Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 20 nap alatt 10 kg fórum

20 nap alatt 10 kg (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

17. anyaka
2008. márc. 20. 19:30
Egyszer írt nekem a szemorvos B6 vitamint idegzsába ellen. Meg ne kérdezzétek mi az! A lényeg, hogy hányás ellen is használ és ami nagyon fontos: iszonyú étvágyat csinál. Anyukám védőnő végzettséggel ezt tudta és végül egy hét után már nem adta nekem sem.
2008. márc. 20. 17:49
Az nagyon sok. Szerintem legalább két-három hónap kell diétával és mozgással
15. rozsa3
2006. júl. 21. 07:19

Nem a B12-re gondoltam, anak hatékonyságát volt alaklamam kipróbálni amikor veszélyeztett terhes voltam.

Biztosan igazad van, de két ismerősömnek akkor írta fel az orvos amikor nagyon legyengült állapotban voltak, ebből gondoltam azt, hogy valami "feljavító" hatású.

2006. júl. 21. 07:12
A b12-re gondolsz. Az növelheti az étvágyat. A b6 visszafogja a progeszteron-szintézist, ezért kevesebb vízvisszatartás következik be a használónál. Így - közvetetten ugyan - de fogyaszt
13. rozsa3
2006. júl. 21. 06:56

A B6 legjobb tudásom szerint nem fogyaszt, sőt mintha még egy kicsit segítené is a gyengébb/véznább testalkatuakat,

alakjuk formásabbá tételét.

2006. júl. 19. 18:50

aminósavak bizony, de a cikk író "aminósavak" alatt minden bizonnyal a bcaa-kat illetve az esszenciális aminósavakat értette.


Egyébként a fenilalanin zsírégető hatásáról még sehol nem olvastam publikációt.

(hacsak nem a cukor kiváltására gondoltak vele)

11. 'szti (válaszként erre: 10. - Mothertiger)
2006. júl. 19. 10:27
Azt nem tudom, de most látom, hogy én is elírtam : fenilalanin (nem fenilanalin)
2006. júl. 19. 09:40
Én úgy tudom, hogy a fenilalanin hashajtó hatású. Jól tudom? :)
9. 'szti (válaszként erre: 8. - 575e11e2d1)
2006. júl. 19. 08:42

ha már ennyire pontosítunk...hogy ne legyen félreértés:

arginin, fenilanalin, metionin ezek aminosavak

2006. júl. 19. 08:07

Ez egy tök átlagos diéta. Ennyi kalóriával +heti minimum három aerob edzéssel optimális esetben heti 2 kg-t lehet fogyni. (A nátriumszegény étrend miatt sok vizet elenged a szervezet, ez megdobhatja a súlyvesztést, de a 10kg irreális).


"zsírégetést elősegítő anyagként tartják számon a következőket: arginin, fenilanalin, metionin, aminosavak, vitaminhoz hasonló anyagok, mint a cholin és az inozit, B6-vitamin és króm"


Ez így félrevezető lehet. Ezek az anyagok tényleg segítHETIK a zsírégetést, de csak 1-2%ot dobhatnak a diétában elért eredményeken.

2006. júl. 18. 19:58

én nem azt mondtam hogy egyből 10 kg-ot akarok lefogyni, csak annyit hogy kipróbálom, azt én is tudom hogy a hírtelen fogyás nem tesz jót

ma elkezdtem majd meglátjuk hogy mi sül ki belőle

2006. júl. 18. 14:33
Egyetértek Hoxával. A kaják egészségesek és a mennyiség sem riasztóan kicsi, de max az fogyhat ezzel 10 kilót, aki eddig egy lovat is megevett és még sose diétázott.
5. Hoxa
2006. júl. 18. 09:03

Szerintem ami a cikkben van, nem egészségtelen.

Napi 5 étkezés, változatosan, sokféle ételcsoportból. De hogy 10 kiló lemegy vele 20 nap alatt, azt erősen kétlem.

2006. júl. 18. 08:51
Valóban, az ilyen 20 nap alatt 10 kg....hmmm...ez egy kicsit erős...mert lehet le is mennek ezek a kilók, de elsősorban az izmod fog leépülni, a zsírocskák nem, pedig minden fogyniakarónak a zsírok pusztítása a cél! Arról nem is beszélve, hogy a leadott kilók ripsz ropsz visszajönnek, a rosszabbik esetben meg kétszer annyi rakódik vissza amit leadtál. Ettől sokkal de sokkal hatásosabb egy egészségesebb, sportos életmódváltás! Igaz lassabban mennek le a kilók, de megéri!
3. 4726e582cf (válaszként erre: 2. - Hvivien)
2006. júl. 18. 08:05

Juuuj! Ez nem lesz jó a szervezetednek! Nem egészséges fogyás. A bőrődről nem is beszélve. Komolyan gondolkozz el, hogy megpróbálod-e!!! Nehogy rossz vége legyen.

Én is csináltam ilyen diétát, minden egyes kiló visszajött, kamatostul! Nem hiszem, hogy megéri :SSS

2006. júl. 17. 15:14
én megpróbálom, hátha bejön
2006. júl. 17. 15:12
A hét legjobb salaktalanító anyaggal
A megfelelő tápanyagokkal a fogyás könnyebb, gyorsabb és tartósabb. Amerikai táplálkozástudósok különleges zsírégetést elősegítő anyagként tartják számon a következőket: arginin, fenilanalin, metionin, aminosavak, vitaminhoz hasonló anyagok, mint a cholin és az inozit, B6-vitamin és króm.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook