Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 2 éves lett a kapcsolatunk.....mi legyen ezután? Családtervezés..házasság..stb:) fórum

2 éves lett a kapcsolatunk.....mi legyen ezután? Családtervezés..házasság..stb:) (beszélgetős fórum)


1 2 3
54. Hörcsy (válaszként erre: 53. - B73e24f31f)
2010. aug. 18. 18:28
Gratula! Boldog vagy vele?
2010. aug. 18. 18:26
Mi szept. 12-én leszünk 2 évesek :) ♥♥
52. Hörcsy (válaszként erre: 49. - Gomboc7)
2010. aug. 18. 18:21
Hát, akkor majd pótoljátok be a nyaralást! De azért már van akkor elképzelésed, milyen vele! Szerencsére a szüleim eléggé támogatnak minket, majd besegít néha itthoni munkákba, és ennyi. A szülők nagyon hajtanak minket, hogy spóroljunk. Majd kiderül, mi lesz. Azért még izgulok.
51. c75565e593 (válaszként erre: 48. - Alyce)
2010. aug. 18. 18:21

pénteken megyünk.

mi csak elkísérünk egy párt..mivel nekünkolcsó a vonat...

Vasárnapig maradunk..én még életemben nem jártam Szombathelyen.

de hallottam nagyon szép város:)

Tavasszal voltunk Sopronba az is nagyon tetszsett!

imádom a nyugati országrészt..

50. alyce (válaszként erre: 46. - Gomboc7)
2010. aug. 18. 18:20

Hát érdekes, igen, és eleinte nem igazán tudtam pozitívan fogadni...ugyanis a szüleim 3 éve mentek szét, nagyon haragudtam apu barátnőjére, mondván, hogy elvette az apukámat. Nem jó érzés...na de a múltra fátylat borítottunk, közben megérkeztek a kis csüntök, és igazából már senkire sem haragszom. Már mondják a magukét, olyan éééédesek! :) Kár, hogy Pesten laknak :( Bár most erőteljesen rajta vannak az ügyön, hogy visszajöjjenek, mert ott nagy a sz@rság.


Nem irigyellek, hogy a barátod iszik, de ha jobb, akkor talán változik.

Basszus, az írásodból az jön le, mintha magamat hallanám...nekem sincs sok barátom, aki van is, tőlem rettenet messze, és csak 1-2 igazi. Mindig a barátom/volt barátom haveri társaságával bandáztunk.

2010. aug. 18. 18:18

Irigyellek benneteket!:) Elsősorban a kertes ház miatt, minden álmom egy olyan, másodsorban hogy össze tudtok költözni!:) Nagy előrelépés lehet!:)

Hogy állapodtatok meg? Segít a háztartásban, vagy teljesen különállók lesztek?


Mi még közösen el sem töltöttünk 3 napnál többet. Mikor anyáék elutaztak egy pár napra, akkor "költözött" ide, nonstop itt volt, főztem neki.:) Jó volt, de mégsem olyan volt, mintha összebútoroznánk. Nyaralni se voltunk még...:'(

48. alyce (válaszként erre: 44. - C75565e593)
2010. aug. 18. 18:17

Igen, szombathelyi vagyok már :)

Vannak jó éttermek, leginkább a Gödör éttermet tudom ajánlani, az a városban van. Rettenet nagy adagot adnak, és ízletes! Még ami jó hely, a Tó-vendéglő, a csónakázó-tónál, vagy esetleg a Pannónia étterem (Mc Donalds mellett keressétek). Többiről nagyon nincs tapasztalatom. Mikor jöttök és meddig lesztek?

47. Hörcsy (válaszként erre: 46. - Gomboc7)
2010. aug. 18. 18:15
Már értem a nézőpontodat, úgy én sem mentem volna bele. Mi családi házban élünk, ami 90-100 nm, van kert, stb., a szobám is elég nagy.
2010. aug. 18. 18:13

Értem, Hörcsy. Megértem, hogy így könnyebb. Ha van hely, akkor meg pláne!:) Itt a mi kis 68 nm-es lakásunkban éppen elférünk mi 4-en (apa, anya, öcs, én). Ide aztán nem jöhetnénk.:)


Alyce. Én igazából még sosem voltam részeg. Bulizni is egyszer voltam, elég is volt. Pénteken lenn voltam kocsmázni, mert mindig az van, hogy én nem megyek sehova. Meg is bántam, hogy lementem. Fél 12-kor hazajöttem, barátom maradt. Az ő barátaival mentünk (mivel nekem nincsenek), és hát nem volt közös témánk, így szét untam magam az őszilevemmel...Barátom iszik is (szerencsére már ritkábban, tényleg alig jár le, szerencsére. Akkor sem megyek vele, nem vagyok kíváncsi az alakításaikra...), bagózik is. Ő tudja, én már szóltam neki, hogy ne cigizzen annyit, de nem érti meg. Így hát ráhagytam.


Az meg tök érdekes, hogy most születtek kistesóid. Jó neked, hogy tudsz babázni!:)

45. Hörcsy (válaszként erre: 39. - Gomboc7)
2010. aug. 18. 17:57
Egyszerű az oka. Így tudunk legjobban spórolni, hogy aztán házat vegyünk. Nem akarunk sokáig itt lakni, csak amíg nagyon szükséges. Szüleimmel meg tökre elvan, így ebben egyeztünk meg. Én szívem szerint már külön élnék, de átbeszéltük, és ez lett a legjobb megoldás.
44. c75565e593 (válaszként erre: 42. - Alyce)
2010. aug. 18. 17:56

Szombathelyen vannak jó éttermek?

Látom oda valósi vagy..

43. c75565e593 (válaszként erre: 42. - Alyce)
2010. aug. 18. 17:54
Nagyon gyorsak a mai fiatalok:)
42. alyce (válaszként erre: 40. - C75565e593)
2010. aug. 18. 17:48
Háááát, ez sem a legjobb, mert én ennyi idősen még babáztam, de legalább megelőzik a bajt! Sajna a mai fiatalok nagyon sietnek mindennel...:((
41. alyce (válaszként erre: 39. - Gomboc7)
2010. aug. 18. 17:47

Jól is teszed, hogy nem iszol, nem dohányzol! Én sem amúgy, buliba nagyon ritkán jutok el, mert sajnos mindig hétvégén dolgozok (vendéglátás átka). Nekem sem hiányzik, és büszkének is kell lennünk! Párod hogy van ezekkel a dolgokkal? Az én Drágám hála égnek nem cigizik, alkoholt is évente egyszer iszik, mert nem is bírja a gyomra :) Úgyhogy szerencsésnek mondhatom magam. Az előző párom, akivel 6 évig voltam együtt, minden hétvégén ivott, azt hallgattam hogyan nyomatja a wc-n hajnalonként, és nagyon untam már. Ráadásul csak hétvégén taliztunk, gondolhatod....2 napot látom, abból is egy napig részeg, másik napon másnapos...váááá.

Én is szeretem a babákat, most már, régebben nem volt türelmem. Talán felébredtek már bennem az anyai ösztönök :) Én már úgy vagyok vele, hogy puszilgatnám a sajátomét :)

Pár hete volt itt apum (neki már van új b.nője), és született két lányzó, ikrek, most már másfél évesek. Tündériek, nagyon belejöttem :P

40. c75565e593 (válaszként erre: 36. - Alyce)
2010. aug. 18. 17:45

az este olvastam, hogy Angliában 12-13 éveseknek fog.gátlót ír fel a dokijuk:(

én ezen le döbbentem...

2010. aug. 18. 17:42

Hörcsy! Hogyhogy hozzátok? Ha nem vagyok indiszkrét.

Érdekesnek találom a generációs együttélést (ha erről van szó), de én nem bírnék anyumékkal egy légtérben lakni!:D Nem nekem való az.


Alyce. én szerencsére (mert igenis büszke vagyok rá, igaz, egy csomó mindentől megfosztva érzem magam) se nem iszok, se nem dohányzok, buliba se járok. Mindenki ki van rajtam akadva, de ez vagyok én. Nem hiányzik, kész.:)

Nagyon nagyon szeretnék már anya lenni, önálló lenni. Sajnos baba sincs a közelemben, így arra sincs lehetőségem, hogy kiéljem az anyai ösztöneimet!:D 1-2 alkalom van, hogy kisbabát fogjak a kezembe, pl. tegnap, meg idén még 1x volt rá lehetőségem. Imádom a babókat. :)

2010. aug. 18. 17:36

Május01!

Ó! Csak most olvastam! Sok sikert a baba projekthez!

37. Hörcsy (válaszként erre: 35. - C75565e593)
2010. aug. 18. 17:33
Köszi. Hát, az első járásunktól számítva 7 éve, de igazából csak 6, de az előbbi jobban hangzik.
36. alyce (válaszként erre: 32. - C75565e593)
2010. aug. 18. 17:32

Sajnos igen, és ezekben az esetekben sajna a gyerek issza a levét! A gyerekvállalás igazából nem korhoz van kötve, rengeteg dolog van, ami "kell(ene)" hozzá.

Sokan azért nem akarnak gyereket, mert ugye az már kötöttség, akkor már nem lehet olyat csinálni, hogy gondolok hétvégéken egyet, és elmegyek bulizni. Egyszer-kétszer persze OK, de mindig nem lehet az a gyerek az öreganyja nyakán!

Én Ausztriában dolgozok, és ott sajna nagyon divat, hogy már 17-20 évesen szülnek, persze nem azért mert akarja...egyéjszakás kalandból, vagy épp valami komolytalan pasitól van a gyerek, aki utána meg ott hagyja a csajt. Rengeteg egyedülálló anyuka van a környezetemben, és még csak 20 évesek!!! Kész. Ja és az a poén, hogy minden hétvégén részegedik a disco-ban, terhesen is eljárnak, cigizik, alkoholizál ugyanúgy, na meg szülés után dettó. Szegény gyerek a füstös, alkoholos tejet szopja utána meg az anyja melléből...már rájöttem miért genetikai hulladék az összes XD

35. c75565e593 (válaszként erre: 33. - Hörcsy)
2010. aug. 18. 17:31

GRATULÁLOK!

Mióta vagytok együtt?

2010. aug. 18. 17:28
Bocs, azt akartam írni: tartottunk
33. Hörcsy (válaszként erre: 18. - Gomboc7)
2010. aug. 18. 17:28
Mi úgy kezdtünk járni, hogy ő még együtt volt az állítólagos exével, nekem meg a haverja tetszett. Nem is tudom, miért mentem bele (fiatalság, biztos). Aztán egyszer szakítottunk, a következő járásunknál meg szünetet tartozzunk. De azért maradtam vele, mert láttam, hogy ő valójában nem ilyen, csak az volt csaja híresen ... Szóval, valahogy együtt maradtunk, rengeteget változott, tök normális lett, és júliusban megkérte a kezem, most meg költözik hozzánk (végre!!!).
32. c75565e593 (válaszként erre: 31. - Alyce)
2010. aug. 18. 17:17

Nagyon sokan felelőtlenűl gyermeket csináltatnak...

a párom szerint van időnk..igaz mi már nem vagyunk 20 évesek:)

de hamarosan baba is lesz, de még jó együtt jönni-menni:)

Van lakásunk...de azért parázunk...mert egy gyermek jövetele egy új élet szakasz egy pár életében!

31. alyce (válaszként erre: 29. - Gomboc7)
2010. aug. 18. 17:13
Nem egyszerű, az tuti. De az iskola, a tanulás fontos, gyerek mellett már macera. Én is befejeztem az egyetemet, utána elkezdtem dolgozni. Nekem a lakásvásárlás sürgős volt, így belekényszerültem, de nem bántam meg. Álmaim lakását vehettem meg, imádok benne lakni, imádom :) Úgyhogy itt baba már jöhetne, csak ugye az a fránya pénz. Azokat az embereket nem értem, akik úgy vannak vele, hogy jó, majd szülök, aztán majd alakul....de olyan nincs szerintem. Ha szegénység van, a gyerek megszületése után sem lesz jobb, nem?
2010. aug. 18. 16:59

[link]


ez a fórum amit én índitottam..

2010. aug. 18. 16:40
Pontosan. Nekem semmim nincs az ösztöndíjamon kívül. Marhára kevés, de legalább van. Igyekszem félretenni, de ha valamit szeretnék, nem kérek pénzt, hogy azzal is segítsek itthon. De hogy hogy fogok elindulni, fogalmam sincs. Szeretnék már elköltözni, de egyszerűen nem tudom, hogyan. Idén végeznék a fősulin, de valószínűleg elhalasztom az utolsó félévemet, hogy tudjak egy másik szakmát is csinálni, így ott 2 félévem ingyen lesz. A szakmámban csak 2 év múlva tudnék így elhelyezkedni, ha minden igaz, addig semmi. Én már 25 évesen szerettem volna saját életet, de örülök, ha 30 éves koromra sikerül megindulnom valamerre. Ha 23 évesen elkezdek dolgozni (tanító néni), akkor ha szeretettel végigviszem az első osztályomat, az 4 év, tehát 27 évesen tudok babát vállalni. Jajj istenem, szörnyű ilyeneken gondolkodni, majd jön minden magától!:)
28. alyce (válaszként erre: 27. - Gomboc7)
2010. aug. 18. 16:32
Na igen, ennek viszont örülök, hogy így gondolkodsz. Sajnos sokan úgy vállalják be a babát és a házasságot, hogy nincs háttér...mondjuk ezzel én sem értek egyet. Igazad van, élni kell még, én is mindig azt mondom, hogy 30 évesen is ráérek még szülni :) Na és pont ezért nem szülök! Nekem már van egy saját lakásom, úgy néz ki biztos anyagi hátterem, de ez még mindig kevés, úgy érzem, hogy egy babát be tudjunk vállalni! Az nagy felelősség, és nem olyan, mint egy plüssmaci, hogy ha megunom, kidobom...
2010. aug. 18. 16:22

Hát nem is tetszik nekem, hogy ilyen idős korukban anyukák. Persze, előfordul, de vigyázzon magára. Én is szeretnék már babát, imádom a gyerekeket, örülnék, ha megkérné a kezem, de teljesen felesleges, előttünk az élet, nem akarom feladni a szabadságot. Tanulni, dolgozni szeretnék előtte. Gyerekkel minden sokkal nehezebb lenne szerintem. Még össze se lehet költözni, nincs miből. Neki egy fityingje sincs, még strandra se tud lejönni velem, az anyjától kell kérnie, az meg sokszor nem ad...Így nem lehet jövőt alapozni.:(


Örülök, hogy nálatok minden rendeződött!

26. alyce (válaszként erre: 24. - Gomboc7)
2010. aug. 18. 16:17
Az nem jelent semmit, hogy fiatalok vagytok! :) Hány ilyen korú emberkének van már gyereke is...:) Na a lényegre térve, megmondom őszintén, foggggalmam sincs, hogy mi tartott össze bennünket! Rengeteg súrlódás volt, és nem amolyan kicsike viták, vagy összeveszések, hanem nagyon durvák: kiszórtam a ruháit, nemegyszer mutattam meg már neki az ajtót, meg ilyenek. De aztán mindig valamelyikünk kereste a másikat "mit csinálsz" címszóval az összeveszés után egy órával. Most januárban viszont közösen meg is egyeztünk, hogy ez nem megy. Akkor én erőltettem, mert rájöttem, hogy nagyon szeretem!! Na azóta szent a béke, jó, kisebb súrlódások vannak azért még, de hol nem.
2010. aug. 18. 15:55
3 éve vagyunk együtt, neten ismertem meg..
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook