Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Magányosnak érzem magam az utóbbi időben és nem teljesen... fórum

Magányosnak érzem magam az utóbbi időben és nem teljesen... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

6. f710aa6af6 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 16. 15:14
Szerintem elindultál jó irányba. Hiszen megfogalmaztad és ki is mondtad a problémád. Ezzel máris pindurkát magaddal törődtél. Na csak így tovább! 🙂
5. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 15. 21:55
Mekkora picúrod van? Nincs baba-mama klub a környéken?
4. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 15. 21:46

5,5 évesem van, egyedül nevelem 4 hetes terhes korom óta. 5,5 éve 0 énidővel élek. Pár hete nagyon mélyponton voltam, a depresszió határán. Közben más miatt rájöttem, hogy magnézium hiányom is van. Vagy attól, hogy most naponta szedem, vagy attól, hogy elővettem a régi jóbarátomat, az öniróniát, kilendültem a mélypontról.


Ez most butának hangzik, de igaz. Nagyon régen sokat néztem a Két pasi meg egy kicsit, Charlie Sheennel. Tőle tanultam ezt a hozzáállást, már sokszor segített. Sőt, már a kollégáimra is átragad időnként, ma is jót szórakoztunk az aktuális kínjainkon. 😎

3. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 15. 17:24
Ez azért van, mert zömmel csak baba a társaságod. Muszáj kimozdulnod bárhová, ezt oldd meg. Kitartás!
2023. jún. 15. 16:35

Próbálj meg vigyázni a testedre is, nem minden az alkat, de azért nem árt figyelni, hogy a férjed érdeklődését megtartsd, mert lehet tényleg nagyon magányos leszel.

Ha van aki vigyáz a babára, adjátok át párórára, és menjetek el kettesben valahova.

Lehet szakember segítségére lenne szükséged.

Fel a fejjel!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook