Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2009-ben babát tervezők fórum

2009-ben babát tervezők (beszélgetős fórum)


2008. nov. 20. 17:58

Sziasztok!


Köszönöm,hogy ilyen kedvesen fogadtatok!

mindenkinek sok sikert és én is drukkolok mindenkinek,hogy minnél hamarabb összejöjjön a bébi.

Mi nagyon kislányt szeretnénk,szerintetek van rá valami "tuti" módszer?:)

Szép és kellemes estét nektek. Puszi

153. ciccia
2008. nov. 20. 17:54
Koszonjuk Bodis a tanacsot,aranyos vagy! :)
152. 61f3d27819 (válaszként erre: 149. - Huszka)
2008. nov. 20. 17:53

Szia Huszka!!!

Üdv a csapatben... :)

Én szoktam olvasgatni a beszélgetéseteket a jónás tpoikban...

Épp arétől kérek tanácsokat...

151. Bódis
2008. nov. 20. 17:36
Még annyit mondanék azoknak,akik annyira nagyon nagyon nagyon vágynak a babára!!:)Nálunk anno úgy volt,hogy én már nagyon szerettem volna,de Apa csak 2006januárban bólintott rá!El is kezdtük akkor,és márciusban volt az utolsó mensim!:)Még abban a hónapban megfogant a fiam!!:)tehát NE ADJÁTOK fel,és sexeljetek ezerrel!:)Meglesz az eredménye!!!Csak NE görcsösen akarjátok!!!!Ez fontos!!!És mindenképp félidőben hajtsatok jobban rá!!!!Aki a hőmérős verzióval próbálkozik annak meg MINDENKÉPP azt mondanám,hogy ágynyugalomban reggel felkelés előtt!Érdemes 1 hónapot úgy csinálni,hogy MINDEN nap!!Remélem ezekkel az infókkal is tudtam nektek segiten!Na tényleg megyek!
150. Bódis
2008. nov. 20. 17:30
Sziasztok!!Húúú!Mennyien lettünk!!!:)Juhéjjjj!!!!!:)Majd kijegyzetelem,hogy kik az újak,és a régiek hol tartanak...!Csak legyen egy kis időm rá!!Most is csak kutyafuttában!!:(Ma voltam a Dokimnál,és megbeszélgettük a tesó témát,elmondta,hogy ezt a pezsgőtablettát,hogy-hogy kell használni.Nem mensis napokon 3-4 napig!(Napi 1x!)Meg ha már annyira BIZTOSRA akarunk menni,akkor megnézegeti majd nekem UH-val a term.napjaimat.Mert állitólag nagyobb az esély,hogy az ovuláció előtt jön össze a kislány!Bár ezt sokan kétségbevonják!Mindegy...!Majd kiderül!Na megyek,majd holnap jelentkezem!Mindenkinek szép estét!!:)
149. huszka
2008. nov. 20. 17:28
Sziasztok..olvasgatlak itt titeket és most úgy gondoltam, hogy írok is :) Hát én is, azaz mi is szeretnénk már babót jó rég óta. Remélem, nem baj, ha csatlakozhatok :)
148. b.timcsi (válaszként erre: 146. - 61f3d27819)
2008. nov. 20. 17:20

helló!


...csak ha vkinek ven valami kérdése, kíváncsi valamire, akár babával, akor étkezéssel kapcsolatban.

most elmegyek, megtartom az óráimat, holnap jövök újra. ez volt az első napom itt, nagyon élveztem!

és egy dologban ti is tudnátok nekem segíteni: van vkinek ötlete, hogy mit lehet ajándékozni egy olyan pasinak, akivel ez az 5. karácsonyunk, és megvan neki mindene, és a focin kívül sok más nem érdekli. hát, mert itt nekem is megáll a tudományom :)

147. ildy2
2008. nov. 20. 16:50

Sziasztok!


Ciccia! Üdv köztünk és sol sikert a babához!


b.timcsi! Köszönjük előre is a felajánlott segítséget!


Hát lányok én már 4 napka nagyon kínlódok a fogyókúrával. Iszonyat éhségérzetem van és semmi nem akarja csillapítani..:(( Persze próbálom vissza fogni magam..

2008. nov. 20. 16:41
Minden téma érdekel, mondd mire vagy kiváncsi a kis életünkből és mi elmondjuk neked...
145. 61f3d27819 (válaszként erre: 142. - B.timcsi)
2008. nov. 20. 16:38

Szia Timcsi!!!

Én írta, neked mindenki nevében, ugye csajok nem baj, hogy hoztam egy illetékest aki segít nekünk???

144. b.timcsi (válaszként erre: 143. - Mtt80)
2008. nov. 20. 16:26

szia! sportrekreációs szakoktatói diplomám van, jóga- és pilates oktató vagyok, kismamákat tanítok, illetve intim torna és egy másik módszer (aviva)diplomás oktatója vagyok.2002 óta foglalkozom azzal, hogy megoldjam a nők női problémáit,eleinte, mint segédoktató, mára pedig már önállóan. ez az életem. egyébként pedig egész nap kismamákkal és kisbabákkal vagyok. sajnos nagyon sokszor már akkor kerülnek hozzám lányok, amikor már az orvosok nem tudnak mit mondani nekik.és célom, hogy minél többen megtudják, hogy mennyi mindennek kell ahhoz rendben lennie, hogy jöjjön a baba. nem elég csak a nőgyógyászhoz járni...

röviden ennyi. remélem, tudok segíteni, választ adni pár kérdésre

143. mtt80
2008. nov. 20. 16:15

Sziasztok!

Üdv. az újaknak!

Kívánom, hogy mindenkinek akkor jöjjön a babó, amikor szeretné!


b.timcsi:

Megkérdezhetem, hogy miért vagy "főállású baba-gyártó"? Amúgy köszi szépen előre is a segítséget!

2008. nov. 20. 15:32

sziasztok lányok!


én ma regisztráltam, valamelyikőtökkel már találkoztam is más fórumokon. magamról, hogy főállású "baba-gyártó" vagyok, és kíváncsiságból regisztráltam, azzal a határozott szándékkal, hogy tudásommal és tapasztalatommal segíthessek azoknak a lányoknak, akiknek nehezebben megy a babaprojekt. szóval, ha bármilyen kérdésetek van, tegyétek fel bátran,hátha van pár frappáns ötletetem

141. ciccia
2008. nov. 20. 14:38

Sziasztok csajszik!


Aranyosak vagytok nagyon,hogy ilyen hamar koszontottetek magatok kozott! :)

Hogy vagytok?

140. 61f3d27819 (válaszként erre: 138. - B.Gabici)
2008. nov. 20. 12:28

Szia Gabici!

Én is üdvözöllek itt...

Mi is nagyon szeretnénk babót, de ez csak rajta múlik mikor akar jönni, remélem mielőbb...:):):)


Moki!!!

Most olvasom itt, amit írtál, de épp most kérdeztem tőled a hőmérős topikban...

:)

Köszi ari vagy...

139. moki-kopi (válaszként erre: 138. - B.Gabici)
2008. nov. 20. 10:49

Szia Gabici!

üdv a csapatban, drukkolok, hogy összejöjjön januárra a babó ;)

2008. nov. 20. 10:35

Sziasztok!


Mi is babát tervezünk a jövő évre,már nem is szedem a tablettát. 33éves vagyok,egy 10 éves fiú anyukája.

Januárban szeretnék terhes lenni,remélem összejön.


Szép napot mindenkinek!

137. moki-kopi (válaszként erre: 134. - Ciccia)
2008. nov. 20. 08:53

Szia Ciccia!

üdv itt! :)


megkaptam Evi! ma továbbküldöm.


szép napot Mindenkinek!

136. mtt80 (válaszként erre: 133. - Ildy2)
2008. nov. 19. 20:27

Sziasztok!


Igen, a babakocsit tényleg jól meg kell választani, de pl. nálunk nem volt sok gond vele. Én egy kisvárosban lakom, ahol igazából csak egy helyen lehet új, megbízható babakocsikat vásárolni, így elmentünk oda, és kiválasztottuk, amelyik tetszett és megfelelt az igényeinknek. (Nem tudtam 15-20 féléből választani, de kb. 6-8 féle azért volt.)

Azt használta kb. 1 éves koráig, majd utána vettünk egy sportbabakocsit, amit utána használtunk kb. 2 éves koráig.

Persze ez a téma (sajnos) még ráér!

135. 61f3d27819 (válaszként erre: 134. - Ciccia)
2008. nov. 19. 19:33

Szia Ciccia!

Üdv a csapatban... :)


Moki mindjárt küldöm priviben...

134. ciccia
2008. nov. 19. 16:32

Sziasztok lanyok!


Orulok,hogy ratok talaltam ugyanis 2009-re mi is babat tervezunk.Mi mar probalkozunk,igaz nem regota,ez volt az elso honapunk vedekezes nelkul.


Csatlakozhatok hozzatok?


Szep estet mindenkinek!

133. ildy2
2008. nov. 19. 16:27

Sziasztok!


Mi is jövő nyártól próbálkoznánk, remélem próbálkozhatunk már akkor..

Mivelmost táppénzen vagyok és pihennem kell, elég sokat foglalkoztam a babás témákkal és rá kellett jönnöm, hogy a babakocsi választás is egy igen kemény téma...

2008. nov. 19. 08:41

Sziasztok!

Evi miért lenne gond ;) már válaszoltam is.


Bódis nekünk ez a második éles hónapunk, remélem sikerrel járunk.


De jó lenne, ha még többen jönnének ide, és jövőre már mindenki nagy pocakos lehetne ;)

131. 61f3d27819 (válaszként erre: 123. - Bódis)
2008. nov. 18. 19:07

Szia mégegyszer, engem is érdekelne a tabletta neve, de ha esetleg ide nem akarod kiírni, nyugodtan jöhet priviben is.

Köszi Évi

130. mtt80 (válaszként erre: 127. - Bódis)
2008. nov. 18. 19:07
Mi még nem próbálkozunk, majd csak kb. jövő nyártól szeretnénk jobban ráállni a témára. Aztán persze majd meglátjuk mi lesz.
129. 61f3d27819 (válaszként erre: 121. - Moki-kopi)
2008. nov. 18. 19:00

Szia Moki!

Ha nembaj küldök neked privit,ugye nem gond???

128. 61f3d27819 (válaszként erre: 127. - Bódis)
2008. nov. 18. 18:58

Szia Bódis!

Az én kis történetemet a 2.oldalon meg találod, ha vissza keresed, most csak szomorkodok, a hőm miatt, nem tudom hogy mi van, sztem nem volt pé-em és teljesen el vagyok keseredve...

Amúgy mi tavaly októberben mondtuk azt, hogy na jó jöhet, és januárban össze is jött, de nem élvezhetten sokáig, sajnos.

De nem élem bele magam, ha akar úgyis jön a baba.

127. Bódis
2008. nov. 18. 16:15
Sziasztok!mtt80 privi ment!Képzeljétek sajna tegnap nagyon begörcsölt a méhem....:(Hivtam a Dokimat csütörtökön megyek hozzá UH-ra.Megnézi,hogy van-e gyulladás,de a rosszban van egy kis jó is!!Mégpedig az,hogy igy most megnézi a Doki,és ha van még a kúra ellenére is a gyulladás,akkor az már Apától van (oda-vissza adogatjuk).Igy akkor Apával irány az urológus,és akár már Januártól mehet a hugi téma!!:)TÖBBIEK!!Lányok!Ki mióta próbálkozik??Irjatok magatokról!!:)
126. mtt80 (válaszként erre: 123. - Bódis)
2008. nov. 18. 09:48

Szia!

Írtam neked privit!

125. di01 (válaszként erre: 123. - Bódis)
2008. nov. 17. 19:52

Sziasztok!


Ne haragudjatok hogy belekotyogok. 21 hetes kismama vagyok. Én 1 évet vártam arra hogy terhes legyek.

Csak azt szeretném mondani hogy nem mi nők döntjük el hogy lány vagy fiú lesz. Nekünk csajoknak csak x-ünk van (X=lány) a párunknak van x és y-juk (y=fiú) és hát amelyik gyorsabb..., tehát a papákon múlik hogy milyen nemű babánk lesz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook