Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 2 éves lett a kapcsolatunk.....mi legyen ezután? Családtervezés..házasság..stb:) fórum

2 éves lett a kapcsolatunk.....mi legyen ezután? Családtervezés..házasság..stb:) (beszélgetős fórum)


1 2 3
84. fferi (válaszként erre: 82. - Rozi19)
2011. jún. 21. 11:43

akkor jó ha fáj, ha nem fájna, akkor nem lett volna nagy szerelem. Itt a nyár, ez az élet évszakja, járj nyitott szemmel, menj emberek közé és túl leszel rajta. Ha az elsővel összeházasodsz és halálodig vele vagy, akkor sose tudod meg tényleg ő volt-e a legjobb.

Élj és légy boldog.

83. kozmami (válaszként erre: 82. - Rozi19)
2011. jún. 20. 22:08

Ne szomorkodj sokáig! Biztos nem vígasztal, de én is éreztem ilyet a mostani párom előtt is, nagyon rossz volt a szétválás, de most már örülök, hogy így alakult.

Hidd el, leszel még Te is boldog!

82. rozi19
2011. jún. 20. 12:45

Több mint 3 évig voltam együtt Párommal..azóta Ő már továbblépet, és van egy pár hónapos kapcsolata..Örömmel olvastam, hogy sokatoknak sikerült Boldog lenni egy személy mellett! Én nagyon szerettem volna az életemet összekötni vele, mert őszintén szerettem Őt.

Fiatal vagyok még és bízok abban, hogy újra rátalál a szerelem, csak az a bajom, h számomra Ő jelentette az "igazi" fogalmát. =(

81. kozmami (válaszként erre: 5. - C75565e593)
2011. jún. 19. 23:28

Ha nem baj írok, bár a 2 évet bőven átléptük (4 évesek leszünk aug.31-én), de mi is a neten jöttünk össze, a kisfiunk pedig 10 hónapos, 1 éve vagyunk házasok!

Annyi hülyével találkoztam előtte, de megérte kibekkelni, a legjobb döntés volt, hogy anno írtan neki pár sort! :))


Nektek is sok boldogságot!

80. Hörcsy (válaszként erre: 79. - Alyce)
2010. aug. 21. 15:28
Én a MÜTF-re megyek, ott a legjobbak az oktatási időpontok nekem. Szakiránynak fősulin én sem tudtam a marketinget választani, de szerencsére ebben az új rendszerben mehetek erre a mesterképzésre.
79. alyce (válaszként erre: 77. - Hörcsy)
2010. aug. 21. 13:54
:))) Jól teszed, a marketing nekem is a kedvencem volt. Sajnos amikor én tanultam, abban az évben nem lehetett szakirányként választani, így maradt a külker, még az állt hozzám legközelebb. Hova készülsz tovább? Én a Corvinus-ra szerettem volna, dehát nincs 600 ezrem félévente... :S
2010. aug. 20. 12:28

Hát remélem a mi közgázunkba nem raknak matekot, mert akkor szenvedhetek megint. Matekból holt hülye vagyok. Illetve bizonyos részéből. A főiskolait mindenesetre nem vágom.

Jó neked, hogy át tudsz járni. Itt semmi lehetőség, Románia, Szerbia, és kábé ennyi. Próbáltam nyáron munkát is keresni, de valamiért nem jött össze, így marad az év közbeni takarítás, gyerekpesztra.:)

77. Hörcsy (válaszként erre: 75. - Alyce)
2010. aug. 20. 06:17
Én is közgazdász vagyok. Jelenleg marketinggel szeretném kibővíteni (egyetem).
76. alyce (válaszként erre: 74. - C75565e593)
2010. aug. 19. 20:59

Na, hát remélem jó utatok lesz, és tetszeni fog! Bár most sajna itt esik az eső, általában a Karnevált mindig elmossa...:S

Mit terveztek Kőszegen?

75. alyce (válaszként erre: 73. - Gomboc7)
2010. aug. 19. 20:58

Igen, hála égnek jól élek, de sajnos nem a szakmámból! :( Felszolgálóként dolgozom Ausztriában. Ott azért jobban lehet keresni, mint itthon, így tudom azt a színvonalat tartani, amire büszke vagyok. Sajnos még nem sikerült a szakmámban elhelyezkednem, de most majd lehet lesz egy lehetőségem, szintén Ausztriában. Itthon meg sem próbálom, mert nagyon gyér fizetést kapnék, és még a lakástörlesztésemre sem tellene...:S

Háááát, egy közgazdász nagyon sok mindenhez ért! :) Elhelyezkedhetek vele sok helyen: tanultam pénzügyet, számvitelt, könyvelést, gazdálkodást, kereskedelmet...szóval azért sokrétű. Én speciel külkereskedelmi szakon végeztem, az a speckóm :P

Azért esett a választás erre a szakmára, mert én már középsuliban is nagyon megkedveltem a közgazdaságtant, egyébként is reálos voltam inkább. Ja, itt nagyon sokat is kell számolni, aki nem jó matekból, annak ez a szakma nem fog feküdni :S

74. c75565e593 (válaszként erre: 70. - Alyce)
2010. aug. 19. 19:56

Reggel megyünk Szombathelyre, és átmegyünk remélhetőleg Kőszegre:)

De jó lesz:)))

2010. aug. 19. 19:23

A Benedek Elek Pedagógiai Fősuliba jelentkeztem, szocped szakra. Voltunk is nyílt napon. Valamiért a Sors közbeszólt...biztosan volt oka. Így leszek egyszercsak tanító néni.


Írtad, hogy az életed viszonylag meg van alapozva (ha nem így írtad, bocsi). Közgazdászként tudtál elhelyezkedni? Vagy valahol máshol?

Nekem valahogy sose jutott eszembe ilyen, azt se tudom, mit csinál egy közgazdász...most fogok életemben először közgázt tanulni!:D

72. alyce (válaszként erre: 71. - Gomboc7)
2010. aug. 19. 19:17

Szerintem nem ez az első ilyen fórum, ahol másfelé kerekedik a téma, meg egyébként is, túl uncsi lenne akkor, ha csak ugyanarról lenne mindig szó :) Na meg szerintem egy idő után ígyis-úgyis kifullad minden téma :P

Hm, melyik szakra, fősulira jelentkeztél? Én az egyetemre jártam, közgazdász képzésre, de nem ott fejeztem be, hanem átjöttem a szombathelyibe. Nekem így kényelmesebb volt. Meg egyébként is szivatósak voltak ott a tanárok :P

Jó helyen van a Kóbor Macska, a város központtól két percre gyalog!!

2010. aug. 19. 09:23

Igaz, már marhára nem a fórum témájáról van szó, de eredetileg Sopronba jelentkeztem fősulira is. Az nem jött össze, de jelentősen megváltozott volna az életem.

Az pedig jó hír, hogy a Fogadó akkor elég jó helyen lehet, ha már a vár is ott van, és a nagymamád is ott lakik!:)

70. alyce (válaszként erre: 69. - Gomboc7)
2010. aug. 18. 21:19

De ez nem biztos ám! Tudod három éve nem igazán voltam már otthon, csak néha-néha átutazóban, és akkor is mindig meglepődök valamin :)

Régen tuti ilyen hely volt, most már lehet más. Amúgy a nagymamám abban az utcában lakik, ahol ez a Fogadó van, pont a várral szemben :)

Amúgy Kőszeg olyan, mint Sopron, a házak, az utcák, testvérvárosoknak is szokták mondani őket.

2010. aug. 18. 19:09

Az szép lesz, ha éjszaka nem hagynak aludni!:)

Köszönöm, ígérem, fel foglak keresni, ha megyünk!:)

Sosem voltam még Kőszegen, csak Sopronban egy délutánra, úgyhogy jól jönnek majd a segítségek!:)

68. alyce (válaszként erre: 67. - Gomboc7)
2010. aug. 18. 19:08

A Kóbor Macska sem rossz, bár az régebben night club féleség volt régen, az alsó szinten. Most nem tudom, hogy működik-e az még. Ezért arról jó véleményem nincs.

Jó, majd esetleg szólj, ha úgy érzed, és szívesen segítek.

2010. aug. 18. 18:57

Nem, a Kóbor Macskát néztem!:)

Van ilyen izé hotelcsekkem, és azt kéne még felhasználni.

Majd ha ott tartunk, hogy biztos megyünk, örömmel veszem a véleményed!:)

66. alyce (válaszként erre: 65. - Gomboc7)
2010. aug. 18. 18:44
Jujjj, de jóóóó! Melyik fogadó? Nem az Arany Strucc véletlenül? :) Kőszeg nagyon szupi hely, ajánlom nektek, ha gondolod leírom szívesen, hogy mit érdemes megnéznetek! 22 évig ott bandáztam :P
2010. aug. 18. 18:40

Hát máshogy kezelik a bébiket mint a felnőtt gyerekeket!:)

Egészséges féltékenység kell is, hogy legyen. De nekik nagyobb szükségük van apára, mint Neked!:)


Én Csongrád megyei vagyok. Minden nagyon messze van innen.:(

Most kinéztem egy fogadót Kőszegen, őszi szünetben lehet, hogy elmegyek anyával, ha lesz még helyük!:)

64. alyce (válaszként erre: 61. - Gomboc7)
2010. aug. 18. 18:37

Én is olyan vagyok, hogy nem szívesen engedek magamhoz közel embereket, és nem is járok pórul! Párom meg mindenkiben megbízik, mindenkinek megcsinál mindent, aztán amikor ő kér segítséget, lesz@rják a fejét :S És ilyenkor van a kopp.

Fórumokon talán jobban el lehet beszélgetni, mint egyébként, de azért néha kell az embernek a személyes kapcsolat is.

Amúgy hova valósi vagy?


Jaj, én is szenvedtem eleget a szülők szétmenésekor, de a végén már örültem, ha kettémentek, mert én szívtam mindig. Apu nagyon hiányzik, amúgy is apás voltam, és amikor megszülettek a kistesók, hát bizony féltékeny voltam. Most már rájöttem, nem kell. Mindig írja, hogy remélem tudom, hogy ugyanúgy szeret, mint a másik két szarost, sőt, talán még jobban :)

2010. aug. 18. 18:35

Bébike!

Örülök, hogy ilyen jól érzed magad vele! Sok szerencsét a jövőben!


Last!

A lényeg, hogy végül sikerült. Tök jó!

62. alyce (válaszként erre: 51. - C75565e593)
2010. aug. 18. 18:34

Szép város, bár nekem annyira nem tetszik, jó, biztos azért, mert én már megszoktam :)

Sopron viszont a szívem csücske!! Oda jártam egyetemre, hát nem feledem azokat az időket...:)

61. gomboc7 (válaszként erre: 50. - Alyce)
2010. aug. 18. 18:33

Hasonló érzésben volt már részem. Igaz, nem lett új nő, de apám meghülyült egy időben. Eltűnt, részegen ült kocsiba, felgyújtotta a nyári konyhánkat, ilyenek. Nem sokra emlékszem, szerencsére. Azóta megtért, hazajött, de nagyon nehéz volt visszafogadnom.


Nekem egyáltalán nincsenek barátaim. 1-2 ember van, akivel eldumálgatok a suliban, ennyi. De nem is hiányoznak. Annyit csalódtam már az emberekben, hogy sokkal zárkózottabb és tartózkodóbb lettem. Ezért lettem fórumozó!:)

60. last (válaszként erre: 57. - Hörcsy)
2010. aug. 18. 18:32
Ez volt az utolsó ilyen próbálkozás,mert előtte befürödtem 1-2vel,de ennek még esélyt adtam,amim volt amúgy is felrúgtam volna,szerencsére bejött a dolog! :)
59. b73e24f31f (válaszként erre: 54. - Hörcsy)
2010. aug. 18. 18:32
Igen, nagyon! ÉS úgy örülök neki, hogy ennyi idő után sem unjuk még egymást. Én legalább is nem, sőt! Én már nem akarok mást :)
58. Hörcsy (válaszként erre: 56. - Gomboc7)
2010. aug. 18. 18:31
Lehet ám, hogy egyszer beleun, és eljön otthonról. Láttam már ilyet, bár az ennél is durvább helyzet volt.
57. Hörcsy (válaszként erre: 55. - Last)
2010. aug. 18. 18:30
Barátnőmék is így jöttek össze, és már jó pár éve együtt vannak. Mindig érdekesnek találtam az ilyen találkozást, de én féltem volna tőle.
2010. aug. 18. 18:29

Sokkal könnyebb lenne, ha együtt élnénk. Úgy érzem, az otthoni környezet nem jó neki. Sokkal többet cigizik, mint amikor itt van. Ja, és a legjobb! Az anyja nem akarja, hogy elmenjen érettségire, mert akkor nem lenne bejelentve munkanélkülinek...hát röhej. Így mg nem tud mit kezdeni magával. Semmiben nem látom, hogy támogatnák. Én meg jönnék-mennék, kirándulnék, vagy csak tényleg strandra lemennék, vadasparkba átmennék. Nem sok pénz, de erre se kap. Mikor itt volt 3 napra, segített, sündörgött a konyhában, alkalmazkodott. Egyszerűen jó volt.

Ja, és hozzájuk nem szeretek járni. Minden nap ő jön. Valahogy ellenszenves nekem a környezet. Pedig ez sem jó, a családdal jóba kell lenni.

55. last
2010. aug. 18. 18:28
mi most 27hónaposak vagyunk és a chat-en jöttünk össze.Hogy mi van a 2. éves évfordulónk után....semmi.....bár,arra elszánta magát hogy vett nekem egy gyűrűt,nem eljegyzés,csak szeretlek gyűrű...de eddig ettől is odzkodott...nem tudom hogy lesz még tovább......
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook