálni, mind csökkenteni lehet a női ciklusból adódó, különböző tünetekkel járó problémákat. Leggyakrabban premenstruális szindrómára, klimaxos tünetekre és fogamzásbeli problémákra szoktuk használni.
2011. máj. 12. 12:08

folliculinum 5ch.


Állítólag nagyon jó homeopátiás szer amit ajánlanak a teherbeesés segítésére.nem ártalmas.

ki tud erről valamit?

2011. máj. 12. 11:18
Sziasztok! Hogy vagytok?
2011. máj. 11. 10:40

Liliaceae értlek,hát sajnos azt nem tudom miért mentek el a babák,ez nem derült ki,az előző terhességemnél semmi baj nem volt,akkor gondolom el kell majd vérvételre mennem aztán ha kell ugy ír fel gyógyszert.

Igen tudom hogy ikreknél gyakori a vetélés de a nődoki azt mondta hogy 2 babából egy szinte mindig megmarad de az hogy mind a 2 baba elmenjen az elég ritka és nekem mind a 2 baba elment sajnos.

Na de majd meglátjuk,nem bánnám ha juniusban csak 1 babóca költözik a pocimba :-)))

2011. máj. 11. 09:21

Sziasztok!

Esély, Én Gravidát szedtem az előző terhességem előtt és közben, most már a kötelező gyógyszereimet is elfelejtem bevenni, nem hogy a vitamint. :-S


Agibela: az utrogestan és a duphaston nem csodaszer, csak akkor használnak, ha az előző vetélés alacsony progeszteronszint miatt történt, ikreknél amúgy elég gyakori a vetélés sajnos.

2011. máj. 10. 19:41

Sziasztok!


Köszi esély hogy drukkolsz nekem :-))

Én is nagyon szeretnék egy ilyen szép szülinapi ajándékot majd :-))

Hátha mégiscsak elkaptátok a jó időpontot :-))

De ha mégsem akkor se keseredj el akkor a következő hónap tuti gólyás lesz már :-))

Én folsavat és vasat szedek egyenlőre de ha junius elején emgjön a mensim utánna elkezdem szedni az elevitet vagy a gravidát a garvidát már próbáltam az elevitet még nem szóval még nem tudom meiket fogom szedni de az egyiket biztossan.

Meg ugye a folsav és a vas folyamatos mert nekem pici vashiányom van és ezért kell a vas.

Femibion mellé nem kell + folsav még?

Bár lehet hogy abban több van...

A garvida és elevit mellé kell a nődokim és a védőnő is tanácsolta mert a folsavra van a legnagyobb szüksége a babának az első időkben.

És veszek majd magne b6 ot is hogy legyen itthon ha fájdogál a hasam bekapok eggyet!

Mondjuk szerintem nekem kell majd szednem duphaston-t vagy utrogestan-t magzatmegtartó gyógyszert a vetélés miatt,ugyhogy bár nem akartam a + teszt után menni rögtön de fogok hadd írjon fel ilyen gyógyszert nehogy gond legyen.

53. esély22 (válaszként erre: 50. - Agibela1989)
2011. máj. 10. 17:38

Nagyon köszönöm,hogy szurkoltok:D

Ugy érzem 1 napot késtem a peteéréssel,igy lehet most lecsusztunk róla :( De azért még reménykedek :D

Ti szedtek valami vitamint? Én elkezdtem 2 naponta a Femibiont szedni!

52. esély22 (válaszként erre: 49. - Agibela1989)
2011. máj. 10. 17:36

Legszebb szülinapi ajándék a + teszt :)

Nagyon drukkolok,hogy 22. szülinapodon is legyen sőt lesz is + teszt!!:D

51. 08a4eb16b7 (válaszként erre: 50. - Agibela1989)
2011. máj. 10. 11:22

Én nem fogok tesztelni, most jött meg először a császárom óta, szóval bőven késhet, majd utána 1 héttel tesztelek ha nem jön meg.

Én nem görcsölök a gyereken, ha jön várom szeretettel, ha nem, nem. Most van jobb dolgom is, mint tesztelni, sajnos a kislányomat pszichológushoz meg gyógytornászhoz kell járatnom a koraszülöttsége miatt, szóval el leszek foglalva.

2011. máj. 10. 11:18

NEM VÁRTAK:


esély22: május 22.


*babyboy* 05. 24.


Vigyorex6: 06. 03. -06. 05.


Liliaceae: 06. 03. (nem biztos)


agibela:elvileg junius 30. a lesz majd.


Na megvan a teljes sorrend akik itt vagyunk köztünk,én leszek az utolsó aki tesztel majd :-)))

Elsőként akkor esély érted izgulunk és szorítunk neked hogy ott legyen a babóca a pocakodban!!!!

Kihasználtátok az ovut? :-))

Remélem igen de még tessék most is mindent beleadni :-)))))

2011. máj. 10. 11:15

Örülök csajok hogy pörgünk :-))

A műtétekkel kapcsoltaban és nem tudok segíteni senkinek nekem a missed ab -s volt életem első és nagyon remélem az utolsó műtéte.

De nagyon drukkolok mindenkinek!!

Én is a szülinapomra július 3.ára szeretnék + tesztet akkor leszek 22 éves és a 20.szülinapomra kaptam a kisfiamat és nagyon boldog lennék ha a 22.re egy + tesztet kapnék :-))

2011. máj. 9. 19:11

sziasztok!

nekem is volt méhtükrözésem, összenövés volt a méhemben, kb.2 napig pecsételtem utána, és nem is görcsöltem. reggel műtöttek, délután 4kor már a villamoson ültem. :-D

47. esély22 (válaszként erre: 45. - Vigyorex6)
2011. máj. 9. 15:42

Hsg-nál minden rendben volt.A méhtükrözésnél volt a méhsövényem azt elvágták és rá 2 hónapra össze is jött a Lánykám :) Megért mindent!!!:)


Én is örülnék,hogyha ez lenne a szülinapi ajándékom :D

Mindenkinek nagyon drukkolok!!

46. esély22 (válaszként erre: 43. - *babyboy*)
2011. máj. 9. 15:40
Hidd el nem lesz vészes!! Tényleg olyan mintha mensinél görcsölne a hasad!
45. Vigyorex6 (válaszként erre: 42. - Esély22)
2011. máj. 9. 15:21

Rendben találtak mindent?

De jó is lenne ha szülinapi ajándék gyanánt ezt kapnád és elkezdenéd a sort. :) Aztán beálldogálnánk utánad. :)

Ahogy olvasgattam a hsg után, nem lehet vészesebb, mint a laparoszkópia, bár nekem akkor nem átjárhatóságit csináltak, hanem oldották az összenövéseimet...lehet azért fájt annyira utána.

44. Vigyorex6 (válaszként erre: 43. - *babyboy*)
2011. máj. 9. 15:18
Nana, csak azt ne. :) Nem kell félni! Néminemű kellemetlenséggel jár minden ilyen beavatkozás, de a cél ott lebeg a szemünk előtt. Jó lesz minden! Hipp-hopp túl leszel rajta! ++++ csak pozitívan!!!
2011. máj. 9. 14:48
kezdek félni
2011. máj. 9. 14:39

Sziasztok!


Bocsika,hogy eddig nem voltam!


Nekem május 22-én nem kéne,hogy megjöjjön,aznap leszek 30 éves!Örülnék hogyha szülinapomra pozitiv lenne a tesztem.:D


Nekem is volt,Hsg-m,nem volt olyan vészes,a cél érdekében minden fájdalmat elbirtam :)

Volt méhtükrözésem,mütét után fájt egy kicsit de csak annyira mikor görcsöl a hasam mensinél!

2011. máj. 9. 14:12

Nálunk ezek a verzió vannak:

Ultrahangos petevezető átjárhatósági vizsgálat: HYCOSY

Röntgenes petevezető átjárhatósági vizsgálat: HSG

Hastükrözéses petevezető átjárhatósági vizsgálat: laparoscopos chromopertubatio

Méhtükrözéses petevezető átjárhatósági vizsgálat: hysteroscopia


Anno engem laparoszkóiásan műtöttek, de ha nem muszáj, akkor inkább Hsg-vel csináltatnám az átjárhatóság nézést.

40. Vigyorex6 (válaszként erre: 39. - *babyboy*)
2011. máj. 9. 14:10

Hsg-s?

Ősszel nekem is kell mennem ha addig nem lesz eredményes a bébiprojekt...

39. *babyboy* (válaszként erre: 38. - Vigyorex6)
2011. máj. 9. 14:05
azt mondta a doki nem fájdalmasabb a cytológiánál
38. Vigyorex6 (válaszként erre: 37. - *babyboy*)
2011. máj. 9. 13:42
Nekem több ismerősöm volt. Megoszlanak a vélemények. Egyébként függ sok mindentől: fájdalomküszöb, aznapi közérzet, szervek állapota stb...
2011. máj. 9. 13:20

Szia mindenkinek.


06.02.-án megyek átjárhatósági vizsgálatra.


Ki tudja milyen ?fáj vagy nem fáj?

2011. máj. 9. 06:33

NEM VÁRTAK:


*babyboy* 05. 24.


agibela:elvileg junius 30. a lesz majd.


Vigyorex6: 06.03.-06.05.


Liliaceae: 06.03. (nem biztos)


Na csajok akkor kb.egy időre fog beköszönteni vagy nem köszönteni mindenkihez mert hozzám is kb.junius 3.án még kell jönnie ugyhogy én még várom de nektek remélem már NEM fog megjönnni!!! :-)))

2011. máj. 8. 21:23
hát ha visszaállt a ciklusom, akkor júni 3, de ez közel sem biztos.
34. *babyboy* (válaszként erre: 32. - Agibela1989)
2011. máj. 8. 20:59
Nem várt után 1 nappal
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook