Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » - 30 kg 3 hónap alatt fórum

- 30 kg 3 hónap alatt (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: - 30 kg 3 hónap alatt

1 2
30. Zelma68 (válaszként erre: 27. - Sziszikeccs)
2008. nov. 12. 22:44
Mindent nagyon köszönök:)
29. zsufzs (válaszként erre: 28. - Dina2008)
2008. nov. 12. 21:45

Szia!

Milyen krémeket használsz pontosan? A hasam állapota teljesen olyan mint ahogy leírtad a tiédet, csak én még a "nagy" fogyás előtt állok.

Köszi a válszt előre is!

2008. nov. 12. 19:16
Szia! Gratulálok,valóban nagyon szép teljesítmény!Nagyon sok nőnek adtál evvel reményt, hogy sikerül, ha van kitartása. A kérdezőknek adnék én is egy jótanácsot, ha elfogadjátok. A bőrt kérdezték többen is, hogy viselte ezt a nagy változást fel,és le. A terhességem alatt nekem a pocimon elég sok srtia jelent meg. Sajnos akkor még nem volt,aki segítsen, hogy ha megfelelő krémmel kenem, akkor rugalmas marad a bőröm, és nem leszek zebra.Az idő haladtával elhalványultak a csíkok, de a súlyfelesleg miatt azért rendesen látszott.Elhatároztam, hogy lefogyok, egy ismerősöm átváltozását meglátva. A döbbenet akkor ért, mikor ruha nélkül is láttam az eredményt. A bőre mintha megégett volna úgy nézett ki a nagy fogyás után. A mellei teljesen elhagyták magukat.Akkor kezdtem el utána járni, hogy mit tehetnék, ha nem szeretnék utána plasztikáztatni.A drogériában kezdtem,és vásároltam magamnak zsírégető krémet,ill. mellápolót. Kihagyás nélkül,minden nap használom őket,és nem csupán bekenem a bőrt, hanem be is masszírozom.Sőt a pocimat be is tekerem folpack fóliával kb.40 percre.Természetesen fogyózom, a kalória bevitellel,és nagyon kevés mozgást beiktatva,mivel kevés időm van.A változás hihetetlen, magam is alig hiszem. A bőröm olyan szépen húzódik vissza, hogy a striák már szinte nem is látszanak,a pocim nem lóg.A melleim sem ereszkedtek meg, sőt a krémnek köszönhetően formásabbak lettek.Kb 20 kg-ot adtam le eddig,még 10-et szeretnék. Nem sietős,van időm, tartós eredményt szeretnék.Mindezt májusban kezdtem.
27. sziszikeccs (válaszként erre: 26. - Zelma68)
2008. nov. 12. 17:31
Szia! Ez egy pontszámolós diéta. Az ételeknek pontja van, és meg van határozva, hogy bizonyos súlyú emberek napi hány pontot ehet. Könnyen meg lehet szokni, és rááll a szemünk, hogy egy adag mennyi is lehet:) Én szeretem, mert semmi nincs tiltva, plus a mozgással pontokat nyerhetsz. priviben küldök anyagot.
26. Zelma68 (válaszként erre: 13. - Sziszikeccs)
2008. nov. 12. 15:13

Szia:) Írnál a weight watchers diétáról? Vacak napirendem van, nehéz kialakítani normális étkezési szokásokat. Kíváncsivá tettél:)

Válaszod előre is köszönöm:)

2008. nov. 12. 14:57
Köszönöm szépen:)
24. sziszikeccs (válaszként erre: 22. - Blackout)
2008. nov. 11. 17:20
weight watchers pontértékek a fórum címe. ott meg van a cikk is, eltudod olvasni. Én csak ajánlani tudom:)
23. adri25
2008. nov. 11. 15:30
itt a hoxán is van ilyen fórum
22. blackout (válaszként erre: 13. - Sziszikeccs)
2008. nov. 11. 14:20

Sziasztok!

Leírnád nekem, hogy hol olvashatok erről a " weight watchers " diétáról? Erről én még nem hallottam.

Nagyon szeretnék fogyni kb.5 kg.-ot. Mellette tornázni is akarok, ki is próbáltam egy csomó kazit, de nekem az aerobic edzések tetszenek. (dance és step). De sajnos nem találok ilyan DVD-t ingyen a neten. A külföldiek pedig nagyon jók, néztem a you tube-on:) de csak pár percesek

2008. nov. 11. 09:23
Nekem 30kg-ot kéne leadni :S Nálam az a baj, hogy egész nap szinte elfelejtek enni, aztán este jön a dőzsölés :( Én is a legjobban attól félek, hogy a bőröm úgy marad ha sokat fogyok, és akkor esztétikailag úgyanott vagyok mint most, bár egészségügyileg, meg jó volna leadni a plusz súlyt. Nálam se akar eljönni az a bizonyos ("majd") holnap.
2008. nov. 11. 08:31

Sziasztok!

Erababa elkezdted már a fogyókúrát? Én is hasonló módszerrel fogytam le és most egy hete újra diétázom. Mivel én utálok sportolni, szigorúan veszem a diétát: semmi szénhidrát, nincsen kenyér és egyéb péksütemény, nincsenek cukros ételek. Eszem párolt húst, zöldségköretet, tojást, kefírt.Júliusban szültem, most 75 kg-ról 55 kg-ra szeretnék fogyni. Lassan megszokom a diétát... Azt hiszem, az első hét az, ami igazán nehéz. Mindenkinek sok kitartást, és írjatok jó ötleteket, amiket hasznosíthatok!

2008. nov. 10. 15:40

Gratulálok,nem semmi,árúld el a recepted!!??? De egy valamit nem értek hogy hogy tudtál 50 kg magadra kapni amikor előtte vékony nőnek számítottál(meg Pónika is, 40kg).Én már várandósságom előtt is nagy darab voltam de 16 kg híztam,ebből sok volt rajtam a víz is(ettem mindent amit megkívántam...) az én dokim így is az őrületbe kergetett hogy diétázzam mert nem tetszett neki hogy 6 hónaposan 9 kg plusznál tartottam.Bár van a te esetednek az ellenkezője amitől meg rosszúl vagyok hogy dicsekednek a kismamák hogy "8.5 hónapos vagyok és 7.5kg híztam..." na ettől kivagyok!!!!!! Azt mondják a nagyokosok hogy max 10-15kg az ideális.

Még egy valami amire kiváncsi volnék,hogy a bőröd nem lett nagyon striás meg a fől-le jövő súlyoktól nem nyúlt meg nagyon???

18. hu.uk
2008. nov. 10. 13:31
Ez egy álom fogyós történet!Gratulálok! :D
17. emagdi
2008. nov. 10. 10:49
Gratulálok, nem semmi! :)
2008. nov. 10. 09:26

SZiasztok!

Nekem az lenne a kérdésem, hogy miylen módszerrel sikerült ilyen sokat fogynod? az étrendeden válzotattál, sportoltál is?

2008. nov. 9. 21:42

Természetesen én is csak gratulálni tudok, de azért lenne egy kis kérdésem:

És mit csináltál a bőröddel?

14. zena01
2008. nov. 9. 21:25
Gratulálok a sikeredhez. Nagy dolgot vittél véghez. Én az örök fogyozó, aki 60 kilót adott le összesen életében, most egy dekát sem tudok fogyni évek óta, hiába próbálom. Történeted egy kis reményt adott, talán nekem is sikerülhet még. Továbbra is minden jót kívánok, le a kalappal előtted.
2008. nov. 9. 17:57
Szia! Gratulálok az eredményedhez! Én a weight watchers diétával fogyókúrázom, heti 1 kg minusz általában meg van, és nem vonok meg magamtól semmit. Nekem ez az álomdiéta:D 5 kilóm van még, már 5 lement:)
2008. nov. 9. 17:27

Én is garatulálok!!!!

A történet ismerős...52 kilósan idultam, 92 kilóval léptem be a szülőszobába:))

2008. nov. 9. 15:03

Lehet hogy sporttal tudnád tartani a súlyod.

Nálam is ez a bak, lement 22 kiló és megint kéne vagy 10. Csak az a fránya, "majd holnap" ne lenne..:)

2008. nov. 9. 13:16
gratulálok!én azt tanácsolom álj neki minnél elöbb fogyozni mert minél több lesz a súlyfelesleg annál rosszabb.ez tapasztalatból irom.
2008. nov. 9. 12:56

Gratulálok... Hasonlócipőben fogok járni sajnos..

Én most vagyok a 4 hónapba, eddig 15 plusz, az igazi kezdőhőz képest...

de nem bánom.. Majd a szülés után:)

2008. nov. 9. 12:48

Gratulálok!

Hasonló ciőpőben jártam én is, én áprilisban kezdtem el fogyózni, és 22 kg ment le 2,5 hó alatt. Nem értem el az álomsúlyom, de majd most akarok megint hozzáfogni, csak kedvem nincs és erőm. pedig muyszáj. Azért hagytam abba mert belefáradtam, de mióta abbahagytam, lassan 5 hónapja csak 2 kg jött vissza az is nayaraláskor.

Ettem rendesen, csak mellőztem a cukrot, édességet, kenyérféléket, tésztát, krumlit és rizst.

Futni nem szeretek, én minden este szintén a gyerek altatása után görkoriztam.

2008. nov. 9. 12:30
Talán látogass el a Weight Watchers pontértékek nevű fórumra. Ott sok erőt és jótanácsot kaphatsz.:)
2008. nov. 9. 12:10

Én is gratulálok a fogyásodhoz!

Azért kezdtek el visszajönni a "kilóid", mert túl gyorsan fogytál le. A szakemberek is mind azt mondják, hogy minél lassabb ütemben mennek le a kilók, anál biztosabb, hogy nem jönnek vissza.

Édesanyám a 90 napos diétát csinálja. Az első 90 napnak holnap lesz vége és eddig 13 kg-ot fogyott.

De mivel ehhez a diétához nem passzol a karácsonyi lakoma, ezzel inkább várj az ünnepek végéig. :)

2008. nov. 9. 12:09

Szia!


Én is csak gratulálni tudok! "Egy cipőben járunk", mert szülés után 8,5 hónappal nekem (is) 80 kg-ot mutat a mérleg..Nekem 58-60 kg volt a legkisebb súlyom, terhesség előtt. Szeretném visszanyerni a régi formám, de mint Te is írtad, nehéz és kell(ene)a kitartás és a motiváció...

Ha van valami jó ötleted, szívesen veszem!:)

2008. nov. 9. 11:31

szia

Gratulálok a fogyásodhoz!

Teljesen igazad van, ha valaki igazán akar valamit az meg is tudja csinálni, mind a sport mind a táplálkozás területén. De ezt az egész életre ki lehet vetíteni.

Szerintem sem sok a 60 kg. Persze attól függ milyen magas vagy :)

2008. nov. 9. 11:16

Ez szép,csak próbáld tartani ezt a súlyt!

Szerintem a 60 kg jó!

Milyen magas vagy?

2008. nov. 9. 11:10
Ez szép! Volt erőd! Gratulálok!Ez a 60 nem vészes, de az eddigi súlyodhoz képest biztos megterhelőbb egy picit. Próbáld meg újra, ne várj az ünnepek utánig! Mert könnyen felszaladhat még 80ra addig. Sok sikert!
2008. nov. 9. 11:03
A terhességeim alatt 50 kg-t híztam. Ez nem csak engem kavart fel, de az orvosokat is. A terhességem 7. hónapjában már a kórházi ágyat nyomtam és próbálták velem megetetni a diétás kosztot. Na nem attól fogytam le...

Ugrás a teljes írásra: - 30 kg 3 hónap alatt
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook