Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen ajándékot lehet adni egy 7 éves kisfiúnak születésnapjára? fórum

Milyen ajándékot lehet adni egy 7 éves kisfiúnak születésnapjára? (tudásbázis kérdés)


2013. szept. 24. 09:03
Na,ennek az égitest dolognak utánajárok :) A többi sem rossz ötlet! köszönöm :) mostanában sajnos nem sokat,mert külföldön találtunk csak állást :( pedig a puhatolózással nem lenne gond egyébként.Na,az xbox már elhangzott a szájából,de egy az,hogy korainak tartjuk még,a másik meg az,hogy nem szeretnénk,ha ez töltené el minden szabadidejét. (bár az édesanyja biztosan örülne neki :D )
2013. szept. 24. 07:23

Én már hetekkel sőt hónapokkal a nagy napok előtt feltűnés nélkül puhatolódzom náluk, figyelem őket, egy egy elejtett megjegyzésből könnyen rájövök mit szeretnének, mire vágynak.Így biztos a siker. /Hosszú évek tapasztalata és most az unokáimnál is beválik./ Az első kérdés mindig az, hogy honnan tudtad, hogy ezt szerettem volna? Feltételezem sokat vagy vele mivel párod kisfia,így tudod őt figyelni.

Esetleg kérdezd meg a párodat vagy egyszerűen kérdezd meg Őt. Egy 7 éves gyerekkel már meg lehet beszélni mit szeretne és az öröm ugyanúgy nem marad el.Esetenként nagyobb is mintha megvennéd neki a 101. unalmas játékot.

2013. szept. 23. 23:43

3D-s kirakó?

Görkori?

Vasút modell?

2013. szept. 23. 20:37
Nem szereti esetleg az egitesteket? Lehet kapni nagyon szuper egitest projektort.
2013. szept. 23. 14:12
Biciklije is van és legó pedig rengeteg :( De azért köszönöm ;)
2013. szept. 23. 13:21
Az én fiam egy trike bicajt kapott....imád vele a mai napig farolgatni,és nagyon szereti!
2013. szept. 23. 13:09
Én a szomazéd kisfiúnak tegnap adtam a 7. szülinapjára legot-:-) igazo eredeti,kis pici lego-t,vmi kastélyos volt:-) iszonyat nagy sikere volt:-) 1 órán át rakták kb 5-6- an:-)
2013. szept. 23. 13:00
A párom kisfia 7 éves lesz,elsős.Szeretnénk neki valami jó ajándékot,aminek örülne is,de semmiképp nem számítógépes dologra gondolunk.Nem szeretnénk ha egész nap ezek előtt ülne! Nagyobb érték is lehet! Valakinek tippek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook