Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2009-ben babát tervezők fórum

2009-ben babát tervezők (beszélgetős fórum)


34. mtt80 (válaszként erre: 31. - 10d89b51ea)
2008. nov. 5. 21:54

Köszi szépen!

Ez szerintem természetes. Mármint, hogy melletted állunk. Egy kicsit közelebbről is ismerős a téma, mert az egyik barátnőm is hasonló problémákkal küzd. Bár ők még nem olyan régen, de már ők is 2 éve próbálkoznak sikertelenül babóca ügyben. Már az örökbefogadáson is gondolkodnak.


Nem is tudom, hogy én is mit tettem volna, ha nem sikerült volna teherbe esnem (és kihordanom). A gyermek a legcsodálatosabb dolog, ami egy nővel történhet.

33. Diandra (válaszként erre: 30. - Ildy2)
2008. nov. 5. 21:52

szia!


16 hetes kismama vagyok:-) és még a próbálkozás előtt 3 hónappal el kezdtem szedni az egyik nagyon reklámozott kismama vitamint...lehet semmi köze hozzá, de rögtön teherbe is estem, nagy örömünkre:-)

32. mtt80 (válaszként erre: 30. - Ildy2)
2008. nov. 5. 21:48

Szia!


Én a kisfiamnál, csak amikor már biztosra tudtam a babát, akkor kezdtem el szedni az Elevitet. Ez kb. a 6. héttől volt.

Azt mondják, hogy már a tervezett terhesség előtt is érdemes elkezdeni szedni. Szerintem majd kérdezd meg a dokidat.

31. 10d89b51ea (válaszként erre: 29. - Mtt80)
2008. nov. 5. 21:46
mtt80!! köszönöm, hogy Te is mellettem állsz,mint nagyon sokan. Nagyon szép családod van!! Jó egészséget Nektek!
30. ildy2 (válaszként erre: 28. - Mtt80)
2008. nov. 5. 21:38

Sziasztok!


Mtt! Üdv köztünk és remélem azok is visszatérnek még akik eddig írtak.Nekem sajnos nagyon hülye munkabeosztásom van, így mivel 3 napig dolgozom 3 meg szabad, amikor dolgozom csak egyszer tudok benézni.

Megkérdezhetem azokat akiknek nár van gyermekük, hogy a magzatvédő vitaminokat mikortól érdemes szedni?

29. mtt80
2008. nov. 4. 23:04

77evi, sajnálom, ami veled történt! Nem semmi milyen orvosok vannak!


<babus>, remélem te is hamarosan a jó hírről számolsz majd be! Kívánom, hogy sikerüljön minél hamarabb a babóca!

28. mtt80
2008. nov. 4. 23:01

Sziasztok!


Én is csatlakoznék hozzátok!

Jövőre mi is szeretnénk egy kistesót a 3 éves kisfiamnak! Remélem majd másodjára is olyan könnyen össze fog jönni, mint elsőre.

Még én sem szedek semmit egyelőre, majd ha igazán belevágunk, akkor szerintem az Elevitet fogom szedni, annak idején is azt szedtem a kisfiamnál.

2008. nov. 4. 15:21

Oké csajok,nekm is lenne egy kis dolgom,de holnap is csak 18 után tudok jönni, mert 11-14ig is itthon vagyok, de nem lesz holnap áram az utcánkban.

Akkor holnap csajok.

Puszi mindenkinek, és én nagyon örülök hogy egy új fórumba tudtam kapcsolódni, és nem egy olyanba ami már hónapok óta beszélgetnek, és nem is tudnám honnan folytatódik, és ki kivel, miről beszélget.

Mégegyszer puszi mindenkinek...


Évi

26. ildy2 (válaszként erre: 22. - A714b8cd10)
2008. nov. 4. 15:13

Nekem volt ismerősöm akinek évekig nem sikerült, majd egy örökbefogadás után tehrbe esett.

Jövőre csupa pozitív teszttel várjuk a babákat!!

Nem tudim, hogy a többiek hová tüntek, de én is el-el tűnök mert vár a házimunka! :/

2008. nov. 4. 15:03
Hová lettetek csajok?
24. 61f3d27819 (válaszként erre: 22. - A714b8cd10)
2008. nov. 4. 15:01

Nekem sem állt igazán helyre a menzesem, mert egyszer 30 egyszer 29, most meg 26 napra jön meg.

Erre is azt mondta a dokim, hogy talán most áll vissza teljesen a műtét után és ez normális...

2008. nov. 4. 14:58

El is hiszem.

De nem szabad a múlton rágodnunk, a múlt elmúlt.

Csak a jövővel szabad foglalkoznunk...

2008. nov. 4. 14:58

Nem tudom mit csináljak tényleg!!Úgy utálom magam hogy ilyen nyúszi múszi vagyok de nem szivesen szedek semmit se!!A fogamzásgátlót se akartam de muszáj hogy helyre álljon szülés után a ciklusom és hogy majnem 1éve szültem bár szülés után 3honapra jött meg de mégis lett volna ideje hogy helyre álljon!!

Bocsi a nyavajgásért!!De kivánok mindenkinek 2009re (velem együtt) egy szép pozítiv terhességi tesztet és zökenő mentes terhességet és könnyű és gyors szülést:D


sziasztok

21. ildy2 (válaszként erre: 20. - 61f3d27819)
2008. nov. 4. 14:54
Hát ez tényleg nem semmi.Én igazából nem terveztem, hogy magándokihoz fogok járni, de amikor 3/4 óra alatt a 3. vagy 4. doki látott hát betelt a pohár..
2008. nov. 4. 14:51

Én is magándokihoz jártam, de látod mi lett az eredménye.

Talán kevés volt neki a pénz, vagy nem tudom.

Én is 220 km-t is utaztam miatta, de sajna ez lett.

19. ildy2 (válaszként erre: 18. - A714b8cd10)
2008. nov. 4. 14:51
Szia! Én olvastam már a gyógyszerről, talán itta fórumon. Annyi féle gyógyszer van már és nehéz választani..
2008. nov. 4. 14:48
Bocsi az előbiért mármint a gyógyi nevéért nem akarok befolyásolni senkit se hogy mit szedjen és mit nem!!De amiket olvasok róla én véleményem szerint kiprobálnám!!
17. ildy2
2008. nov. 4. 14:47
Nőnél még soha nem voltam. Én mint írtam, most egy magándokihoz járok és ég és föld az eddigihez képest és ehez képest nem is horror áron dolgozik.
2008. nov. 4. 14:45

Most nagyon jó és aranyos doktornőt fogtam ki, mindent meg lehet vele beszélni, barátságos, aranyos, ja meg a lényeg, hogy NŐ.

Teljesen másképp bánik az emberrel mint egy férfi.

Amikor vissza kellett mennem a műtét után hozzá, mert nem múltak a fájdalmaim, akkor nem ő volt az ügyeletes,de bent volt Ő is, és egy ügy. orvosnak is meg kellett vizsgálnia, hát azt hittem szétt szakadok mire megvizsgált.

Utána kiment a doki, és a d.nő is megvizsgált, hát akkor kérdezte, ez az előbb fájt, most nem?

Erre mondom neki, nem mert teljesen másképp vizsgál, csak mosolygott.

Gondolom ő is 2 gyerek után másképp bánik egy emberrel.

15. ildy2
2008. nov. 4. 14:41

Hát ha rajtam múlna én sem várnák tovább, de azok a fránya kilók... :((

Plussz még szeretnén rende hozni a szobát is ahová a babát várjuk. Mármint ne bútorok meg ilyesmi, hanem parkettázni , festeni kell.

2008. nov. 4. 14:40

Nekem annak idején első probálkozásra összejött a baba és halványan bár de a teszt azt mútatta kéthét késés után hogy terhes vagyok!Épp hogy megcsináltam a tesztet megjött de darabosan!!Elmentem dokihoz aki megvizsgált!Kéz alapján lúdtojás nagyságú volt a méhem de mire elmentem hüvelyi utrahangra akkor meg megkérdezte a másik doki hogy miből gondoltam hogy terhes vagyok?:OVégülis azt mondta hogy ha terhesség fent állt akkor szépen kiürült!!

Utána a havim 2honapon keresztül barnás volt nem is volt rendes igy szerintem peteérésem se volt!Így elkezdtem szedni az E-vitamint!!Majd észre vettem hogy elkezdtett vérezni az orrom 1honap szedés után igy abba hagytam.(közbe meg már 4hetes terhes voltam)Bele fogtam az elevit szedésébe!!Én nagyon biztam az E-vitaminba és épp hogy szedni kezdtem már valahogy terhes is lettem!!Most olyan gyógynövényt találtam itt a neten ..... mindegy akit érdekel nézze meg mert a sok írásomat megunjátok:P a neve Gynex!!

2008. nov. 4. 14:35

A doki 3 hónapot mondott.

De 2 hete voltam nála azt mondta minden oké, és ez természetes, hogy eddíg még nem estem teherbe.

12. ildy2 (válaszként erre: 11. - 61f3d27819)
2008. nov. 4. 14:34
Mennyi időt ajánlottak várni a műtét után?
2008. nov. 4. 14:32

Amikor eljutottam az akkori magán dokimhoz, 7 hetes, amikor megműtöttek akkor betöltött 9 hetes, de akkor már 5 napja véreztem.

Az akkori dokmnak annyi volt a hozzáfűznivalója, nembaj, hamarabb fog hatni a tágíttó, mire műtétre kerül a sor.

Ügyes nem???

Azóta az Elevitet szedem, meg a műtétem óta a Folsavat.

10. ildy2 (válaszként erre: 8. - A714b8cd10)
2008. nov. 4. 14:30
Én még nem szedek semmit, de januárban ha megyek az orvoshoz akkor majd szeretném megérdeklődni, hogy mikortól szedjek vagy szedjek e egyáltalán ilyesmi amíg fogyózom.
9. ildy2 (válaszként erre: 6. - 61f3d27819)
2008. nov. 4. 14:28

Ez nagyon durva! :(( Sajnálom

Egyre durvábbak a dokik. Amikor már 10 napja véreztem beküldtek a dokitól a nőgyógyászati ambulanciára ahol 3/4 óra alatt 4 doki látott. Mire vissza értem egy-egy vizsgálatról addigra mindíg más volt mert az előzőnek épp valami dolga volt! :/

Na ekkor döntöttem a magán orvos mellett!

2008. nov. 4. 14:26

77evi nagyon sajnálom!!


Mennyi idő terhes voltál már??És így most mennyi ideje próbálkoztok?Szedel valami kiegészitőtt?


Adrienn17 szia!!


Én is akkor szeretnék babát ha betöltöttük a 2évet de annyira félek hogy ne hogy valami gáz legyen!!


Szed valaki valami kiegészitőtt hogy ne talátán jobb legyen a foganó képesség?

2008. nov. 4. 14:25

Sziasztok!


Örülök, hogy nem vagyok egyedül! Babus, sajnálom, de lehet, hogy ez lesz a ti évetek!

Évi! Sajnálom a vetélést.

Igazából már én is szerettem volna előbb is, de nekem is volt egy kis problémám. Tavaly ősszel abba hagytam a fogamzásgátlót és idé nyáron mikor már elhatároztuk, hogy na most jöhet a baba egyszerűen nem akart elmúlni a mensim. Először vetélésre gyanakodtak, de nem találtak semmit így kaptam Norcolutot, de csak addig nem véreztem amíg szedtem Eljutottam egy nagyon jó magán dokihoz és mivel van bőven súlyfeleslegem azt tanácsolta, hogy először fogyak le pár kilót és vissz írja addig a fog.gátlót mert az rendezi a mensim. Hát így is tettünk. Most fogyózom, szedem újra a gyógyszert ami tényleg rendezte a mensim, de nem tudom még mindíg, hogy mitől volt a vérzés zavar. :/

2008. nov. 4. 14:20

Sziasztok!

Igen sajna!

a dokimnak köszönhetően mire a műtétre került a sor, azt mondta a doki aki megműtött, hogy volt egy napom hogy túléljem.

Vagy vérmérgezésben, vagy hullamérgezésben haltam volna meg,ez mind egy olyan orvos miatt, akihez több mind 10 évig jártam, naaaa???

Szép, nem???

5. Adrienn17 (válaszként erre: 1. - Ildy2)
2008. nov. 4. 14:17

Szia!!!


Mi is szeretnénk 2009-ben egy kisbabát.

Van már egy gyönyörű 2 éves kislányunk,és mostmár ő is nagyon várja a kistestvért.Bár mi már erre az évre terveztük,de sajnos egy ciszta közbeszólt.Most műtöttek 27-én. A dokim azt mondta,inkább csak jövőre álljunk neki a kistesónak.De ő is csak fél évet ad,hogy sikerüljön. Vagyis azt mondta,muszáj fél éven belül teherbe esnem.Nektek ez lesz majd az első baba?

Nagyon szurkolok ám!!!! Adry

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook