Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2007 novemberi babák fórum

2007 novemberi babák (beszélgetős fórum)


2008. jún. 12. 16:36

Sziasztok!


Luca 2007 november 17-én született, Gyulán. 2700 grammal és 46 centivel. Most 8 kiló és 65 centi. (Hát igen, elég husis)

5 hónaposan kezdett el forogni, azóta gurulva közlekedik. Nagyon szret ülve játszani, bár még egyedül nem tud felülni.

5. wn
2008. jún. 5. 22:24

Sziasztok!


Az én kisfiam 2007.november 8-án született,Győrben,3630g,52 cm.

Vasárnap lesz 7 hónapos a nagyfiú,8260 g,72 cm.

Már kúszik Ő is, és sokat gagyog.

2008. jún. 5. 13:27

Sziasztok!


Az én kislányom november 23-án született.

2008. jún. 3. 18:40

Sziasztok!Egyik ismerősöm ajánlotta ezt az oldalt.

Az én csajszim,Réka 2007.november 19-én hétfőn reggel 8:28-kor született.3400 grammal és 51 cm.Már nagyon vártuk,mert pont egy héttel jött később.

A mai napig szopizik még reggel és este,igaz már elég kevés a tejem,így pótolnom kell.Lassan 6 és fél hónapos,7 kg 3 dkg és 66 cm.

Elég lustácska csak fél évesen fordult meg.De azóta szűntelenül forgolódik.Lassan kezdi felfedezni,hogy ha ügyesen nyomja magát akkor halad hátrafelé.

Egyedül még nem tudunk ülni,de megtámaszva nagyon ügyesn ül.

Röviden ennyi.Sziasztok.

2008. jún. 3. 12:23
Szia! de örülök hogy találtam egy ilyen fórumot :) Az én kisfiam Milán, november 13.-án született 12 óra 15 perckor. Sima szüléssel, két óra alatt!!! Ja és fél nap túlhordással :)3600grammal és 53 cm. Sajnos tápszeres lett amit a mai napig NEKEM nehéz feldolgoznom :( Nagyon készültem a szoptatásra még a terhesség alatt. Sajnos, így alakult. Majd a hugát :).... ma már 8370gramm és 71 cm. Szóval óriási. Pont most héten kezdtünk el üldögélni. Fürdeni is már így szoktunk. 4 és fél hósan kezdett el forogni. Azóta leállíthatatlan:) Most röviden ennyi, de ha van kérdésed nyugodtan kérdezz, válaszolok. Sziasztok!
2008. jún. 2. 22:48
Sziasztok érdeklődők! Az én fiam 2007 november 15-én született Győrben, azokkal a kismamákkal beszélgetnék, beszélgetnénk itt akik szintén 2007 novemberében szültek, bárhol az országban vagy akár azon kívül. Kíváncsi vagyok rá kinek mennyit fejlődött azóta a picurja, az én babóm 3320gr-al született és 49 cm-vel, most 65cm és hat hósan 6kg volt, már tud kúszni és gagyorog rendesen. Valamint megragadnám az alkalmat, hogy segítséget kérjek, a szobatársnőmről szeretnék valamit hallani, mint már mondtam Győrben szültem, a 307-es szobában voltunk, mindketten császárosok, neki/neked lánykád van Liza, nekem fiam Bence, sajnos elfelejtettem a vezetéknevét, a picurnak arra emlékszem hogy kötőjeles volt a vezeték neve, ja és mindkettőnk keresztneve Eszter, ha jól emlékszem Győrújbaráton lakik, és készült Győrszentivánra költözni. Akkor még egyikünknek sem volt netje. A helyi újságban K.alföld szokták közölni a babók nevét, de sajnos már rég kidobtuk. Akinek megvan esetleg a november 16-i szám és meg tudná nézni nekem előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook