Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 2, 5 éves gyerekem köhögésének megszüntetésére van valami tanácsotok? fórum

2, 5 éves gyerekem köhögésének megszüntetésére van valami tanácsotok? (tudásbázis kérdés)


2012. nov. 28. 14:11

stodal szirup és baby luuf a mellkasára

nagyon jó

2012. nov. 28. 13:13
Ja nem is nekem írtad :))))
11. Baby0309 (válaszként erre: 10. - Ee1dc9ba06)
2012. nov. 28. 13:12

Valószínű igen az,most vásárolunk egy párásítót,ahogy az anyagiak engedik,remélem segít majd. Egyébként hideg vizes ruhákat teregettem,amíg köhécselt szegénykém,de sokat nem segített.

Először nagyon száraz köhögése volt,aztán két napra rá már hurutos. Most tegnap éjjel már alig köhögött,igaz szívom az orrát ezerrel és tengervízes orrspray-zem.

10. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 9. - Abeni)
2012. nov. 28. 10:58
Ha főként éjszaka köhög, nem lehet, hogy túl száraz a levegő nálatok?
2012. nov. 28. 10:21
6 és fél éves kisfiamra jellemző az éjszakai száraz köhögés. Sok mindennel próbálkoztam már én is, de nekem egy kanál Stodál mindig megszünteti a köhögést.
8. Baby0309 (válaszként erre: 6. - Ee1dc9ba06)
2012. nov. 28. 10:01
Köszi,igen betáraztam Stodal sziruppal,hogy legyen itthon :)
7. Baby0309 (válaszként erre: 5. - Cooltim)
2012. nov. 28. 10:01
Calcium Kid-et adod neki? Csak a nátha idején ugye?
2012. nov. 25. 01:01
Homeós Stodal szirup nekünk nagyon bejött. (Kisebb a gyerekem) Szirup+méz, két nap múlva semmi köhögés.
2012. nov. 24. 23:34

Leirom, mi hogyan kuzdunk:

Reggel: Fenistil csepp, Cebion, alapos Sterimar befujas, orrfujas, kopteto.

Ha napkozben ugy latom, hogy szukseges, akkor kb.3-4 alkalommal befujom a Streimart.!

Este: Fenistil csepp, Cebion, Sterimar, Calcium. Amiota adom a calciumot estere, nincs ejszakai kohoges. Ma mar nem is adtam neki. Ha ejjel kohog, akkor kinyitom egy par percre az ablakot, alapos orrfujas es egy kanal viragmez.

A parasito nalunk este 6 ora utan bekapcs, eucalyptus es grapefruit illoolajat teszek bele. Emelle meg este befujom a parnajat Eucasol sprayvel, hogy jol tudjon levegot venni.

Az en lanykam 3 es fel eves.

Ezeket mind orvosi tanacsra csinalom. 3 nap alatt kijottunk belole! Gyogyulast!!!

2012. nov. 24. 20:24

Erigon szirup, codein taralmú, erősen köhögéscsillapitó,/ felnőtteknek a Radipon, de azt tilos 6 év alatt adni/


[link]

2012. nov. 24. 14:10
Igen,ez a bajom nekem is,hogy nem tudom eldönteni és nem tudom mit adjak neki. Lehet adok neki stodalt,az mindkét köhögésre jó állítólag.
2. eandi78 (válaszként erre: 1. - Baby0309)
2012. nov. 24. 14:00
Ha hurutos jó az ambroxol, ami egyébként köhögtet. Azt este nem is szabad adni, olyankor jöhet a köhögéscsillapító, hogy tudjon aludni. De jobb ha orvos látja, mert nehéz ezt eldönteni:(
2012. nov. 24. 13:32

Sziasztok!

Van egy 2,5 éves fiam és egy 1,5 éves. Már hetek óta küszködünk a náthával(eddig nem voltak betegek egyáltalán),de most nem akarnak kijönni belőle,sőt a nagyobb fiam egyik héten köhög,aztán rendbe jön,következő héten megint kezdődik,nátha,orrfolyás,köhögés...tegnap óta újra köhög,éjszaka is. A doktornő Sinupret cseppet javasolt neki(de akkor még alig köhécselt),de nem érzem,hogy javulna. Párásítok,vizes törölközőt tettem a radiátorra.

A kicsinek hurutos köhögése volt,de most nem tudom eldönteni,hogy a nagyobbiknak milyen,egyszer úgy hallom,hogy váladékosan köhög a következő köhögésnél pedig mintha száraz lenne. Délelőtt adtam neki Ambroxolt,de most úgy tűnik,hogy néha száraz a köhögése(úgyhogy aggódom,hogy talán az ambroxol nem kellett volna). Most már kezdek idegeskedni emiatt,nem tudom mikor fognak ebből kijönni. Orrszívás,orrcsepp,c-vitamin az megy megint pár napja.

Azon kívül,hogy hétfőn újra megmutatom orvosnak a köhögés miatt,van valakinek valami plusz tippje?

Köszönet:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook