Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2004-es tavaszi születésű gyerkőcök.. fórum

2004-es tavaszi születésű gyerkőcök.. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
186. c06c587f53 (válaszként erre: 185. - Serry)
2009. febr. 11. 17:56
Jaj, szegénykém. Ez influenza?? Gyógyszert vettél be? A gyerekek??
185. Serry
2009. febr. 11. 17:53

Nagy lett a csend ma:)

Én eddig nem igen voltam önmagam, még most sem vagyok 100%-os. Éjjel belázasodtam és egész nap lázas vagyok. Délután már annyira nem bírtam,hogy idehívattam anyósékat. Most is itt vannak.

De szegény férjem sincs jobb bőrben, szerintem éjjel ő is lázas lehetett, de egséznap ő is nyamvadt. Még nem ért haza,mert gépet szerel a kollégánál.

184. c06c587f53 (válaszként erre: 183. - Serry)
2009. febr. 11. 07:59
Akkor semmi gond!! Mondjuk elhiszem,hogy örül az ajándékoknak:))
183. Serry (válaszként erre: 182. - C06c587f53)
2009. febr. 10. 21:24
Ha nincs ajándék azt is elfogadja.
182. c06c587f53 (válaszként erre: 181. - Serry)
2009. febr. 10. 20:21

Tudják az emberek, hogy miben van nagy pénz.. Egy Thomasos kis babataxi több tízezer ft..


Írd majd meg a honlapod címét:) Meglesem holnap:)

Nem biztos,hogy jó,ha megszokja,hogy mindíg viszel valamit.. Mi lesz,ha egyszer nem tudsz vinni??

181. Serry (válaszként erre: 180. - C06c587f53)
2009. febr. 10. 20:09

Na igen, de ez egészen más lesz mint az átlag.

Már elérhető:)))


Én ezekből az újságokból akkor veszek neki, ha értelmes ajándék van hozzá. Most Micimackót kapott kesztyű volt hozzá. Nem veszek sűrűn. Nem mert nem jó hanem mert drága. Így is minden nap kell valami ajándék ha megyek érte az oviba. Ajándék függő picikém. Ezért jók ezek a gyűjthető kártyák. most sikerült egy egész kis pakkot olcsón 8 kiárusításon ) beszerezni, így kb 2 hétre meg van mit adok.


Egyébként Thomat, Sam-t Potsás Pat. Rooly-t és a Scooby doo-t ő is nagyon szereti. de persze ott a sok klasszikus mese.

Egy fél íróasztal tele van velük:))

180. c06c587f53 (válaszként erre: 179. - Serry)
2009. febr. 10. 18:53

Pont az előbb voltunk vásárolni,kapott Thomas színezőt:)

Egyébként havi egy-két újságot kap. Scooby Doo, Bob a mester, Sam a tűzoltó.. mikor meylik tetszik Neki:))


Diétás honlap?? Az érdekli a nőket!!

179. Serry (válaszként erre: 178. - C06c587f53)
2009. febr. 10. 18:50

Az enyém rendszergazda:)))


Na míg aludtak csinálgattam a diétás honlapom:))


Most már ébren vannak. Levente nézi az Egyszer volt az ÉLET című filmet. Élvezi:))


Te veszel valamilyen újságot a Fecónak?

Nálunk a Dörmögő Dömötör van előfizetve.:))

178. c06c587f53 (válaszként erre: 176. - Serry)
2009. febr. 10. 18:45

De jó Neked,hogy mind a két gyerkőc alszik:))

Azért nem unatkozol estig:)


Van ultrahangos hidegpárásítónk BONECO Salvus vízzel,vagy sima vízzel használjuk. Férjem komplett lakásfelújítással foglalkozik:)


A Te férjed mit dolgozik??

177. Serry (válaszként erre: 147. - 262b7bb370)
2009. febr. 10. 17:20

Hahó hol vagy?!


Ti jól vagytok?

176. Serry
2009. febr. 10. 17:19

Húha! Ezek a fiúk ma is nagyot alszanak. Gergő 2 körül, Levente fél órával később ment aludni. Még nem ébredtek fel. Én meg főzöm a főzeléket Gergőnek. Azt hittem nem tudom majd.

Férjem megint este ér csak haza.


Ti hogy vagytok? Párásítasz Feconak valamivel? Mit kapott?

Férjed mivel foglakozik?

Ennyi kérdés egyelőre elég:)))

175. c06c587f53 (válaszként erre: 174. - Serry)
2009. febr. 10. 14:36

Aranyos volt Márta néni!:) A férjem 25 éves osztálytalálkozóján én is dajkáltam egy csöppséget. Nem csak az osztály volt ott,hanem mindenkinek a házastársa is. Nagyon jó buli volt:))


Érezzétek nagyon jól magatokat a farsangon!! 2 gyerkőccel még jobb is:)

174. Serry
2009. febr. 10. 14:25

Apóssal még csak -csak lehet. De anyóssal olyan mintha a fallal beszélgetnék. mindig a magáét szajkózza és állandóan azzal van elfoglalva mások mit csinálnak, és főleg, hogy ahhoz mit szólnak mait ő csinál. tiszta paranoia az egész. ráadásnak ha ott vagyunk ő ki sem mozdul a konyhából Így a gyerekkel is mi foglalkozunk, meg após.

De nem is érdekes, fontosabb a farsang:)))


Hiszen szombaton bulizunk a két gyerekkel. Imádni fogják. Főleg Gergőre leszek kíváncsi, mert ő még ilyenen nem volt, pontosabban tavaly végig aludta az óvónénink anyukájának a vállán. Mert olyan kedves volt Márta néni. Azt mondta nekem mikor látta,hogy a két hetes picit cipelem és közben segítek a Leventének,hogy apa tudjon fényképezni: Adja csak ide kedves, nekem már 6 unoka aludt a vállamon ős is elfér:))) Kincs a háznál egy ilyen ember:))

173. c06c587f53 (válaszként erre: 172. - Serry)
2009. febr. 10. 13:55

Így is kell. Én sem nyúkálok másnál a hűtőbe:))

Akkor nem lesz olyan nagy élmény a hétvége.. Soha nem is tudtál értelmesen elbeszélgetni Anyósékkal??

172. Serry
2009. febr. 10. 12:07

Így van, mert amikor megkérdeztem pl hol találok poharat? Úgy néztek rám mintha azt kérdeztem volna hol az ezüst készlet el akarom vinni. Pedig csak gondoltam iszom egyet és kiszolgálom magam, hogy másnak ne kelljen. Hiszen elég nagy lány vagyok.

Így már inkább meg sem kérdeztem segíthetek-e valamit, úgy sem engedik. ( Persze a hátam mögött meg elmond mindennek, hogy miért nem segítek, de ha ő rossz szemmel nézi ha pl a mosogatójába teszek egy tányért mert használtam és otthon is úgy szoktuk. Vagy elöblítem magam után a kávás poharam., Mosogatni nem segíthetek, mert mindent előbb hipós vízben elmos aztán mosószerrel, meg ilyenek.)

De bezzeg anyós elvárja, hogy amikor jön és hoz valamit mindent megnézzek mit hozott. Múltkor elkezdte bepakolni a hűtőmbe a férjemnek hozott joghurtot. A saját anyám nem pakol be ha nem kérem meg rá, mert tudja én tudom mi hogyan és hová fér oda, illetve én hogy szoktam.

Otthon az persze más. Nálunk férjem nyugodtan kiszolgálhatja magát, sőt rá lett szoktatva, mert nem mindig van aki körül ugrálja meg nem is szokás felénk. Persze az amit az illem kíván az vna de ennyi. meg már nem vendég hanem családtag.

2009. febr. 10. 10:51

Megértem. Én amúgy is utálok ajándékot kapni:)) Persze soha nem azt kapok,aminek örülnék:) Na jó, azért volt már rá példa.

A disznótoros az tök jó, persze nem mindegy,hogy milyen a hangulat..

Amikor először mentem az Anyósomékhoz,akkor engem is kiszolgáltak,de nem volt zavaró. Mondjuk én beálltam mosogatni is és szívesen főzöm a kávét náluk, tétlenkedni én sem szeretek:))


De az,amit írtál biztos idegesítő is..

170. Serry
2009. febr. 10. 09:40

Érdekes hétvégének nézünk elébe.

Szombaton itthon leszünk, délután 4-6ig lesz a farsang. Arra fogunk készülni.

Vasárnap anyósékhoz vagyunk meghívva disznótoros ebédre. Sem én sem a férjem nem rajongunk érte különösebben. Szeretem,de ahogy ő készíti,hogy tocsog a zsírban nem. Meg azért sem szeretek náluk enni, mert rossz szemel nézi és megjegyzéseket tesz arra, hogy én kiszolgálom magam., Ráadásul mindig az van,hogy te olyan keveset eszel!

Születés napja lesz, de fogalmunk sincs mivel ajándékozzuk meg. Nekem ég sohasem sikerült olyan ajándékoz hoznia aminek igazán hasznát veszem nem újabb kacat a készletben. S ha előre megmondtuk,hogy minek örülnék akkor sem azt kaptam. Pl valamelyik születésnapom előtt kérdezgették a férjem minek örülnék. Mondtuk turmixgépnek, mert botturmixszal olyan semmilyen lesz az amit csinálok. erre kaptam egy tésztakeverő gépet, amim már van. S most meg kérdezgeti használom-e. Nem cseréltük ki,mert van keverő tálja, amim nem volt. Így még nem használom ,majd ha a másik bekrepál.

Szóval érdekes lesz.

Képzeld mikor megismertem a férjem és először voltam náluk majd elájultam: anyós após mindent de szó szerint mindent a fiuk elé tett és ugyna igy engem is leültettek és pattogtak körülöttem, hogy inni enni, kávét, mit kérek mit hozzanak. Ebédnél is anyós előre kiszedi a kaját mindnekinek. Én meg többedik ötletünkkor mondtam köszönöm ,majd én szednék magamnak. Na ezzel aztán sikerült a lelkébe gázolnom. Addig ugyanis az volt,hogy amit kiszedett annak felét bírtam megenni és nem volt képem azt mondani, hogy bocs ennyi elég volt. Elég ciki helyzetek. Ezért szedek én annyit amennyit megeszem. Itthon is így van. Levest azért szedem ki,hogy hűljön, de annyit amennyihez még lehet szedni a tányérra ha kevés vagy nagyon elhűlt.


Szegény férjem egyszer megkérdeztem miután kiszolgáltak egy hétvégén keresztül és halálra untam illetve halálra idegesített a dolog. ( Anyóséknál soha semmit nem lehetett és lehet csinálni, mert ők sem csinálnak semmit, pedig ott a kert is.) Szóval megkérdeztem,hogy téged még a wc-re is kikísérnek és kitörlik a feneked 24 évesen??? Ennyire kiszolgálják még mindig egymást. Olyan kellemetlen és önállótlan dolog.

169. c06c587f53 (válaszként erre: 168. - Serry)
2009. febr. 10. 09:13

Igen, ha éjjel kiviszed pisilni,akkor kicsi az esély rá, hogy bepisil:)


Azért ha egy felnőttnek csurog be,ott már más gond van:)


És mentek valahova a hétvégén?

168. Serry (válaszként erre: 167. - C06c587f53)
2009. febr. 10. 09:09

Szerencsére könnyű a szivacsát megfordítani. Majd a nyáron kimosom amíg a nagyinál lesz:))


Nem gond, mert ha hullafáradtan fekszik le nem mindig ébred fel. Csak félálomban van és nem tudja hol van. előfordult már:)) Tudod amikor éjjel ébred,hogy pisilni indul és fáradt korcog mint a kismalac, ilyenkor tudom oda kell menni és kivezetni és nincs baleset. De van amikor én nem éberek fel a korcogásra:) Van ez így

Nem haragszom rá és nem is izgatom magam miatt. Hiszen néha még velünk is előfordulnak balesetek.

167. c06c587f53 (válaszként erre: 166. - Serry)
2009. febr. 10. 09:03

Fecónak légcső huru, a doki szerint. Pénteken kell visszavinnem. Szegény úgy köhög..


Akkor nem pihentetek.. A pisi miatt ne aggódj! Néha Fecónak is becsúszik, de csak akkor,ha beteg és sok teát adok lefekvés előtt. Egyébként nem csurog be:))

Megértelek, hogy álmosan idegesített:)) Én sem szeretek félálomban ágyneműt húzni, ágyat mosni:))

166. Serry (válaszként erre: 165. - C06c587f53)
2009. febr. 10. 08:50

Mi újság Fecóval?

Remélem semmi komoly.

Levente irtóra készül a hétvégi bulira, farsangolnak majd.


Egy kicsit rázós volt az éjszakánk meg a hajnal. Gergő éjjel 30-50 percenként kelt. Erre mire hajnalban végre tudtunk volna aludni Leventével történt egy kis baleset, beszaladt álmában a pis. Aztán meg kiverte a hisztit,hogy ő a vécébe sokat akar pisilni. Olyan drága. Csak álmosan idegesítő volt:))

165. c06c587f53 (válaszként erre: 163. - Serry)
2009. febr. 9. 08:53
És Szia!! Elfelejtettem köszönni:)
164. c06c587f53 (válaszként erre: 163. - Serry)
2009. febr. 9. 08:52

Akkor jól éreztétek magatokat:))

Aranyosak,amikor besegítenek! Bár én szeretem a vakondokat:)


Nálunk is jól telt a hétvége! Pénteken jött a férjem fia is, úgyhogy négyen voltunk. Fecó most megint beteg lett, délután viszem a dokihoz. Aztán meglátjuk, hogy megy -e még oviba,mert a hónap végén költözünk, lehet,hogy már csak oda viszem majd.


Milyen az idő nálatok??

163. Serry
2009. febr. 9. 08:49

Sziasztok!


Hogy telt a hétvégétek? Mi anyukáméknál voltunk. Gergő megtanult egyedül felásni a lépcsőn. Édes volt ahogy élvezte a sikerét. Levente apukámmal kint kertészkedett, kitoltak a vakonddal, mert felásták a kert egy részét és így a puha talajban nem tud túrni:)))


Szóval nekünk kellemes volt.

162. c06c587f53 (válaszként erre: 161. - Serry)
2009. febr. 5. 20:14
Igen,meg lehet szokni. Én csak itt használom ezt a nevem:) Nekem is van egy állandó!
161. Serry (válaszként erre: 160. - C06c587f53)
2009. febr. 5. 19:45

Köszi!

Igen lassan 8 éve használom:))

Van aki csak így ismer:)

Gyerekként mindig is vágytam egy másik névre, pedig nincs túl átlagos nevem.

Így teljesült ez a vágyam is:))

Szeretem valahogy hozzám nőtt:))

160. c06c587f53 (válaszként erre: 159. - Serry)
2009. febr. 5. 19:40

Akkor régóta ez a neved??

De szép,nagyon:))

Az igazit csak nem írhatjuk ki.

159. Serry
2009. febr. 5. 19:38
amikor még főiskolán kezdtem csetelni, akkor variáltam a rózsát és már nem tudom ,hogyan kötöttem ki a serron, serry mellet:))
158. c06c587f53 (válaszként erre: 157. - Serry)
2009. febr. 5. 18:49

Azt szeretem,főleg mártásban:)))

Te miért lettél Serry??:))

157. Serry
2009. febr. 5. 17:20
akkor ez olyan mintha az választottad volna,hogy édessavanyú:)))
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook