Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2008 decemberében születő babák és anyukáik fórum

2008 decemberében születő babák és anyukáik (beszélgetős fórum)


175. borek.ancsa (válaszként erre: 173. - Aga1)
2008. máj. 6. 18:29
Hát azt elhiheted. Még nem láttam. Biztos hatalmas már, és a pocakom is kezd nőni, bár még másoknak nem látható.
174. borek.ancsa (válaszként erre: 172. - Aga1)
2008. máj. 6. 18:28
Örülök neki! Már nekem is csak néha jön elő a hányinger, de az azért mert nem eszem, vagy túl sokat eszem.
173. Aga1 (válaszként erre: 169. - Borek.ancsa)
2008. máj. 6. 18:27
Már biztos nagyon izgatott vagy, hogy végre mehetsz UH-ra.Én is jövö héten megyek, majd csütörtökön.
172. Aga1 (válaszként erre: 155. - Borek.ancsa)
2008. máj. 6. 18:25

Szia,

nekem már 5 napja nincs hányingerem, akkor kezdtem el inni a pezsgötablettát, úgy tünik bevált! Köszi a tippet.

171. borek.ancsa (válaszként erre: 170. - Aga1)
2008. máj. 6. 18:24
Szia Aga! Bevált a magnéziumos pezsgőtabi?
170. Aga1
2008. máj. 6. 18:23

sziasztok,

remélem mindenki jól van. Én 7 hetesen elmondtam a közvetlen fönökömnek, a személyzetisnek majd 12 hetesen mondom el.

2008. máj. 6. 18:22
Már csak egy hét az UH-ig! :)
168. Vavicsa
2008. máj. 6. 11:18

Sziasztok.Megint munkába indulás előtt sikerült gép elé kerülni, eddig házimunka.

Nos. Örülök, hogy felvetettétek, hogy mikor szóltok. Én is úgy gondoltam, hogy 12 hetes korban. Addig egy kis titkolózás. Ez nekem pont tanév vége úgyhogy jól jönne ki időben.

167. 41b74d24bc (válaszként erre: 166. - Borek.ancsa)
2008. máj. 6. 09:02

szép jó reggelt mindenkinek.

ma voltam védönénél és holnap kell mennem Dawn-kór kivizsgálásra,de azt 12 héten csinálják hiába mondtamneki hogy még csak 11 hetes vagyok az elözö uh szerint de neki a vérzés elsö napjától kell számolni és az már 12 hetesnek felel meg,Na kíváncsi vagyok mit mondanak majd Kaposváron kb 100km és 2 kell menni.11:15-re kaptam idöpntott.

166. borek.ancsa (válaszként erre: 165. - Ildenc)
2008. máj. 6. 07:30

Szia!


Az én munkahelyemen boszorkányok dolgoznak, így aki nem tudta, az kiderítette. Tök pletykások. Egybként én 6 hetesen elmondtam a csop. vezetőmnek és a fiókigazgatómnak.

165. Ildenc
2008. máj. 6. 06:31

Jó reggelt!


Nekem általában estefelé van hányingerem, sőt van hogy még itt a munkahelyen jön rám az inger és feltünés nélkül ki kell somfordálnom a wc-re, mert én még nem mondtam el itt.

Ti mikor közlitek a munkahelyen az állapototokat?

Mindenki megvárja a 12. hetet?

Én erre törekszem.

Már csak 3 hét.

164. Vavicsa
2008. máj. 5. 18:04
Sziasztok. hazaértem a dolgozóból. Nagyon rossz nap volt, a gyerekek is nagyon, hogy finoman fogalmazzak intenzívek voltak. Pattanásig feszültek az idegeim. Holnap remélem már ők és én is nyugisabb leszek. Lehet, hogy az időjárás is bűnös? Idegesített, hogy egész nap szédültem, és enyhén bár, de hányingerem is volt, amire rátett egy lapáttal, hogy káposztás tészta volt az ebéd, és az a szag.... Na inkább nem idézem fel.
2008. máj. 5. 17:03

Sziasztok! Elvileg december 6.án érkezik nálunk is a manó, úgyhogy ide csatlakozok én is.

Láttam sokan írtátok a hányingert: kígyóuborkát eszem naponta, vagy banánt, vagy bármi gyomor nyugtató zöldség-gyümölcs féleséget, és tök jól elmulasztotta a hányingerem. Plussz ha nagyon ég a gyomrom, mert nem bírtam ellenállni valami "zsírosabb" kajának, akkor nagy pohár hideg tej, és vége a "büfizésnek". Legalábbis nálam ezek válltak be.

Nekem az aluszékonyság már inkább fejtörés :) De mintha mostanában az is "alakulna" vagy csak kezdek hozzászokni a hormonokhoz :)

162. Hoxa
2008. máj. 5. 14:26

A hasszurkálás elvileg a méh alakulásának hatása is lehet, ma én is érzem a hányinger mellett pluszban. Ma ágyban maradtam gyakorlatilag, olyan szarul vagyok.

Fel a fejjel mindenkinek, szép célért szenvedünk. :)))))

2008. máj. 5. 13:04

Sziasztok! Másnál is van hogy egész nap elkíséri a hányinger? Nálam ez van és utálom hogy nem tudok enni semmit. És még ez az időközönként jelentkező hasszurkálás!? Ez másnál is van? Nem tudom hogy mitől van, de nagyon idegesít. Pénteken ugyis megtudom ha megyek ultrahangra.

Mindenkinek kitartást!

160. 41b74d24bc (válaszként erre: 156. - Vavicsa)
2008. máj. 4. 19:40
Hányinger néha engem is elkisér de szerencsére nemolyan drsaztikus tegnap mikor ebédre hal sült na attól a szagtól volt 1 kis öklendezés de nemjött ki semmi szerencsére.
159. 41b74d24bc (válaszként erre: 158. - Vavicsa)
2008. máj. 4. 19:39
én is Elevitetet szedek de a doki még szoptatásnál is ajánlotta na majd meglátjuk mi lesz.
158. Vavicsa
2008. máj. 4. 18:43
Az Elevit egy terhességi vitamin, amit az idegrendszeri károsodás kivédésére ajánlanak az orvosok. Legalábbis az én dokim mind a 2 lányomnál ajánlotta és szedtem is. Az elsővel szinte végig és 4 kilóval szültem, a másodikkal kb a 4-5. hónapig és 4kg 60-nal született. Nem látok összefüggés a két terhesség és a súly között, de hála istennek mind a két gyermekem épen és egészségesen jött a világra és időben.
2008. máj. 4. 18:40

Sziasztok!

Mi az az elevit,és miért jó a terhesség alatt?

156. Vavicsa
2008. máj. 4. 18:38

Sziasztok!

Tegnapelőtt azt írtam, hogy nincs hányingerem, ahhoz képest elég pocsékul vagyok. Éjszaka arra ébredtem, hogy irtózatos hányingerem van és én h..e ittam 2-3 korty vizet. Gondolhatjátok, mint a részeg ember, mikor vízzel itatják. Azt hittem meghalok. Ma megint egész nap hányingerem van, de ma nem vette be az Elevitet, mert az elmúlt 2-3 hét alatt mióta folyamatosan minden nap szedem híztam 2 kg-ot.

155. borek.ancsa (válaszként erre: 129. - Aga1)
2008. máj. 4. 17:16
Szia! Kipróbáltad a magnézumos pezsgőtabit? Bevált?
2008. máj. 4. 17:00
:( nekem még mindig van bő egy hét az UH-ig.
153. 41b74d24bc (válaszként erre: 151. - Cashmeer)
2008. máj. 4. 15:17

sok sikert hozzá.

én majd 2 hét múlva megyek uh-ra.

152. borek.ancsa (válaszként erre: 151. - Cashmeer)
2008. máj. 4. 14:18

Helló!

Gratulálok neked, és üdvözöllek a csaatban :)

2008. máj. 4. 14:12

Helló mindenki!

Gondoltam csatlakozok egy ilyen fórumhoz,hátha a velem egy cipőben járók megértik a félelmeimet,gondjaimat,örömömet stb.Úgy néz ki kb 1 hónapos terhes vagyok,bár hétfőn derül ki 100%-ra az UH-on.

2008. máj. 4. 14:05
Helló mindenkinek! Visszatértem. M újság van azóta???
149. 41b74d24bc (válaszként erre: 147. - BabaPipi)
2008. máj. 4. 10:15

szép jó reggelt mindenkinek.

Én is szeretem a húst eddig szerencsére mindent megtudok enni,bár tegnap hal sült na attól öklendeztem én is a szagátol de mire kész lett tudtam belöle enni.

Nekem könnyü volt ecsetelnem a melóhelyen mert csak nök dolgozunk már 1 ideje mondtam a kolleganömnek olyan érzésem van mintha megbetegednék és semmi.Egyik nap rákérdezett megjött?Mondom még nem erre ö neki már el is múlt,vettem tesztett és aznap ebéd után megcsináltam 3-an izgultunk na most mi lesz az eredmény erre kijött a 2 csik allig akartam elhinni.Rögtön rohantam a fönöknöhöz hogy mi a helyzett és a következö havi beosztásban ne sok éjszakám legyen.Ez volt egy keddi napon és nagypénteken felkerestem a nögyögyászt és közölte hogy terhes vagyok u is megnézett de még nagyon pici volt és szerdán vissza kellett mennem hozzá,na ott látott még 1 nagy cistát is és másnap be kellett feküdnöm a kórházba,ott 3hét és 5 napot voltam ahol holcystát hol haematomát is láttak,igy veszélyeztetett trhes lettem nem is mehetek vissza melozni,igy itthon töltöm napjaimat.Már most unom mi lesz még?Inkább mennék melozni,de a baba érdekét nézem.Igymegtudta az is akinek még nemakartem elmondani.

148. Hoxa
2008. máj. 3. 21:18

Sziasztok!

Nekem sajnos vannak tüneteim. 1 hete néha-néha feltűnő hányinger volt, 2 napja folyamatosan napközben, egyre erősebben. Alig bírok főzni, mert a kajáktól rosszul vagyok. Ma kihajítottam a csirke húst, mert képtelen voltam vele dolgozni, szabályosan öklendeztem. Tegnap este nem tudtam a hányingertől elaludni, 2 órát ültem még a gépnél, másfelet a párnámat támasztva. Hát ez van.

2008. máj. 3. 21:13

Sziasztok! Köszi a válaszokat (Aga1, holdfény77)!


Nekem is a 6. héten kezdődött az émelygés. Előtte húst hússal ettem és sütit sütivel most egyiket sem tudom megenni. Elgondolkodtam milyen rossz lehet a vegáknak (bocs ha van köztetek) de én nagyon nehezen bírom hús nélkül.

Ki hogy mondta el a tényt a munkahelyén? Én úgy érzem nálam lesznek problémák, és nem tudom hogy mikor és hogy mondjam el a munkahelyemen. Most 8 hetes vagyok.

Jó éjt mindenkinek!

146. 41b74d24bc (válaszként erre: 144. - Vavicsa)
2008. máj. 2. 19:07
álmosságról anyit hogy az nekem is van és minden délután lefekszek siesztázni,mert sajna veszélyeztetett terhes vagyok igy itthon töltöm napjaimat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook