Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 10 nap alatt 10 kg, hogyan? fórum

10 nap alatt 10 kg, hogyan? (beszélgetős fórum)


1 2
45. vikuka
2011. dec. 20. 20:57
Hát .én komoly diétában vagyok.de heti 1kg amit le vakarok magamrol... Amugy nem lehetetlen ez a drasztikum mert lehet 10 kgt fogyni másfél ora alatt is.kell hozzá 1milla meg egy specko magán klinika egy jol menő orvossal. A többi csak mese habbal és kamu ámitás...
44. kori75
2011. dec. 16. 13:33
Szerintem még úgy sem lehet megcsinálni, ha a koporsóban fejezed be. Teljesen értelmetlen ötlet. Butaság.
43. kori75 (válaszként erre: 17. - Brad)
2011. dec. 16. 13:32
Sok folyadék, kb 20 kg-onként 1 liter (szerintem legjobb a zöld tea vagy ásványvíz), cukrot cseréld le édesítőre vagy xillitre, tésztát, lisztet tönköly lisztre, egyél sokszor keveset, rengeteg zöldséget, gyümölcsöt. Azért a mozgás is jó lenne. Ha máshogy nem, menj mindenhová gyalog. Az is sokat számít. :)
2011. dec. 15. 22:43

Megértem az indíttatást, én is voltam már olyan váratlan helyzetben, hogy gyorsan össze kellet kapni magam. Igencsak látványos az Atkins. Két hét alatt lement 7 kg, pedig előtte sem voltam sok.

DE! Az egyik, hogy a hirtelen súlyvesztéstől a bőröd löttyedt lesz (első dolog, amire tippelek, egy váratlan szerelem, és a randi miatt ilyen sürgős - ha tévedek, ne haragudj!). Szóval egyáltalán nem leszel vonzóbb, mert az Atkins alatt az izmokból is megy le, nem csak a zsír olvad.

A másik - nem győzöm hangsúlyozni, ahol csak lehetőségem van rá - hogy én úgy lerobbantam tőle, hogy iszonyatos állapotban voltam 3 hónapig! Az immunrendszert totál hazavágja, nem beszélve a többiről. Nem ér meg annyit az egész. Amíg csináltam, nagyon elégedett voltam, mert jól éreztem magam, látványosan fogytam, tök könnyen. Csak éppen akkor elkaptam valami kórokozót, és elindult a lavina... Pedig teljesen egészséges voltam előtte. Aztán ne tudd meg! Nagyon súlyos és ijesztő dolgok és vizsgálatok, várakozás, félelem...

De tudom, hogy most nem erre van szükséged, hogy lebeszéljenek róla. :) Csak ha tényleg férfi miatt, akkor inkább találj egy középutat, pl. csak 4 kilot leadni, és olyan ruhát választani, ami jótékonyan alakítja az összhatást. Ruha nélkül is lehet taktikázni, a félhomály csodákra képes. :)

2011. dec. 15. 22:15
Nekem sikerült 12 nap alatt 10 kilót fogyni :D Semmi bajom nem lett tőle....Egyszerű volt....Nyáron 35 fokban délután 1től este 10ig folymatosan kosaraztam és amikor hazaértem ettem 2 pirítóst aztán beestem az ágyba. Reggelizni nem volt időm. Nap közben csak vizet ittam. Teljesen jó volt :D Szórakozás & fogyás egyszerre....;)
2011. febr. 24. 22:02

Sehogy...Ha CSAK vízen élsz még akkor sem ...

Miért ilyen időtartamot választasz??

2011. jan. 19. 15:37
Sehogy. Ha valaki megpróbálja, komoly következményekkel számolhat.
2011. jan. 17. 13:54
kizárt, hogy sikerüljön, nekem egy hét alatt sikerült 2 kilót, de azt is keservesen..
2011. jan. 13. 18:50
lehetetlen
2011. jan. 13. 18:49
Nem szabad!! Ez még kórházban sem menne nulla kalória mellett!
2009. nov. 26. 10:19
ki is nyuvad
2009. márc. 13. 14:37
Sehogy!
2009. febr. 17. 14:44
SEHOGY
2009. febr. 17. 14:16
Fel nem foghatom miért kellene a szervezetet ilyen abnormális fogyásra kényszeríteni? Ez károsodás nélkül nem lehetséges!
2009. febr. 7. 21:07
sehogy :P
2009. febr. 6. 19:10

Simán lehet ennyit fogyni 10 nap alatt! Simán! Elég, ha az egyik lábad amputáltatod tőből...

Hogy morbid vagyok? Nem kevésbé, mint aki ezt az eszement topikot nyitotta...

29. e1e9ab571d (válaszként erre: 28. - Féknyom)
2009. febr. 6. 19:01
Ok, semmi gond, én is kitartok, az álomsúly lebeg előttem, el szeretném érni. Lassú víz partot mos:)
28. féknyom (válaszként erre: 26. - E1e9ab571d)
2009. febr. 6. 17:15

Szia Heidi84!

Nem a 60 kilós tinilányokra gondoltam, amikor írtam, hogy nem lehetetlen a 10/10, de ez kiderül a hozzászólásomból. Aki meg 60kilósan akar leadni 10-et 10 nap alatt...hát no comment.:) Remélem senkit nem vezettem félre, mert nem állt szándékomban. Ha mégis sikerült, elnézést, Üss!:)

Köszönöm a bíztatást, Neked is kitartást! Már nem sanyargatom magam, a cél a havi 4-5 kg, ami a paramétereimhez szerintem nem romboló.

Nem voltam gépközelben, elnézést a lassú válasz miatt.

Minden jót!

27. e1e9ab571d (válaszként erre: 24. - Psrita)
2009. febr. 4. 08:20
Hali ez a Neera kúra engem is érdekelne, én is fejfájós vagyok, bár nem hiszem, hogy képes lennék 10 napig csak ilyet inni. Van esetleg kevésbé drasztikus változatban is? Ja és mennyibe kerül?
26. e1e9ab571d (válaszként erre: 25. - Féknyom)
2009. febr. 4. 08:16

Szia, kitartást a diétádhoz. Én is egészségügyi okokból kezdtem el diétázni, mert édasapám 2-es típusú cukorbeteg, volt embólia, trombózis, magas vérnyomás a családban, és ezeknek a betegségeknek a kockázatát jelentősen növeli a túlsúly. Én azt javaslom azért Neked, próbálj meg egy kicsit lassabban fogyni, mert nagyon megterheli a szívet.

Egyébként sajnos sok tinilány van, akik mondjuk 60 kg-ról szeretnének 50 kg-ra fogyni, Nekik írtuk, hogy felejtsék el a 10 nap 10 kg-ot. A napokban is láttam egy anorexiás lányt...nagyon csúnya, semmi mell, piszkafa lábak, beesett arc,horpadt hát, soha nem mosolyog, pedig valaha szép, életvidám lány volt.

2009. febr. 3. 17:50

Sziasztok!

Hogy le lehet fogyni 10 nap alatt 10 kilót, az tény. Persze ehhez "megfelelő" túlsúly is kell, nekem sikerült.:) Az első 4 nap alatt lement 6kg, az más kérdés, hogy az csak víz, de lement. A 4 napban csak ecetes káposztát ettem napközben, a mennyiséggel nem foglalkoztam. Este ettem 1-2 nyers répát. A 4. nap után az ebédem 1 tonhalsaláta (konzerv), este a szokásos 1-2 répa. Ha jól számolom, a 11. napnál tartok,186/135 voltam, most 123.9-et mutat a mérleg. Mindezt csak azért írtam le, hogy szemléltessem, bizonyos körülmények közt lemehet a napi 1 kg, de nem ajánlatos ilyen drasztikusan nekiesni a szervezetnek. Aki fogyni akar, nagyon rendben kell lenni fejben. Engem a cukorszintem ihletett erre, egy műtét miatt voltam laborban és belelestem a vérképbe... Utána elmentem dietetikushoz, aki mondta, hogy bizony le kell adni "pár" kg-ot. Mondjuk közel sem ezzel a módszerrel, lehet lemenne hídba, ha elmesélném az étrendem.:) Én nagyon sokat ettem, kicsit szemléltetem... Simán lement egy xxl-es pizza 1 nap, mellé akár fél kg szaloncukor, vagy pár tábla csoki, esetleg 1 liter jégkrém. Nagyon egészségtelenül étkeztem, ahogy most is, csak ez már a másik véglet. Holnaptól rendesen étkezem, odafigyelve a napi szükséges bevitelre. Aki fogyni szeretne, sok sikert. Jól összeválogatott ételekkel egy percig sem kell éhezni, csak türelmes legyen, ami én nem voltam, hamar akartam valami látványosat, ami doppingol.

Elnézést, ha hosszúra sikeredett.

Minden jót!

24. psrita
2009. febr. 3. 13:26

Sziasztok!

Ez szerintem is lehetetlen, kivéve ha nagyon nagy súlyról van szó. Én nyáron neera kúráztam, ami igazából méregtelenítő kúra, 10 napig csak víz, neera ital (juharfa szirup vízzel), és a 70 kilóról 66,5 re fogytam kb, ami az azt követő 5 napos nyaralás alatt vissza is jött. És hangsúlyoznám, 10 napig semmit sem ettem. Persze így is megérte, mert a fejem sokkal kevesebbet fáj azóta.

A mondás pedig, ha volt időd meghízni, legyen időd lefogyni. Azaz amenyi idő alatt híztál meg, annyi idő alatt reális a lefogyás. Én is utálom, de ez van... :S

2009. febr. 1. 15:23
Meg ne próbáld! Életre szóló sérüléseket szerezhetsz be.
22. 1247d35ab8 (válaszként erre: 21. - E1e9ab571d)
2009. jan. 27. 19:10

Igazad van.

Újfent kihangsúlyozom:

10 nap alatt 10 kiló, egy nagy baromság és nagyon veszélyes!

21. e1e9ab571d (válaszként erre: 19. - 1247d35ab8)
2009. jan. 27. 16:26
...huh, ne adj tippeket, a végén még egy tinilány kipróbálja :(
20. dundi53 (válaszként erre: 18. - E1e9ab571d)
2009. jan. 27. 12:23
Köszi kicsi,kedves vagy! :))
2009. jan. 27. 12:07

Nagyon egyszerű a dolog:

napi egy almát eszel, emelett napi 4 órát sportolsz, plussz hashajtót szedsz.


Ugye senki nem akar ilyen hülyeséget csinálni?!

18. e1e9ab571d (válaszként erre: 16. - Dundi53)
2009. jan. 27. 12:03
Ok, akkor hajrá, sosem késő változtatni! :)
17. Brad
2009. jan. 27. 10:20

Sziasztok!

Szerintem nem lehet napi 1 kg-ot fogyni! Max. ha kihasítanak belőled egy darabot naponta! Meg megterheli a szervezetet a gyors fogyás. Kimerít teljesen testileg-lelkileg, ahhoz sem lesz kedved hogy élj.

De ha már itt vagyok nem nyitok új fórumot, és nekem is lenne egy kérdésem!

Én 158 cm magas vagyok és 52 kg. Nem érzem magam kövérnek, de 47 kilósan voltam az igazi. -törpilla...:)

Nem tudom, kevésből hogyan lehet keveset fogyni. Sportolni nem szeretek, meg időm sincs rá, ha meg van akkor inkább pihenek és alszom.

Ha van valakinek egy jó kis diétás tanácsa, szívesen venném! :) Nem akarok gyorsan fogyni, csak tavaszra legyek fitti! :D

16. dundi53 (válaszként erre: 13. - E1e9ab571d)
2009. jan. 27. 10:19
Osztom a véleményed,de nálam már az egészségtelen fogyás hozhat egészséget.70kg súlyfelesleg nem egészséges,és ennek csökkentése nem megy másként.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook