Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 1-2 hete zsibbad mindkét lábszáram, mi okozhatja? fórum

1-2 hete zsibbad mindkét lábszáram, mi okozhatja? (tudásbázis kérdés)


1 2
2020. jún. 12. 22:45
A Milgamma ártani semmiképpen sem árt. Viszont volt egy ismerősöm hasonló tünetekkel, akinél egy komolyabb keringési zavart állapítottak meg. Szerintem beszélj a családorvosoddal.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Bdcf7ee3e8)
2020. jún. 12. 21:50

Pedig pont most rendeltem Milgammát.

Köszönöm és jobbulást kívánok.

7. bdcf7ee3e8 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 12. 21:21

Nem. Az idegit max milgammával probálták, de semmit nem ért. A becsipődésesre kaptam áramos kezelést, de ugyen csak semmit nem ért. Remélem az idő majd ezen is segit.

Igen, egyébként lehet még keringési zavar is. Az sem játék. Menj orvoshoz!

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Andita1)
2020. jún. 12. 21:02
A lábfejek kissé hűvösebbnek tűnnek.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Bdcf7ee3e8)
2020. jún. 12. 21:00

Szia!

Nem tudták kezelni a zsibbadást?

4. andita1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 12. 20:56
Keringés rendben? Nem hidegek a lábaid?
2020. jún. 12. 20:53

Szia!

Én így élek évek óta. Az egyik lábamban egy ideggyulladás által bekövetkezett idegsérülés miatt, ami már kezd helyrejönni (6 év).

A másik lábamban meg tavaly kezdődött egy idegbecsipődés miatt. A fájdalom elmúlt, de a zsibbadás maradt.

Ha van lehetőséged azonnal menj dokihoz, akár magánba is, neurológus. Nem játék, és igaz meg lehet szokni, de nem jó igy élni.

2020. jún. 12. 18:19

Sok minden lehet.

Véleményem szerint, próbálj bejutni a körzeti orvoshoz, aztán ha úgy ítéli meg, tovább küld.

2020. jún. 12. 18:12

Valamennyire a vádlimon is érzem, de leginkább a lábujjaim és az alattuk levő “párna” zsibbadt.

Fájdalmaim nincsenek, általában reggelre jobb, de nem múlik el.

Akinek volt ilyen problémája, mi okozta?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook