Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2009 októberi babavárók fórum

2009 októberi babavárók (beszélgetős fórum)


2009. febr. 9. 16:36

Sziasztok ismét itthon vagyok.Búcsúzni jöttem mert nálam elhalt a baba sajnos.

Mindenkinek kitartást és nagyon boldog babavárást kívánok.

Detti

60. Nikitaa (válaszként erre: 57. - Detti05)
2009. febr. 9. 11:10

Szia!


Kitartás és vigyázz magadra légy jó.

59. snefo (válaszként erre: 57. - Detti05)
2009. febr. 8. 17:11
Kitartás Detti, minden rendben lesz! Szorítok érted!
58. Detti05 (válaszként erre: 56. - Mreich)
2009. febr. 8. 13:23
Köszönöm,megpróbálok kitartani,bár nagyon nehéz főleg,hogy itthon vár 2 gyerek nagyon rossz nélkülük.
2009. febr. 8. 13:21

Köszönöm mindenkinek aki gondolt rám,elég rossz most a bizonytalanság.Nem tudnak nekem még semmit sem mondani elég sok verzió lehet.A jó az,hogy a méhszájam teljese zárva van,így nem indult el a vetélés.Vérzek tegnap óta ami lehet a cisztától,a bevérzéstől lehet,hogy visszaemlékszik a szervezetem és menstruáció jellegű vérzés nem tudom,de még a dokik sem sajnos.A vér is össze vissza jön hol van hol nincs,de amíg nem görcsölök addig állítólag nincs nagy baj.majd kiderül.

Nektek boldog babavárást kívánok és gratulálok az újaknak is akik nemrég csatlakoztak ide.Bízom benne,hogy én is maradok köztetek és nem lesz nagy baj.

Sziasztok

56. mreich (válaszként erre: 55. - Detti05)
2009. febr. 8. 13:20

Szia Detti!


Marietta vagyok. Remélem, jobban vagy már.


Amikor a kisfiamat vártam ( 5 éve ) , én is kétszer kerültem kórházba. Egyszer rögtön az elején két hétre, aztán a 20. hét körül háromra. Nálam is vérzés volt a gond, bár így utólag belegondolva, mind a két alkalommal néhány nappal az orvosi vizsgálat után. Gyógyszereket szedtem, sokat pihentem otthon is, de szerencsére ma már van egy gyönyörű 4 és fél éves kisfiam.


Fel a fejjel, kitartás!

2009. febr. 8. 13:10
Sziasztok,van valaki itt?Pár órára hazaengedtek töltődni.Megpróbálok gyorsan visszaolvasni amennyit csak tudok,de most inkább pihenek.
2009. febr. 6. 19:43
még a kórházban van!azt mondta napi 2 órát sétaálhat, de jól van!!!szorítsatok tovább neki!!!Angyalka
53. Nikitaa (válaszként erre: 52. - Ildi87)
2009. febr. 6. 16:16

Szia!


Sajnos én nem tudok semmit a Dettiről :-( Remélem minden ok vele!!!


Köszi kérdésed mi jól vagyunk, ez az első napom másfél hete, hogy nem ég a gyomrom biztos az időjáros van rém jó hatással. Viszont a melleim piszkosul fájnak.


De már csak pár nap és itt a csütörtök és megyünk a dokihoz.


Légy jó :-)

52. Ildi87
2009. febr. 6. 15:11

Sziasztok csajok!


Van valami hír Dettiről?


És amúgy ki hogy van?

Nekem semmi rosszullét, normális ez?


Már alig várom a következő UH-t! :)

51. snefo
2009. febr. 6. 14:02

Köszi szépen Imo és Nikitaa! Aranyosak vagytok!

Imo! Nagyon cuki a kisfiad! Nem sok Kristófot ismerek, 3-at, de mindhárom olyan mint a te kisfiad, szőke-kékszemű tüneményes huncutság! Gratulálok hozzá!


Ja! És azt a magzati 3D-s illusztrációt hogyan kell elmenteni.

Én is szeretnék egy olyat, de nem tudom hogyan kell rögzíteni. Segítenél? köszi előre is...

50. Imo (válaszként erre: 49. - Snefo)
2009. febr. 5. 20:51
ráérsz akkor menni, amikor a második menszid is kimaradt, persze ha nincs más problémád. De miért is lenne:)))
49. snefo
2009. febr. 5. 19:37

Sziasztok!!!


Csatlakozom hozzátok. Ha minden jól megy, és Isten is úgy akarja októberben nekünk is babánk születik. Még az egy kicsit messze van, de remélem egyre többen leszünk itt. Én egy 5 napja végezetem el egy tesztet, amin akkor nagyon halvány lett a második csík. Ez mára már tök sötét, úgyhogy ki merem jelenteni, hogy terhes vagyok.


Orvosnál még nem voltam, 2-3 esetleg 4 hetet várok vele. Ti mikor mentek orvoshoz??


Mindenkinek gratulálok, és remélem mindannyiunknak problémamentes lesz a terhessége és gyönyörű, értelmes emberekkel töltjük meg ezt a kemény világot!

Sok boldogságot mindenkinek! Majd még jövök!

48. Nikitaa (válaszként erre: 46. - Pocahontas2)
2009. febr. 4. 21:30

Szio!


Neked is gratula a babához! Én is az első babámat várom és tele vagyok izgalommal :-)

47. Nikitaa (válaszként erre: 45. - F53c22bae8)
2009. febr. 4. 21:27

Szia!


Köszi az infot, szorítunk neki. Sok puszi és kitartás neki nem lesz semmi baj :-)

2009. febr. 4. 19:37

Sziasztok lányok!

Elso babámat várom, már voltam dokinál, az UH-n csak a petezsák látszódott. Jovo héten megyek megint UH-ra, akkorra remélhetoleg lesz már szívhang is. Október 1. az én dátumom :-)))

2009. febr. 4. 17:25

Sziasztok lányok!!!Detti ismerőse vagyok, és írt nekem, h kórházban van...azt írta nem nagy baj...légyszíves, akik itt beszéltetek vele szorítsatok neki, h a kis csöppséggel minden rendben legyen!!!Remélem nem lesz rám ezért mérges!!!

Üdv Angyalka

44. Nikitaa (válaszként erre: 42. - Ildi87)
2009. febr. 4. 14:55

Szia!


Igazából nem nagyon tudok semit a cisztáról. De szerintem ne idegeskedjél lehet az lesz amit a doki mond és vissza fog húzódni szépen. Nem jó ha pont most idegeskedsz. Próbálj meg másra gondolni kitartás és vigyázz magatokra :-)

43. Nikitaa (válaszként erre: 40. - Krilla)
2009. febr. 4. 14:51

Szia!


Gratula neked is :-)

42. Ildi87 (válaszként erre: 41. - Detti05)
2009. febr. 4. 13:24

Sziasztok!

Igen voltam, és a helyzet ua mint neked! Még csak egy pici pötty van ott, de már ott van! :)))

Nekem is két hét múlva kell mennem, 18-án, azt mondta a doki akkor már akkora lesz mint egy gyufaszál! Viszont képzeljétek el, van egy tojás nagyságú ciszta is a méhemben! Azt mondta a doki ezt kihozhatta a tehesség is, és valószínűleg közben vissza is fog húzódni! Meg hogy megfázástól is kialakulhat, és van olyan aki észre sem veszi h cisztája van, mert pont akkor nem járt dokinál, és el is múlik magától!

Tudtok erről valamit?

Az orvos többet egyenlőre nem mondott, hogy mondjuk mi van akkor ha nem szívódik fel, de gondolm két hét múlva már többet fog ő is látni!

41. Detti05 (válaszként erre: 24. - Ildi87)
2009. febr. 4. 09:33
Szia,voltál dokinál?
40. krilla
2009. febr. 3. 19:38

Sziasztok!

Örülök, hogy rátok találtam. Egy pozitív tesztem már van, dokinál még nem voltam, de a számításaim szerint október 1. lesz a nagy nap. Nekem ő már a negyedik lesz :-).

Mindenkinek sok erőt és szerencsét!

2009. febr. 3. 16:15
Sziasztok,megvolt az ultrahang,de sajnos még igazán nem látható semmi.2 hét múlva kell visszamennem és akkor már láthatónak kell lenni,most úgy néz ki ,hogy fiatalabb a számolt időnél.
38. Nikitaa (válaszként erre: 37. - Detti05)
2009. febr. 3. 09:18
Ok szorítunk neked :-)
37. Detti05 (válaszként erre: 36. - Nikitaa)
2009. febr. 3. 08:27
Szia,természetesen megírom.Bízom benne,hogy nem lesz semmi baj.
36. Nikitaa (válaszként erre: 34. - Detti05)
2009. febr. 3. 08:06
Írd meg, hogy mit mondott a doki :-)
2009. febr. 3. 08:01
Sziasztok!
2009. febr. 2. 18:36
Ne féljetek szerintem ennyire,nálunk sem volt gond az első kettőnél,holnap megtudom majd hogy most ez mitől volt.Nem volt sok nem csöpögött és kb 30 percig tartott.
2009. febr. 2. 18:34
Sziasztok
32. Ildi87 (válaszként erre: 27. - Nikitaa)
2009. febr. 2. 17:47
Nekünk azzal telnek az estéink, hogy azon tanakodunk vajon belekzdjünk vagy sem. Ebben az egészbe csak az az aranyos, hogy amíg nem tudtam, hogy terhes vagyok ugyanúgy szertkeztünk mint azelőtt. :) De most az első a baba úgyhogy még egy kicsit várok! Nem akarom hogy vetélés legyen a vége! Bár ha el kell mennie úgyis el fog, bármit is csinálok! de ilyenre gondolni sem szabad! :)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook