Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2007 novemberi babák fórum

2007 novemberi babák (beszélgetős fórum)


2008. júl. 7. 08:48

Sziasztok!

Micsoda kis ragadozók!Mindegyik marcangol!Nekem ebben nincs részem,mert - mint már említettem - bő 1hónapja nem szopizik.Igaz akkor ő is harapdált,de akkor még csak 2foga volt.

Ma viszont előbújt az 5.fogacska!Most a bal felső metszőfog...rövidesen a jobb oldali is kibújik.És már fehérlik a következő 4fogacska...az alsó 2szemfog és felül a szemfogak mellettiek.Nem tudom milyen gyerekem van,de valahogy nála minden kicsit korábban és kicsit gyorsabban történik...

485. wn (válaszként erre: 484. - Scorpiolady)
2008. júl. 6. 20:48
Nem tudom így mi lesz mert neki már alul és felül is kinnt vannak a fogai,délután csikorgatta őket.
484. scorpiolady (válaszként erre: 482. - Wn)
2008. júl. 6. 20:46
Nálunk nem igazán vált be a bimbóvédő, nem akar vele szopizni, ma egy picit szopizott vele, majd nemes egyszerűséggel levette és anélkül, persze megint jól megharapott, így a seb egyre csúnyább lesz.
483. wn (válaszként erre: 480. - D4ae7d0bb0)
2008. júl. 6. 20:38
Jó éjszakát.
482. wn (válaszként erre: 481. - Wn)
2008. júl. 6. 20:38
bimbóvédő
481. wn (válaszként erre: 479. - D4ae7d0bb0)
2008. júl. 6. 20:38

Nálunk még nem,a járókájában játszik,"matat",pedig álmos,de sír az ágyban.

Este nem tudtam megszoptatni,annyira megharapott,olyan érzékeny a cicim.

Nem tudom mi lesz így ,már lehet látni a felső fogait és mindíg beleharap.

Lehet így jelzi,hogy már nem akar szopizni?

A binbóvédő nem vált be,piszkálta.

2008. júl. 6. 20:35

Szégyen ide,szégyen oda, fél 9-kor megyek aludni.

Jó éjt mindenkinek!

2008. júl. 6. 20:34

A szülőknél töltött napokban azt szeretem,hogy akkor nem kell főzni:)))Viszont nem tudok elnyújtózni,ha a baba alszik:(((

Megint dög fáradt vagyok.

Babák alszanak?

478. wn (válaszként erre: 472. - D4ae7d0bb0)
2008. júl. 6. 20:26

Mi tegnap a szüleimnél voltunk egész nap,jól elvagyunk ott mindig,most a nagymamám is ott volt,nagyon élvezte,hogy a 3 dédunokája ott legyeskedett.A picik másztak össze-vissza, a nagy után állandóan futni kellett,mert megy ezerrel.

Ilyenkor olyanok vagyunk mint egy olasz család.

Ma itthon pihiztünk,vagyis én egész délelőtt főztem,délután játszottunk a Matyóval.

477. wn (válaszként erre: 474. - D4ae7d0bb0)
2008. júl. 6. 20:21

Szia!


Nálunk még nem jelentkezett ilyen.

Máté mindenkire mosolyog,mindenkivel elvan,de valahogy így 8-9 hónapos korukra jön ki ez az idegenektől való félelem.

476. kathlee (válaszként erre: 474. - D4ae7d0bb0)
2008. júl. 6. 19:14
Luca fél az idegenektől. Persze nem mindenkitől, ha vki nem szimpi neki. Párom szüleit is ritkán látja. Persze amikor megyünk egyből lerohanják, ő meg üvölt mint a sakál... Azt mondják, pár hónap alatt kinövik.
475. kathlee (válaszként erre: 469. - Wn)
2008. júl. 6. 19:10

Szia!


Teli van a lába piros pöttyökkel. Láza azóta sem volt. Az ügyeletes doki szerint, a fogzástól nem lázasodnak be a babák. Hát, nem tudom, hogy mit gondoljak. Várom a holnapot, hogy a saját dokink is lássa.

2008. júl. 6. 17:01
Valakinél jelentkezett már az idegenektől való félelem vagy a szeparációs félelem bármi jele?Nálunk nem.Nem mintha hiányozna,csak annyi sztorit hallottam róla és tartok tőle.
473. d4ae7d0bb0 (válaszként erre: 471. - Wn)
2008. júl. 6. 16:59
Igeeeen...azok a cuccok!Itt is gyűlnek rendesen.Még valami bababútor félét is be kéne szerezni előbb-utóbb.Valami polcos megoldáson gondolkodom...a Kikában nagyon jókat láttunk megfizethető áron,valószínűleg ott fogjuk megvenni.De hogy mikor...azt nem tudom!Én is húzom,húzom a költözködést.Viszont az sem megoldás,ha megszokja a jelenlétünket.
2008. júl. 6. 16:53

Sziasztok!

Strandolni voltunk sógornőmmel, a pici és a már nem is annyira pici fiúval.Tök jó volt,

nemrég jöttünk meg.Az apróság nagyon élvezte!

Nektek hogy telt a hétvége?

471. wn (válaszként erre: 461. - D4ae7d0bb0)
2008. júl. 6. 14:25

Egyébként nálunk is az a helyzet mint nálatok.

Nekünk is a nappaliba kell majd kiköltöznünk és már most is állandóan át kell rendezni a lakást,mert Máténak egyre több cucca lesz.

Ezért húzzuk az időt.

470. wn (válaszként erre: 461. - D4ae7d0bb0)
2008. júl. 6. 14:21

Igen mi is együtt alszunk,de én nem tervezem még a külön alvást.Aztán majd meglátjuk.

Egyébként én a légzésfigyelő mellett is folyton ugráltam az első időben,a férjem szólt rám,hogy ha gond van úgyis jelez a műszer.Nekem a környezetemben (pont szülés előtt egy hónappal),előfordult,hogy a kislány nem vett levegőt alvás közben,szerencsére nem lett baj.

Ezért féltem annyira.

469. wn (válaszként erre: 464. - Kathlee)
2008. júl. 6. 14:14

Szia !


Remélem a kis Luca már jól van és tényleg csak a fogai miatt lázasodott be.

468. wn
2008. júl. 6. 14:13

Sziasztok!


Tegnap nem voltam,este már nem volt erőm bekapcsolni a gépet.

467. scorpiolady (válaszként erre: 463. - Kathlee)
2008. júl. 5. 21:08
Bence is külön szobába alszik születése óta, két hós koráig nála aludtam egy heverőn. Azóta egyedül alszik, nincs bébiőr, de minden moccanására megébredek.
466. d4ae7d0bb0 (válaszként erre: 464. - Kathlee)
2008. júl. 5. 19:35
Lehet ,hogy a fogzás okozza...vagy szimplán kimelegedett.
2008. júl. 5. 19:34

Nekünk nincs se bébiőrünk,se légzésfigyelőnk.Én vagyok mindkettő egy személyben.Azzonnal kipattan a szemem,ha valami nem a rendes ritmusban történik.Elég csak egy hangosabb szuszogás,legalább is eddig így volt.

Igazából nekem azzal van bajom,hogy mindent át kell rendezni,ülőgarnitúrától megszabadulni,valami kisebb ülőalkalmatosságot beszerezni...szóval a tortúrától tartok.

464. kathlee
2008. júl. 5. 18:01
Képzeljétek! Délelőtt lettettem aludni Lucát, és mikor ébredés után kivettem az ágyból, tiszta forró volt. 39,4 volt a láza. Gyors lázcsillapító, meg hűtőfürdő. Egy órán belül le is ment 37-re. Bevittük az ügyeletre, de ott nem találtak semmit. Látszólag tök egészséges a gyerek. Hála az égnek azóta nem volt lázas. Étvágya is van rendesen. (Neki ne lenne!?) Remélem semmi komoly.
463. kathlee (válaszként erre: 461. - D4ae7d0bb0)
2008. júl. 5. 17:58

Luca születése óta külön szobában alszik. Sokan megszóltak az elején miatta, hogy szegény gyerekkel mi lesz. Hát mi lenne? Van légzésfigyelője, meg bébiőr, és minden nagyobb moccanását hallom, és pár másodperc alatt ott vagyok. Az meg, hogy néha óránként rohangálok cumit adni éjjel, az én bajom.


Szerintem nem lesz baj a külön költöztetéssel. Magy szurkolunk nektek. Véleményem szerint, minél hamarabb annál jobb. Minél kevésbé szok meg egy dolgot, annál kevésbé fog hiányozni neki.

2008. júl. 5. 17:35
Felétek is nagy szél van? Itt Győrben időnként rettenetes szélrohamok vannak, a fiam meg már teljesen kikészült tőle, meg gondolom a fogától is. Alig aludt ma napközben valamit, most egy fél órája alszik, este meg kutykurutty lesz! :-(
461. d4ae7d0bb0 (válaszként erre: 453. - Wn)
2008. júl. 5. 12:56
Ti is egy szobában alszotok a picivel?Mi is.Egyelőre.Anno úgy terveztem,hogy nyáron költözünk át a jelenlegi nappaliba.(Brrrr...még a gondolattól is írtózóm...úgy megszoktam a kisebb szobát...mióta itt lakunk(10éve)ott volt a hálószobánk.Kicsi ez a lakás...)De most azon vagyok,hogy megvárjuk a szeparációs félelem végét-ami még ki sem ütött rajta - utána rámolunk.Pedig most olyan jól néz ki a kis lakásunk,viszont ha áthozzuk azt a monstrum ágyat...bele sem akarok gondolni.
2008. júl. 5. 08:22

Szia!

Na ez jó hír!Nekem is kell egy újbb -dupla - adagot sütnöm,elég kelendő.Nekünk picit megpuhult,de asszem nem lesz az a nagyon omlós valami.

459. kathlee (válaszként erre: 437. - Wn)
2008. júl. 5. 08:19
A mientk is kemény. Lehet, hogy puhulni fog mint a linzer.
458. kathlee (válaszként erre: 431. - D4ae7d0bb0)
2008. júl. 5. 08:17
Mivel elég kemény lett... Lehet, hogy puhulni fog mint a linzer? Szóval, a gyümihez turmixoltam neki. Nagyon bejött neki. Meg az apjának is... Mire megpuhul, nem is marad a gyereknek belőle. Legközelebb dupla adagot sütök.
457. kathlee (válaszként erre: 427. - Wn)
2008. júl. 5. 08:15
De elég nyűgös! Már csak alváshoz kellett a cumi hónapok óta, de most egyre többet veszi a szájába. Remélem, ez most tényleg a foga...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook