Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2011. szeptemberi babavárók!! fórum

2011. szeptemberi babavárók!! (beszélgetős fórum)


165. Cipike75 (válaszként erre: 163. - Lolka78)
2011. jan. 9. 21:15

Jósnál nagyon-nagyon régen voltam, talán még a mesében:)De látod, nektek bejön majd a dolog:)Lehet, hogy csak véletlen...Nekem 19-22-ig kéne nem megjönnie. Meglátjuk...

Kornél nagyon barátságos kisfiú /itthon azért sok a hiszti/, amikor néha beadom játszósba, az idegen gyerekekkel úgy elvan, mintha ezer éve ismernék egymást.Egyből ölelget mindenkit:) Majd teszek fel róla ilyen barátkozós képet:)

164. lolka78 (válaszként erre: 161. - Narancsika)
2011. jan. 9. 20:55

Sajnálom ami Veled történt... :(

...és gratulálok a babához!!!!!!!!! :)

163. lolka78 (válaszként erre: 158. - Cipike75)
2011. jan. 9. 20:53

Na jó, öregítem itt magam :) csak májusban leszek 33 :) Édesanyám is pont ennyi volt mikor engem szült. Mindig mondogattam Neki, hogy én fiatalabb koromban fogok szülni..hát erre pont így jött össze nekem is:)

Majd mindenképp megírom,hogy mi volt a dokinál.. remélem meg tudja műteni és nem kell, hogy végigkísérje a 9 hónapomat.

Nagyon édi a kisfiad, cuki vagány kissrác :) ...és gyönyörű menyasszony voltál, a ruhád csodaszép!!

A páromnak teljesen egyértelmű, hogy kislány lesz,nem tudom miért gondolja :)

Jósnál én sosem voltam, Ő igen, de csak annyi jövőképet kapott, hogy 2011-ben fog gyermeke születni...hát az valóra válhat :)

Amúgy neked mikor kell(ene)nem megjönnie? :)

162. 171925f409 (válaszként erre: 161. - Narancsika)
2011. jan. 9. 20:23
Szia gratula:))
2011. jan. 9. 20:19

Sziasztok!Juniusban sürgösen császároztak,majd koraszülés miatt(hosszu történet)késöbb elvesztettük a kislányomat.Fél év mulva már dokim javaslatára probálkozhattunk,de tudtam,h egyböl sikerül majd.Már pár nappal az aktus után éreztem a tüneteket,de a héten csinált teszt egyértelmüvé tette!Kisbabánk lesz!

Most 5 hetes vagyok és a párom szülinapján fog megszületni 2.szemem fénye!

Mindenkinek gratula,aki még próbálkozik annak egy nagy kalappal!

160. Cipike75 (válaszként erre: 159. - Csicseriborso_)
2011. jan. 9. 19:38
Mindenkinek egy a célja, mindenkinek kívánok én is sok sikert!
2011. jan. 9. 19:31

Sziasztok! Tenyleg jo sokat irtatok egy nap alatt :)


Tudom, hogy eleg bevallalosnak szamitok ket pici babaval, de az ocsem es a hugom kozott is kb. ennyi a korkulonbseg, es jo latni, ahogy egyutt nonek fel. Egyebkent meg nem banom a parhuzamos szoptatast, nagyon szeretek szoptatni, es amig kell a picurnak a tej, addig nem is vonom meg tole.


Egyebkent en valoszinuleg szerencsesnek szamitok, hiszen a parom az elso hat honapban itthon van velunk (csak marciustol kapott munkat, elotte lejart a szerzodese), sot az itteni rendszer szerint meg a korhazban is vegig benn volt velem (benn is aludhatott, nem szoltak erte)szules utan.


Gratulalok en is a mar babasoknak, es szurkoljunk egyutt a pozitiv tesztert a tobbiekkel :)

158. Cipike75 (válaszként erre: 157. - Lolka78)
2011. jan. 9. 13:46
akkor látom, hogy a korosztály hasonló :)Hát szorítok, hogy el tudják tűntetni a cisztád.?Majd írd le, mi volt!Nekem még nagyon régen azt mondta egy jós, hogy két lányom lesz. Per pill.egy kisfiúnál tartunk, mindenesetre amikor kiderült, hogy terhes vagyok,és jártunk uh-ra, egyszer csak a doki megkérdezte, hogy akarjuk-e tudni, hogy mi lesz?Persze...Bár én nem gondoltam, hogy olyan hamar látja.Teljesen kislányra voltam hangolódva, a jósra emlékezve:)Amikor mondta a doki, hogy kisfiú, kijöttünk a rendelőből, mondtam a férjemnek, hogy atya ég, hogy kell egy kisfiúval bánni?? De aztán nagyon örültem a döbbenet ellenére, és másodszorra sem fogom bánni, ha kisfiú lesz.:)) Igazából azt hiszem, nem is vagyok egy lányos anyuka típus.
157. lolka78 (válaszként erre: 156. - Cipike75)
2011. jan. 9. 11:36

Köszönöm, aranyos vagy :))

Holnap reggel megyek dokihoz mindenképp, meg kivizsgálásra. Vérvétel, EKG, stb... Ugyanis van egy cisztám, amit jövő héten műtenének. Csak nem tudom így lehet-e altatni, hacsak 15 percre is. Holnap kiderül, remélem fel tudják nyitni valahogy a cisztát és nem lesz gond...

Amúgy nagyon szerettük volna a babát, párom 36 én 33 éves vagyok, még egyikünknek sincs gyermeke és minden álmunk egy kislány, de ha kisfiú akkor sem adjuk örökbe:)))

156. Cipike75 (válaszként erre: 154. - Lolka78)
2011. jan. 9. 11:29
Hülye vagyok, ha pénteken kellett volna megjönnie... és ma ugye vasárnap van...:))))))
155. Cipike75 (válaszként erre: 154. - Lolka78)
2011. jan. 9. 11:29
Jajj de jó!!Gratulálok, és remélem, hogy ne lesz semmi gond. Elhiszem, hogy nem hittetek a szemeteknek! Ez a legboldogabb dolog a világon sztem. Legalábbis ha kívánt terhesség.:)Dokinál voltál már?
154. lolka78 (válaszként erre: 152. - Cipike75)
2011. jan. 9. 11:25
..ja, még nagyon pici lehet,valószínűleg karácsony szenteste fogant. Akkor volt a 14. napom és az akció is :) Pénteken kellett volna megjönnie, de semmi, csak a görcsölés a 3 pozitív teszt :) (merthogy nem hittünk az első kettőnek örömünkben, ezért vettünk egy 3.-at :)))
153. lolka78 (válaszként erre: 152. - Cipike75)
2011. jan. 9. 11:22
...nem tudom,hogy mi nevezhető "simának". A párommal fél éve vagyunk együtt és a kezdetektől nem védekeztünk. Az előző kapcsolatomban 2 évig nem jött össze a baba.
152. Cipike75 (válaszként erre: 151. - Lolka78)
2011. jan. 9. 11:13
Neked simán jött össze?Mennyi idős a babó?
151. lolka78 (válaszként erre: 150. - Cipike75)
2011. jan. 9. 11:02
Nagyon szorítok Nektek, remélem sikerült ismét :))) Ne idegeskedj és ne azon agyalj egyfolytában...ja és a pozitív hozzáállás nagyon fontos, jól látod :)
150. Cipike75 (válaszként erre: 142. - Zsedeske)
2011. jan. 9. 10:33
Nekem most volt 5- én az inszemem, és még mindíg érzem én is a petefészkeim, mintha meg akarna jönni, olyan érzés. Sokat megyek pisilni, de tartok attól, hogy nem sikerült, furcsa nekem ez a petefészek fájás. Napokig tök ideges is voltam, ami sztem a hormonoknak köszönhető, de szerencsére már klimatizálódok:) Eredmény kb. 2 hét múlva. Addíg megpróbálom magam megerőltetni, és pozitívabban hozzá állni a dologhoz. Nagy szerencse kéne ahhoz , hogy ez az inszem is elsőre sikerüljön. Inkább valamiféle csoda....
149. lolka78 (válaszként erre: 142. - Zsedeske)
2011. jan. 9. 10:05

zsedeske,

Én pont ugyanezeket érzem, plusz még a melleim fájnak annyira, hogy megőrülök... :(

...de tényleg tök fura,hogy úgy érzem egyfolytában, hogy mindjárt megjön. Pisilni elég sűrűn kell, akkor mindig félek, hogy lehúzom a bugyim, és szembesülök a menzeszemmel... na jó, nem paráztatom magam, mert nagyon rég vágyom erre a bébire, jobb a nyugalom :))))

148. Papp Szilvia (válaszként erre: 125. - Christineee)
2011. jan. 9. 09:39

Chris! te nagyon jó dokit fogtál ki:))))


a kezelődokimat imádom mái napig, és ő is kedves velem:)


ha lesz baba nem tudom mi lesz:D párom ugye a haverjához küldene, metr a focicsapatbnan mindenki nála szül:D vagyis mindenkki asszonykája, és persze ingyen van az is...nemt udom...lásson engem úgy??áhh....:DD

147. Papp Szilvia (válaszként erre: 142. - Zsedeske)
2011. jan. 9. 09:38

nem vay egyedül:) nekem is szurkált sokszor sőőt, vagy 1hétig tuti az elején, majdnem megjön érzéssel:D


aztán jött a róka korszak:D


mit tettem ellene?semmit:( szurkoltam hogy elmúljon:D ültem a gép előtt és ettem és hideg víz és keksz és néztem a filmeket :D (táppénzen voltam végig), ja de nekem ez nyáron volt úgyhogy a hideg víz különösen jól esett:D


savra volt valami trükk de már nem emlékszem..valaki más?

2011. jan. 9. 09:35

sokat írttaok megint:)


jó reggelt:)


én nem adtam dokinak semmit, és nem is kaartam, én azon az elven vagyok hoyg azért kapja a fizetését hónap elején mert pl levezette a szülésemet...vagy a doki az sztkban azért hogy megvizsgált...

én sem kapok plusz pénzt a cégtől mert megcsinálom a munkakörömbe tartozó feladatokat...


környezetemben senki nem gondolja így scak a férjem:DD de legalább ő igen és így nincs ellentmondás:D


anyám vakbélműtétemkor 6éve adott a dokinak, de a tudtomon kívül, mert én nem hagytam volna:D (akkor még velük éltem)...

145. 171925f409 (válaszként erre: 142. - Zsedeske)
2011. jan. 9. 08:16
Sajnos pénzről szól az egész élet ha fizet betgenek néznek és időben behivnak ha nem fizetsz ott ülhetsz órákig is mire sorra kerülsz.A pénz az nagy úr:)Én is fizetem tavaly a dokinak amikor csinálta a terhesség megszakításom teljesen máshogy állt hozzám behívott soron kívül kint a váróba leült hozzám beszélgetni a problémámról negyed órát műtét után többször meglátogatott a szobában... de amint máskor nem adtam pénzt teljesen máshogy állt hozzám szinte nem nézett semmibe:(ennek ellenére nem akarok majd adni a terhességem során pénzt neki nagyon sokba kerülne nekem
144. zsedeske (válaszként erre: 87. - Lolka78)
2011. jan. 9. 04:56

Lolka, szia!

Ugyanigy érzek. Már hetek óta. Ne aggódj, biztos minden rendben! :)

143. zsedeske (válaszként erre: 94. - Christineee)
2011. jan. 9. 04:54

Mit teszel ,mit ESZEL , hányinger ellen?

Virággal a 2o. hétig hánytam napi 5 volt a minimum :( Remélem ez nem fog újra bekövetkezni!!!

2011. jan. 9. 04:49

Sziasztok, jó sokat termeltetek 1 nap alatt, alig győztem olvasni. :)


Érdekes nagyon, amit a magándokikról, a pénzről, sztk-ról, kórházi helyzetekről irtok. Mi usa-ban élünk, fizetünk biztositást és semmilyen más költségünk nem merül fel. Jönnek a számlák, de azt a biztositás fedezi. IGy kellene valahogy az otthoni tb-nek is müködnie! Itt ez a boritékos rendszer még büntetendő is, vagyis ha fizetnék a dokinak még engem jelentenének fel! Jó mi?


Egyébként nekem 3 fős orvoscsoportom (1nő2pasi) van itt, az hogy mikor kihez kerülök meglepetés, de a 3 közül valamelyiknél fogok szülni is. Ugyanezekhez jártam Virággal is.

4D ultrahangban viszont nagyot csalódtam Virággal, szinte semmit sem láttunk. Azt hiszem a 3o. héten csináltattuk és kb 3oo dollárba került. Alig láttunk valamit, Virág aludt :S Nem hiszem, hogy elmegyünk újra.....


Csajok, én egész nap émelygek és rengeteget eszek. Fel is vagyok fúvódva teljesen. Hogy mitől, nem tudom. De nagyon zavaró. És savam is van. És szurkál még mindig mindkét petefészkem és "mindjártmegjön" érzésem is van, és és és.... panaszkodjatok már Ti is, ne legyek egyedül a nyügökkel :(

141. tre ildi (válaszként erre: 96. - Tre ildi)
2011. jan. 8. 21:44
Szia reméélem én is vagy még hamarabb ki tudja:))))))))))
140. 171925f409 (válaszként erre: 138. - Cipike75)
2011. jan. 8. 21:33
Jó éjt:))
139. 171925f409 (válaszként erre: 135. - Cipike75)
2011. jan. 8. 21:33
Nálunk Szegeden a klinikán aki du.megy magánrendelésre 9 ezerért csinálnak 4 D-t de tényleg csomó képet,cd-t meg dvd-t adnak az megéri:)
2011. jan. 8. 21:32
Na, én megyek alcsizni, jó éjt mindenkinek, és jó csevegést!
137. BeaÉrd
2011. jan. 8. 21:31
Kriszti én is a II.Női-n szültem ott is dolgozik az én dokim is!Ki a tiéd?
2011. jan. 8. 21:30
Persze ha valaki mag.rendelésre jár, az természetesen fizet.Azt tényleg nem lehet ingyen elvárni, de akkor is visszaélnek a helyzettel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook