Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2010 márciusra/áprilisra várt pocaklakók fórum

2010 márciusra/áprilisra várt pocaklakók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
2009. júl. 27. 10:48

Sziasztok!

Gratulálok mindenkinek, aki most vár babát.

Én az elsőt várom és most vagyok 7 hetes. Pénteken mentünk UH-ra és már láttunk dobogó szivecskét. Csodálatos érzés. Nincs semmilyen rosszullétem, csak állandóan aludnék, de ez állítólag csak az elején van így. :) Remélem ez igaz, mert nem akarok ellustulni.

Én magánkórházon nem gondolkodtam, mert tuti nem tudnám megfizetni. Zalaegerszegen élek, itt egész jó a szülészet. Normális, korrekt dokim van, a nővérek közt meg van ilyen is, olyan is. Nem lehet mindenki szimpatikus. Mondjuk itt "vidéken" a bőség zavarától sem kell tartani (van egy kórház és kész), nem úgy mint Pesten, hogy vajon hova is menjek szülni...

Mindenkinek nagyon jó egészséget kívánok a babaváráshoz! Vigyázzatok magatokra! :)

57. noedi
2009. júl. 26. 12:01

Sziasztok, én a 7. hét végén járok.

Tök jól vagyok, semmi rosszullét, semmi hányinger szerencsére.

Az első vizsgálat a nőgyógyászomnál a 6. hét elején volt. A képernyőn egy kis fekete foltot láttam, nagyon izgalmas volt!!!

Pénteken voltam az első vérvizsgálaton+TORCH és EKG a kórházban, és kicsit megszeppentem: az Uzsoki totál szét van verve, épp felújítják a szülészetet, káosz uralkodik. Még nem köteleztem el magam persze, hogy hol szüljek majd, meg eddig csak nőgyógyászati magánrendelésen voltam, és így nagyon nagy a kontraszt ugye. . :( Ingerült, bunkó nővérek, undorító környezet, futószalagon megy a betegellátás, nulla emberség, nulla odafigyelés. .

Nektek mi a tapasztalatotok? Gondolt valamelyikőtök magánkórházas szülésre? Ha igen, kb. mennyibe kerül? Köszi!

56. 83afd520e8 (válaszként erre: 52. - Ad04b33206)
2009. júl. 24. 10:06

Egyemmeg :)

Jol vagytok? Vagy picit megvisel a terhesseg?

55. 83afd520e8 (válaszként erre: 54. - Ad04b33206)
2009. júl. 24. 10:04

Koszi a biztatast, mara mar jobban lettem, testileg es lelkileg is, holnap megprobalok dolgozni. :)

Azon agyalok, hogy hazarepulok valahogy az orvosomhoz.


Tunderiek vagytok a kepeken! :)

2009. júl. 23. 22:34

ne aggodj, ez nem feltetlenül jelent gondot. Az elsö par honapban ez teljesen normalis lehet, ezt nekem az elsö terhessegemnel elmagyarazta a doki. Amig nem verzel nincs gond. ilyen barnazas, vagy eppen valami foltocska ne okozzon fejfajast. Az elejen meg megeshet.

Viszont hogy itt ilyen lazan kezelik a dolgokat...erdekel. :/

2009. júl. 23. 20:33

sziasztok, vegre van net.

Dora, ennek orulok, az rengeteget szamit, hogy biztonsagban erezted magad mar az elejetol, egy jo doki sokat segit.

en most kicsit el vagyok keseredve...

mar 2 hete tudom, hogy babat varok, akkor voltam korzetinel is, de az itteni szokas szerint nagyon raeerosen mennek a dolgok.

akkor voltunk elvileg 6 hetesek.

ma kaptam idopontot a korhazi vizsgalatra, a nogyogyaszatra, ami meg mindig 2 het. az ultrahang pedig majd attol szamitott 2 heten belul lesz.

annyira vedtelennek erzem magam, otthon mar ilyenkor siman elvegzik ezeket a vizsgalatokat.

azt sem tudom, rendben van-e minden, sot tegnap este nagyon megijedtem, mert egy pici rozsaszinu folt volt... aztan azota semmi, de most valahogy mashogy fajdogal a hasam.

egesz nap fekudtem, dolgozni sem mentem, de azt sem tudom, mitevo legyek.

holnap a nyakamba veszem a varost, hatha valamelyik korhazban szoba allnak velem.

azt olvastam, hogy a rozsaszin rossz elojel. ugy felek, de hal'istennek ma mar nem volt.

dolgozni sem merek addig, amig nem tudom, hogy minden a helyen van, es minden okes.


megyek, megnezegetem a babas kepeiteket. :)

2009. júl. 23. 14:11
ma voltam dokinal. Van sztarfotom is. Hivatalosan 6+0 vagyok, de sajna meg nem lattunk szivhangot, csak a petezsakot es benne a kis bogyokamat :)
51. ad04b33206 (válaszként erre: 50. - Ad04b33206)
2009. júl. 20. 22:43
na most hülyeseget irtam. Ket evvel ezelöttöt akartam :)
2009. júl. 20. 22:40

szia,

tavaly ilyenkor en meg csak terveztem es egy honap mulva mar terhes is lettem. En is babazok, es mostmar babat is varok :)

en is szivesen valaszolok minden kerdesre, mar ha tudok. Nekem is van naplom, bar mostmar nem itt irom, de akit erdekel megtalalja a cimet az adatlapomon.


Remelem azert meg jönnek paran :)

49. Kocska
2009. júl. 20. 22:12

Gratulálok minden KÉT csíkosnak!!!És sok boldogságot kívánok a babaaváráshoz!

ÉN tavaly ilyenkor még nemtudtam, hogy terhes vagyok, pedig ilyen idős terhes lehettem, mint most ti.....és most már babázok:))))

És Nagggggyyyon jóóóóóóóóóóóóó!

Aki első babás és van kérdése nyugodtan írjon, vagy nézze meg a naplómat, elég sokmindent leírtam.Nagyon féltem az egész szüléstől, de ÉLEK!!!

Na sok sikert mindenkinek!!!!!

2009 áprilisi babaváró

48. ancsyangel (válaszként erre: 47. - Ad04b33206)
2009. júl. 19. 21:33
köszi
2009. júl. 19. 20:14

szia,

gratulalok :)

2009. júl. 19. 19:52

Sziasztok én tegnap reggel produkáltam egy halvány tesztet :) Elöszőr erősebbet vártam igy elsőre negativnak néztem aztán mikor jobban megnéztem mikor megbékéltem é lám ott volt a halvány második csíkocska :D

Kedd reggel ismétlek remélem akkor már minden kétséget kizáróan látható lesz a csík :)

2009. júl. 15. 07:35

szia,

nekem is szurkalt a hasam, ez tenyleg normalis. azt mondjak hasonlo mint a menstruacios görcsök. Nalam azert nem ilyen vesz.

Nekem nagyon jo dokim van, halal jo fej. Az elsö perctöl kedzdve van minden vizsgalat. Minden alkalommal ver es vizelet, ott helyben, es nekem eleg sürün csinaltak ultrahangot is. Itt mondjuk mindent a biztositom fizet. Szerintem mindenhol ki kell fogni a jo dokit es akkor minden ok. En örülök hogy itt szülhettem. A 9 honapig tarto kezeles lehet hogy ugyan olyan jo otthon, de a korhazak es az ottani hozzaallas it tuti hogy jobb. Viszont biztos hogy skociaban mas megint a helyzet. Azt tudom hogy a svedeknel nagyon lazan veszik az egeszet, az otthoni ahhoz kepest 1000x jobb.

44. 83afd520e8 (válaszként erre: 42. - Ad04b33206)
2009. júl. 14. 21:51

Dora, mennyire nehez kulfoldon atelni ezt az egeszet?

Hasonlo helyzetben vagyok, es picit felek.

A korzeti nem nagyon eroltette meg magat, adott terhesvitamint, es majd ker idopontot a nogyogyaszatra, majd megirja levelben...

Otthon sokkal alaposabbak sztem, de itt szeretnek majd szulni. :)

2009. júl. 14. 21:43

sziasztok csajok, jottem kerdezoskodni. :)

hivatalosan mi is 6 hetesek vagyunk (szerintem csak 3-4), ma voltam a korzetinel. de sajna itt eleg lazan veszik a dolgokat, nem problemaznak semmin, ultrahangra is csak 3 honaposan akarnak kuldeni...

ami picit aggaszt, hogy neha rendesen megfajdul a hasam fel percre, aztan semmi. azt hallottam, ez normalis, nektek is volt?

2009. júl. 12. 21:30

hat nem lazultam az tuti. Nem is akartam. Egyreszt mert nekem senki nem tudott segiteni, nincs nagyi a közelben aki atjön es vigyaz Timora meg csak egy orara sem, szoval szüksegem volt "egyedülletre". Mivel a melohelyemmel tart karokkal vartak, es en is jol voltam, es a penz is jol jött visszamentem. 4 hettel szüles elött hagytam abba, akkor is azert mert mar szoltak hogy ekkora hassal lassan ciki :)

Most viszont nem tudom hogy lesz, hogy apa elbir-e majd ket gyerköccel. Na meg van melle egy kutyank is, es lakasban lakunk :/

2009. júl. 12. 21:28

Renus eleg terhesseg szaga van a dolognak. Es ha mar a doki is biztat akkor eleg valoszinü. En szurkolok.

Nalam nincs tünet. A fiammal sem volt. Egy-ket hasszurka, enyni. A mellem is csak a vegere valtozott, addig semmi. Egyetlen egyszer volt hanyingerem, de szerintem az mindenkinek lett volna a hülye felig buggyant kaposzta szaga miatt :D

40. melania82 (válaszként erre: 38. - Ad04b33206)
2009. júl. 12. 17:44
Nem semmi,ugyes vagy,sokat nem lazitottal szules utan.Latod,Te ha birtad kisgyerek melett dolgozni akkor valahogy en is elbirok ket gyerekkel:)Jo etvagyat nektek.
39. melania82 (válaszként erre: 37. - 4ece112af0)
2009. júl. 12. 17:42
Nagyon szorittok neked,annyi kuzdelem utan,megerdemlitek a babokat!!!
2009. júl. 12. 17:22
hu, csajok, de jo sokat irtatok. En meg dolgoztam napközben (egy etteremben vagyok pincer Timo 6 hetes kora ota) ugyhogy lesz mit visszaolvasni. most meg megyünk egyet kajalni egy magyar etterembe. ugyhogy majd esete jövök es olvasok :)
37. 4ece112af0 (válaszként erre: 36. - Melania82)
2009. júl. 12. 16:55
Én is várom a szerdát. Akkor derül ki, bár a holnapi teszt is mutat majd valamit. Remélem 2 csíkot!:)) NAGYON AZT SZERETNÉM LÁTNI!
36. melania82 (válaszként erre: 35. - 4ece112af0)
2009. júl. 12. 16:53
igazad van,inkabb eross szurast erzek,rovid ideig tart,remelem semmi komoly.Nagyon varom csutortokot,akkor megyek orvoshoz.szerencsesnek mondhatom magam,mindketto konnyen megfogant,olvasom sokan mennyit harcolnak es mi mindent megtesznek annak erdekeben h kisbabajuk legyen.Amig orvos nem lat,addig nem vagyok nyugodt:(
35. 4ece112af0 (válaszként erre: 34. - Melania82)
2009. júl. 12. 16:14
Erős nyilalás? Nekem néha van ilyen has szurka...
2009. júl. 12. 16:12
Nem tudom mitol,mar egy oraja eross nyilalasaim vannak.Remelem az ido miatt van,reggel ota szakad az esso:((
33. 4ece112af0 (válaszként erre: 32. - Melania82)
2009. júl. 12. 15:23
:)) az jó :))
32. melania82 (válaszként erre: 31. - 4ece112af0)
2009. júl. 12. 15:16
Megertlek:)) En pedig nagyon feledekeny lettem,mindjart azt sem tudom,hogy egy oraja mit csinaltam:)
31. 4ece112af0 (válaszként erre: 30. - Melania82)
2009. júl. 12. 15:06

Semmi gond.. :)

Tiszta dili vagyok ettől a "lehet baba van" dologtól... :)

30. melania82 (válaszként erre: 29. - 4ece112af0)
2009. júl. 12. 15:04
Jaj ne haragudj,nem olvastam figyelmesen.Remeljuk,hogy nem az!!!
29. 4ece112af0 (válaszként erre: 28. - Melania82)
2009. júl. 12. 14:58
Még csak a gyanúja merült fel, hogy pajzsmirigy alulműködés. Kedden megyek endokrinológiára. Remélem ott nem találnak semmit.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook