Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 16 hetesen már érzitek mozogni a babát? fórum

16 hetesen már érzitek mozogni a babát? (beszélgetős fórum)

2018. jún. 12. 14:42
Nem éreztem, mindenki paráztatott, a nőgyógyász nyugtatott meg, hogy nem baj, minden ok.
2018. jún. 7. 13:17
de aranyosak vagytok,
2018. jún. 7. 12:50

De jó :) remélem én is hamar érezni fogom már kéne pedig 4 és fél hónaposan.

Én is nagyon sűrűn pisilek.

Én nem merek hasra feküdni mióta terhes vagyok csak oldalt vagy hanyatt fekszem: ) félek hogy nyomom.

5. rockcica (válaszként erre: 3. - Valaki200)
2018. jún. 7. 12:04
Igen, nekem is. Még egy hónap kb. és akkor már rendesen érezni fogod.. Éjjel is olyat belém rúgott, utálja ha hasra fekszem, és rögtön jelzi.. :D Mondjuk igazi kis éjjeli bagoly, napközben tök nyugi van, néha egy egy mocorgás, de eljön az a tíz tizenegy óra..Meglepően erőteljesen lehet érezni, ahogy folyamatosan rugdos..hajnalig.. + az óránkénti pisilés..
2018. jún. 7. 12:03
Ultrahangon azt mondták hogy vastag a hasfalam. Lehet hogy ezért is nem érzem??
2018. jún. 7. 12:00
Köszi szépen a megnyugtató választ :) Remélem nincs semmi baj, első baba és olvasom is több helyen hogy akinek az első babája az később fogja érezni. De eddig éreztem is csak most nem pár napja. Azért aggódom. Neked is első? :)
2. rockcica (válaszként erre: 1. - Valaki200)
2018. jún. 7. 11:56
Ne izgulj..Én ma vagyok huszonhárom hetes, két hete éreztem először, nagyon enyhén, de azóta napról napra erőteljesebben ..Már a párom is érzi ha odateszi a kezét..:D
2018. jún. 7. 11:19
Sziasztok! Ma vagyok 17 hetes 16+3naposan éreztem egy elég nagy rugást,eddig az volt a leg egyértelműbb hogy éreztem a babát. Előtte is de akkor még pontosan nem tudtam hogy az lehet e mert csak nagyon pici mozgást éreztem.De most már tudom hogy igen az volt. Viszont napok óta nem érzem mozogni mióta rúgott azóta semmi nagyon aggódom hogy baj van. Szerintetek ? 13 ra van időpontom az ultrahangra de biztos nem fogom megvárni hamarabb megyek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook