Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2010-es babaprojektben reménykedők fórum

2010-es babaprojektben reménykedők (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
7064. millica (válaszként erre: 7059. - 3ce435daf3)
2010. márc. 12. 14:58

Szia és köszi:)

Ezt kívánom neked is . Én is valahol félek a felelősségtől,hogy jó anya leszek e és elég aggódós típus vagyok . Tartok tőle hogy lesni fogom mindig a picit hogy nincs e baj ,nem akarok túl aggódós lenni. Dehát első babánál gondolom sokan így vannak.

Szia mindenkinek egyébként akivel még nem találkoztam.

2010. márc. 12. 14:36
Sziasztok kedves uj forumozok!!!!!!
7062. 65827eeb74 (válaszként erre: 7029. - Nyusszantyú)
2010. márc. 12. 14:34
Szia Nyusszantyu!!!Kivanom hogy az legy mert elegge olyan tuneteid vannak!!!:))Peteeres pedig akkor van ha a mensi elmegy es ra nem sokara nyalkas folyas jon ki barmikor amikor pisilsz vagy egy kicsit jobban erolkodsz ka.....las kozben:)) es ha ahod fent van akkor tobb mint valoszinu!!de pld nekem akkor is szokott hom lenni mielot megjon most is van mert 17 en meg kell jojjon!!!:))remelem segitettem:)
7061. 65827eeb74 (válaszként erre: 7027. - 36cd9daecb)
2010. márc. 12. 14:29
Szia dorombolosHOgy vagy???Koszonom en jol megvagyok ,meg volt az elso vervetelem,jovohetre varom a menset akkor majd megegy vervetel!!Ez van meselj veled mi van??pussss
7060. 65827eeb74 (válaszként erre: 7026. - 3ce435daf3)
2010. márc. 12. 14:27
Szia!!ÉNNNNNNNN???ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!de hogy en nem akarok senkivel veszekedni!!csak ugy megjegyeztem!!!:)))))
2010. márc. 12. 12:43

Sziasztok!

Örülök, hogy két lány kicsit beindította a fórumot :)

Remélem mind a kettőtöknek hamar összejön a baba :) Sok sikert kívánok:)

7058. millica (válaszként erre: 7056. - Nyusszantyú)
2010. márc. 12. 11:24

Hát ja meglehet hogy többet keresek :),de itt ha egyedül élnék ennyi keresetből mégsem élnék meg belőle . Így viszont nagyszerű kiegészítő. És ft-ban jól hangzik az biztos :) Bár az élelmiszer,ruházat árak szinte ugyanott mozognak mint Magyarországon,persze változó van ami valamivel olcsóbb vagy drágább ,de nem sok a különbség :(

Na pusz mentem,és te is írd meg ha teszteltél,és vannak újabb tünetek :) Szia

7057. Nyusszantyú (válaszként erre: 7055. - Millica)
2010. márc. 12. 11:16

majd írj, hogy mi van az eredménnyel :)

Én közben megfőztem :)

pusza

7056. Nyusszantyú (válaszként erre: 7054. - Millica)
2010. márc. 12. 11:15

Szerintem nem gáz :), a munka az munka, az a gáz, ha valaki nem akar dolgozni :) én is simán bevállalnám! és hidd el, lehet, hogy még jobban is keresel vele, mint én itthon asszisztensként.. :)

Én meg mindig fodrász akartam lenni.., de egyetemre kellett mennem, amit utáltam, mert távol állt tőlem amit tanultam... :( vagy tök lettem volna virágkötő is..

7055. millica
2010. márc. 12. 11:14

Hát meglátjuk, ha nem is végleg maradunk,talán öregségünkre hazatérünk :)De akkorra meg már szerintem úgy megszokjuk az itteni életet,hogy nem kívánkozunk már hazaköltözni.

Na igen ,mielőtt kijöttünk én fodrászvállalkozóként nyitottam egy kis szalont ,akkoriban párom kint melózott,hazajárt 6 hetente. Végül azt mondta ,hogy próbáljuk meg kint nem vesztünk szinte semmit,úgyhogy zárjak be :) Mert a vállalkozás még igazán be sem indult na és nagyon sok volt a járulék ,nem volt szinte hasznom :(

Na most már lassan lépnem kell ,főzni és takarítani kell.

7054. millica (válaszként erre: 7052. - Nyusszantyú)
2010. márc. 12. 11:07
Hát idekint egyenlőre nincs még normális melóm,a nyelvi nehézségek miatt. Szakmám fodrász,ha már folyékonyabban tudok beszélni talán folytatom, de amúgy postai ügyintéző voltam otthon és az a munka jobban bejött mint a fodrászkodás. Majd eljön itt is az én időm ,van egy holland ismerős pár,a férfi rendőrségen dolgozik és mivel látta ,hogy mennyire otthon vagyok már a holland írásban ,olvasásban ,és számítógép kezelésben ,ha eljön az idő mikor már nagyon jól beszélem a nyelvet beprotezsál. Hát az még odébb van. Most hogy lekössem magamat ne itthon üljek bejárónő vagyok. Ez otthon gáz de itt nem érint kellemetlenül ,itt olyan más,sok fiatal eljár így melózni ,itt sokkal nyitottabbak és nekik nem megalázó egy ilyen munka sem. Annyira más az emberek mentalitása idekint.De azért nem akarom ezt sokáig csinálni,előnye az hogy én osztom be az időmet.
7053. Nyusszantyú (válaszként erre: 7051. - Millica)
2010. márc. 12. 11:00

köszi :)

5 évig táncoltam intenzíven, csak a mostani munkám miatt abba kellett sajnos hagynom, mert csómószor túlórázom.. :(, most is szabin vagyok, de azért nyomatják az e-maileket, hogy csak ez kéne meg az... :)

Igen, a belső izmokat nagyon megmozgatja a hastánc és nem mondom, hogy nincs köze a pontos ciklushoz, nagyon egészséges :)

7052. Nyusszantyú (válaszként erre: 7050. - Millica)
2010. márc. 12. 10:57

majd belejöttök :)

és mit dolgoztok ott a messze távolban? ott is akartok maradni végleg?

mi is terveztük, hogy kimegyünk, de úgy néz ki maradunk.. most vezetői asszisztens vagyok, de a táncikát jobban szerettem.. csak az nem volt biztos állás.. és nem érte meg kiváltani a vállalkozóit..

7051. millica (válaszként erre: 7049. - Nyusszantyú)
2010. márc. 12. 10:55

Nagyon jó a kép :) valóban hasonlítunk :)

Meddig votál hastánctanár? Hát akkor vérbőség terén odalent mindennek rendben kellene lennie,mert ez aztán jól megmozgat.:)

7050. millica (válaszként erre: 7049. - Nyusszantyú)
2010. márc. 12. 10:54

Oké megnézlek :) Nem akartam erőlködni kép után ,mert pont arra gondoltam ,hogy aki nem tesz fel bizti oka van rá :)

hastánctanár voltál ,szuper!

Igen itt élünk kb 2,5 éve ezért nehéz a nyelv miatt még a kommunikáció de most már egyre jobban megy szerencsére. Bár már ennyi idő után mehetne jobban is.

7049. Nyusszantyú (válaszként erre: 7048. - Millica)
2010. márc. 12. 10:51

Húúú na szorítok nagyon!!!! Teszek fel képet, hogy meg tudj nézni, de majd le is veszem, mert nem lenne túl jó, ha a melómban kiderülne, hogy babázni akarok.. :D (ne lepődj meg, hastánc tanár voltam, innen a kép)

És Ti Hollandiában laktok?

7048. millica (válaszként erre: 7046. - Nyusszantyú)
2010. márc. 12. 10:48

én sötétbarna hajú vagyok talán két éve vagyok feketére festve :) ,nekem talán túl drasztikus beavatkozás lenne világosítani a hajamon így marad sötét.

tegnap volta vérvételen ,jól lecsapoltak :D

Jövőhét csütörtök hüvelyi UH. Már nagyon várom.

7047. Nyusszantyú (válaszként erre: 7045. - Millica)
2010. márc. 12. 10:43
:D :D :D, hát ez jóóóóó, akkor megvan a hullámhossz :D
7046. Nyusszantyú (válaszként erre: 7044. - Millica)
2010. márc. 12. 10:42

na ez nem egyezik :D, decemberi vagyok

Most olyan, hogy barna és világosbarna satír van benne, az a cél, hogy világosbarna legyen az egész. Még soha nem volt világos hajam (16 évig fekete volt és tök meguntam), így most beújítok, meg még lehet, hogy fiatalít is.. :D

7045. millica
2010. márc. 12. 10:41
:D a jelek egyszerre mentek
7044. millica (válaszként erre: 7043. - Nyusszantyú)
2010. márc. 12. 10:38

:D

Köszi a bókokat :)

Mennyi Erika :D Véletlenül nem júniusi születésű vagy? Bár az már tényleg nagy véletlen lenne.

Milyen színű lesz a hajad?

7043. Nyusszantyú (válaszként erre: 7041. - Millica)
2010. márc. 12. 10:34
Megnéztem a képeidet, de kis cukik vagytok! :), nem is látszik a pasidon, hogy hány éves ;). Tudod mi a poén, hogy én is 80as vagyok és Erika a nevem ;) és a legjobb, hogy alakra és arcra is hasonlítok Rád... fekete volt a hajam, most világosítom.. :D ez kész.. tök jó
7042. Nyusszantyú (válaszként erre: 7040. - Millica)
2010. márc. 12. 10:30
Persze, csak találgatni lehet.. :), nekünk is annyi mindent kéne még csinálni.. kerítés, járólapozás, egyéb felújítások, mert nem a legfiatalabb a házikónk, de van és ez a lényeg, hogy belül szép már és lassacskán alakul (pénz beszél...), szóval jó helye lenne a picurkának.. majd jövő héten tesztelek egyet olyan csütörtök környékén és meglátjuk bejutott-e a kiskatona ;), ha meg mégsem, akkor meg igyekszem, hogy minél egészségesebb legyek mire bejut :)
7041. millica (válaszként erre: 7039. - Nyusszantyú)
2010. márc. 12. 10:24

Ez az :) akarat kérdése az egész ,sikerülni fog könnyedén. Nemrég láttam a tv-ben ,hogy valamilyen hipnózis során egy kemény dohányos férfi,ahogy magához tért hipp-hopp elmúlt a cigi utáni vágya helyette sok vizet kívánt inni :) A hipnotizőr beleszuggerálta ,hogy vizet igyon ez legyen a pótcselekvése. Érdekes.

Én csak egy évet dohányoztam,párom puffogott is érte rendesen és letettük együtt,bár ő lassanként ,fokozatosan hagyta el. És azóta nekem nem is hiányzik a cigi egyáltalán.

7040. millica (válaszként erre: 7037. - Nyusszantyú)
2010. márc. 12. 10:21

Hát igen, 7 év alatt gondolná az ember hogy már becsúszhatott volna megszakításos védekezéssel,de ki tudja lehet pont nem voltatok együtt pé körül amikor igen akkor viszont tényleg nem jutott be kiskatona :) Sajnos csak találgatni lehet.

De azért a helyedben lehet elmennék orvosi kivizsgálásra ,bár tudom hogy egy évet várni kell,de a te esetedben más ,hisz nem volt 100 %-os védekezés és az idő csak telik és telik. Bár te lehet nemsoká pozi teszttel büszkélkedhetsz. :)

7039. Nyusszantyú (válaszként erre: 7038. - Millica)
2010. márc. 12. 10:18
az biztos ;) ezért szedem a magnéziumot is, hogy nyugodtabban tűrjem a nem dohányzást.. :), mert nem akarok tapaszt meg gyógyszert sem, szépen lassan leteszem és kész
7038. millica (válaszként erre: 7036. - Nyusszantyú)
2010. márc. 12. 10:13
Hát igen,biztos nem lesz könnyű lerakni ha régóta dohányzol,de a cél érdekében mindent :)
7037. Nyusszantyú (válaszként erre: 7034. - Millica)
2010. márc. 12. 10:12

Meglátod minden rendben lesz! :) Mostmár megnyugszol és jön majd a picurka :)

Mi eddig megszakításosan védekeztünk, ha lehet annak mondani (7 éve vagyunk együtt) és nem lettem terhes... ez is furi azért...

7036. Nyusszantyú (válaszként erre: 7035. - Millica)
2010. márc. 12. 10:10
igen, szerencsére mindig szinte hajszál pontosak a ciklusaim. Folsavat szedek és magnéziumot plussz egyéb vitaminokat (A, E..stb). Mást nem szedek és sajnos még a cigit nem tudtam letenni... :(
7035. millica
2010. márc. 12. 10:08

Egyébként neked normális ciklusaid vannak?

Rásegítesz valamivel a termékenységedre? Tea,barátcserje,stb?

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook