Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Éjszaka gyakran felébredő kisfiú. Mi ellene a megoldás? fórum

Éjszaka gyakran felébredő kisfiú. Mi ellene a megoldás? (beszélgetős fórum)


2010. márc. 19. 07:02
Köszönöm a válaszokat. "postáztam" az anyukának. Remélem megtudják oldani ezt a problémát.
7. babszibobó (válaszként erre: 6. - 879a837565)
2010. márc. 17. 20:17

nem feltétlenül a szülők hibája, biztos nagyon jó szülők, de a gyermeki lélek ennél macerásabb.

jobb utána menni a dolgoknak, nehogy később más gondok is legyenek!

de az is meglehet kinövi, csak a szülő zombik lesznek addigra, az meg megint nem jó senkinek!

Nagyon jó barát vagy, csak így tovább, bátorítsd őket!

de én még mindig a dokit látom megoldásnak!

6. 879a837565 (válaszként erre: 2. - Babszibobó)
2010. márc. 17. 19:45
Megkérdeztem az anyuciját és azt mondta, hogy denevéreket lát a plafonon. Ez azért érdekes, mert úgy egy évvel ezelőtt a nővére is egereket látott a plafonon. A kisfiú szeretetben nő fel és nem is engednek neki "csúnya" dolgokat nézni. Az édesanya próbálta vele megszerettetni a denevéreket úgy, hogy aranyos külsejú, cuki denevéreket mutatott neki képeken. De hiába.
2010. márc. 17. 19:34
Ezeket a kérdéseket én is feltettem neki, de csak egyszerűen az anyukájával szeretne lenni. Nem mondta eddig, hogy lettek volna e rémálmai.
4. babszibobó (válaszként erre: 3. - 81e5170311)
2010. márc. 17. 17:21
gyermek pszichológushoz kell vinni mindenképp, ártani nem fog, nem éri meg fölöslegesen nyűglődni, ha az egész okozója lelki eredetű!
3. 81e5170311 (válaszként erre: 1. - 879a837565)
2010. márc. 17. 16:59
Valami félelmei lehetnek a picinek,ezért ébredhet fel,ezt is ki kellene deriteni!
2010. márc. 17. 15:06

Játszik is éjszaka, vagy játszani szeretne?

Jár oviba , közösségbe?

Mit mond mikor felkel?

Álmok?

Ezeket jó volna tudni, mert lehet a dolog pszichés, lehet mögötte alvás zavar stb.?

Tudsz többet mesélni?

2010. márc. 17. 12:47
A barátnőm 4 éves kisfia minden éjszaka több alkalommal is felébred. Általában az édesanyjáékkal szeretne feküdni, de az sem működik, mert piszkálja a szülőket. Az apuka is és az anyuka is nagyon fáradtak már. Hónapok óta minden éjszaka többszöri 20-30percet vesz igénybe a visszaaltatás! A kérdésem, hogy mit csináljanak? Már sokmindent kipróbáltak, de sikertelenűl.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook