Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2004 augusztusban született babák fórum

2004 augusztusban született babák (beszélgetős fórum)


20. 9d825e1bc8 (válaszként erre: 18. - Tengericsillag)
2007. júl. 31. 22:14

Szia!

Bocsi csak most láttam hogy írtál!

Én azért Körmenden szültem mert a magándokim Szombathelyen rendelt de a körmendi kórházba melózik -így jó párszor mentem Körmendre is ultrahangra.Meg szülés elött pár nappal benn is tartott a kórházba(mert nagyon vízes volt a lábam).Ő egy orosz orvos-igen jó.Akkor még Vépen laktunk-most meg már Kőszegen.

19. tengericsillag (válaszként erre: 11. - D06c313406)
2007. júl. 2. 14:47

Szia!

Az én fiam is Zalán!!!

Ennél jobb nevet még nem hallottam.Ha születne még egy fiam az is Zalán lenne/vicc/.Ha lány lett volna :Anna.Mivel a mamám,anyukám és az én második nevem is ez.

18. tengericsillag (válaszként erre: 2. - 9d825e1bc8)
2007. júl. 2. 14:40

Szia!

Hogy hogy Körmenden szültél?Én körmendi vagyok és Szombathelyen szültem.2004 szept.16.-án.

2007. jún. 3. 21:43

Szia!

Kicsít eltüntem-nem minden nap nézem a hoxát meg.

Dorinám tiszta kiütéses-állítólag az epertől-pedig tavaly semmi baja nem volt tőle.(egyik ismerősöm mondta neki is 7 évessen jött elő hogy allergiás az eperre-elötte meg annyit evett).

Szombaton megyünk lagziba-dodokám koszoruslány lesz-majd teszek fel képet.

16. 9d825e1bc8 (válaszként erre: 14. - Ritaati)
2007. máj. 21. 13:45

Üdv a csapatba!

Bár sokan nem járnak erre!!!

Édik a fiaid-megnéztem

2007. máj. 16. 07:23

Szia!

Mekkora már a kisebbik manó?

2007. máj. 15. 13:19
Sziasztok! Az Én fiam 2004.aug. 18.-án született. Barnabás a neve és van egy testvére Martin. Ő már 7 éves.
2007. máj. 10. 11:35

Én nagyon lányt akartam,amikor kiderült,hogy fiú annyira sírtam az ultrahangon,hogy azt hitték beteg a baba.Utána volt 4 hónapom,hogy hozzászokjak a gondolathoz!Ma már semmi pénzért nem cserélném el,sőt!!!! 2.nak is fiút szeretnék!Igaz a lánynak is ugyanúgy örülnék!Annyira elszorul a szívem amikor azt mondja "SZERETLEK ÉDESANYA"

Vissza a nevekhez:

Ha lány lett volna Hanna Jázminnak hívnák,ha lenne még1 kisfiunk,akkor azt Hunor Rajmundnak

2007. máj. 8. 23:19

Dorinából elég sok van-bár ez a név az utolsó pillanatba jött-mi szinte biztossak voltunk benne hogy fiunk lesz(mindig mondtuk a nődokinak ne mondja meg had legyen meglepetés nekünk meg a családnak is a baba neme).Dominik lett volna-,,d"kezdőbetüsset akartam a dónácz vezetéknévhez.Ha lesz esetleg 1 fiam Dorián lesz a neve (a játszin szokott lenn lenni 1 édi kisfiu akit Doriánnak hívnak-én sajna a neveket sokszor személyhez fűzöm-régebben anyu munkahelyén a bölcsibe a Donát név jött be-csak mert a kisfiu olyan édi volt).

Szóval ha fiam lesz esetleg még valamikor dorián,ha lány akkor Dominika lesz a neve.

2007. máj. 5. 19:35

Szia!

Köszönjük szépen!

A névválasztás hosszú történet:Máté Olivért szerettünk volna,de minden 2. kisfiú abban az időben Máté lett!Aztán 7 név maradt a rostán,de azok sem tetszettek igazán.Anyósomnak van egy könyve,abba a kettőnk születési dátumából számoltuk ki,hogy mi legyen.Kijött a Vendel és a Zalán.Így lett Zalán Olivér.Akkor még nem volt olyan sok belőle:)! A Dorina sem túl mindennapi,igaz most született az egyik barátnőmnek kislánya ,ő is az

2007. máj. 4. 14:44

Igen az lehet hogy túl korán váltál el tőle-de az is igaz hogy pénzből élünk.

Én is voltam gyes mellett kisegíteni 1 coop boltba-addig anyu vigyázott a lányomra vagy a húgom-a húgom nálunk saját környezetbe elvinni nem engedtem.De igen megviselte Dorinát-kicsít mássabb lett.Anyósomra sose bíznám!!!

Én is attól félek hogy olyan melót találok hogy a hétvégémet nem tölthetem a lányommal.Meg ha hétvégém szabad is akkor abból 1 napon elmegy az anyóslátogatásra-férjem kötelezi hogy minden héten menjünk-és akkor reggeltől estig.

Igen szép neve van a fiadnak Zalán-ki választotta?

2007. máj. 3. 18:11

Nálunk sincs segítség.Anyukám 1 éve meghalt,apukám állandóan dolgozik,anyósomék 220 km-re laknak és nem vagyunk egymás kedvencei :)!Nem szívesen vinném hozzájuk a gyerkőcöt!A férjemmel csak egymásra számíthatunk!Néha ő is besokall,ha 2 napig kettesben vannak!Nagyon nehéz!

Nálunk a dackorszak pár hónapja kezdődött,nem lehetett vele elmenni sehová!Ne úgy képzeld,hogy földhöz vágja magát vagy követelőzik,hanem türelmetlen.Állandóan egyedül akar mindent csinálni!Pl. ne fogjuk a kezét,ha sétálunk,utána elszalad,alig érjük utol.A metrón sem tud viselkedni,csak nyűgösködik!Szerintem ez azért van,mert túl hamar váltunk el egymástól,keveset vagyunk együtt!De mit csinálhatnék,ha kell a pénz!Amit a GYED alatt kaptam nem volt elég szinte semmire!Irigylem azokat ,akiknek keres annyit a párjuk,hogy anyagi biztonságban maradhatnak otthon!Gondolkoztunk azon,hogy keresünk egy nénit,aki vigyázhatna rá,de azt a havi 15 ezer forintot,amit elkérnek inkább Zalánra költöm,és sajnos nem bízok senkiben annyira,hogy rá bízzam a gyermekem!Mi is mindenhova visszük magunkkal!

2007. máj. 2. 20:29
És te számíthatsz valakire aki besegít?pl.ha mégse ellentétessen melóztok?Nálunk anyum lekik itt helybe-de elég kötött a munkahelye-tehát oviba vinni-hozni biztos nem fog tudni segíteni.Jó azoknak akiknek ott van helybe a mama.
2007. máj. 2. 20:26

Szia!

Az én férjem is 12 órázik-ugyhogy ha visszamennénk virágboltba lehetnénk ellentétesseen is-de szerintem sok lenne a gyereknek is meg nekem is.Eddig sose hagytam másra-még mamákra se-mindig viszem magammal mindenhova.Tehát 12 órázni nem szeretnék.

Nálunk nincs dackorszak-az milyen?Nálunk néha olyan korszak van hogy írígy a játszin-aztán elmullik majd ujjra előjön nála.Mindig mondom csak akkor játszhat más játékával ha ő is oddaadja az övét.

Mi anyagiak miatt nem vállalunk most következőt-lakást,kocsit törlesztünk.Férjem két melóhelyen dolgozik.

2007. máj. 2. 19:09

Szia!

Én már 1 éve dolgozom,februárig bölcsis volt,de állandóan beteg volt,úgyhogy már nem jár!Szerencsére majdnem ellentétesen dolgozunk apával,úgyhogy nem kell babysitter sem!Én is 12 órázom,2 napig,aztán 2 nap szabad,utána nappal,éjjel,2 nap szabad!Zalán is szeptemben megy oviba,jövő héten kedden megyünk beiratkozni!Szerencsére van 4 is a lakótelepen!

A kistesó még várat magára,3 év múlva lenne esedékes,mert Zalánnal most nagyon nehéz,nálunk eléggé hosszúra nyúlik a dackorszak.Kislányod is hisztis?

2007. máj. 2. 15:11
eéőre=előre(akart lenni)
2007. máj. 2. 15:04

A te fiad is megy oviba szeptemberbe?

Az én lányom akkor kezd(beszoktatással)-én meg kereshetek melót-eéőre félek.A virágboltba visszavennének-de az nekem nem jó 12 órázni két napot-kettő szabad.Olyat kell találnom hogy tudjam vinni meg hozni az oviból.

Te hogy állsz ezzel?-kistesót nem terveztek?

3. d06c313406 (válaszként erre: 2. - 9d825e1bc8)
2007. ápr. 30. 19:03

Szió!

Azt hittem már nem vesz észre senki :)!

Az én fiacskám se zseni :)

2007. ápr. 30. 13:39

Szia!

Az én lányom 2004.aug.10.-én született(Körmenden).

Én is szívessen beszélgetnék-tapasztalatokat cserélnék!

A játszira ahova járunk sok ennyi idős van mint az én lányom-de mindeggyik másba okosabb,ügyesebb.

2007. ápr. 20. 13:12
Az én fiam 2004 aug.2-án született!Szívesen ismerkednék olyan anyukákkal,akiknek hasonló korú manójuk van

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook